PKO Ekstraklasa. Mecz Lech Poznań - Górnik Łęczna ONLINE....

PKO Ekstraklasa. Mecz Lech Poznań - Górnik Łęczna ONLINE. Dużo do stracenia. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• W najbliższy weekend Lech Poznań zagra u siebie ze Stalą Mielec, natomiast Górnik Łęczna pojedzie do Częstochowy na mecz z Rakowem.

• Oceny piłkarzy po meczu Lech Poznań - Górnik Łęczna (w skali 1-6):

Lech Poznań

• Mickey van der Hart - 3
    • Joel Pereira - 4, (Tomasz Kędziora - 4)
    • Lumobir Satka - 3
    • Antonio Milić - 3
    • Pedro Rebocho - 3, (Barry Douglas - 4)
    • Jesper Karlstroem - 4
    • Nika Kvekveskiri - 3
    • Adriel Ba Loua - 4
    • Jakub Kamiński - 3, (Michał Skóraś - 4)
    • Joao Amaral - 5, (Dawid Kownacki - 4)
    • Mikael Ishak - 4, (Filip Marchwiński - 3)

• Maciej Gostomski - 3
    • Leandro - 2
    • Gerson - 2, (Bartosz Rymaniak - 3)
    • Kryspin Szcześniak - 2
    • Alex Serrano - 2, (Szymon Drewniak - 3)
    • Janusz Gol - 3, (Łukasz Szramowski - bez oceny)
    • Daniel Dziwniel - 2
    • Michał Goliński - 3, (Serhij Krykun - 3)
    • Damian Gąska - 3
    • Marcel Wędrychowski - 3, (Jason Lokilo - 3)
    • Bartosz Śpiączka - 3
  • Dzięki temu zwycięstwu Lech Poznań umacnia się na pozycji lidera PKO Ekstraklasy, natomiast Górnik Łęczna zostaje na przedostatnim miejscu i ma coraz mniejsze szanse na utrzymanie w lidze.

• Koniec meczu w Poznaniu. Lech pewnie i zasłużenie wygrywa z Górnikiem Łęczna 3:0.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• Adrial Ba Loua dostał piłkę w polu karnym Górnika, ale oddał niecelne uderzenie.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Łukasz Szramowski zmienił Janusza Gola.

• Damian Gąska dośrodkował w pole karne Lecha, ale zupełnie bez zagrożenia.

• Nika Kvekveskiri z rzutu rożnego zagrał w bramkę Górnika, ale Maciej Gostomski skutecznie interweniował.

• Michał Skóraś został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Filip Marchwiński wpadł w pole karne Górnika, oddał strzał, ale pewnie interweniował Maciej Gostomski.

• Ostatnia zmiana w Lechu Poznań. Filip Marchwiński zmienił Mikaela Ishaka.

• W zespole gości Jason Lokilo zmienił Marcela Wędrychowskiego.

• Jesper Karlstroem został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Lech Poznań absolutnie kontroluje przebieg tego spotkania. Goście nie są w stanie poważnie zagrozić bramce rywala.

• Natomiast Tomasz Kędziora zastąpił Joela Pereirę.

• Dwie zmiany w składzie Lecha Poznań. Dawid Kownacki zmienił Joao Amarala

• Michał Skóraś oddał strzał na bramkę Górnika, ale uderzenie okazało się bardzo niedokładne.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce gospodarzy.

• Górnik Łęczna wywalczył rzut rożny po akcji skrzydłem.

• Janusz Gol oddał strzał na bramkę Lecha, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Barry Douglas dośrodkował w okolice bramki Górnika, ale Maciej Gostomski przytomnie wybił piłkę poza linię końcową.

• Nika Kvekveskiri zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne Górnika, ale gracz gospodarzy zrobił to bardzo niedokładnie.

• Szymon Drewniak zagrał w pole karne Lecha, ale tam żaden z jego partnerów nie był w stanie skorzystać z tej wrzutki.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu w Poznaniu!

• Natomiast Szymon Drewniak zastąpił Alexa Serrano.

• Serhij Krykun pojawił się w miejsce Michała Golińskiego

• Aż trzy zmiany w drużynie Górnika Łęczna. Bartosz Rymaniak zmienił Gersona

• Natomiast Barry Douglas zastąpił Pedro Rebocho.

• W przerwie dwie zmiany w szeregach Lecha Poznań. Michał Skóraś zmienił Jakuba Kamińskiego

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu przy ulicy Bułgarskiej. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części rywalizacji. Do przerwy Lech Poznań prowadzi aż 3:0.

• Do pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Znakomite prostopadłe podanie Joao Amarala do Mikaela Ishaka, ten ruszył na bramkę Górnika i precyzyjnym uderzeniem podwyższył rezultat na 3:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Mikael Ishak także ma swoją bramkę w tym meczu!

• Kolejne zagranie w pole karne Górnika i tym razem strzał jednego z graczy gospodarzy został zablokowany.

• Kolejny atak gospodarzy, ale tym razem żaden z zawodników nie zdołał oddać strzału na bramkę Macieja Gostomskiego.

• Nika Kvekveskiri wpadł z piłką w pole karne Górnika, zagrał do Mikaela Ishaka, ten oddał strzał, ale w ostatnie chwili gracz gości zablokował to uderzenie.

• Adriel Ba Loua został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Po dośrodkowaniu ze skrzydła uderzył Mikael Ishak, ale jego uderzenie wybronił Maciej Gostomski.

• Nika Kvekveskiri zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka powędrowała minimalnie obok bramki rywali.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do Antonio Milića, ten trafił piłką w Mikaela Ishaka, do futbolówki dopadł Jesper Karlstroem i pomocnik Lecha z najbliższej odległości skierował piłkę do bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Jesper Karlstroem podwyższa na 2:0!

• Jesper Karlstroem zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

• Adriel Ba Loua ponownie ruszył skrzydłem, dośrodkował w pole karne Górnika, ale tam nie było żadnego z jego partnerów.

• Adriel Ba Loua ruszył prawą stroną boiska, ale stracił piłkę w decydującym momencie.

• Kolejne uderzenie Joao Amarala zza pola karnego, tym razem Maciej Gostomski interweniował skutecznie.

• Joao Amaral pokusił się o indywidualną akcję, wpadł w pole karne Górnika, ale uderzył obok bramki.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce Górnika Łęczna.

• Kolejna akcja skrzydłem gospodarzy i Lech Poznań wywalczył rzut rożny.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego na głowę Mikaela Ishaka, ale ten uderzył obok bramki.

• Lech Poznań po zdobyciu bramki nieco się cofnął, ale Górnik nie ma pomysłu na sforsowanie defensywy rywali.

• Pierwszy w tym meczu wypadł gości, ale Michał Goliński stracił piłkę w ostatniej chwili.

• Joel Pereira zagrał z prawej strony boiska w pole karne Górnika Łęczna, a tam znalazł się Joao Amaral, który precyzyjnym strzałem otworzył wynik spotkania w Poznaniu.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Joao Amaral zdobywa bramkę i "Kolejorz" świetnie rozpoczyna spotkanie!

• Akcja lechitów. Amaral zagrywał w pole karne do Ishaka. Zbyt mocno.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Spotkanie już się rozpoczęło!

• Ewentualna porażka w Poznaniu nie sprawi, że Górnik spadnie do 1 ligi, ale jego szanse na utrzymanie stopnieją do matematycznych.

• W zeszłej kolejce Lech wygrał z Wisłą w Płocku po golu Dawida Kownackiego. Walczący o utrzymanie Górnik rzutem na taśmę pokonał Radomiaka Radom. Trafił Bartosz Śpiączka.

• Lech jest zdecydowanym faworytem, więc każdy inny wynik niż jego zwycięstwo urośnie do rangi sensacji. Z drugiej strony w ostatnich meczach bezpośrednich bywało różnie. Choćby w listopadzie - mimo przytłaczającej przewagi Lecha - Górnik zdołał doprowadzić do wyrównania.

• Wyjściowy skład Górnika Łęczna:

• Oto podstawowy skład Lecha Poznań:

• Starcie Lecha Poznań z Górnikiem Łęczna zostanie rozegrany awansem z 31. kolejki. Dojdzie do niego w środę, ponieważ 2 maja Lech Poznań zagra z Rakowem Częstochowa w finale Pucharu Polski na PGE Narodowym w Warszawie. Witamy w relacji LIVE!

Lech - Górnik Łęczna LIVE! Dużo do stracenia

Lech - Górnik Łęczna LIVE! Dużo do stracenia ©Adam Jastrzębowski

Mecz Lech Poznań - Górnik Łęczna ONLINE. Przynajmniej jeden z tych zespołów będzie po ostatnim gwizdku pokrzywdzony. Kolejorz potrzebuje bowiem zwycięstwa w walce o tytuł, a beniaminek w walce o byt. Relacja LIVE od godziny 18:00.

Mecz Lech Poznań - Górnik Łęczna ONLINE

To mecz grany awansem z 31. kolejki. Dojdzie do niego dzisiaj, ponieważ 2 maja Lech Poznań zagra z Rakowem Częstochowa w finale Pucharu Polski na PGE Narodowym w Warszawie.

To ważny dzień w kontekście walki o mistrzostwo. Tuż po Lechu na boisku w Szczecinie wybiegną jego jedyni rywale, czyli Pogoń i Raków. Jeśli padnie remis a Lech wygra to odskoczy na dwa punkty. To dużo zważywszy na to, że do rozegrania pozostaną po cztery kolejki, w których Lech ma teoretycznie najłatwiejszych przeciwników.

Nie zagrają w meczu Lech - Górnik:
Lech: Salamon, Sobiech
Górnik: - - - - -

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Górnik - Lech 1:1 (Ekstraklasa, 06.11.2021)
Lech - Górnik 0:0 (Ekstraklasa, 19.03.2017)

Mecz Lech Poznań - Górnik Łęczna TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji Canal+. Komentuje duet Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki. Relacja LIVE od godziny 18:00 w GOL24 - zapraszamy!