1

Real Madryt

0

• Bardzo dziękuję Państwu za śledzenie relacji i zapraszam na następne mecze.

• Z przekroju całego meczu można powiedzieć,że Bayern zasłużył na prowadzenie.Wyraźnie brakowało Ronaldo i Benzemy w Realu ale nie zapominajmy,że Bayern grał bez Robbena i Ribery'ego.Bawarczycy grali w swoim stylu starając utrzymywać się przy piłce a Królewcy grali bez stylu momentami lepiej momentami gorzej.Real Madryt grał bardzo nudny futbol.Można ironicznie powiedzieć,że powoli widać w Realu Madryt rękę Rafaela Beniteza.

• Sędzia gwiżdże po raz ostatni.Bayern pokonuje na swoim stadionie Real Madryt i wygrywa tegoroczną edycję Audi Cup.

• W tym składzie ciężko będzie Królewskim odrobić straty ale nie odbierajmy im szans.

• Wspaniałe dośrodkowanie z rzutu wolnego i Robert Lewandowski dokłada nogę do piłki.Bayern prowadzi jeden do zera.

• Od dłuższego czasu Bayern utrzymuje się przy piłce.

• Atak Bayernu,który przyniósł widowiskową akcję w polu karnym z zagraniem piętą Lewandowskiego jednak nie zakończoną strzałem.

• Piekielnie mocny strzał Hojbjerga zza pola karnego broni Keylor Navas.

• Gra jest wyrównana.Real Madryt lepiej konstruuje swoje akcje i dłużej utrzymuje się przy piłce jednak nie potrafi wypracować wyraźnej przewagi.

• Kolejna próba z daleka Toniego Kroosa ale również świetna interwencja Neuera,któy zbija piłkę do boku.

• Lewandowski pudłuje na pustą bramkę.Najlepsza okazja Bayernu w tym meczu.

• Groźna sytuacja Realu Madryt z rzutu wolnego z około 16 metrów jednak Neuer dobrze broni sparując piłkę na rzut rożny.

• Przed rozpoczęciem drugiej połowy na boisku pojawił się młody kibic.Fan Davida Alaby.

• Sędzia gwiżdże a Królewscy rozpoczynają drugą część meczu.

• Piłkarze wybiegli z tunelu.Za moment zaczynamy drugą połowę.Serdecznie zapraszam.

• Eksperci zastanawiają się nad kontrowersyjną interwencją Boatenga,który być może w polu karnym faulował Sergio Ramosa i Królewskim należał się rzut karny.

• Po pierwszej połowie z lepszymi humorami do szatni mogą schodzić piłkarze Bayernu,którzy prezentowali się nieco lepiej jednak wynik pozostaje niezmienny.Czekamy na drugą część mając nadzieje na jeszcze lepsze widowisko a przynajmniej nie gorsze niż do tej pory.Czekamy również na zmiany,które ożywią nieco widowisko.

• Seria rzutów rożnych dla Realu jednak do przerwy 0:0.

• Rzut wolny dla Realu Madryt jednak źle wykonany przez Isco.

• Douglas Costa znakomicie wprowadził się z piłką w pole karne Realu i wyłożył ja jak na tacy do Mario Goetze,który zmarnował idealną okazję do zdobycia bramki.Kolejna świetna interwencja Keylora Navasa.

• Przed tym meczem najbardziej interesującą kwestią było posiadanie piłki.Ten element gry jest po stronie Bayernu Monachium,który przeważa w pierwszej połowie.Być może Rafa Benitez powinien zdecydować się na postawienie trivote w środku pola.

• Genialna interwencja Keylora Navasa po strzale Thomasa Muellera zza pola karnego. Piłka po rykoszecie zmieniła kierunek lotu jednak bramkarz Realu na posterunku.

• Rzut wolny dla Realu Madryt.Dobre dośrodkowanie Toniego Kroosa jednak Sergio Ramos fauluje w polu karnym rywala.

• Żółta kartka dla Marcelo po faulu na Lahmie.

• David Alaba uderza w mur z rzutu wolnego.Dobitka Xabiego Alonso nieskuteczna i bardzo słaba.

• Marcelo fauluje Philipa Lahma na granicy pola karnego jednak nie ma jedenastki.Słuszna decyzja arbitra.

• Groźny strzał Thomasa Muellera.Kolejka koronkowa akcja Bawarczyków z udziałem Philipa Lahma.

• Bayern bardzo ładnie utrzymuje się przy piłce grając w trójkątach.

• Bardzo ładne wyjście Bayernu spod pressingu.Znak firmowy Bawarczyków.

• Ostatecznie na boisku pojawia się Nacho.Kontuzja Pepego okazała się na tyle poważna.

• Guardiola decyduje się na wystawienie trzech środkowych pomocników:Lahma,Alonso i Vidala.

• Pepe potrzebuje pomocy medycznej.Rafael Varane się rozgrzewa.

• Sutacja Sergio Ramosa w polu karnym

• Groźny strzał Kroosa! Wszystko zaczęło się z prawej strony, piłka trafiła do Niemca, który silnym plasowanym strzałem posłał piłkę tuż obok słupka bramki strzeżonej przez Neuera.

• Atak pozycyjny w wykonaniu "Królewskich", zawodnicy wymieniają krótkie podania, ale pod polem karnym Bayernu wszystko się kończy. Gospodarze próbowali wyjść z kontrą, ale druga linia Realu nie pozwoliła na wiele.

• Obie drużyny nie forsują tempa. Na swoich połowach kontrolują sytuację, czekamy na śmielsze ataki.

• Pierwszy strzał w tym meczu w wykonaniu Thomasa Muellera niecelny. Wcześniej Vidal pokazał co jest jego mocną stroną powalając obrońcę Realu w polu karnym.

• Piłkarze Realu na razie spokojnie rozgrywają piłkę na swojej połowie.

• Rafael Benitez decyduje się na wystawienie dwóch środkowych pomocników.Zobaczymy jak będzie się układało posiadanie piłki.