Mecz KKS Kalisz - Górnik Zabrze ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz KKS Kalisz - Górnik Zabrze ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Wyeliminowali Widzew, liczą na kolejny "skalp"

3 karne

• Dziękujemy za relację LIVE! Do "usłyszenia" wkrótce!

• Ależ emocje! Ależ sensacja! Górnik żegna się z marzeniami o Puchar. KKK Kalisz wyrzucił Widzewa, a dziś inną ekstraklasową ekipę.

• GAWLIK DAJE KALISZOWI AWANS! GÓRNIK SENSACYJNIE ODPADA!

• DADOK PEWNIE W ŚRODEK! 4:3

• SMOLIŃSKI TRAFIŁ! 4:2

• MAROSA NIE TRAFIŁ! NIE MA BRAMKI! 3:2

• GOL! 3:2, CHOĆ BIELICA ZNÓW BYŁ BLISKO OBRONY!

• 2:2! TRAFIŁ KRAWCZYK!

• LIPKOWSKI TRAFIŁ! ALEŻ SZCZĘŚCIE PO STRONIE PIŁKARZA KALISZA. PIŁKA PO RĘCE BIELICY WPADŁA DO BRAMKI.

• ERIK JANZA TRAFIŁ! MAMY REMIS!

• GOL! WILCZYŃSKI TRAFIŁ JAKO PIERWSZY!

• Rozpoczynamy serię jedenastek. Pierwsi zaczną gospodarze!

• Koniec drugiej połowy dogrywki! Czekają nas karne!

• Wilczyński ukarany żółtą kartką. Brutalny faul na Bergströmie.

• W polu karnym Kalisza padł Krawczyk. Sędzia niewzruszony, nakazał wstać zawodnikowi.

• Koczy ogląda żółtą kartkę. Górnik przed szansą z rzutu wolnego.

• Podolski wstrzelił w pole karne ale bezskutecznie. Łapie bramkarz.

• Niezła akcja Górnika zakończona strzałem. Vrhovec jednak nad poprzeczką.

• Przeciągnięte podanie w wykonaniu jednego z graczy Kalisza i zacznie Górnik z autu.

• Dogranie Janzy w pole karne, ale interweniuje bramkarz.

• Fauluje Marosa. Zacznie Kalisz z rzutu wolnego.

• Gwizdek! Zaczynamy drugą odsłonę dogrywki.

• Wraz z rozpoczęciem drugiej połowy dogrywki za Gordillo wchodzi Koczy.

• Koniec pierwszej połowy dogrywki. W Kaliszu wciąż remis. Za chwilę druga odsłona dogrywki.

• Za faul żółtą kartkę ogląda Vrhovec.

• Ależ kontra Górnika! Zabrakło kilku centymetrów Krawczykowi.

• Zwija się z bólu kapitan Kalisza, Luszkiewicz.

• Dużo walki w środku pola. Jedni i drudzy szukają bramki na wagę awansu.

• Goście zamknęli rywali w ich szesnastce. Będzie rzut rożny dla zabrzan.

• Groźny strzał w wykonaniu Putny. Piłka jednak obok słupka Górnika.

• Leży na murawie Dadok. Chwila przerwy.

• Dogranie w pole karne Górnika zablokowane. Mamy korner dla Kalisza.

• Długie zagranie z głębi pola w wykonaniu bramkarza Kalisza, ale napastnik nie przyjął piłki. Górnik odebrał futbolówkę.

• Wracamy do Kalisza. Gwizdek na rozpoczęcie I części dogrywki.

• Koniec czasu regulaminowego! Przed nami dogrywka!

• Przeciągnięte teraz dogranie przez Podolskiego. Piłka dla Kalisza.

• Dogranie w pole karne Kalisza, zakotłowało się pod bramką i sprytem wykazał się zmiennik, Marosa. Piękna odpowiedź gości z Zabrza!

• I WYRÓWNANIE! ALEŻ ODPOWIEDŹ GÓRNIKA! MAROSA!

• Akcja jak po sznurku, zaczął Gąsior, który fantastycznie rozegrał piłkę a wykończył akcję strzałem Wysokiński.

• GOOOOOOOOOL! KALISZ NA PROWADZENIU! ALEŻ AKCJA, ALEŻ ZAKOŃCZENIE TEGO MECZU!

• Janza próbował ze skrzydła, ale dogranie bardzo niedokładne.

• Pacheco ogląda żółtą kartkę za przewinienie.

• Zmiana w Kaliszu. Nie ma już na murawie Boreckiego, w jego miejsce Putno.

• Zmiana w Górniku. Schodzi Mvondo, w jego miejsc Vrhovec.

• Ależ powalczył teraz Podolski w odbiorze. Piłka po jego interwencji na aucie.

• Mogło być groźnie! Uderzał Krawczyk, strzał został wybity niemal z linii bramkowej gospodarzy.

• Szcześniak ogląda żółtą kartkę. Zatrzymał ciekawie zapowiadający się atak Kalisza.

• Zacznie Kalisz z rzutu wolnego. Faulował Janza.

• Piłka w pole karne Górnika. Do dośrodkowania wbiegał Wilcznski, ale uderzenie zablokowane. Będzie korner dla Kalisza.

• Przez chwilę trwała wideoweryfikacja w polu karnym Kalisza. Upadł Podolski, ale sędzia nie dopatrzył się faulu. Gramy dalej!

• Dogranie w pole karne Kalisza, ale bramkarz interweniował.

• Kartka dla Szymańskiego.

• Kapitalne zachowanie Krawczyka. Po podaniu Dadoka wykiwał rywali, po czym uderzył przy prawym słupku. Górnik wrócił do gry!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Krawczyk na 2:2!!!

• We własnym polu karnym zwija się z bólu Wilczynski.

• Głaz za Zawistowskiego.

• Janża też ucierpiał. Ale jest w stanie grać dalej.

• Górnik przycisnął. Stara się nie schodzić z połowy gospodarzy. Stawia na dośrodkowania.

• Janża ukarany kartką. Kibice Górnika wyzywają sędziego.

• Szymański wygrywa pojedynek jeden na jeden z Boreckim. Ważna interwencja.

• Piłkarze Górnika reklamują zagranie ręką w polu karnym. Jest VAR, więc o nic nie trzeba się obawiać.

• Łuszkiewicz potrzebował chwili, żeby dojść do siebie.

• Marosa za Okunukiego.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Paluszek idealnie nabiegł na piłkę i zmniejszył straty. Resztę meczu obejrzy już z ławki.

• Szymański za Paluszka.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Górnik wreszcie łapie kontakt. Sygnał daje Paluszek!

• Smoliński ukarany kartką za wejście w Janżę.

• Świetna akcja KKS-u! Tym razem w roli asystującego Zawistowski. Wyczuł linię spalonego, dorzucił z prawej flanki, a w polu karnym dzieła dopełnił Gordillo.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0 dla gospodarzy! Kapitalna akcja. Górnik na kolanach

• Giel nie jest w stanie kontynuować meczu. Zmiana. Za niego Wilczyński.

• Gordillo markuje strzał, potem próbuje lobować obrońców, żeby uruchomić kolegę - to się nie udało. Zrobił to za mocno.

• I odpowiada Górnik! Podolski wrzuca w pole bramkowe, gdzie nabiega Okunuki. Nie ma wyrównania. Zdaje się, że interweniował ostatni obrońca.

• Ostre wejście kapitana KKS-u w walce w powietrzu.

• Bielica rzucił się w prawą stronę i tylko wysuniętymi nogami zdołał odbić piłkę.

• Fantastyczna interwencja Bielicy! Nogami zatrzymał strzał Giela, który był już tylko przed nim! Świetna obrona i samo podanie do napastnika.

• Sporo miejsca Górnik pozostawia pod swoją bramką. Borecki jest już z piłką w polu karnym, ale kopie wyraźnie obok.

• Rozpoczęła się druga odsłona. Od środka Górnik

• Koniec pierwszej odsłony! Drugoligowy KKS Kalisz zmierza po kolejny sensacyjny awans. Póki co gra dobrze i zasłużenie prowadzi z Górnikiem.

• Sędzia doliczył minutę. Jest jeszcze rzut rożny dla Górnika.

• Pacheco! Znalazł sobie miejsce, kopnął z okolicy szesnastki, ale tuż obok słupka. Było groźnie.

• Niby Górnik prowadzi grę, ale nic z tego nie ma. Bezradność póki co rzuca się w oczy.

• I jeszcze Dadok za Wojtuszka.

• Od razu dwie zmiany w Górniku! Krawczyk za Włodarczyka.

• Borecki wpadł w pole karne, ale nie dogonił piłki. Z piątego metra wznowi Bielica.

• No i jeszcze jeden strzał gospodarzy. Piłka o centymetry mija poprzeczkę.

• Gordillo! Indywidualnie, wreszcie strzela, ale Bielica odbija piłkę przed siebie. KKS ma sporo do powiedzenia w tym meczu. Na razie nie widać różnicy w poziomie rozgrywkowym.

• Brakuje zrozumienia po stronie zabrzan. Teraz za mocne podanie do Włodarczyka.

• Górnik dąży do wyrównania. Teraz wywalczył korner.

• Podolski! Wpadł w pole karne, oddał strzał już sprzed linii końcowej, ale futbolówka minęła długi słupek.

• Ajj! Borecki wpadł z piłką w pole karne, tam odegrał do Wysokińskiego, ale strzał jest niecelny.

• Żółta kartka dla Paluszka za zbyt ostre wejście.

• Na trybunach jest również grupa fanów Torcidy.

• Górnik gra w optymalnym składzie - w takim samym jak w weekend z Pogonią.

• Dzieje się! Gospodarze przeprowadzili pierwszą, od razu zabójczą akcję. Po zagraniu Giela zrobiła się przestrzeń na prawym skrzydle, skąd do środka zbiegł Zawistowski. Uderzył skutecznie po długim słupku!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! DLA KALISZA!!!

• Tym razem Podolski zatrzymany przez dwóch rywali tuż przed linią szesnastki.

• Jest pierwszy strzał. Uderzył Włodarczyk, ale Górski był na miejscu. Zbił piłkę do boku.

• Górnik już pod polem karnym. Tak ustawiał akcję, żeby z lewej kopnął Podolski. Nie wyszło.

• Sporo kibiców na widowni. Niesie się doping. Póki co bez strzałów na bramkę.

• No to gramy! Od środka KKS Kalisz.

• Trwa przywitanie kapitanów. Piękne słońce w Kaliszu. Gospodarze w zielonym komplecie strojów, goście na czerwono-czarno.

• Gospodarze w weekend rozbili trzecią Polonię Warszawa (3:0).

• Ławka rezerwowych KKS: Krakowiak, Głaz, Smajdor, Gęsior, Zmorzyński, Staszak, Wilczyński, Koczy, Putno.

• Ławka rezerwowych Górnika: Broll, Vrhovec, Kamber, Olkowski, Kolanko, Krawczyk, Szymański, Marosa, Dadok.

• Trener Gaul wystawia dziś mocny skład z Podolskim na czele.

• Na tę chwilę KKS zajmuje drugie miejsce w 2 lidze. Górnik w ekstraklasie jest dopiero jedenasty, ale ostatnio rozbił Pogoń w Szczecinie. Bramkę z własnej połowy zdobył Podolski.

• KKS Kalisz przebrnął przez wszystkie rundy, włącznie z wstępną. Największym sukcesem jest ogranie Widzewa Łódź - po konkursie rzutów karnych. Wcześniej udało się ograć Wigry Suwałki i potem jeszcze Olimpię Elbląg.

• Czas na emocje związane z Pucharem Polski. Jeszcze dzisiaj poznamy trzech uczestników ćwierćfinału. W pierwszej parze zagrają drużyny z 2 ligi i z ekstraklasy.

KKS Kalisz - Górnik Zabrze LIVE! Wyeliminowali Widzew, liczą na kolejny "skalp"

KKS Kalisz - Górnik Zabrze LIVE! Wyeliminowali Widzew, liczą na kolejny "skalp" ©Adam Jastrzębowski

Mecz KKS Kalisz - Górnik Zabrze ONLINE. Drugoligowiec z Kalisza w I rundzie Pucharu Polski odprawił Widzew Łódź. We wtorek po raz pierwszy w historii zagra w 1/8 finału tych rozgrywek. Jego rywalem będzie zabrzański Górnik, który przystąpi do rywalizacji po dwóch efektownych zwycięstwach w lidze. Relacja LIVE od godziny 14:30.

Mecz KKS Kalisz - Górnik Zabrze ONLINE

KKS Kalisz potrafi sprawiać niespodzianki w Pucharze Polski. W zeszłym roku wyrzucił z rozgrywek Pogoń Szczecin. Natomiast w w I rundzie trwającej edycji po szalonej konfrontacji (5:5 po dogrywce i w karnych 4:3) wyeliminował łódzki Widzew. Z kolei przepustkę do 1/8 finału wywalczył pokonując Olimpię Elbląg (2:0).

Górnik do tej pory w Pucharze Polski nie musiał ruszać się poza Śląsk. W I rundzie w Chorzowie przy Cichej ograł Ruch (1:0), a w 1/16 finału po dublecie Lukasa Podolskiego rozprawił się z GKS-em Katowice (2:1).

- Fajnie, że znów przyjeżdża do Kalisza reprezentant PKO Ekstraklasy. Jako profesjonalni zawodnicy chcemy mierzyć się z najlepszymi, dlatego super, że trafiliśmy na Górnika - przyznaje Maciej Krakowiak, bramkarz KKS-u cytowany przez oficjalną stroną klubu. - Puchar Polski to takie okno wystawowe, a my wygraną i przejściem do ćwierćfinału możemy naprawdę wiele zyskać. Gorąco zachęcam do pojawienia się na meczach naszego zespołu - dodaje golkiper.

Kaliszanie pod wodzą nowego trener Bartosza Tarachulskiego świetnie radzą sobie na trzecim szczeblu. Są wiceliderem ligowej tabeli, ustępując jedynie rewelacyjnemu beniaminkowi Kotwicy Kołobrzeg. W Górniku humory także dopisują. Zabrzanie zajmują co prawda jedenaste miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy, ale dwa poprzednie spotkania rozegrali koncertowo. Najpierw u siebie sprawili lanie Widzewowi 3:0, a w sobotę roznieśli w Szczecinie Pogoń 4:1.

Zawody w Kaliszu poprowadzi 27-letni arbiter Patryk Gryckiewicz z Torunia, a z wozu VAR wspierać go będą Paweł Malec oraz Adam Kupsik.

Mecz KKS Kalisz - Górnik Zabrze TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo w Polsacie Sport. W internecie mecz w aplikacji Polsat Box Go. Dostęp na miesiąc kosztuje 40 złotych. Relacja LIVE z meczu od godziny 14:30 w GOL24 - zapraszamy!

14:30 KKS Kalisz - Górnik Zabrze transmisja