• Spore zamieszanie mamy w ostatnich minutach na boisku. Obie drużyny starają się szarpać, atakować, ale nieszczególnie im to wychodzi

• Javier Balboa też schodzi z boiska, a w jego miejsce widzimy Raula Bosio

• Zmiana też w ekipie Burkina Faso. Znany z występów w Górniku Zabrze Prejuce Nakoulma wchodzi ze Pitroipę

• Kike Seno schodzi z boiska, w jego miejsce widzimy Bolado

• Alain Traoré! Dostał dobre, otwierające drogę do bramki podanie od Bance, ale nie potrafił trafić w bramkę!

• Douwala dośrodkował teraz z lewej strony boiska, ale obrońcy gości spokojnie wybili piłkę

• Douwala! Znalazł się teraz sam na sam z bramkarzem i fatalnie przestrzelił!

• Alain Traore oddał teraz strzał z woleja po dośrodkowaniu z prawej strony boiska i piłka wyraźnie minęła bramkę

• Znów przy inicjatywie są piłkarze Burkina Faso, ale nie potrafią zamienić jej na gola

• Bertrand Traore dośrodkował z prawej strony boiska, a bramkarz spokojnie złapał piłkę

• Doualla był faulowany w środkowej strefie boiska przez Kabore

• To powinien być gol! Kike Seno po dośrodkowaniu Ibana Salvadora znalazł się w świetnej sytuacji w polu karnym rywala i uderzył za lekko, by pokonać bramkarza!

• I zaczynamy drugą połowę

• Burkina Faso było stroną przeważającą w tej pierwszej połowie i tylko szczęściu Gwinea Równikowa zawdzięcza fakt, że jeszcze nie przegrywa. Zobaczymy, czy po przerwie padną jakieś gole

• I teraz arbiter kończy pierwszą połowę

• Bertrand Traore podał z lewej strony w pole karne do Alaina Traore, a ten oddał zdecydowanie za wysoki strzał

• Jedną minutę doliczył sędzia do pierwszej połowy

• Nsue oddał strzał z okolic szesnastego metra, ale został zablokowany

• Felipe Ovono pewnie teraz złapał piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego

• A teraz Bakary Koné! Wyszedł sam na sam z Felipe Ovono i przegrał ten pojedynek!

• Alain Traoré! Po dośrodkowaniu z prawej strony oddał strzał z powietrza, a piłka po interwencji bramkarza odbiła się od słupka!

• Nieco dłużej znów przy piłce są teraz goście, ale niewiele z tego wynika. Nie potrafią przedostać się pod bramkę przeciwnika

• Aristide Bance dośrodkował z prawej strony boiska, ale zrobił to niezbyt dokładnie piłka wyszła z pola karnego

• Groźnie pod bramką Burkina Faso! Sipo wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale to Sanou wygrał ten pojedynek!

• Alain Traoré zdecydował się teraz na strzał z rzutu wolnego, ale bramkarz interweniował bez problemu

• Alain Traoré dośrodkował z rzutu wolnego, ale obrońcy Gwinei Równikowej wybili piłkę z własnej szesnastki

• Mbele dostał teraz żółtą kartkę za faul taktyczny

• Ibán Salvador dośrodkował z rzutu wolnego, ale radzą sobie zawodnicy Burkina Faso. Sędzia jednak pokazał, że bramkarz złapał piłkę za linią pola karnego. Rzut wolny pośredni dla gospodarzy

• Douwala Viera był teraz faulowany na połowie rywala przez Kabore

• Żółta kartka dla Issa Gouo

• Charles Kabore dośrodkował z rzutu wolnego, jednak nie udało mu się zrobić to dokładnie i piłka wyszła na aut bramkowy

• Alain Traoré! Świetny strzał z tego rzutu wolnego, piłka odbiła się od słupka!

• Javier Balboa znalazł się przed chwilą sam na sam z bramkarzem, ale wcześniej był na spalonym. Sędzia dopatrzył się jednak jeszcze wcześniej faulu na jednym z piłkarzy Burkina Faso i to ten zespół ma rzut wolny