PKO Ekstraklasa. Korona Kielce - Wisła Płock ONLINE. Gdzie...

PKO Ekstraklasa. Korona Kielce - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Goście szukają pierwszej wygranej

PKO Ekstraklasa, 23. kolejka
2023-03-04 17:30

Korona Kielce

1

Wisła Płock

0

• Dziękujemy za relację LIVE z tego meczu!

• I koniec spotkania!

• Dogranie w pole karne Korony. Łapie piłkę Konrad Forenc. Leży bramkarz gospodarzy.

• Kacper Kostorz uderzał. Próba niezła, choć zabrakło siły w tym strzale.

• Zagramy o 6 minut dłużej.

• Wisła szuka sposobu na złamanie defensywy rywali. "Nafciarze" przy piłce.

• Korona utrzymuje się przy piłce. Goście próbują odebrać im futbolówkę.

• ...zszedł także Mateusz Szwoch. Za niego Miroslav Gono.

• Zmiany w drużynie gości. Zszedł Piotr Tomasik, w jego miejsce Aleksander Pawlak...

• ...zszedł także Jewgienij Szykawka. Za niego Kacper Kostorz.

• Zmiany w Koronie. Pojawia się Kyrylo Petrov, w jego miejsce Marcin Szpakowski...

• Marius Briceag ogląda żółtą kartkę.

• Dogranie w pole karne Wisły, ale Krzysztof Kamiński broni bez najmniejszego problemu.

• Ofensywna zmiana Wisły. Zszedł Dominik Furman, w jego miejsce Mateusz Lewandowski.

• Szansa dla Korony. Rzut z autu na wysokości pola karnego.

• Zmiana w Koronie. Zawody skończył Jakub Łukowski. Na murawie pojawia się Jacek Kiełb.

• Indywidualna próba Rafała Wolskiego. Pomocnik przedarł się w pole karne Korony i wstrzelił piłkę wzdłuż bramki rywali. Nikt nie zamknął jednak tego podania.

• Ależ gigantyczny błąd bramkarza Wisły Płock Krzysztofa Kamińskiego. Wypuścił piłkę, którą miał w rękach. Z najbliższych metrów z prezentu skorzystał Piotr Malarczyk.

• I mamy pierwsze trafienie! Strzelcem Piotr Malarczyk!

• ...zszedł także Marko Kolar. Za niego Kristian Vallo.

• Zmiany w Wiśle. Zszedł Martin Sulek, w jego miejsce Igor Drapiński...

• Zapowiadało się na ciekawy atak Korony, ale piłkarze gospodarzy nie zdecydowali się na strzał. W efekcie strata.

• ...zszedł także Dawid Błanik. W jego miejsce Dalibor Takac.

• Zmiana w drużynie Korony. Zszedł Nono, w jego miejsce Marcus Godinho...

• Przerwa w grze. Ucierpiał Martin Sulek, który leży na murawie.

• Żółtą kartkę ogląda Piotr Tomasik. Nieprzepisowo zatrzymał Dawida Błanika.

• Kontra Korony zakończona uderzeniem Jakuba Łukowskiego. Strzał jednak niecelny.

• Akcja Wisły - podawał w pole karne Damian Warchoł, ale zagranie do nikogo. Przy piłce Korona.

• Korona powoli buduje atak. Nie spieszy się podopiecznym Kamila Kuzery.

• Ależ próba Korony! Uderzał Ronaldo Deaconu, ale ponad bramką.

• Przy piłce zawodnicy Wisły - ciekawa próba Damiana Warchoła, ale uderzenie zbyt lekkie. Łapie bramkarz.

• Uderzenie na bramkę Wisły, ale na drodze piłki stanął Jakub Rzeźniczak.

• Ależ próba Piotra Tomasika z rzutu wolnego. Strzał jednak ponad bramką.

• Nieźle zapowiadała się ta akcja Wisły. Faulowany Rafał Wolski i Dominick Zator ogląda żółty kartonik.

• I rozpoczęliśmy drugą część meczu.

• Koniec I połowy. Bez bramek póki co w Kielcach.

• Zagramy o minutę dłużej w tej połowie.

• Długa piłka na Damiana Warchoła. Napastnik podawał w pole karne, ale piłka opuściła murawę. Od bramki zacznie Korona.

• Ciekawa próba piłkarzy Wisły. Uderzał Rafał Wolski, ale broni bramkarz Korony.

• Przy piłce cały czas Korona. Goście biegają za futbolówką.

• Długa piłka z głębi w wykonaniu piłkarzy Korony. Wybija Jakub Rzeźniczak, zaczną gospodarze z rzutu z autu.

• Rozsypało się w Kielcach. Teraz nie tylko leje deszcz, ale także i opady śniegu. Murawa powoli robi się biała.

• Zakotłowało się pod bramką Wisły! Uderzał Dawid Błanik, ofiarnie stoperzy Wisły.

• Korona przy piłce. Gospodarze nie spieszą się z budowaniem ataku.

• Długą akcję Korony zamknął Marius Briceag. Lewy obrońca gospodarzy z niecelnym uderzeniem ponad bramką.

• Szkoda tej akcji Wisły. Zawahał się Piotr Tomasik i nie podał w pole karne, choć pod bramką Korony było kilku jego kolegów.

• Ależ mogło to być groźne! Zaatakowała Wisła, ale zaszwankowało wykończenie. Niecelnie Damian Warchoł i Korona zacznie od bramki.

• Nie przedarł się skrzydłem Dawid Błanik. Piłkarz Korony stracił i przy piłce Wisła.

• Wyglądało na ciekawą kontrę dla Wisły, ale akcja spaliła na panewce. Korona przejęła.

• Pomyłka teraz bramkarza Korony. Musi uważać Konrad Forenc, tym razem upiekło się gospodarzom.

• Wisła Płock zamknięta na własnej połowie. To Korona prowadzi atak.

• Składna akcja Korony. Uderzał Jewgienij Szykawka, bez trudów łapie piłkę bramkarz Wisły.

• Indywidualna próba Jakuba Łukowskiego. Strzał, ale bardzo niecelny.

• Korona przy piłce. Gospodarze budują atak pozycyjny.

• Będzie pierwsza okazja dla Korony. Rzut rożny dla gospodarzy.

• Wybrzmiał pierwszy gwizdek. Zaczęła Wisła Płock.

• Oba zespoły już na murawie. Za chwilę zaczynamy zawody.

• Wisła Płock była jedną z największych rewelacji rundy jesiennej. Podopieczni Pavola Stano przez wiele tygodni byli liderem Ekstraklasy i niektórzy kibice wierzyli, że "Nafciarze" będą nas reprezentować w europejskich pucharach. Niestety forma Wisły po przerwie zimowej jest fatalna. Ekipa z Płocka zagrała cztery spotkania - cztery przegrała. Ofensywa, czyli to co perfekcyjnie funkcjonowało kilka miesięcy temu, w ostatnich tygodniach zawodzi. Wisła w czterech meczach strzeliła tylko jednego gola.

• Korona Kielce dzielnie broni się przed spadkiem. Po bardzo słabej rundzie jesiennej i zmianie trenera, Złocisto-Krwiści zaczynają wychodzić na prostą. Korona po przerwie zimowej zagrała pięć spotkań. Jej bilans to dwie wygrane, jeden remis i dwie porażki. Ekipa z Kielc ma 20 punktów i zajmuje 17. miejsce w tabeli. Do bezpiecznego miejsca traci tylko cztery "oczka".

• Zapraszamy na relację LIVE z meczu Korona Kielce - Wisła Płock!

©Przemyslaw Swiderski

Korona Kielce - Wisła Płock ONLINE. Goście dzisiejszego starcia to całkowicie inna drużyna niż w rundzie jesiennej. Podopieczni Pavola Stano nie zanotowali w tym roku jeszcze żadnej wygranej. Wszystkie mecze to porażki! Czy z Koroną nastąpi przełamanie? Początek spotkania w sobotę o godzinie 17:30. Gdzie oglądać mecz Korona Kielce - Wisła Płock na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online w internecie. Relacja LIVE w GOL24.pl.

PKO Ekstraklasa: Korona Kielce - Wisła Płock ONLINE

Kamil Kuzera, trener Korony: - Dobrze się nam gra przed własnymi kibicami. Jeśli wygramy te spotkania, to przybliżymy się do osiągnięcia celu, który sobie założyliśmy. Po ostatnim spotkaniu z Wartą coś nam odjechało, ale ten cel jest nadal w naszych rękach.

Pavol Stano: - Po meczu z Pogonią jesteśmy wkurzeni. Każdy oczekuje od nas, że będziemy wygrywali. My sami od siebie oczekujemy tego samego, bo wiemy, że potrafimy kreować sytuacje, potrafimy biegać, potrafimy dużo rzeczy. Te mecze na początku sezonu się nam nie ułożyły, ale jestem przekonany, że mamy co pokazać, mamy co udowodnić jestem pewny tego, że w najbliższym czasie będziemy walczyli o każdy centymetr boiska i pokażemy się z dobrej strony.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Wisła - Korona 2:1 (Ekstraklasa, 20.08.2022)
Korona - Wisła 4:3 (Puchar Polski, 22.09.2021)

Nie zagrają w meczu Korona - Wisła:
Korona: Kwiecień, Więckowski
Wisła: Sekulski

Korona - Wisła TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Korona - Wisła w Canal+ Sport. W internecie spotkanie w aplikacji i na stronie Canal+. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 14:40 - zapraszamy!