PKO Ekstraklasa. Mecz Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin ONLINE....

PKO Ekstraklasa. Mecz Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 13. kolejka
2021-10-30 17:30

Górnik Zabrze

0

Zagłębie Lubin

0

• Koniec meczu. Bezbramkowy, kompletnie bezbarwny remis Górnika Zabrze z Zagłębiem Lubin. Dziękujemy za śledzenie relacji.

• Chodyna z ponad 20 metrów strzelał lewą nogą, ale w sam środek, gdzie czekał Sandomierski.

• Mateusz Cholewiak za Dadoka.

• Ładna akcja Jimeneza, strzał z powietrza prosto do koszyczka Hładuna.

• Za Porębę melduje się na murawie Bartłomiej Kłudka.

• Dawid Pakulski w miejsce Żiveca.

• Zejście do środka i mocny strzał tuż nad poprzeczką Podolskiego! Wreszcie aktywniejszy jest "Poldi".

• Piłka trafia do siatki po strzale Podolskiego, ale były reprezentant Niemiec był na spalonym!

• Kartka dla Sławińskiego.

• Akcja na przebój młodziutkiego Sławińskiego, w ostatniej chwili zablokowany przez Gryszkiewicza.

• Vamara Sanogo za Nowaka.

• Przed szansą 17-letni Pieńko, który pomylił się nieznacznie pod bramką Górnika.

• Za Zajica wchodzi Oliwier Sławiński.

• Tomasz Pieńko zastępuje Szysza.

• Hładun broni uderzenie Nowaka ze stałego fragmentu!

• A Filip Bainović w miejsce Krzysztofa Kubicy.

• Jakub Szymański za Przemysława Wiśniewskiego.

• Ian Soler główkował niecelnie po wrzutce Starzyńskiego z kornera.

• Leży na murawie Manneh, który mocno ucierpiał.

• Słupek! Żivec idealnie obsłużony przez Szysza, ale nie wykorzystał tej sytuacji. Do dobitki zabrakło centymetrów.

• Schodzi Ilija Żigulew. W jego miejsce Jakub Żubrowski.

• Podolski zbyt mocno zagrywał w pole karne do Erika Janży, ale nie zdążył lewy wahadłowy Górnika.

• Podolski w końcu mocno i celnie! Z kłopotami interweniuje Hładun, ale dał radę.

• Sandomierski ratuje Górnika! Zagranie na 5. metr do Zajica, ale najczujniejszy bramkarz gospodarzy.

• Dośrodkowanie Starzyńskiego z rzutu rożnego, strzał Poręby jednak niecelny.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Strzał Dadoka mocny i niecelny.

• Potknął się Dadok, który stracił piłkę w łatwy sposób. Ta dotarła do Żiveca, który został najpierw zablokowany, a poprawkę odbił Sandomierski!

• Po raz kolejny daleko, do końca pola karnego wyszedł Sandomierski i wygarnął piłkę spod nóg Tomasa Zajica.

• Jimenez prostopadle w kierunku Nowaka, ale minimalnie zbyt mocno.

• Wreszcie groźny strzał, próbował Jimenez, ale znowu gwizdek i ewidentna pozycja spalona.

• Z rzutu wolnego sprytnie strzelał Nowak, ale poradził sobie świetnie Dominik Hładun.

• Patryk Szysz nie wytrzymał nerwowo i dostał żółtą kartkę.

• Niecelne dośrodkowanie w pole karne, tym razem w wykonaniu Kacpra Chodyny.

• Dla odmiany celny strzał Poręby, który spokojnie wyłapał Sandomierski.

• W odpowiedzi Bartosz Nowak i również zabrakło precyzji przy wykończeniu.

• Łukasz Poręba próbował sił z dystansu, ale próba bardzo niecelna.

• Lukas Podolski wbiegał w pole karne, ale łatwo przepchnęło mistrza świata dwóch obrońców.

• Alasana Manneh obejrzał żółtą kartkę.

• Uderzenie Jimeneza nad bramką Zagłębia! To była dobra okazja dla zabrzan.

• Dobre, dalekie wyjście Grzegorza Sandomierskiego, który przechwycił zagranie do napastnika Zagłębia.

• Dośrodkowanie z prawej flanki Roberta Dadoka, błędu nie popełnił Kamil Kruk, który uprzedził Jesusa Jimeneza.

• Sędziowie dopatrzyli się jednak spalonego Żiveca w poprzedniej sytuacji.

• Z lewej strony Sasa Żivec zagrał na środek pola karnego do Filipa Starzyńskiego, a ten uderzył tuż obok słupka!

• Początek meczu. Gramy.

• Zagłębie na kolejne zwycięstwo w lidze czeka już przeszło miesiąc. Ostatnio podzieliło się punktami z Cracovią. Wyrównującą bramkę straciło w 87 minucie. Remisem zakończył się również wyjazdowy mecz Górnika z Lechią Gdańsk (1:1). Podopieczni Jana Urbana zagrali nieźle. Mieli kilka innych sytuacji na gole, jednak w bramce biało-zielonych opór postawił Dusan Kuciak.

• W środku tygodnia oba zespoły rozegrały swoje mecze w 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. Miedziowi awans uzyskali w Łodzi z ŁKS-em (1:0), natomiast zabrzanie zwyciężyli we Wrocławiu z trzecioligową Ślęzą (2:1). Oszczędzony został m.in. Lukas Podolski, który w ogóle nie znalazł się w kadrze meczowej.

• Witamy! Górnik jest sąsiadem Zagłębia w tabeli. Na razie przegrywa z nim o dwa punkty. Relacja na żywo z meczu Górnik - Zagłębie w GOL24.pl. Zapraszamy.

Górnik - Zagłębie LIVE! Bez dopingu kibiców

Górnik - Zagłębie LIVE! Bez dopingu kibiców ©Lucyna Nenow / Polska Press

PKO Ekstraklasa. Mecz Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin ONLINE. Po raz pierwszy w sezonie przy Roosevelta nie będzie ani zorganizowanego dopingu, ani flag, ponieważ bojkot podjęli kibice z młyna. Gdzie oglądać mecz Górnik - Zagłębie Lubin na żywo w telewizji. Sprawdź, gdzie stream online w internecie z meczu Górnik - Zagłębie Lubina. Relacja na żywo z meczu Górnik - Zagłębie Lubin live w GOL24.pl.

Mecz Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin ONLINE

Górnik jest sąsiadem Zagłębia w tabeli. Na razie przegrywa z nim o dwa punkty. W środku tygodnia oba zespoły rozegrały swoje mecze w 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. Miedziowi awans uzyskali w Łodzi z ŁKS-em (1:0), natomiast zabrzanie zwyciężyli we Wrocławiu z trzecioligową Ślęzą (2:1). Oszczędzony został m.in. Lukas Podolski, który w ogóle nie znalazł się w kadrze meczowej.

Zagłębie na kolejne zwycięstwo w lidze czeka już przeszło miesiąc. Ostatnio podzieliło się punktami z Cracovią. Wyrównującą bramkę straciło w 87 minucie.

Remisem zakończył się również wyjazdowy mecz Górnika z Lechią Gdańsk (1:1). Podopieczni Jana Urbana zagrali nieźle. Mieli kilka innych sytuacji na gole, jednak w bramce biało-zielonych opór postawił Dusan Kuciak.

Kibice Górnika Zabrze bojkotują domowe mecze drużyny Jana Urbana

Jan Urban, trener Górnika: - Każdy kibic czy dziennikarz ma prawo do własnej oceny. Ja jestem zadowolony z Łukasza Podolskiego. Z tego jak pracuje, jak pokazuje kolegom z drużyny, jak trzeba zachowywać się na treningach. W meczach też prezentuje się coraz lepiej. Czekam na jego pierwszą bramkę, tak jak większość kibiców. Dla mnie to jest super sprawa, że mamy takiego chłopaka w drużynie.

Nie zagrają w meczu Górnik - Zagłębie:
Górnik: - - - -
Zagłębie: Bartolewski, Baszkirow, Oko, Simić, Ratajczyk, Balić (?), Wójcicki (?), Daniel (?)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Zagłębie - Górnik 5:3 (sparing, 26.03.2021)
Górnik - Zagłębie 2:0 (Ekstraklasa, 14.03.2021)
Zagłębie - Górnik 2:0 (Ekstraklasa, 03.10.2020)

Mecz Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji i na stronie Canal+. Komentuje duet Rafał Skrzyński, Marcin Baszczyński. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30 - zapraszamy!