Mecz Chojniczanka Chojnice - Cracovia ONLINE. Drugoligowiec...

Mecz Chojniczanka Chojnice - Cracovia ONLINE. Drugoligowiec kontra obrońca trofeum. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec meczu!

• Cracovia przed czwartym golem. Zagranie wzdłuż linii końcowej do Rivaldinho, ale ten nie potrafił wślizgiem dobić futbolówki w światło bramki!!

• Mudra próbował głęboko dośrodkować w pole karne, ale żaden z partnerów nie poszedł za zagraniem.

• Ziętarski przyłapany na spalonym po dośrodkowaniu Ryczkowskiego.

• Niemczycki dostał żółtą kartkę za grę na czas.

• Ziętarski wysoko nad poprzeczką. Zawodnik gospodarzy teraz z każdej pozycji próbuje strzelić gola.

• Hanca uderzył z dystansu, ale niecelnie.

• Ziętarski mocno uderzył na bramkę, odbita piłka sprawiła trochę zamieszania w polu karnym, ale wyjaśnił sytuację Dimu.

• Seria fauli po obu stronach. Wątpliwe, że jeszcze zobaczymy coś ciekawego w tym meczu.

• Rivaldinho za Piszczka.

• Emche i Pląskowski za Klichowicza i Mikołajczaka.

• Piszczek zdołał dojść do strzału, ale obok prawego słupka bramki Sokoła.

• Dimun za Koseckiego.

• Hanca za Fiolicia.

• Strózik za Picha.

• Czajkowski za Konę.

• Nowak za Skrzypczaka.

• Ryczkowski za Napołowa.

• SZEŚĆ ZMIAN. Po trzy z każdego zespołu.

• Jakub Kosecki stał na skrzydle tyłem do bramki, ale zagrał prostopadle między dwóch obrońców. Tam znalazł się Pelle van Amersfoort, który z ostrego kąta pokusił się o strzał i była to dobra decyzja, bo Paweł Sokół nawet się nie ruszył. Mamy 0:3!

• GOOOOOOOL! PELLE VAN AMERSFOORT!

• Piłka odbita od Koseckiego w polu karnym, przejął ją Pik, który nawinął obrońcę, odwrócił się i uderzył płasko na dalszy słupek. Chojniczanka w dużych tarapatach.

• GOOOOOOL! DANIEL PIK!

• Znakomita akcja gospodarzy. Wrzutka z głębi pola, Klichowicz zgrał piłkę klatką do Mikołajczaka, ale ten uderzył tuż nad poprzeczką.

• Strzał Rochy z dystansu, ale zbyt słabo i niecelnie.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Bartosiakowi zabrakło kilka centymetrów, żeby strącić piłkę zagraną od Klichowicza!

• Mudra zmuszony do wybicia piłki na własnej połowie.

• Kolejny atak gospodarzy, zagranie w pole karne i Skrzypczak próbował uderzać tyłem do bramki. Kolejne uderzenie zablokowane.

• Mikołajczak głową, ale w znacznej odległości od poprzeczki.

• Klichowicz próbował mijać zwodem Rapę, ale ten zablokował zawodnika Chojniczanki i wybił piłkę za boisko. Będzie rzut rożny.

• Strzał Grobelnego zablokowany przez Sadikovicia.

• Piszczek nie poczekał, aż piłka minie linię boczną, złapał ją, chcąc wykonać aut, a arbiter podyktował rękę i rzut wolny dla gospodarzy.

• Klichowicz poszedł na przebój, minął dwóch rywali, po czym stracił piłkę, ale jego partner przejął ją i wywalczył rzut wolny.

• Kosecki minął na skrzydle dwóch zawodników, ale wywalczył tylko rzut rożny.

• Mikołajczak ukarany kartką za taktyczny faul na rywalu.

• Piszczek do Koseckiego, ten zszedł z piłką do środka i uderzył na bramkę, ale ta odbiła się od obrońców i Pasy wywalczyły korner.

• W odpowiedzi gospodarze. Przez dłuższy czas utrzymywali się z piłką na połowie Pasów, ale po trójkowej akcji Napołowa, Kony i Ziętarskiego, nie padł strzał i Niemczycki od bramki rozpoczął akcję swojego zespołu.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Fiolicia, Piszczek przedłużył jeszcze to zagranie w światło bramki i Pelle van Amersfoort, z najbliższej odległości, głową skierował futbolówkę do siatki.

• GOOOOOOOOL! PELLE VAN AMERSFOORT!

• Mikołajczak przebiegł z piłką pół boiska, wyszła z tego świetna kontra, ale zawodnik Chojniczanki niepotrzebnie grał prostopadle do partnera i było to niecelne podanie.

• Spokojniejszy fragment gry po obu stronach.

• Ziętarski zagrał na jeden kontakt z Mudrą, było tam odegranie piętą, ale od razu po otrzymaniu piłki w polu karnym, Ziętarski został zablokowany przez dwóch obrońców.

• Pik traci piłkę na rzecz Mudry i jeszcze po straci fauluje.

• Błąd Szymonowicza, wychodziła z kontratakiem Chojniczanka, ale Rodin odpowiednio asekurował kolegę i w ostatniej chwili zatrzymał rywali.

• Atak Chojniczanki, Klichowicz płasko zagrał w pole karne do Mikołajczaka, ale ten źle przyjął sobie piłkę i nawet nie padł w tej sytuacji strzał.

• Zaczynamy spotkanie!

• Cracovia oprócz meczu z Wartą w PP rozegrała w tym roku cztery inne mecze o stawkę. Chojniczanka ma za sobą tylko jeden mecz: jeszcze w niedzielę wieczorem biła się o punkty w Polkowicach z Górnikiem, czyli ówczesnym liderem 2 ligi. Padł remis 2:2, a kontuzję złapał lider obrony, Marcin Grolik.

• W zeszłym tygodniu w Chojnicach nastąpiło pospolite ruszenie: piłkarze, trenerzy, działacze, sponsorzy, ale i kibice ruszyli za łopaty, by odśnieżyć murawę na czas.

• Chojniczanka ma za sobą zwycięskie spotkania z Olimpią Elbląg (1:0), Garbarnią Kraków (3:1 pd.) oraz Zagłębiem Lubin (0:0, 6:5 k.). "Miedziowych" sesnacyjnie pokonała akurat na wyjeździe, ponieważ boisko w Chojnicach nie nadawało się w lutym do gry.

• Cracovia w drodzie do ćwierćfinału wyeliminowała Chrobrego Głogów (2:1 pd.), Świt Skolwin (1:0), a także Wartę Poznań (1:0). Wszystkie te mecze rozegrała w delegacji.

• Z tej pary zostanie wyłoniony trzeci półfinalista Fortuna Pucharu Polski. Awansuje drugoligowiec albo przedstawiciel najwyższego szczebla, który po raz pierwszy broni trofeum.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Chojniczanka - Cracovia!

Chojniczanka - Cracovia LIVE! Drugoligowiec kontra obrońca trofeum

Chojniczanka - Cracovia LIVE! Drugoligowiec kontra obrońca trofeum ©Aleksander Knitter/Andrzej Banaś

Mecz Chojniczanka Chojnice - Cracovia ONLINE. Z tej pary zostanie wyłoniony trzeci półfinalista Fortuna Pucharu Polski. Awansuje drugoligowiec albo przedstawiciel najwyższego szczebla, który po raz pierwszy broni trofeum. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30.

Mecz Chojniczanka Chojnice - Cracovia ONLINE

W zeszłym tygodniu w Chojnicach nastąpiło pospolite ruszenie: piłkarze, trenerzy, działacze, sponsorzy, ale i kibice ruszyli za łopaty, by odśnieżyć murawę na czas. - Dziękuję za to - podkreślił na konferencji trener Adam Nocoń, dodając że przed Cracovią czuje respekt, bo mimo ostatnich słabych wyników dysponuje ogromnym potencjałem.

- Wyniki Cracovii nie są adekwatne do jej możliwości. Czujemy rangę tego meczu. Pozostaje nam tylko cieszyć się, że tak daleko zaszliśmy. W środę wszystko jest w naszych rękach - zaznacza trener Adam Nocoń.

Mecz Chojniczanka Chojnice - Cracovia TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w kodowanym Polsat Sport Extra. W internecie mecz w aplikacji IPLA TV (kosz dostępu: 5 złotych). Komentuje duet Tomasz Lach – Dariusz Kubicki. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:30 - zapraszamy!