Terminarz

Terminarz 2. ligi

30. lipca 2016 04. czerwca 2017

Brak danych
— Piłka nożna, — 2. liga, 1. kolejka 30.07.201631.07.2016
Sobota, 30 lipca 2016
17:00 GKS Bełchatów 2:0 Olimpia Zambrów
17:00 Siarka Tarnobrzeg 0:0 Radomiak Radom
17:00 Warta Poznań 1:1 Kotwica Kołobrzeg
18:00 Odra Opole 3:0 Stal Stalowa Wola
Niedziela, 31 lipca 2016
17:00 Gryf Wejherowo 2:1 Błękitni Stargard
17:00 Olimpia Elbląg 2:2 Raków Częstochowa
18:00 Legionovia Legionowo 0:3 Rozwój Katowice
19:00 Polonia Warszawa 0:3 Polonia Bytom
— Piłka nożna, — 2. liga, 2. kolejka 06.08.201607.08.2016
Piątek, 05 sierpnia 2016
17:30 Olimpia Zambrów 1:3 Gryf Wejherowo
Sobota, 06 sierpnia 2016
17:00 Błękitni Stargard 1:1 Legionovia Legionowo
17:00 Polonia Bytom 0:0 Olimpia Elbląg
17:00 Puszcza Niepołomice 3:0 Siarka Tarnobrzeg
17:00 Raków Częstochowa 3:1 Warta Poznań
17:00 Rozwój Katowice 0:2 ROW 1964 Rybnik
17:00 Stal Stalowa Wola 1:2 Radomiak Radom
17:30 Odra Opole 2:2 Polonia Warszawa
20:00 Kotwica Kołobrzeg 0:2 GKS Bełchatów
— Piłka nożna, — 2. liga, 3. kolejka 13.08.201614.08.2016
Piątek, 12 sierpnia 2016
19:00 GKS Bełchatów 1:2 Raków Częstochowa
19:00 ROW 1964 Rybnik 1:2 Błękitni Stargard
Sobota, 13 sierpnia 2016
17:00 Gryf Wejherowo 0:1 Kotwica Kołobrzeg
17:00 Siarka Tarnobrzeg 2:1 Rozwój Katowice
17:00 Warta Poznań 0:1 Polonia Bytom
17:30 Legionovia Legionowo 4:0 Olimpia Zambrów
19:00 Polonia Warszawa 2:0 Stal Stalowa Wola
Niedziela, 14 sierpnia 2016
15:00 Olimpia Elbląg 0:2 Odra Opole
18:00 Radomiak Radom 0:1 Puszcza Niepołomice
— Piłka nożna, — 2. liga, 4. kolejka 20.08.201621.08.2016
Piątek, 19 sierpnia 2016
17:00 Olimpia Zambrów 1:0 ROW 1964 Rybnik
18:00 Polonia Bytom 2:0 GKS Bełchatów
19:00 Polonia Warszawa 1:1 Olimpia Elbląg
Sobota, 20 sierpnia 2016
17:00 Błękitni Stargard 3:1 Siarka Tarnobrzeg
17:00 Odra Opole 4:1 Warta Poznań
17:00 Raków Częstochowa 4:1 Gryf Wejherowo
17:00 Rozwój Katowice 1:1 Radomiak Radom
17:00 Stal Stalowa Wola 1:0 Puszcza Niepołomice
20:00 Kotwica Kołobrzeg 2:0 Legionovia Legionowo
— Piłka nożna, — 2. liga, 5. kolejka 24.08.201624.08.2016
Środa, 24 sierpnia 2016
17:00 GKS Bełchatów 0:0 Odra Opole
17:00 Olimpia Elbląg 1:1 Stal Stalowa Wola
17:00 Puszcza Niepołomice 2:1 Rozwój Katowice
17:00 Siarka Tarnobrzeg 3:0 Olimpia Zambrów
17:30 Legionovia Legionowo 0:0 Raków Częstochowa
17:30 Warta Poznań 1:0 Polonia Warszawa
18:00 Gryf Wejherowo 4:0 Polonia Bytom
18:00 Radomiak Radom 2:1 Błękitni Stargard
20:00 Kotwica Kołobrzeg 0:1 ROW 1964 Rybnik
— Piłka nożna, — 2. liga, 6. kolejka 27.08.201628.08.2016
Sobota, 27 sierpnia 2016
16:00 Raków Częstochowa 3:1 ROW 1964 Rybnik
17:00 Odra Opole 2:1 Gryf Wejherowo
17:00 Olimpia Elbląg 6:1 Warta Poznań
17:00 Olimpia Zambrów 0:0 Radomiak Radom
17:00 Polonia Bytom 0:4 Legionovia Legionowo
17:00 Stal Stalowa Wola 0:0 Rozwój Katowice
20:00 Kotwica Kołobrzeg 2:2 Siarka Tarnobrzeg
Niedziela, 28 sierpnia 2016
15:00 Błękitni Stargard 0:0 Puszcza Niepołomice
19:00 Polonia Warszawa 2:1 GKS Bełchatów
— Piłka nożna, — 2. liga, 7. kolejka 03.09.201604.09.2016
Piątek, 02 września 2016
18:30 Radomiak Radom 3:2 Kotwica Kołobrzeg
19:00 ROW 1964 Rybnik 1:2 Polonia Bytom
Sobota, 03 września 2016
15:00 Rozwój Katowice 0:1 Błękitni Stargard
16:00 Siarka Tarnobrzeg 1:1 Raków Częstochowa
17:00 GKS Bełchatów 2:2 Olimpia Elbląg
17:00 Gryf Wejherowo 0:0 Polonia Warszawa
17:00 Warta Poznań 3:3 Stal Stalowa Wola
Niedziela, 04 września 2016
15:00 Legionovia Legionowo 1:3 Odra Opole
15:30 Puszcza Niepołomice 1:1 Olimpia Zambrów
— Piłka nożna, — 2. liga, 8. kolejka 10.09.201611.09.2016
Sobota, 10 września 2016
16:00 Raków Częstochowa 3:0 Radomiak Radom
16:00 Stal Stalowa Wola 2:2 Błękitni Stargard
16:30 Odra Opole 2:0 ROW 1964 Rybnik
17:00 Olimpia Elbląg 0:0 Gryf Wejherowo
17:00 Olimpia Zambrów 3:2 Rozwój Katowice
17:00 Polonia Bytom 0:3 Siarka Tarnobrzeg
17:00 Warta Poznań 1:1 GKS Bełchatów
18:00 Kotwica Kołobrzeg 1:0 Puszcza Niepołomice
19:00 Polonia Warszawa 2:2 Legionovia Legionowo
— Piłka nożna, — 2. liga, 9. kolejka 17.09.201618.09.2016
Piątek, 16 września 2016
19:00 Polonia Warszawa 0:1 ROW 1964 Rybnik
Sobota, 17 września 2016
15:00 Błękitni Stargard 0:0 Olimpia Zambrów
15:00 Rozwój Katowice 1:1 Kotwica Kołobrzeg
16:00 GKS Bełchatów 5:1 Stal Stalowa Wola
16:00 Gryf Wejherowo 2:3 Warta Poznań
16:00 Siarka Tarnobrzeg 1:1 Odra Opole
16:30 Legionovia Legionowo 2:2 Olimpia Elbląg
17:00 Puszcza Niepołomice 0:2 Raków Częstochowa
Niedziela, 18 września 2016
18:30 Radomiak Radom 1:0 Polonia Bytom
— Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 24.09.201625.09.2016
Piątek, 23 września 2016
19:00 Kotwica Kołobrzeg 0:1 Błękitni Stargard
19:00 Polonia Warszawa 2:2 Siarka Tarnobrzeg
Sobota, 24 września 2016
15:00 GKS Bełchatów 2:3 Gryf Wejherowo
15:00 Raków Częstochowa 3:0 Rozwój Katowice
16:00 Odra Opole 0:0 Radomiak Radom
16:00 Polonia Bytom 1:2 Puszcza Niepołomice
16:00 Stal Stalowa Wola 3:1 Olimpia Zambrów
16:00 Warta Poznań 0:2 Legionovia Legionowo
17:00 Olimpia Elbląg 3:2 ROW 1964 Rybnik
— Piłka nożna, — 2. liga, 11. kolejka 01.10.201602.10.2016
Piątek, 30 września 2016
19:00 ROW 1964 Rybnik 1:2 Warta Poznań
Sobota, 01 października 2016
13:00 Błękitni Stargard 2:2 Raków Częstochowa
15:00 Rozwój Katowice 2:0 Polonia Bytom
15:00 Siarka Tarnobrzeg 4:1 Olimpia Elbląg
16:00 Gryf Wejherowo 0:1 Stal Stalowa Wola
16:00 Legionovia Legionowo 1:0 GKS Bełchatów
16:00 Olimpia Zambrów 2:1 Kotwica Kołobrzeg
16:00 Puszcza Niepołomice 1:1 Odra Opole
17:30 Radomiak Radom 1:0 Polonia Warszawa
— Piłka nożna, — 2. liga, 12. kolejka 08.10.201609.10.2016
Piątek, 07 października 2016
19:00 Polonia Warszawa 0:0 Puszcza Niepołomice
Sobota, 08 października 2016
15:00 GKS Bełchatów 1:0 ROW 1964 Rybnik
15:00 Polonia Bytom 2:0 Błękitni Stargard
15:00 Raków Częstochowa 1:1 Olimpia Zambrów
15:00 Stal Stalowa Wola 3:1 Kotwica Kołobrzeg
15:30 Odra Opole 2:0 Rozwój Katowice
16:00 Gryf Wejherowo 2:1 Legionovia Legionowo
16:00 Olimpia Elbląg 4:2 Radomiak Radom
16:00 Warta Poznań 1:3 Siarka Tarnobrzeg
— Piłka nożna, — 2. liga, 13. kolejka 15.10.201616.10.2016
Piątek, 14 października 2016
18:00 ROW 1964 Rybnik 2:0 Gryf Wejherowo
Sobota, 15 października 2016
13:00 Siarka Tarnobrzeg 1:2 GKS Bełchatów
15:00 Błękitni Stargard 0:1 Odra Opole
15:00 Olimpia Zambrów 2:1 Polonia Bytom
15:00 Puszcza Niepołomice 1:1 Olimpia Elbląg
15:00 Rozwój Katowice 1:1 Polonia Warszawa
15:30 Legionovia Legionowo 1:0 Stal Stalowa Wola
18:00 Kotwica Kołobrzeg 2:2 Raków Częstochowa
Niedziela, 16 października 2016
17:30 Radomiak Radom 3:2 Warta Poznań
— Piłka nożna, — 2. liga, 14. kolejka 22.10.201623.10.2016
Piątek, 21 października 2016
19:00 Polonia Bytom 2:2 Kotwica Kołobrzeg
19:00 Polonia Warszawa 1:1 Błękitni Stargard
Sobota, 22 października 2016
14:00 Odra Opole 0:3 Olimpia Zambrów
15:00 GKS Bełchatów 0:1 Radomiak Radom
15:00 Legionovia Legionowo 1:1 ROW 1964 Rybnik
15:00 Olimpia Elbląg 0:0 Rozwój Katowice
15:00 Warta Poznań 0:0 Puszcza Niepołomice
Niedziela, 23 października 2016
13:00 Gryf Wejherowo 2:2 Siarka Tarnobrzeg
Środa, 09 listopada 2016
13:00 Stal Stalowa Wola 0:3 Raków Częstochowa
— Piłka nożna, — 2. liga, 15. kolejka 29.10.201630.10.2016
Piątek, 28 października 2016
18:00 ROW 1964 Rybnik 1:1 Stal Stalowa Wola
Sobota, 29 października 2016
13:00 Błękitni Stargard 4:0 Olimpia Elbląg
13:00 Siarka Tarnobrzeg 2:1 Legionovia Legionowo
14:00 Olimpia Zambrów 1:0 Polonia Warszawa
14:00 Raków Częstochowa 1:0 Polonia Bytom
15:00 Rozwój Katowice 2:0 Warta Poznań
19:00 Kotwica Kołobrzeg 0:3 Odra Opole
Niedziela, 30 października 2016
13:00 Puszcza Niepołomice 2:0 GKS Bełchatów
17:00 Radomiak Radom 3:0 Gryf Wejherowo
— Piłka nożna, — 2. liga, 16. kolejka 05.11.201606.11.2016
Piątek, 04 listopada 2016
18:00 ROW 1964 Rybnik 0:1 Siarka Tarnobrzeg
Sobota, 05 listopada 2016
13:00 Odra Opole 1:1 Raków Częstochowa
13:00 Olimpia Elbląg 2:0 Olimpia Zambrów
13:30 Legionovia Legionowo 0:1 Radomiak Radom
15:00 GKS Bełchatów 1:0 Rozwój Katowice
15:00 Warta Poznań 2:1 Błękitni Stargard
17:00 Polonia Warszawa 2:0 Kotwica Kołobrzeg
Niedziela, 06 listopada 2016
13:00 Gryf Wejherowo 0:2 Puszcza Niepołomice
14:00 Stal Stalowa Wola 1:0 Polonia Bytom
— Piłka nożna, — 2. liga, 17. kolejka 12.11.201613.11.2016
Sobota, 12 listopada 2016
13:00 Błękitni Stargard 1:0 GKS Bełchatów
13:00 Olimpia Zambrów 0:2 Warta Poznań
13:00 Puszcza Niepołomice 1:0 Legionovia Legionowo
13:00 Rozwój Katowice 3:1 Gryf Wejherowo
17:00 Kotwica Kołobrzeg 2:2 Olimpia Elbląg
17:00 Polonia Bytom 0:1 Odra Opole
Niedziela, 13 listopada 2016
12:00 Siarka Tarnobrzeg 2:2 Stal Stalowa Wola
13:00 Raków Częstochowa 3:1 Polonia Warszawa
17:00 Radomiak Radom 2:0 ROW 1964 Rybnik
— Piłka nożna, — 2. liga, 18. kolejka 19.11.201620.11.2016
Piątek, 18 listopada 2016
18:00 Radomiak Radom 1:0 Siarka Tarnobrzeg
Sobota, 19 listopada 2016
13:00 Błękitni Stargard 6:1 Gryf Wejherowo
13:00 Olimpia Zambrów 0:0 GKS Bełchatów
13:00 Raków Częstochowa 0:0 Olimpia Elbląg
13:00 Rozwój Katowice 2:3 Legionovia Legionowo
17:00 Kotwica Kołobrzeg 0:0 Warta Poznań
17:00 Polonia Bytom 1:1 Polonia Warszawa
Niedziela, 20 listopada 2016
12:00 Puszcza Niepołomice 2:0 ROW 1964 Rybnik
13:00 Stal Stalowa Wola 2:1 Odra Opole
— Piłka nożna, — 2. liga, 19. kolejka 26.11.201627.11.2016
Piątek, 25 listopada 2016
18:00 Radomiak Radom 1:0 Stal Stalowa Wola
Sobota, 26 listopada 2016
12:00 Siarka Tarnobrzeg 3:2 Puszcza Niepołomice
13:00 Gryf Wejherowo 1:1 Olimpia Zambrów
13:00 Legionovia Legionowo 1:1 Błękitni Stargard
13:00 GKS Bełchatów 0:1 Kotwica Kołobrzeg
13:00 Warta Poznań 1:2 Raków Częstochowa
13:00 Olimpia Elbląg 5:1 Polonia Bytom
15:00 Polonia Warszawa 3:4 Odra Opole
16:00 ROW 1964 Rybnik 2:1 Rozwój Katowice
— Piłka nożna, — 2. liga, 20. kolejka 04.03.201705.03.2017
Sobota, 04 marca 2017
Błękitni Stargard -:- ROW 1964 Rybnik
Kotwica Kołobrzeg -:- Gryf Wejherowo
Odra Opole -:- Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów -:- Legionovia Legionowo
Polonia Bytom -:- Warta Poznań
Puszcza Niepołomice -:- Radomiak Radom
Raków Częstochowa -:- GKS Bełchatów
Rozwój Katowice -:- Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola -:- Polonia Warszawa
— Piłka nożna, — 2. liga, 21. kolejka 11.03.201712.03.2017
Sobota, 11 marca 2017
GKS Bełchatów -:- Polonia Bytom
Gryf Wejherowo -:- Raków Częstochowa
Legionovia Legionowo -:- Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Elbląg -:- Polonia Warszawa
Puszcza Niepołomice -:- Stal Stalowa Wola
ROW 1964 Rybnik -:- Olimpia Zambrów
Radomiak Radom -:- Rozwój Katowice
Siarka Tarnobrzeg -:- Błękitni Stargard
Warta Poznań -:- Odra Opole
— Piłka nożna, — 2. liga, 22. kolejka 18.03.201719.03.2017
Sobota, 18 marca 2017
Błękitni Stargard -:- Radomiak Radom
Kotwica Kołobrzeg -:- ROW 1964 Rybnik
Odra Opole -:- GKS Bełchatów
Olimpia Zambrów -:- Siarka Tarnobrzeg
Polonia Bytom -:- Gryf Wejherowo
Polonia Warszawa -:- Warta Poznań
Raków Częstochowa -:- Legionovia Legionowo
Rozwój Katowice -:- Puszcza Niepołomice
Stal Stalowa Wola -:- Olimpia Elbląg
— Piłka nożna, — 2. liga, 23. kolejka 25.03.201727.03.2017
Sobota, 25 marca 2017
GKS Bełchatów -:- Polonia Warszawa
Gryf Wejherowo -:- Odra Opole
Legionovia Legionowo -:- Polonia Bytom
Puszcza Niepołomice -:- Błękitni Stargard
ROW 1964 Rybnik -:- Raków Częstochowa
Radomiak Radom -:- Olimpia Zambrów
Rozwój Katowice -:- Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg -:- Kotwica Kołobrzeg
Warta Poznań -:- Olimpia Elbląg
— Piłka nożna, — 2. liga, 24. kolejka 01.04.201702.04.2017
Sobota, 01 kwietnia 2017
Błękitni Stargard -:- Rozwój Katowice
Kotwica Kołobrzeg -:- Radomiak Radom
Odra Opole -:- Legionovia Legionowo
Olimpia Elbląg -:- GKS Bełchatów
Olimpia Zambrów -:- Puszcza Niepołomice
Polonia Bytom -:- ROW 1964 Rybnik
Polonia Warszawa -:- Gryf Wejherowo
Raków Częstochowa -:- Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola -:- Warta Poznań
— Piłka nożna, — 2. liga, 25. kolejka 08.04.201709.04.2017
Sobota, 08 kwietnia 2017
Błękitni Stargard -:- Stal Stalowa Wola
GKS Bełchatów -:- Warta Poznań
Gryf Wejherowo -:- Olimpia Elbląg
Legionovia Legionowo -:- Polonia Warszawa
Puszcza Niepołomice -:- Kotwica Kołobrzeg
ROW 1964 Rybnik -:- Odra Opole
Radomiak Radom -:- Raków Częstochowa
Rozwój Katowice -:- Olimpia Zambrów
Siarka Tarnobrzeg -:- Polonia Bytom
— Piłka nożna, — 2. liga, 26. kolejka 15.04.201715.04.2017
Sobota, 15 kwietnia 2017
Kotwica Kołobrzeg -:- Rozwój Katowice
Odra Opole -:- Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg -:- Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrów -:- Błękitni Stargard
Polonia Bytom -:- Radomiak Radom
Polonia Warszawa -:- ROW 1964 Rybnik
Raków Częstochowa -:- Puszcza Niepołomice
Stal Stalowa Wola -:- GKS Bełchatów
Warta Poznań -:- Gryf Wejherowo
— Piłka nożna, — 2. liga, 27. kolejka 22.04.201723.04.2017
Sobota, 22 kwietnia 2017
Błękitni Stargard -:- Kotwica Kołobrzeg
Gryf Wejherowo -:- GKS Bełchatów
Legionovia Legionowo -:- Warta Poznań
Olimpia Zambrów -:- Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice -:- Polonia Bytom
ROW 1964 Rybnik -:- Olimpia Elbląg
Radomiak Radom -:- Odra Opole
Rozwój Katowice -:- Raków Częstochowa
Siarka Tarnobrzeg -:- Polonia Warszawa
— Piłka nożna, — 2. liga, 28. kolejka 29.04.201730.04.2017
Sobota, 29 kwietnia 2017
GKS Bełchatów -:- Legionovia Legionowo
Kotwica Kołobrzeg -:- Olimpia Zambrów
Odra Opole -:- Puszcza Niepołomice
Olimpia Elbląg -:- Siarka Tarnobrzeg
Polonia Bytom -:- Rozwój Katowice
Polonia Warszawa -:- Radomiak Radom
Raków Częstochowa -:- Błękitni Stargard
Stal Stalowa Wola -:- Gryf Wejherowo
Warta Poznań -:- ROW 1964 Rybnik
— Piłka nożna, — 2. liga, 29. kolejka 06.05.201707.05.2017
Sobota, 06 maja 2017
Błękitni Stargard -:- Polonia Bytom
Kotwica Kołobrzeg -:- Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo -:- Gryf Wejherowo
Olimpia Zambrów -:- Raków Częstochowa
Puszcza Niepołomice -:- Polonia Warszawa
ROW 1964 Rybnik -:- GKS Bełchatów
Radomiak Radom -:- Olimpia Elbląg
Rozwój Katowice -:- Odra Opole
Siarka Tarnobrzeg -:- Warta Poznań
— Piłka nożna, — 2. liga, 30. kolejka 13.05.201714.05.2017
Sobota, 13 maja 2017
GKS Bełchatów -:- Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo -:- ROW 1964 Rybnik
Odra Opole -:- Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg -:- Puszcza Niepołomice
Polonia Bytom -:- Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa -:- Rozwój Katowice
Raków Częstochowa -:- Kotwica Kołobrzeg
Stal Stalowa Wola -:- Legionovia Legionowo
Warta Poznań -:- Radomiak Radom
— Piłka nożna, — 2. liga, 31.kolejka 17.05.201717.05.2017
Środa, 17 maja 2017
Błękitni Stargard -:- Polonia Warszawa
Kotwica Kołobrzeg -:- Polonia Bytom
Olimpia Zambrów -:- Odra Opole
Puszcza Niepołomice -:- Warta Poznań
ROW 1964 Rybnik -:- Legionovia Legionowo
Radomiak Radom -:- GKS Bełchatów
Raków Częstochowa -:- Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice -:- Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg -:- Gryf Wejherowo
— Piłka nożna, — 2. liga, 32. kolejka 20.05.201721.05.2017
Sobota, 20 maja 2017
GKS Bełchatów -:- Puszcza Niepołomice
Gryf Wejherowo -:- Radomiak Radom
Legionovia Legionowo -:- Siarka Tarnobrzeg
Odra Opole -:- Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Elbląg -:- Błękitni Stargard
Polonia Bytom -:- Raków Częstochowa
Polonia Warszawa -:- Olimpia Zambrów
Stal Stalowa Wola -:- ROW 1964 Rybnik
Warta Poznań -:- Rozwój Katowice
— Piłka nożna, — 2. liga, 33. kolejka 27.05.201728.05.2017
Sobota, 27 maja 2017
Błękitni Stargard -:- Warta Poznań
Kotwica Kołobrzeg -:- Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów -:- Olimpia Elbląg
Polonia Bytom -:- Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice -:- Gryf Wejherowo
Radomiak Radom -:- Legionovia Legionowo
Raków Częstochowa -:- Odra Opole
Rozwój Katowice -:- GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg -:- ROW 1964 Rybnik
— Piłka nożna, — 2. liga, 34. kolejka 03.06.201704.06.2017
Sobota, 03 czerwca 2017
GKS Bełchatów -:- Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo -:- Rozwój Katowice
Legionovia Legionowo -:- Puszcza Niepołomice
Odra Opole -:- Polonia Bytom
Olimpia Elbląg -:- Kotwica Kołobrzeg
Polonia Warszawa -:- Raków Częstochowa
ROW 1964 Rybnik -:- Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola -:- Siarka Tarnobrzeg
Warta Poznań -:- Olimpia Zambrów