4

Śląsk Wrocław

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru! Dobranoc!

• Śląsk Wrocław był zdecydowanie gorszy od przeciwników i zasłużenie przegrywa. Natomiast Raków Częstochowa tworzy historię i zagra w 4. rundzie kwalifikacji Ligi Konferencji!

• Koniec meczu! Śląsk Wrocław został rozbity przez Hapoel Beer Shewa aż 0:4 i w dwumeczu przegrywa 2:5! To koniec udziału Śląska Wrocław w tegorocznych europejskich pucharach.

• Mariano Bareiro został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

• Eugene Ansah wpadł w pole karne Śląska, oddał mocny strzał, ale tym razem Matus Putnocky świetnie interweniował!

• Cayetano Quintana dostał piłkę w polu karnym gospodarzy, ale jego uderzenie znakomicie wybronił bramkarz Hapoelu!

• Do znakomitego prostopadłego podanie wyszedł Itamar Shaviro, wyprzedził Marka Tamasa i sytuacyjnym uderzeniem pokonał Matusa Putnockyego.

• GOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Hapoel Beer Shewa zdobywa czwartą bramkę, a jego autorem Itamar Shviro.

• Natomiast Or Dadia zmienił Davide Petrucciego.

• Dwie kolejne zmiany w zespole Hapoelu Beer Shewa. David Keltjens pojawił się w miejsce Eyada Abu Abaida

• Natomiast Cayetano Quintana zmienił Erika Exposito.

• Ostatnie dwie zmiany w szeregach Śląska Wrocław. Fabian Piasecki pojawił się w miejsce Victora Garcii

• Śląsk Wrocław wydaje się być bezradny. Wrocławianie muszą zdobyć dwie bramki by doprowadzić do dogrywki, ale nie potrafią zagrozić bramce rywala.

• Mateusz Praszelik wpadł z piłką w pole karne Hapoelu, minął przeciwnika ale uderzył wprost w bramkarza rywali!

• RAKÓW CZĘSTOCHOWA WYGRYWA Z RUBINEM KAZAŃ I AWANSUJE DO 4. RUNDY KWALIFIKACJI LIGI KONFERENCJI!!!

• Petr Schwarz oddał strzał z dalszej odległości, ale nie udało się pokonać izraelskiego bramkarza.

• Natomiast Elton Acolatse zmienił Dora Michę.

• Dwie zmiany w szeregach Hapoelu Beer Shewa. Itamar Shviro pojawił się w miejsce Sagiva Yehezkela

• Mark Tamas został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Trzecia zmiana w szeregach Śląska Wrocław. Łukasz Bejger pojawił się w miejsce Szymona Lewkota.

• RAKÓW CZĘSTOCHOWA OBEJMUJE PROWADZENIE W MECZU Z RUBINEM KAZAŃ!

• Erik Exposito wpadł w pole karne gospodarzy, gdzie został powalony, ale arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego!

• Jeden z zawodników Hapoela popędził lewą stroną, łatwo minął obrońce Śląska, dograł do środka, tam piłkę przejął Eugene Ansah i z zimną krwią podwyższył wynik na 3:0.

• GOOOOOOOL!!!!!!!!! Eugene Ansah zdobywa swoją drugą bramkę i Hapoel prowadzi już 3:0!

• Szymon Lewkot został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Bartłomiej Pawłowski popędził prawą stroną boiska, dośrodkował idealnie na głowę Mateusza Praszelika, ale jego strzał znakomicie wybronił bramkarz gospodarzy!

• Robert Pich dostał piłkę w polu karnym Hapoelu, ale przegrał pojedynek z bramkarzem rywali!

• Na początku drugiej połowie meczu ponownie gospodarze zaatakowali, ale na razie nie tak skutecznie jak przed przerwą.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu.

• W przerwie Mateusz Praszelik pojawił się pojawił się w miejsce Rafała Makowskiego.

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę, więc za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Izraelu. Do przerwy Śląsk Wrocław przegrywa z Hapoelem Beer Shewa 0:2.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Hapoelu.

• Bartłomiej Pawłowski popędził prawą stroną boiska, ale zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Krzysztof Mączyński ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył aż sześć minut.

• Po znakomitej akcji gospodarzy piłka trafiła do Sagiva Yehezkela, a ten trafił w słupek wrocławskiej bramki!

• Pierwsza, również chyba wymuszona zmiana w szeregach Hapoelu Beer Shewa. Tomer Yosefi pojawił się w miejsce Ramziego Safouriego.

• Znakomity kontratak gospodarzy, ale w ostatniej fazie Ramzi Safouri uderzył bardzo niecelnie.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło do jednego z graczy gospodarzy, ale jego słaby strzał pewnie obronił Matus Putnocky.

• Mocny strzał z rzutu wolnego odbił się od jednego z graczy Śląska i piłka wyszła na rzut rożny.

• Gospodarze wywalczyli rzut wolny blisko pola karnego Śląska.

• Wydawało się znakomite prostopadłe podanie w kierunku pola karnego Śląska, ale arbiter dopatrzył się spalonego.

• Victor Garcia odebrał piłkę po lewej stronie boiska, ale jego dośrodkowanie nie znalazło adresata.

• Wrocławianie wywalczyli aut blisko pola karnego rywali.

• Bartłomiej Pawłowski pojawił się na boisku w miejsce kontuzjowanego Patryka Janasika.

• Patryk Janasik mocno ucierpiał po wślizgu rywala.

• Krzysztof Mączyński dostał piłkę po prawej stronie boiska, ale jego uderzenie spokojnie wybronił izraelski bramkarz.

• Patryk Janasik popędził prawą stroną boiska, ale dośrodkował wprost w ręce bramkarza Hapoelu.

• Rafał Makowski dostał piłkę na linii pola karnego rywali, ale gracz Śląska nie zdołał dograć w pole karne rywali do partnera.

• Ramzi Safouri popędził prawą stroną boiska, dograł w pole karne Śląska do Sagiva Yehezkela, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Na razie Śląsk Wrocław całkowicie rozbity nie jest w stanie utrzymać się przy piłce i traci ją szybko po przekroczeniu połowy boiska.

• Po szybkiej kontrze znakomite prostopadłe podanie trafiło wprost do Ramzi Safouriego, a ten z zimną krwią oddał mocny strzał, z którym nie poradził sobie Matus Putnocky!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Hapoel Beer Shewa zdobywa drugą bramkę za sprawą trafienia Ramzi Safouriego!

• Hapoel Beer Shewa długo rozgrywał piłkę na własnej połowie, po czym przejął ją Erik Exposito, jednak chwilę później stracił futbolówkę.

• W odpowiedzi zaatakował Śląsk, ale ponownie bez zagrożenia pod bramką rywali.

• Szymon Lewkot zbyt krótko zagrał głową do własnego bramkarza, piłkę przejął Eugene Ansah, minął bramkarza i wpakował futbolówkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Eugene Ansah trafia do bramki polskiego zespołu i Hapoel prowadzi 1:0!

• Krzysztof Mączyński dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne rywali, ale żaden z graczy Śląska nie zdołał dopaść do piłki.

• Rozpoczynamy mecz rewanżowy 3. rundy kwalifikacji Ligi Konferencji!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawę stadionu w Izraelu! Za moment rozpoczynamy spotkanie!

• W takim zestawieniu wyjdzie na dzisiejsze spotkanie zespół Śląska Wrocław!

• Natomiast Śląsk Wrocław w tym sezonie rozegrał już osiem oficjalnych spotkań! Wrocławianie pokonali już dwóch przeciwników w kwalifikacjach Ligi Konferencji. Śląsk poradził sobie z estońskim Paide Linnameeskond i ormiańskim Ararat Erywań. Natomiast w rozgrywkach PKO Ekstraklasy Śląsk pokonał Cracovię, oraz zremisował z Wartą Poznań i Lechią Gdańsk.

• Hapoel Beer Shewa jeszcze nie rozpoczął sezonu ligowego. Izraelczycy w tym sezonie zagrali trzy spotkania i wszystkie to były pojedynki w kwalifikacjach Ligi Konferencji. W poprzedniej rundzie Hapoel rozbił w dwumeczu bułgarską Ardę Kardzhali aż 6:0. Teraz jednak to drużyna z Wrocławia okazała się lepsza i Izraelczycy nie są w dobrej sytuacji przed rewanżem.

• W pierwszym meczu pomiędzy obiema drużynami lepsi okazali się wrocławianie wygrywając u siebie 2:1. Bramki dla Śląska w tamtym spotkaniu zdobywali Erik Exposito i z rzutu karnego Robert Pich. Natomiast dla Hapoelu jedyną bramkę zdobył Lucas Bareiro. Wszystkie gole padły jeszcze w pierwszej połowie meczu.

• Witam serdecznie! W rewanżowym meczu 3. rundy kwalifikacji Ligi Konferencji Śląsk Wrocław zagra na wyjedzie z izraelskim Hapoelem Beer Shewa! W pierwszym meczu wrocławianie wygrali 2:1 i to oni wydają się w lepszej sytuacji przed rewanżem. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb!

Hapoel Beer Shewa - Śląsk Wrocław ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM ©Tomasz Golla

Hapoel Beer Shewa - Śląsk Wrocław ONLINE. Śląsk Wrocław przegrał z Hapoelem Beer Szewa w rewanżu 0:4 i odpadł z Ligi Konferencji UEFA. Wrocławianie zagrali fatalnie, zwłaszcza w obronie...

Hapoel - Śląsk ONLINE

- Naszym celem jest awans. Skupiamy się na sobie - mówił wczoraj jasno na przedmeczowej konferencji prasowej w Izraelu trener Śląska Wrocław Jacek Magiera. Przypomnijmy, że jego drużyna przed tygodniem wygrała u siebie 2:1 i do tego, by znaleźć się w IV rundzie kwalifikacji Ligi Konferencji, brakuje jej tylko remisu. Tylko, a może aż...

Hapoel - Śląsk STREAM. Do Tel Awiwu poleciało 22 piłkarzy Śląska. Do samolotu nie wsiedli: Hyjek, kontuzjowany Sobota, Bergier, Zylla czy Radkowski. Reszta nie narzeka na urazy, więc wrocławski szkoleniowiec ma spory komfort.

Mniej komfortowa ma być pogoda. Dziś w porze meczu spodziewana jest temperatura ok. 30 stopni Celsjusza. Magiera jednak w żadnym przypadku nie chce robić sobie żadnych wymówek. - W Polsce też było gorąco. Upalnie było w Chorwacji, gdzie mieliśmy zgrupowanie. Adaptowaliśmy się do takich warunków - mówi. No i wciąż jak mantrę powtarza: „Skupiamy się na sobie”.

Wynik 2:1 to o tyle bezpieczna zaliczka, że w tym sezonie pierwszy raz nie obowiązuje zasada bramek strzelonych na wyjeździe. Jeśli zatem Hapoel wygra 1:0 to czeka nas dogrywka, a potem karne... - Tym razem - inaczej niż zazwyczaj - nie ćwiczyliśmy rzutów karnych - przyznał jednak Magiera. No cóż - wiadomo, że lepiej rozstrzygnąć mecz w regulaminowym czasie gry.

Hapoel - Śląsk NA ŻYWO. Drużyna z Beer Szewy jest teoretycznie najtrudniejszym rywalem WKS-u w tym sezonie, lecz we Wrocławiu nie było tego widać. - Trudno ocenić, który z naszych rywali był najmocniejszy. Każdy ma inny styl, innych zawodników. Z każdym awansem jakość przeciwnika wzrasta. Nie patrzymy na to, kto jest faworytem - tłumaczy wrocławski szkoleniowiec.

Na dziś wydaje się, że więcej problemów ma Hapoel. Zanim drużyna z Izraela przyleciała do Wrocławia tydzień temu, okazało się, że nosicielem koronawirusa jest 34-letnmi napastnik Itay Shechter, którego pozyskano latem. Nie zagrał na Stadionie Wrocław. Po powrocie do kraju pozytywny wynik testu otrzymał obrońca Aviv Solomon. To także nowa postać w drużynie. Nie ma za sobą nawet oficjalnego debiutu.

Hapoel - Śląsk TRANSMISJA i STREAM

Mecz Hapoel Beer Shewa - Śląsk Wrocław zacznie się w czwartek 12 sierpnia o godz. 19:00 czasu polskiego. Transmisja w Polsacie Sport. Internetowy stream online dostępny jest w Ipla.tv, a jego koszt to jedyne 5 zł.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.