PKO Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja TV na żywo

3 1 połowa

Stal Mielec

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• W nadchodzącą sobotę Stal Mielec zmierzy się na własnym stadionie z Widzewem Łódź, natomiast Jagiellonia Białystok pojedzie do Gdańska na mecz z Lechią.

• Oceny piłkarzy po meczu Jagiellonia Białystok - Stal Mielec (w skali 1-6):

• Zlatan Alomerović - 4
    • Bogdan Tiru - 3
    • Israel Puerto - 4
    • Bojan Nastić - 3, (Miłosz Matysik - 3)
    • Tomas Prikryl - 3
    • Jakub Lewicki - 3, (Wojciech Łaski - 3)
    • Taras Romanczuk - 4, (Oliwier Wojciechowski - 3)
    • Nene - 4
    • Fedor Cernych - 4
    • Marc Gual - 5, (Bartosz Bida - bez oceny)
    • Jesus Imaz - 5, (Maciej Bortniczuk - bez oceny)

Stal Mielec

• Bartosz Mrozek - 3
    • Krystian Getinger - 3, (Fabian Hiszpański - bez oceny)
    • Piotr Wlazło - 2, (David Poręba - 2)
    • Bogdan Vastsuk - 3, (Mikołaj Lebedyński - 3)
    • Said Hamulić - 3, (Mateusz Mak - 3)
  • Jagiellonia Białystok była dużo lepsza w dzisiejszym meczu i zasłużenie wysoko wygrała to spotkanie. Stal Mielec drugi raz w tym sezonie straciła cztery gole.

• Koniec meczu w Białymstoku! Jagiellonia rozbija Stal Mielec aż 4:0!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Fedor Cernych zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył bardzo niecelnie.

• David Poręba został ukarany żółtą kartką.

• Końcówka meczu w Białymstoku. Oba zespoły już niespecjalnie kwapią się do ataków. Jagiellonia rozgrywa piłkę w środku pola.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Fabian Hiszpański zmienił Krystiana Getingera.

• Bartosz Bida wpadł z piłką w pole karne Stali Mielec, ale zagrał wprost w ręce Bartosza Mrozka.

• Natomiast Maciej Bortniczuk pojawił się w miejsce Jesusa Imaza.

• Dwie ostatnie zmiany w Jagiellonii Białystok. Bartosz Bida zmienił Marca Guala

• Arkadiusz Kasperkiewicz mocno uderzył z dystansu, ale Zlatan Alomerović świetnie interweniował!

• Kolejne zagranie w pole karne Jagiellonii, ale teraz Mateusz Mak łatwo stracił piłkę.

• Adam Ratajczyk zdecydował się na strzał z dystansu, ale zbyt lekko i Zlatan Alomerović pewnie interweniował.

• Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii trafiło na głowę Mikołaja Lebedyńskiego, ale ten uderzył zbyt lekko i niecelnie.

• Natomiast Wojciech Łaski pojawił się w miejsce Jakuba Lewiciego.

• Dwie zmiany w Jagiellonii Białystok. Oliwier Wojciechowski zmienił Tarasa Romanczuka

• Po dośrodkowaniu w pole karne Stali piłkę zgrał Fedor Cernych, a w polu bramkowym gości do świetnej przewrotki złożył się Jesus Imaz i wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Jesus Imaz trafia do bramki gości i jest już 4:0!!!

• Jesus Imaz dostał piłkę w polu karnym Stali, ale z ostrego kąta uderzył obok bramki.

• Miłosz Matysik został ukarany żółtą kartką za taktyczny faul.

• Fedor Cernych wpadł w pole karne Stali, dograł do Nene, jego strzał minął bramkarza, ale na linii asekurujący obrońca zdołał wybić piłkę z linii bramkowej!

• Natomiast David Poręba pojawił się w miejsce Piotra Wlazło.

• Dwie zmiany w Stali Mielec. Mateusz Mak zmienił Saida Hamulića

• Fryderyk Gerbowski dośrodkował w pole karne Jagiellonii, ale tam Said Hamulić nie zdołał doskoczył do piłki.

• Krystian Getinger dostał piłkę przed polem karnym gospodarzy, gracz Stali zdecydował się na strzał, ale wykonanie okazało się bardzo niedokładne.

• Fryderyk Gerbowski zagrał w pole karne Jagiellonii, ale żaden z partnerów nie zrozumiał jego intencji i nie ruszył do piłki.

• Bardzo chaotyczny początek drugiej części meczu. Stal Mielec częściej utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

• Stal Mielec próbowała przeprowadzić dłuższą akcję, ale w decydującym momencie niedokładne podanie w pole karne gospodarzy zepsuło całą akcję.

• Rozpoczynamy drugą połowę rywalizacji.

• Jednak zmiana także w Jagiellonii Białystok. Prawdopodobnie kontuzjowanego Bojana Nastića zmienił Miłosz Matysik.

• Natomiast Mikołaj Lebedyński pojawił się w miejsce Bogdana Vastsuka.

• W przerwie dwie zmiany w Stali Mielec. Adam Ratajczyk zmienił Pawła Żyrę

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Białymstoku. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Białymstoku. Do przerwy Jagiellonia rozbija Stal Mielec aż 3:0.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• Gospodarze nie zwalniają tempa. Jagiellonia nie chce poprzestać na trzech bramkach i wciąż naciska rywali.

• Po dośrodkowaniu w pole karne Stali do piłki dopadł Jesus Imaz, ten dograł do Marca Guala, snajper Jagiellonii precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Ależ moment Jagiellonii! Marc Gual trafia do bramki i jest już 3:0!

• Nene znakomicie uderzył z rzutu wolnego, ten strzał jeszcze obronił Bartosz Mrozek, ale z dobitką Marca Guala nie miał już żadnych szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Marc Gual podwyższa na 2:0!!!

• Jagiellonia coraz mocniej naciska bramkę rywali. Gospodarze po zdobyciu bramki "poczuli krew" i starają się pójść za ciosem.

• Jesus Imaz dostał piłkę w polu karnym Stali Mielec, niepilnowany oddał strzał w słupek, piłka wróciła do niego i dobitka wpadła do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Jesus Imaz otwiera wynik meczu w Białymstoku!

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu, a ukarany nią Taras Romanczuk.

• Tomas Prikryl wpadł w pole karne Stali i oddał mocny strzał, który świetnie wybronił Bartosz Mrozek.

• Na razie moment przestoju na placu gry. Teraz Jagiellonia rozgrywa piłkę, ale także bez zagrożenia bramki rywala.

• Stal Mielec stara się przez dłuższy czas utrzymać przy piłce, ale na razie niewiele z tego wynika.

• Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii, ale zupełnie nieudane.

• Dużo niedokładności w środku pola. Oba zespoły łatwo tracą piłkę w środku pola.

• Fedor Cernych wpadł w pole karne Stali, ale arbiter ponownie odgwizdał spalonego.

• Teraz Fedor Cernych wpadł w pole karne Stali, ale gracz Jagiellonii sfaulował rywala.

• Po rzutce z prawej strony boiska piłka trafiła na głowę Jesusa Imaza, ale jego strzał fenomenalnie wybronił Bartosz Mrozek!

• Marcin Flis sfaulował rywala na bocznej strefie boiska i będzie szansa dla Jagiellonii na dobre dośrodkowanie.

• Taras Romanczuk trafił do bramki rywali, ale arbiter podniósł chorągiewkę oznajmiając pozycję spaloną gracza Jagiellonii!

• Tomas Prikryl zagrał w pole karne Stali Mielec, ale żaden z graczy gospodarzy nie zdołał oddać dokładnego strzału.

• Jagiellonia rozgrywa piłkę w środku pola.

• Zaczynamy ostatni mecz 9. kolejki PKO Ekstraklasy!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Białymstoku, za moment rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto zestawienie Jagiellonii Białystok:

• Tak prezentuje się skład Stali Mielec na dzisiejsze spotkanie:

• Trzy ostatnie starcia obu drużyn kończyły się remisami, a w poprzednim sezonie dwukrotnie padał rezultat 1:1. W Mielcu bramki zdobywali Konrad Wrzesiński dla Stali i Miłosz Matysik dla Jagiellonii, natomiast w Białymstoku Israel Puerto dla gospodarzy, a Jonatan de Amo dla gości.

• Natomiast Stal Mielec ma na swoim koncie tylko cztery punkty więcej, ale plasuje się już na siódmym miejscu w ligowej tabeli. W przypadku dzisiejszego zwycięstwa Stal może zbliżyć się już na jeden punkt do ligowej czołówki. Przed tygodniem Stal wygrała na własnym stadionie ze Śląskiem Wrocław 2:0. Ozdobą meczu była bramka samobójcza z połowy boiska.

• Jagiellonia Białystok z dorobkiem dziewięciu punktów zajmuje dopiero szesnaste miejsce w ligowej tabeli. "Jaga" co prawda nie przegrała czterech ostatnich meczów, ale zaliczyła w nich tylko sześć punktów. Trzy remisy i tylko jedno zwycięstwo powodują, że Jagiellonia plasuje się w dolnej połówce tabeli. W poprzedniej kolejce Jagiellonia Białystok tylko zremisowała na wyjeździe z Zagłębiem Lubin 1:1.

• Witamy serdecznie! Na zakończenie 9. kolejki PKO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok zmierzy się na własnym stadionie ze Stalą Mielec. Na relację na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Jagiellonia - Stal LIVE! Gospodarze uciekną ze strefy spadkowej?

Jagiellonia - Stal LIVE! Gospodarze uciekną ze strefy spadkowej? ©Wojciech Wojtkielewicz

Jagiellonia Białystok - Stal Mielec ONLINE. Gospodarze chcą się przełamać, ponieważ ich dwa ostatnie mecze to remisy. Stal jednak nie ma zamiaru rywalowi pomagać i także celuje w komplet punktów, bo chce utrzymywać stabilną formę. Początek spotkania w poniedziałek 12 września o godzinie 19:00. Gdzie oglądać mecz Jagiellonia - Stal? Sprawdź, gdzie stream online w internecie. Relacja na żywo w GOL24!

Jagiellonia - Stal ONLINE

Jagiellonia od rozpoczęcia sezonu gra w kratkę. Białostocki klub do tej pory zanotował dwa zwycięstwa, trzy porażki i trzy remisy. Brak stabilnej formy spowodował, że podopieczni Macieja Stolarczyka wylądowali w strefie spadkowej. Gospodarze jeszcze w poniedziałek mogą to miejsce opuścić. Wystarczy tylko albo aż pokonać Stal Mielec.

Sytuacja drużyny z Podkarpacia wygląda o wiele lepiej, ale faktem jest, że podopieczni Adama Majewskiego również mają problemy z regularnością. Ostatnie spotkanie zakończyło się ich wygraną z Piastem, lecz wcześniej przegrali z Legią Warszawa i Piastem Gliwice.

Po raz ostatni oba kluby mierzyły się ze sobą w poprzednim sezonie rozgrywek PKO Ekstraklasy. Wtedy dwukrotnie mecze były nierozstrzygnięte. Zarówno w Białymstoku, jak i Mielcu padł remis 1:1.

Sędzią głównym potyczki w Białymstoku będzie Tomasz Musiał. W wozie VAR zasiądą Szymon Marciniak i Konrad Sapela.

Maciej Stolarczyk, trener Jagiellonii:: - Gramy u siebie, więc takie mecze powinniśmy wygrywać. Znamy jednak atuty Stali. To zespół, który w tym sezonie wygrał już m.in. na stadionie mistrza Polski. Tomek Kupisz jest zwarty i gotowy do gry. Kiedy wygramy? Kiedy wszyscy wykorzystają w pełni swój potencjał.

Adam Majewski, trener Stali:: - Jagiellonia jest bardzo niewygodnym rywalem. Jest to zespół, który gra bardzo intensywnie, stara się grać wysokim pressingiem, ma w swoim składzie kilka indywidualności w swoim składzie, na które musimy uważać, dlatego czeka nas bardzo trudne spotkanie.

Nie zagrają w meczu Jagiellonia Białystok - Stal Mielec

Jagiellonia: Ivan Runje, Bogdan Tiru
Stal: Bartłomiej Ciepiela

Jagiellonia Białystok - Stal Mielec transmisja tv i stream online

Transmisja na żywo z meczu Jagiellonia - Stal w Canal+ Sport.. Początek spotkania o godzinie 19:00.

W internecie w ramach płatnego abonamentu na stronie i aplikacji Canal+ Online. Komentują Cezary Olbrycht i Radosław Majdan. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:30 - zapraszamy!

19:00 Jagiellonia Białystok - Stal Mielec