Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław ONLINE....

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław ONLINE. Słonie nie są tak słabe. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 13. kolejka
2021-10-30 12:30

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

4

Śląsk Wrocław

3

• Koniec meczu! Termalica wygrywa w niewiarygodnych okolicznościach.

• Niesłychane sceny w Niecieczy! Grzybek przepięknie zamyka dośrodkowanie i z ostrego kąta daje zwycięstwo!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! TERMALICA NA 4:3!!!!

• Quintana dostał kartkę.

• Golla przesadził z atakiem na Biedrzyckiego. Dziwne, że bez kartki.

• Jeszcze obie drużyny walczą o zadanie decydującego ciosu. Termalica pokpiła sprawę. Miała przecież karnego na 4:1!

• Radwański w miejsce Mesanovicia.

• Sędzia doliczył sześć minut.

• Golla odgrywa do Łyszczarza, a ten pakuje pod poprzeczkę! Ależ wejście!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Śląsk na 3:3!!!

• Kartka też dla Mesanovicia. Szykuje się nerwowa końcówka z perspektywy Termaliki.

• Kartka dla Stefanika.

• Po ładnym zagraniu z lewej flanki Łyszczarz dokłada nogę. Spóźnił się do niego Biedrzycki.

• GOOOOOOOOOOOOL! Śląsk łapie kontakt. Trafia wprowadzony Łyszczarz.

• Za Gergela wszedł Bonecki.

• Stefanika zmienił Zeman.

• Wszedł też Łyszczarz.

• A w Śląsku Quintana za Picha.

• Zmiana w Termalice. Za Śpiewaka wchodzi Orzechowski.

• Poprawa w miejsce Lewkota.

• Loska pewnie chwyta piłkę po wrzutce z rożnego. Potem odgwizdano jeszcze na nim faul.

• Zakotłowało się w polu bramkowym Śląska! Trzech piłkarzy Termaliki minęło się z piłką po ładnej wrzutce Gergela.

• A Garcia wchodzi za Stigleca.

• Sobota w miejsce Schwarza.

• NIE MA 4:1! Wlazło przegrywa pojedynek ze Szromnikiem. Bramkarz Śląska wyczuł próbę w lewy róg.

• To Lewkot sfaulował Gergela.

• Rzut karny dla Termaliki! Wielka radość kibiców z Niecieczy.

• Znów górą Loska. Jedną ręką przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Exposito! Jak blisko kontaktowej bramki. Hiszpan kopie metr, może dwa od słupka.

• Ładna akcja beniaminka. Gergel wjeżdża pod szesnastkę, w końcu odgrywa do młodzieżowca, a ten dopełnia formalności.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Termalica na 3:1. ŚPIEWAK!

• Na szczęście Loska może kontynuować występ. Dostał oklaski od publiczności.

• Loska oberwał w twarz z piłki. Właśnie trwa interwencja sztabu medycznego.

• Verdasca ukarany kartką.

• Loska ratuje Termalikę! Świetna interwencja po strzale Exposito.

• Wpadka Exposito, który traci piłkę na połowie Termaliki. Gospodarze ekspresowo przedostają się pod bramkę Śląska. Mesanović uderza mocno z prawej nogi.

• GOOOOOOOOOOOOOL! Mesanović! Zabójcza kontra! Piłka od poprzeczki wpada do siatki.

• Dobre piąstkowanie Loski. Dalej przy piłce Śląsk.

• Przed Śląskiem pierwszy korner w tej połowie. Wrzuci Stiglec.

• Wzmaga się doping. Od początku to Termalica próbuje ataku pozycyjnego.

• Termalica rozpoczęła drugą część meczu. W przerwie nie doszło do zmian w składach.

• Piłkarze wyszli na murawę. Za chwilę wznowienie gry. Warunki atmosferyczne są idealne.

• Na widowni m.in. były selekcjoner Jerzy Brzęczek.

• Sędzia zaprasza piłkarzy na kwadrans przerwy. W Niecieczy jesteśmy świadkami dobrego meczu. Jedni i drudzy z całych sił walczą o pełną pulę.

• Sędzia doliczył dwie minuty. Kibice Termaliki domagają się bramki.

• Śpiewak nie zdołał obrócić się w polu karnym. Zaraz potem odgwizdano mu spalonego.

• Kartka dla Hlouska.

• Póki co najlepszy na boisku jest chyba Exposito.

• Loska ratuje Termalikę! Ładna akcja Śląska. Verdasca wjeżdża w pole karne, oddaje celny strzał, ale za słaby na bramkarza.

• Praszelik wymagał interwencji medycznej po zderzeniu z rywalem.

• Efektowna akcja Praszelika. Po długim podaniu przerzucił piłkę nad ostatnim obrońcą, ale oddał strzał wyraźnie obok bramki.

• Stiglec obija słupek! Sędzia kończy akcję gwizdkiem. Wydaje się, że Exposito był na spalonym.

• Mesanović przekłada na prawą nogę, uderza celnie, ale w bramkarza.

• Janasik kopnął obok bramki. Oglądamy ciekawy, żywy mecz.

• Mesanović! Termalica też stworzyła dogodną sytuację. Napastnik uderza obok długiego słupka.

• Nie ma bramki dla Śląska. Loska w zasadzie kolanem broni strzał Mączyńskiego! Bardzo szczęśliwa interwencja.

• Na ofsajdzie złapany jeden z gospodarzy.

• Śląsk próbuje szybko odzyskać co stracił. Wysoko gra Stiglec.

• Była to tak naprawdę pierwsza akcja beniaminka w meczu.

• Dośrodkował Hlousek z lewej flanki, a w polu karnym zwieńczył Stefanik. Po ręce Szromnika piłka wpada do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Termalica doprowadza do remisu.

• Pich chciał z własnej połowy przelobować Loskę? Tak to wyglądało. Po rzucie rożnym od razu wybił daleko piłkę, ale ta zatrzymała się przed Loską na 40. metrze

• A więc nie ma 2:0. Exposito był na minimalnym spalonym.

• Ta sytuacja jest sprawdzana na VAR. Być może był niewielki spalony Exposito.

• Dziewiąta bramka Hiszpana w sezonie! Z ostrego kąta uderzył mocno lewą nogą po długim słupku. Odgrywał Praszelik.

• Bezpalec schodzi. Za kontuzjowanego gracza pojawia się Biedrzycki.

• Piąta minuta i piąta ligowa bramka Picha w tym sezonie. Akcja zaczęła sie od błędu Termaliki pod polem karnym. Piłkę Tekijaskiemu odebrał Schwarz, wrzucił Exposito, a w powietrzu głową wykończył Pich, ubiegając Hlouska.

• GOOOOOOOOOOOOL! Śląsk na prowadzeniu. Trafił Pich.

• "Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Śląsk Wrocław gra!" - odezwał się sektor gości. Na widowni sporo wolnych miejsc.

• Jeszcze raz Śląsk. Z dystansu kopnął Praszelik. Znów na posterunku Loska.

• Pich! Słowak wychodzi sam na sam, ale przegrywa pojedynek z Loską.

• Trener Magiera na galowo, w marynarce i z krawatem. Trener Lewandowski w klubowym dresie.

• Od razu zaatakował Śląsk. Z lewej flanki w pole bramkowe dośrodkował Stiglec, ale to podanie zostało przecięte.

• Pierwszy gwizdek w meczu. Zaczął od środka Śląsk.

• Piłkarze wyszli na murawę przy dźwiękach hymnu Słoni. Trwa przywitanie kapitanów.

• Termalica w pomarańczowym komplecie strojów, Śląsk na zielono.

• Poza kadrą Termaliki m.in. Budziłek, Żyra, Putiwcew czy Grabowski.

• Ławka rezerwowych Termaliki: Kąkolewski, Radwański, Wasielewski, Orzechowski, Kukułowicz, Zeman, Bonecki, Biedrzycki, Pek.

• To właśnie Termalica wyeliminowała z 1/32 finału Pucharu Polski Śląska. Zadecydowały bramka Murisa Mesanovicia i świetne interwencje Łukasza Budziłka.

• W zeszłej kolejce Śląsk rozbił Wisłę Kraków 5:0. Termalica minimalnie przegrała - również na wyjeździe - z Rakowem 2:3.

• W Niecieczy piękne, jesienne słońce i całkiem ciepło jak na tę porę roku.

• Poza kadrą Śląska tacy piłkarze jak Pawłowski czy Tamas.

• Ławka rezerwowych Śląska: Putnocky, Poprawa, Garcia, Makowski, Hyjek, Łyszczarz, Sobota, Zylla, Quintana.

• Sobotę z PKO Ekstraklasą zaczynamy na wsi. Nieopodal pól uprawnych na nowoczesnym stadionie beniaminek zagra z czwartą siłą poprzedniego sezonu.

Termalica - Śląsk LIVE! Słonie nie są tak słabe, jak sugeruje tabela

Termalica - Śląsk LIVE! Słonie nie są tak słabe, jak sugeruje tabela ©Ignac Głowacki

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław ONLINE. Te drużyny zmierzą się ze sobą po raz drugi w tym sezonie. Miesiąc temu górą w krajowym pucharze były Słonie. Teraz stawką są jednak punkty w lidze, w której zdecydowanie lepiej wiedzie się wrocławianom. Relacja LIVE w sobotę od godziny 12:30.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław ONLINE

Śląsk w meczu pucharowym oddał przeszło dwadzieścia strzałów, ale nie zdobył nawet bramki. Jak w transie bronił bowiem Łukasz Budziłek, który ostatnio znów wypadł z jedenastki. W lidze przeciw Rakowowi Częstochowa (2:3) i w Pucharze Polski z GKS Katowice (2:1 pd.) między słupkami stanął Tomasz Loska.

Termalica w jedenastu występach ligowych uzbierała tylko siedem punktów. Zajmuje przedostatnie miejsce. Długimi fragmentami z Rakowem grała bardzo dobrze. Na konferencji pochwalił ją zresztą trener Marek Papszun, zaznaczając że tabela nie oddaje potencjału beniaminka.

W zeszłej kolejce Śląsk rozbił Wisłę Kraków 5:0 i na równie okazały wynik liczy również w pobliskiej Niecieczy. Ma przewagę nad Termaliką w postaci świeżości (Termalica jeszcze w środę wieczorem była w Katowicach).

Jacek Magiera, trener Śląska: - Nie traktuję tego meczu jako rewanżu za Puchar Polski. Dbamy o swoją mentalność i intensywność nie na zasadzie odgryzienia się za porażkę. To ma być nasz standard, niezależnie od meczu. Chcemy potwierdzić dobrą dyspozycję, choć ten mecz będzie całkowicie inny. To nie będzie Kraków, godz. 20 i 13-14 tys. kibiców, tylko Nieciecza, godz. 12:30 i znacznie mniejszy stadion, ale trzy punkty zdobyte w Krakowie i tam będą ważyć tyle samo.

Nie zagrają w meczu Termalica - Śląsk:
Termalica: Żyra
Śląsk: Tamas, Pawłowski

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Śląsk - Termalica 0:1 (Puchar Polski, 23.09.2021)
Termalica - Śląsk 1:2 (Ekstraklasa, 20.04.2018)

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji i na stronie Canal+. Komentuje duet Michał Mitrut, Michał Żewłakow. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:30 - zapraszamy!