3 1 połowa

Club Leon

0

• Za wspólnie spędzone trzy godziny dziękuje Państwu Adam Wielgosiński. Dobrej nocy.

• Koniec spotkania. Barcelona bardzo, bardzo pewnie pokonuje meksykański Club Leon 6-0 i to w Barcelonie zostaje Puchar im. Joana Gampera. Warto odnotować debiut Luisa Suareza, lecz na pewno nie będzie on udany, ale to tylko mecz towarzyski. Bardzo dobry występ młodego Munira El Haddadiego, który być może tym starciem wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie na mecz w pierwszej ligowej kolejce.

• Sandrooooo! Prostopadłe podanie od Sampera, zejście w polu karnym na prawą nogę i bramkarz Club Leon musi wyjmować piłkę z siatki.

• Barcelona spokojnie kontroluje mecz. Obie ekipy marzą już tylko o gorącym prysznicu.

• Korner dla Club Leon po raz kolejny nieudany. Kontra Barcelony.

• Munir! Po centrze od Sandro El Haddadi pewnie pokonuje golkipera Club Leon. 5-0 dla FC Barcelony.

• Grimaldo zmienia dobrego dziś Rafinhę.

• Gorący aplauz na trybunach! Luis Suarez debiutuje w barwach Barcelony. Zmienia Jordiego Albę.

• Luis Suarez odbiera ostatnie wskazówki od jednego z asystentów Luisa Enrique.

• Na boisku Barcelona ma teraz skład składający się z jedenastu wychowanków.

• Ponownie "meksykańska fala" na trybunach Camp Nou. Mimo dosyć nudnego spotkania kibice świetnie się bawią.

• Akcja chłopców Matosasa przerwana przez Munira.

• Puchar Gampera: FC Barcelona - Club Leon

• Mecz bardzo stracił na tempie. Barcelona spokojnie konstruuje kolejne akcje. Na nieszczęście piłkarzy Luisa Enrique kończą się one przechwytami obrońców Club Leon.

• Za Leo Messiego wchodzi Sandro.

• Za Iniestę na placu gry pojawia się Xavi.

• Za Ivana Rakiticia pojawia się Sergi Roberto.

• Za Busquetsa wchodzi Sergi Samper.

• Za Mathieu na murawie pojawia się Marc Bartra.

• Za Dani Alvesa na murawie pojawia się Montoya.

• Za Claudio Bravo wchodzi Jordi Masip.

• Tiki-taka w najlepszym wydaniu. Szybka wymiana piłki między piłkarzami Barcy.

• Goool! Długie podanie Rakiticia do Alvesa, który zgrał piłkę młodemu Munirowi El Haddadiemu. Mamy 4-0 dla Barcelony!

• Przy owacji Camp Nou schodzi Rafa Marquez, były piłkarz Barcelony. W jego miejsce wchodzi Wanderley de Jesus.

• Podanie Munira przechwycone. Meksykanie wychodzą z kontrą, lecz kończy się ona fiaskiem.

• Druga część spotkania zaczyna się spokojnie. Club Leon próbuje stworzyć okazję bramkową.

• Za strzelca dwóch goli, Neymara, wchodzi Munir

• Za Javiera Mascherano wchodzi Gerard Pique.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Sędzia gwiżdże po raz ostatni w pierwszych czterdziestu pięciu minutach. Barcelona absolutnie poza zasięgiem gości z Meksyku. Zapraszamy na II połowę.

• Neymar po raz drugi! Ależ kontrola piłki. Górna piłka od Leo Messiego przyjęta idealnie, minięty bramkarz i strzał piętką do pustej bramki. Barca prowadzi 3-0!

• Po spalonym Neymara Club Leon szykuje akcję w ataku pozycyjnym. niestety niecelne podanie zrujnowało cały koncept.

• Przechwyt Ivana Rakitica na linii pola karnego, podanie do wolnego Neymara, a ten strzela wprost w bramkarza drużyny przeciwnej. Wciąż 2-0 dla Barcelony.

• Faul na Jeremym Mathieu w polu karnym Barcy.

• Niecelny strzał Messiego. Piłka ląduje poza bramką.

• Faul na Leo Messim na siedemnastym metrze. To będzie dobra okazja, by strzelić gola z rzutu wolnego.

• Piłka wędruje między obrońcami Barcelony. Club Leon dobrze się broni.

• Coś niespotykanego w tym meczu: faul Alvesa. Trzeba przyznać, że mamy bardzo czysty mecz.

• Drugi rzut rożny dla Club Leon i drugi "za krótki". Mascherano wybija piłkę.

• Na razie podopieczni Gustavo Matosasa kontrolują mecz, a na trybunach słyszymy orkiestrę niczym w lidze argentyńskiej czy brazylijskiej.

• Yamilson Rivera minął trzech obrońców "Azulgrany". Nie starczyło mu sił na celny strzał. Od swojej bramki zaczyna Bravo.

• Messi zaczął drybling, minął dwóch rywali, lecz swój "taniec" skończył strzałem w trybuny.

• Pierwsza interwencja Claudio Bravo. Rzut rożny dla Club Leon.

• Pierwszy raz w tym meczu Meksykanie mają piłkę przez dłuższy czas. Na razie operują ją w środkowej strefie, szukając dziury w defensywie Barcelony.

• Na trybunach panuje świetna atmosfera. Widzimy, że kibice zainicjowali "meksykańską falę".

• Barcelona od dłuższego czasu formuje atak pozycyjny. Piłkarze Club Leon nie istnieją na boisku. Widać gołym okiem, że jest to mecz towarzyski.

• Neymar! Cudowne prostopadłe Iniesty do Neymara. Ten był już "sam na sam" z bramkarzem i lekką wcinką wpakował piłkę do siatki.

• Koronkowa akcja "Blaugrany". Rafinha do Neymara, ten do Messiego, on do Rakiticia, ale strzał Chorwata był za lekki. Bez problemu broni Yabrough.

• Rajd Leo Messiego przerwany, rzut rożny dla Barcelony.

• Piłka ląduje w siatce po strzale Messiego, lecz wcześniej "La Pulga" przyjmował futbolówkę ręką. Dobra decyzja arbitra.

• Groźna kontra Barcy przerwana wślizgiem przez Jonny'ego Magallona.

• Groźny strzał Ivana Rakiticia z około dwudziestu metrów. Piłka leciała "rogalem", lecz nie w światło bramki Williama Yarbrougha.

• Meeeeesii! Neymar centrował z lewego skrzydła, piłka odbiła się od jednego z obrońców i trafiła wprost na głowę Argentyńczyka.

• Goście rozpoczynają akcję od obrony. Barcelona zaczyna pressing.

• Pierwszy gwizdek Alfonsa Alvareza Izquierdo!

• Ławka rezerwowych Pedro Leon: Martinez, Pineda, Ortiz, Navarro, Sabah, Caicedo, Castaneda, Bravo, De Jesus, Delgado, Maz, Rios, Rocha.

• Znamy już składy obydwu ekip. Ławka Barcelony: Masip, Montoya, Piqué, Xavi, Luis Suárez, Bartra, Sonb, Sergi Roberto, Grimaldo, Munir, Samper, Sandro.

• - Ci piłkarze są unikalni, inni niż wszystkie drużyny. Zasługują na wasze wsparcie. Naszym celem jest byście wy, kibice, byli z nas zadowolenie - powiedział Luis Enrique do publiczności zgromadzonej na trybunach.
  • Prezentacja FC Barcelony przed nowym sezonemPrezentacja FC Barcelony przed nowym sezonem

• - Damy z siebie wszystko, zostawimy nasze serca na boisku - oto słowa Xaviego sprzed kilkudziesięciu minut.
  • Następnie przemówienie wygłosił Xavi, a później Luis Enrique.

• Po prezentacji całego sztabu szkoleniowego Luisa Enrique, który liczy 27 osób, na murawę wyszli piłkarze. Na początku gracze z poprzedniego sezonu, następnie ci, którzy zostali sprowadzeni w letnik okienku, a na koniec czworo kapitanów.

• Problemy techniczne, miejmy nadzieję, już za nami.

• Na murawie meldują się pierwsi członkowie sztabu szkoleniowego.

• Specjalny chór odśpiewuje hymn FC Barcelony, "Cant del Barca".

• Właśnie zaczyna się tradycyjna prezentacja sztabu szkoleniowego i składu FC Barcelony na sezon 2014/2015.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację live z meczu o Puchar Gampera. Przez najbliższe trzy godziny będziemy opisywać wszystko to, co będzie się działo na Camp Nou. Wita się z Państwem Adam Wielgosiński.