Puchar Króla. FC Barcelona - Real Madryt ONLINE. Dziś El...

Puchar Króla. FC Barcelona - Real Madryt ONLINE. Dziś El Clasico. Real odrobi stratę? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Marc-Andre ter Stegen obronił strzał Asensio! Real blisko czwartek bramki

• Benzema mógł mieć hat-tricka! Strzał z woleja i niewiele zabrakło!

• Kessie schodzi, Fati schodzi

• MOGŁO BYĆ 4:0!! Rodrygo nie doszedł do piłki zagranej na pustą bramkę!

• GOOOOOOOOOOOL!!! Benzema!!!

• Faulował Kessie

• KARNY DLA REALU!!! VINICIUS WYWALCZYŁ JEDENASTKĘ

• Araujo w indywidualnej akcji! Strzał obrońcy "z czuba" obok bramki!

• Camavinga bardzo ryzykownie wślizgiem w polu karny. Bardzo skutecznie

• Balde z atomowym strzałem! Bramkarz górą!

• Modrić wyłożył Francuzowi piłkę na 16. metr. Napastnik bez problemu to wykończył!

• Vinicius także ukarany

• Vini i Gavi zaczęli przepychać się w środku boiska. Dwie żółte kartki!

• Rodrygo perfekcyjnie wpadł w pole karne. Nie dosięgnął piłki, która leciała z bocznej strefy

• Robert Lewandowski wywalczył rzut rożny

• Kibice Barcelony śpiewają "Messi, Messi, Messi!"

• Alaba zagrał ręką w polu karnym!

• Raphinha dostał podanie na pustą bramkę, ale Brazylijczyk nie zdołał dołożyć nogi!

• Kroos wrzucił z rzutu wolnego, ale piłka poleciała zdecydowanie za wysoko

• Real od razu próbował zagrać w pole karne. Próba nieudana

• ZACZYNAMY MECZ!

• Benzema na rozgrzewce: Real Madryt

• Piłkarze wychodzą na murawę!

• Real Madryt z kolei wciąż pozostaje w grze (przynajmniej teoretycznie) o trzy trofea. Za tydzień "Królewscy" zagrają w 1/4 finału Ligi Mistrzów z Chelsea i wygląda na to, że właśnie w tych elitarnych rozgrywkach mają największą szansę na zwycięstwo. Obronienie Pucharu Ligi Mistrzów może być piekielnie trudne, ale dogonienie Barcy w lidze zdaje się być z gatunku "mission impossible".

• Faworytem będzie Barcelona. "Duma Katalonii" ma korzystniejszy rezultat przed rewanżem (1:0 w Madrycie), a w sezonie ligowym radzi sobie zdecydowanie lepiej niż drużyna ze stolicy. W ostatniej kolejce obie drużyny zaliczyły efektowne wygrane - Barca pokonała Elche 4:0, a Real rozprawił się z Realem Valladolid 6:0. W tabeli jednak między obiema zespołami jest aż 12 punktów różnicy.

• Skład Realu:

• Skład Barcelony:

• Czas na piąte El Clasico w tym sezonie. Dotąd Barcelona dwa razy zmierzyła się z Realem w lidze (raz lepsi byli podopieczni Xaviego, raz wygrali "Królewscy"). Ponadto odwieczni rywale zagrali w finale Superpucharu, który wygrała Barca oraz zagrali w pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Króla. Dziś czas na rewanż, którego stawką jest awans do finału.

• W najsłynniejszym meczu świata drużyna Roberta Lewandowskiego zawalczy o finał krajowych rozgrywek. W pierwszym meczu wygrała na Santiago Bernabeu 1:0. Dziś nie musi szarżować tempa, skoro nawet remis da jej upragniony awans.

• Za 20 minut początek walki o wielki finał Pucharu Króla! Już teraz zapraszamy na wstęp do spotkania Barcelona - Real!

FC Barcelona - Real LIVE! Camp Nou uciszone. Druga bramka dla Królewskich!
1/4
przejdź do galerii

FC Barcelona - Real LIVE! Camp Nou uciszone. Druga bramka dla Królewskich! ©PAP/EPA

Puchar Króla. FC Barcelona - Real Madryt ONLINE. Czas na El Clasico. W najsłynniejszym meczu świata drużyna Roberta Lewandowskiego zawalczy o finał krajowych rozgrywek. W pierwszym meczu wygrała na Santiago Bernabeu 1:0. Dziś nie musi szarżować tempa, skoro nawet remis da jej upragniony awans. Gdzie oglądać mecz FC Barcelona - Real Madryt na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Relacja LIVE od godziny 20:30 w GOL24.

FC Barcelona - Real Madryt ONLINE

- Chcemy zagrać z Realem tak, jak w Superpucharze. Zobaczymy, jak wyjdzie jutro. Damy z siebie wszystko, ale nie będzie łatwo - powiedział szkoleniowiec Barcy Xavi nawiązując do wygranej 3:1 w Rijadzie. Lewandowski wówczas strzelił bramkę i zanotował asystę. - Choć w ostatnich meczach nie strzelał goli, to w wielu momentach odgrywał kluczową rolę. Robert wyjdzie na boisko bardzo zmotywowany - dodał trener Barcy zapytany o formę Roberta Lewandowskiego.

- Ten mecz pozwala nam zagrać kolejny finał i to jest najważniejszy cel. To ważne rozgrywki i jesteśmy blisko. Zrobimy wszystko, aby zagrać w finale - powiedział z kolei stanowczo prowadzący Real Madryt Carlo Ancelotti.

Arbitrem meczu FC Barcelona - Real Madryt będzie Jose Luis Munuera Montero. 39-latek gwizdał w tym sezonie w pierwszym meczu tej rywalizacji. Poza tym prowadził trzy mecze Barcy i jedno spotkanie Realu. Co ciekawe, był rozjemcą w 1. rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów między Lechem Poznań a Qarabagiem (1:0).

Przewidywalne składy na mecz FC Barcelona - Real Madryt:
FC Barcelona: Ter Stegen - Araujo, Kounde, Alonso, Balde - Busquets, Gavi, Roberto - Raphinha, Lewandowski, Fati.
Real Madryt: Courtois - Carvajal, Militão, Rudiger, Alaba - Valverde, Modrić, Camavinga, Vinicius - Benzema, Rodrygo.

Nie zagrają w meczu FC Barcelona - Real Madryt:
FC Barcelona: Christensen, Dembele, Pedri, de Jong.
Real Madryt: Mendy.

Mecz FC Barcelona - Real Madryt TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo w otwartym paśmie na TVP 1, a także w TVP Sport. Mecz dostępny również w Internecie na stronie TVP Sport.pl. Spotkanie skomentuje duet Jacek Laskowski - Robert Podoliński. Pierwszy gwizdek o godz. 21:00. Studio rozpocznie się o godz. 20:00. Relacja tekstowa LIVE w GOL24 od godziny 20:30 – zapraszamy!