Zagłębie Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec

Obserwuj klub

1 3 4 5 ... 52 »

Terminarz rozgrywek

26. sierpnia 2017 26. października 2017

Brak danych
Sobota, 26 sierpnia 2017
— Piłka nożna, — Nice 1 Liga, 6. kolejka 26.08.201727.08.2017
17:00 Raków Częstochowa 2:2 Zagłębie Sosnowiec
Sobota, 09 września 2017
— Piłka nożna, — Nice 1 Liga, 8. kolejka 09.09.201710.09.2017
16:00 Odra Opole 1:0 Zagłębie Sosnowiec
Niedziela, 10 września 2017
— Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/16 finału 30.11.-000130.11.-0001
19:00 Zagłębie Sosnowiec -:- Korona Kielce
Środa, 13 września 2017
— Piłka nożna, — Nice 1 Liga, 7. kolejka 02.09.201703.09.2017
18:00 Zagłębie Sosnowiec 3:0 GKS Katowice
Sobota, 16 września 2017
— Piłka nożna, — Nice 1 Liga, 9. kolejka 16.09.201717.09.2017
18:00 Zagłębie Sosnowiec 1:3 Chojniczanka Chojnice
Sobota, 23 września 2017
— Piłka nożna, — Nice 1 Liga, 10. kolejka 23.09.201724.09.2017
18:00 Zagłębie Sosnowiec 0:1 Wigry Suwałki
Sobota, 30 września 2017
— Piłka nożna, — Nice 1 Liga, 11. kolejka 30.09.201701.10.2017
18:00 Stal Mielec -:- Zagłębie Sosnowiec
Sobota, 07 października 2017
— Piłka nożna, — Nice 1 Liga, 12. kolejka 07.10.201708.10.2017
18:00 Zagłębie Sosnowiec -:- Chrobry Głogów
Sobota, 14 października 2017
— Piłka nożna, — Nice 1 Liga, 13. kolejka 14.10.201715.10.2017
18:00 Drutex-Bytovia Bytów -:- Zagłębie Sosnowiec
Sobota, 21 października 2017
— Piłka nożna, — Nice 1 Liga, 14. kolejka 21.10.201722.10.2017
18:00 Zagłębie Sosnowiec -:- Stomil Olsztyn

Nice 1 Liga

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do Ekstraklasy
Baraż o utrzymanie w 1. lidze
Spadek do 2. ligi
Ruch Chorzów został ukarany odjęciem 5 punktów za zaległości finansowe
1 Odra Opole Live 10 20 6 2 2 15-10
2 Chojniczanka Chojnice Live 10 19 6 1 3 19-9
3 Miedź Legnica Live 10 18 5 3 2 15-10
4 Chrobry Głogów Live 10 18 5 3 2 13-9
5 Stal Mielec Live 10 17 5 2 3 14-12
6 Drutex-Bytovia Bytów Live 10 16 5 1 4 15-11
7 Górnik Łęczna Live 10 14 4 2 4 11-14
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 10 14 4 2 4 13-14
9 GKS Tychy Live 10 14 4 2 4 11-14
10 Puszcza Niepołomice Live 10 14 4 2 4 13-11
11 Olimpia Grudziądz Live 10 14 4 2 4 7-8
12 Stomil Olsztyn Live 10 13 4 1 5 13-16
13 Wigry Suwałki Live 9 11 3 2 4 6-9
14 Pogoń Siedlce Live 10 11 3 2 5 10-16
15 Raków Częstochowa Live 9 11 3 2 4 13-14
16 Zagłębie Sosnowiec Live 10 10 3 1 6 10-14
17 GKS Katowice Live 10 9 2 3 5 12-16
18 Ruch Chorzów Live 10 2 2 1 7 13-16