Kotwica Kołobrzeg

Kotwica Kołobrzeg

Obserwuj klub

1 3 4 5 6 »

Terminarz rozgrywek

23. lutego 2017 23. kwietnia 2017

Brak danych
Sobota, 04 marca 2017
— Piłka nożna, — 2. liga, 20. kolejka 04.03.201705.03.2017
17:00 Kotwica Kołobrzeg 1:3 Gryf Wejherowo
Sobota, 11 marca 2017
— Piłka nożna, — 2. liga, 21. kolejka 11.03.201712.03.2017
15:30 Legionovia Legionowo 3:1 Kotwica Kołobrzeg
Piątek, 17 marca 2017
— Piłka nożna, — 2. liga, 22. kolejka 18.03.201719.03.2017
18:00 ROW 1964 Rybnik 3:2 Kotwica Kołobrzeg
Sobota, 25 marca 2017
— Piłka nożna, — 2. liga, 23. kolejka 25.03.201727.03.2017
16:00 Siarka Tarnobrzeg -:- Kotwica Kołobrzeg
Sobota, 01 kwietnia 2017
— Piłka nożna, — 2. liga, 24. kolejka 01.04.201702.04.2017
17:00 Kotwica Kołobrzeg -:- Radomiak Radom
Sobota, 08 kwietnia 2017
— Piłka nożna, — 2. liga, 25. kolejka 08.04.201709.04.2017
15:00 Puszcza Niepołomice -:- Kotwica Kołobrzeg
Sobota, 15 kwietnia 2017
— Piłka nożna, — 2. liga, 26. kolejka 15.04.201715.04.2017
Kotwica Kołobrzeg -:- Rozwój Katowice
Sobota, 22 kwietnia 2017
— Piłka nożna, — 2. liga, 27. kolejka 22.04.201723.04.2017
Błękitni Stargard -:- Kotwica Kołobrzeg

2. liga

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do 1. ligi
Baraż o grę w 1. lidze
Spadek do 3. ligi
Siarka Tarnobrzeg została ukarana odjęciem jednego punktu za niespełnienie wymogów licencyjnych.
GKS Bełchatów został ukarany odjęciem trzech punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
Polonia Bytom została ukarana odjęciem ośmiu punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
1 Odra Opole Live 22 48 14 6 2 41-19
2 Raków Częstochowa Live 22 44 12 8 2 44-19
3 Radomiak Radom Live 22 42 12 6 4 24-16
4 Puszcza Niepołomice Live 22 38 10 8 4 23-13
5 Siarka Tarnobrzeg Live 22 35 9 9 4 36-27
6 Błękitni Stargard Live 22 31 7 10 5 31-22
7 Olimpia Elbląg Live 22 30 6 12 4 36-31
8 Legionovia Legionowo Live 22 30 8 6 8 34-30
9 ROW 1964 Rybnik Live 22 25 7 4 11 23-28
10 Stal Stalowa Wola Live 22 25 6 7 9 24-33
11 Gryf Wejherowo Live 22 25 7 4 11 28-38
12 Warta Poznań Live 22 24 6 6 10 26-40
13 Olimpia Zambrów Live 22 24 6 6 10 19-35
14 Polonia Warszawa Live 22 22 4 10 8 23-28
15 GKS Bełchatów Live 22 22 7 4 11 22-24
16 Rozwój Katowice Live 22 21 5 6 11 21-26
17 Kotwica Kołobrzeg Live 22 19 4 7 11 23-36
18 Polonia Bytom Live 22 16 7 3 12 19-32