PKO Ekstraklasa. Mecz Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin...

PKO Ekstraklasa. Mecz Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin ONLINE. Bez marginesu błędu. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Bogdan Tiru - 2
    • Patryk Czerech - 2 (Filip Piszczek - bez oceny)
    • Bojan Nastić - 3
    • Bartłomiej Wdowik - 2 (Przemysław Mystkowski - bez oceny)
    • Martin Pospisil - 3 (Fedor Cernych - bez oceny)
    • Karol Struski - 2 (Andrzej Trubeha - bez oceny)
    • Bartosz Bida - 3(Kacper Tabiś - )
    • Diego Carioca - 3
    • Marc Gual - 3

Pogoń:

• Dante Stipica - 3
    • Paweł Stolarski - 3(Mariusz Fornalczyk - 3)
    • Kostas Triantafyllopoulos - 2
    • Mariusz Malec - 3
    • Jakub Bartkowski - 3
    • Damian Dąbrowski - 4
    • Maciej Żurawski - 2 (Kamil Drygas - 4)
    • Sebastian Kowalczyk - 4
    • Jean Carlos Silva - 4 (Benedikt Zech - bez oceny)
    • Kamil Grosicki - 4 (Kacper Kostorz - bez oceny)
    • Luka Zahović - 2 (Michał Kucharczyk - 3)
  • Koniec meczu! Pogoń Szczecin wygrywa w Białymstoku z Jagiellonią 2:1! Gola na wagę trzech punktów strzelił wchodzący z ławki Kamil Drygas!

• I na koniec jeszcze Mystkowski ukarany kartką za faul na Fornalczyku.

• Gual ukarany kartką za atak na pomocniku Pogoni.

• Drygas wymaga interwencji lekarzy.

• Cernych i Piszczek zmieniają Czerecha i Pospisila.

• Mocno defensywna zmiana. Zech za Silvę.

• Gual zgrał wysokie podanie na czwarty metr do Carioki, ale w ostatniej chwili Kostas wybił mu piłkę spod nóg.

• Fornalczyk został napomniany kartką za przewinienie na Pospisilu.

• Czerech w swoim debiucie ogląda żółtą kartkę za dość ostre wejście.

• Trubeha i Mystkowski zmieniają Struskiego i Wdowika.

• Kostorz w miejsce Grosickiego.

• Posypała się teraz gra Jagi! Kontra gości kończy się uderzeniem Kucharczyka i świetną obroną Steinborsa.

• Sędzia nie zmienił decyzji - Pogoń prowadzi 2:1

• Trwa analiza VAR tej sytuacji.

• Co za akcja Pogoni! Kowalczyk miękko wrzucił do wypatrzonego ułamek sekundy wcześniej Drygasa, a ten ofiarnie rzucił się do futbolówki i na wykroku uderzył na bramkę!

• GOOOOOOOOOL! KAMIL DRYGAS!

• Strzały celne: 1 – 4

• Strzały: 7 – 10

• Bartkowski nie dogonił piłki zagrywanej pod linię końcową.

• Zablokowana wrzutka Kucharczyka, korner dla gości.

• Boisko opuszcza Bida, w jego miejsce wchodzi Tabiś.

• Kolejna kartka w tym meczu. Bardzo zepsuło nam się to spotkanie po przerwie.

• Drygas, Fornalczyk i Kucharczyk zmieniają Stolarskiego, Zahovicia i Żurawskiego.

• Kowalczyk mocno ucierpiał w starciu z Rumunem.

• Żółtą kartkę otrzymuje Bogdan Tiru

• Zbyt mocny przerzut gości. Steinbors pewnie wyłapał piłkę.

• Struski przerwał dobrze zapowiadającą się akcję Portowców.

• Malec przeciął centrę i głową oddał celny strzał.

• Pospisil przerywa kontrę.

• Nieudane rozegranie piłki przez gospodarzy i Pogoń znów na połowie przeciwników.

• Carioca nabił Silvę i Jaga ma wrzut z autu w newralgicznym miejscu.

• Nastić odebrał futbolówkę Silvie na skrzydle.

• Bez zmian w obu zespołach po przerwie.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Kowalczyk zatrzymany przed linią końcową przez Wdowika. Rzut rożny Pogoni.

• Przyblokowane uderzenie Wdowika. Piłka poszybowała w bezpiecznej odległości obok bramki.

• Akcja Pogoni z prawej strony, płasko dośrodkowywał Silva. Nieco wycofana piłka padła łupem Grosickiego, który strzałem po ziemi doprowadził do wyrównania!

• GOOOOOOOOL! KAMIL GROSICKI!

• Gual wpadł z piłką w pole karne, ale nie miał pomysłu na swoją akcję i stracił posiadanie. A mógł zagrać do dobrze ustawionego Wdowika.

• Przerwa w grze spowodowana zderzeniem Nasticia z Żurawskim.

• Steinbors uprzedził rywala po podaniu Silvy w pole karne.

• Bardzo ładna akcja Jagiellonii! Podanie do Nasticia, który delikatnie podciął piłkę nad Kostasem. Ta trafiła do Diego Carioki, który płaskim strzałem, między nogami Malca, umieścił piłkę w siatce. Dante Stipica nawet nie zareagował.

• GOOOOOOOOOL! DIEGO CARIOCA!

• Kowalczyk miał już piłkę przed polem karnym, ale strzelił rywalowi prosto w twarz.

• Silva ucierpiał w starciu z rywalem. Długo nie podnosił się z murawy.

• Strzał Grosickiego z rzutu wolnego - wywalczył tylko rzut rożny po odbiciu się piłki od muru.

• Jaga chciała wyjść z kontrą, lecz Dąbrowski przerwał akcję Struskiego.

• Pospisil zewnętrzną częścią stopy zagrał do na lewe skrzydło Wdowika, ale jego strzał po zejściu do środka został zablokowany.

• Grosicki do Kowalczyka, podanie zwrotne i wrzutka reprezentanta Polski była niecelna. Piłka opuściła boisko.

• Kowalczyk faulował w ataku.

• Kontra Jagiellonii i akcja trzech młodych piłkarzy. Struski do Bidy, ten wycofał do Olszewskiego, ale dośrodkowanie było już niecelne.

• Piłka trafia przed pole karne, Kowalczyk bardzo mocno uderza z woleja, ale blokował to uderzenie jeden z obrońców gospodarzy.

• Nie wyszła centra Dąbrowskiemu, ale Struski znów wybił piłkę za linię bramkową.

• Korner dla Pogoni po świetnym rozegraniu akcji na prawej stronie. Tym razem wrzutka Stolarskiego została zablokowana.

• Silva dopadł do piłki na prawym skrzydle, dośrodkował na dalszy słupek, ale tam Bartkowski uderzył z bliska bardzo niecelnie.

• Nieudany przerzut Dąbrowskiego. Posłał wysoką "świecę" na Stolarskiego, a ten nie opanował futbolówki.

• Podanie do Guala, ale ten nie odwrócił się już z piłką, bo powstrzymał go Malec.

• Ruszyli!

• Piłkarze wychodzą na murawę, niebawem zaczniemy.

• Drużyna Kosty Runjaica musi wygrać, żeby pozostać w grze o mistrzostwo Polski.

• Do Białegostoku Pogoń udała się czarterem. Wylądowała w Modlinie pod Warszawą, skąd w dalszą trasę ruszyła klubowym autokarem. Tak samo będzie przebiegać jej powrót. - Duma Pomorza zagra trzy mecze ligowe w ciągu dziewięciu dni, dlatego też każda zaoszczędzona godzina jest dla nas istotna - tłumaczy klub, dziękując władzom lotniska w Goleniowie za obsłużenie lotu po godzinach.

• Pogoń zagra z Jagiellonią, która na finiszu nie walczy o europejskie puchary, lecz o zbudowanie podwalin pod drużynę na przyszły sezon. Ostatnio w kapitalnym stylu odrobiła dwie bramki straty, remisując z Radomiakiem Radom. Dziś o zwycięstwo będzie chyba trudniej, skoro w obronie zabraknie Michała Pazdana, zaś w środku pomocy również wykartkowanego Tarasa Romanczuka.

• Raków Częstochowa wywozi z Niecieczy komplet punktów, a to oznacza, że nie mamy już trzech liderów w PKO Ekstraklasie. Teraz Pogoń i Lech muszą również wygrać swoje mecze. Portowcy grają w Białymstoku.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin!

Jagiellonia - Pogoń LIVE! Dla Portowców to jak "mini mistrzostwa świata"

Jagiellonia - Pogoń LIVE! Dla Portowców to jak "mini mistrzostwa świata" ©Andrzej Szkocki/Polska Press

Mecz Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin ONLINE. Drużyna Kosty Runjaica musi wygrać, żeby pozostać w grze o mistrzostwo Polski. Relacja LIVE od godziny 17:30. Gdzie oglądać mecz Jagiellonia - Pogoń na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online w internecie z meczu Jagiellonia - Pogoń. Relacja na żywo z meczu Jagiellonia - Pogoń live w GOL24.pl.

Mecz Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin ONLINE

Dawno nie mieliśmy tak ciekawej walki o tytuł. Realnie walczą trzy drużyny i na dziś wszystkie mają tyle samo punktów. Pogoń mogła przystąpić do dzisiejszej gry z pozycji lidera, z zapasem, ale przegrała domowy mecz z Wisłą Płock.

Piotr Nowak, trener Jagiellonii: - Życzyłbym sobie, abyśmy przeciwko Pogoni od pierwszego gwizdka zagrali na wysokiej intensywności. Na pierwszej konferencji po prezentacji mówiłem, że oczekuję od drużyny odpowiedniego przesuwania się, myślenia. Johan Cruyff powtarzał, że w trakcie spotkania każdy zawodnik ma piłkę przy nodze przez około cztery minuty, a wiele zależy od tego co robi w pozostałych 86 minutach.

Kosta Runjaic, trener Pogoni: - Musimy dać z siebie wszystko, zagrać na najwyższym poziomie, a do tego przechylić tę odrobinę szczęścia na naszą korzyść. Te trzy mecze można porównać z fazą grupową mistrzostw świata. To takie mini mistrzostwa świata, gdzie przez kilka dni trzeba dać z siebie wszystko, wydobyć z siebie najwyższą formę. Gra będzie toczyła się o wszystko. Będziemy musieli dać z siebie maksymalną jakość i spisać się jak najlepiej. Jesteśmy w stanie to zrobić. Na błędy teraz nie ma już miejsca.

Nie zagrają w meczu Jagiellonia - Pogoń:
Jagiellonia: Pazdan, Romanczuk, Imaz, Prikryl, Puerto, Runje
Pogoń: Mata (?), Gorgon, Smoliński, Cibicki

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Pogoń - Jagiellonia 4:1 (Ekstraklasa, 23.10.2021)
Jagiellonia - Pogoń 0:1 (Ekstraklasa, 12.03.2021)

Mecz Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji Canal+. Komentuje duet Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki. Relacja LIVE od godziny 17:30 w GOL24 - zapraszamy!