PKO Ekstraklasa. Mecz Lechia Gdańsk - Cracovia ONLINE. Gdzie...

PKO Ekstraklasa. Mecz Lechia Gdańsk - Cracovia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM

PKO Ekstraklasa, 4. kolejka
2021-08-14 17:30

Lechia Gdańsk

3

Cracovia

0

• Koniec! Lechia była dzisiaj bezlitosna dla Cracovii! Wynik 3:0 musi robić wrażenie. Dziękujemy za uwagę.

• Zablokowany strzał z dystansu Makowskiego.

• Zwoliński błyskawicznie odpowiada Piotrowi Stokowcowi na tak późne wpuszczenie go na boisko. Lecha bezlitośnie wykorzystała kolejny błąd defensywy Cracovii.

• GOOOOOOOL!!! ZWOLIŃSKI ODPOWIADA STOKOWCOWI!! 3:0!!

• Łukasz Zwoliński za Durmusa.

• Debiutuje Marco Terrazzino, który pojawia się za Jarosława Kubickiego.

• Rafał Pietrzak w miejsce Conrado.

• 9 minut dorzucone przez sędziego.

• Błyskawicznie Tobers zarobił żółtą kartkę.

• Kristers Tobers zmienia Gajosa.

• Kacper Sezonienko za Josepha Ceesaya.

• Po rzucie rożnym dla Cracovii i wyblokowanym strzale odważnie na piłkę poszedł Mateusz Żukowski. Wyprzedził obrońcę i nie podawał już do kolegi - sam wykończył akcję precyzyjnym strzałem.

• GOOOOOOL!! ŻUKOWSKI PRZEBIEGŁ CAŁE BOISKO PO KONTRZE I TRAFIŁ DO SIATKI!!

• Otar Kakabadze za Sylwestra Lusiusza.

• Mathias Hebo Rasmussen za Hancę.

• Rivaldinho pokusił się o strzał i trafił jednego z obrońców. Wywalczył jednak korner.

• Strzał Gajosa z rzutu wolnego wyraźnie nad poprzeczką. Nieudana to była próba.

• Kolejny brzydki faul, kartką ukarany Sergiu Hanca.

• Żółta kartka dla Durmusa.

• No wreszcie. Po 8 minutach wymuszonej przerwy, spotkanie wznowiono.

• A kibice Lechii uparcie, wrzucają cały czas na murawę pojedyncze serpentyny.

• Rivaldinho wchodzi za Luisa Rochę.

• Po efektownej oprawie "Lechia Forever" za jedną z bramek, fanatycy Lechii zasypali murawę serpentynami. Będzie przerwa w grze.

• Coraz mocniej stara się naciskać w ostatnim czasie Cracovia. Gdańszczanie przyczajeni w obronie, czekają na kontry.

• Nieudany strzał Conrado został wybity przez obrońców Cracovii.

• Żółty kartonik dla Gajosa.

• A Kamil Pestka zastępuje Zauchę.

• Karol Knap w miejsce Damira Sadikovicia.

• Próba uderzenia zza pola karnego Alvareza, ale napastnik Pasów trafił w jednego z rywali.

• Zaucha miał okazję do dośrodkowania z lewej strony, ale spisał się beznadziejnie.

• Piłkarze Lechii długo utrzymują się przy piłce i zapraszają Cracovię do podejścia wyżej.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Z rzutu wolnego z 25 metrów po ziemi niezbyt mocno uderzył Maciej Gajos. Po drodze był jeszcze rykoszet od Alvareza i ten strzał kompletnie zaskoczył Niemczyckiego.

• GOOOOOOL DLA LECHI!!! STRZELCEM MACIEJ GAJOS!!!

• Jakimś cudem nie ma gola na Cracovii! Piłkę z linii wybija Conrado! Powinien to zmieścić z dwóch metrów Cornel Rapa.

• Flavio Paixao zauważył, że daleko wysunięty był Niemczycki i zdecydował się na strzał. Próba jednak nie powiodła się.

• Sporo niedokładności z obu strony i zwyczajnej kopaniny.

• Fatalny błąd Niemczyckiego! Bramkarz Cracovii złapał piłkę i staranował Durmusa. Przy okazji wypuścił piłkę z rąk.

• Niezła szansa dla Lechii po rzucie rożnym! Mateusz Żukowski wygrał pojedynek powietrzny, zawahał się Karol Niemczycki, ale gracz Lechii uderzył niecelnie.

• Czujność bramkarza sprawdził Pelle van Amersfoort. Nie popełnił jednak błędu Zlatan Alomerović.

• Bardzo kiepskie uderzenie Zauchy, chyba tylko po to, by nie było kontry.

• Durmus w polu karnym, zszedł do środka, ale jego strzał został wyblokowany i stracił impet.

• Luis Rocha próbował strzału, ale trafił w jednego z obrońców.

• Ilkay Durmus nieprzepisowo zatrzymał Alvareza tuż przy linii pola karnego. Będzie okazja do dośrodkowania dla gości.

• W odpowiedzi strzał Marcosa Alvareza. Tylko boczna siatka, ale było to ostrzeżenie dla Lechii.

• Taktyczny faul Patryka Zauchy i żółta kartka.

• Lechia od początku narzuca swój styl rywalowi i stara się szybko przedostać pod pole karne Cracovii.

• Początek meczu.

• Nie ma ostatnio sezonu, w którym Cracovię nie dosięgałyby problemy kadrowe. Tak jest też w tym obecnym, który zaczął się bez perturbacji pod tym względem, ale już dobrze nie jest. Nie tak dawno na całe rozgrywki wypadł bowiem Thiago, który zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Teraz ogromny kłopot jest z Filipem Balajem, napastnikiem, którego Pasy pozyskały latem.

• Lechia z pewnością lepiej rozpoczęła sezon niż Pasy. Będzie chciała to kontynuować, żeby utrzymać się blisko czołówki w tabeli PKO Ekstraklasy. Biało-zieloni będą chcieli zagrać szczelnie w defensywie i wykorzystać atuty w ofensywie, które mogłyby dać drużynie kolejne trzy punkty.

• Cracovia będzie drugim ligowym rywalem Lechii w tym sezonie na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk. Biało-zieloni pokonali Wisłę Płock przed własną publicznością, a trener Piotr Stokowiec zapowiada, że drużyna chce zbudować twierdzę w Gdańsku.

• Witamy! W drugim sobotnim meczu 4. kolejki PKO Ekstraklasy niepokonana dotąd Lechia podejmie Cracovię, która w tym sezonie jeszcze nie wygrała. Zapraszamy na relację na żywo.

DW

Lechia Gdańsk - Cracovia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM ©Przemyslaw Swiderski

PKO Ekstraklasa. Mecz Lechia Gdańsk - Cracovia ONLINE. W drugim sobotnim meczu 4. kolejki PKO Ekstraklasy niepokonana dotąd Lechia podejmie Cracovię, która w tym sezonie jeszcze nie wygrała. Pasy mają na koncie zaledwie punkt po remisie z beniaminkiem. Ostatnio zespół Michała Probierza przegrał z Lechem, a kibice zaczęli się martwić o drogę, którą podążą ich zespół. Lechia jest podbudowana remisem ze Śląskiem. Gdańszczanie zremisowali dzięki trafieniu Makowskiego w doliczonym czasie gry.

Lechia - Cracovia ONLINE

Lechia - Cracovia NA ŻYWO. - Gramy u siebie i chcemy, żeby to Cracovia się dostosowywała do nas, tak jak każdy rywal, który tu przyjedzie.
Chcemy zagrać po swojemu. Mamy swoje atuty, swój sposób grania i na tym się skupiamy. Nie jest zabroniona gra długim podaniem czy dośrodkowaniami. My też, osiągając największe sukcesy, graliśmy trochę bardziej defensywnie, z kontry, po fajnych akcjach oskrzydlających. Chcemy stworzyć w Gdańsku twierdzę, ale samymi słowami tego nie zrobimy - mówił przed meczem Piotr Stokowiec, opiekun biało-zielonych.

Lechia - Cracovia STREAM. Nie ma ostatnio sezonu, w którym Cracovię nie dosięgałyby problemy kadrowe. Tak jest też w tym obecnym, który zaczął się bez perturbacji pod tym względem, ale już dobrze nie jest. Nie tak dawno na całe rozgrywki wypadł bowiem Thiago, który zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Teraz ogromny kłopot jest z Filipem Balajem, napastnikiem, którego Cracovia pozyskała latem.

To fatalna wiadomość, bo krakowianie mieli ogromne kłopoty w formacji ataku w ostatnim sezonie. Dość powiedzieć, że piłkarze grający w tej formacji zdobyli raptem 7 goli. Dwa strzelił Tomas Vestenicky który grał tylko jesienią, a wiosną występował w drugiej drużynie. Również dwa nowy nabytek Marcos Alvarez, podobnie Filip Piszczek, a zaledwie jednego inny z transferowanych latem ubiegłego roku piłkarzy – Rivaldinho. Nic dziwnego, że „Pasy” okazały się najsłabszym zespołem pod względem strzelonych bramek spośród wszystkich ekip ekstraklasy.

Mimo słabej postawy Cracovia wcale nie traci tak wielu bramek. Biorąc pod uwagę ofensywne problemy Lechii, możemy się spodziewać niewielu goli w tym spotkaniu.

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Lechia: Alomerović - Musolitin, Kopacz, Maloca, Conrado - Kubicki, Makowski - Ceesay, Kałuziński, Durmus - Zwoliński

Cracovia: Niemczycki - Rapa, Rodin, Jugas, Siplak - Loshaj, Hebo - Hanca, Van Amersfoort, Zaucha - Alvarez

OSTATNIE MECZE:

Lechia Gdańsk - Cracovia 1:1 (08.05.2021, Ekstraklasa)
Cracovia - Lechia Gdańsk 0:3 (19.12.2020, Ekstraklasa)
Cracovia - Lechia Gdańsk 3:2 (24.07.2020, Puchar Polski)
Lechia Gdańsk - Cracovia 0:3 (04.07.2020, Ekstraklasa)
Lechia Gdańsk - Cracovia 1:3 (09.06.2020, Ekstraklasa)

Lechia - Cracovia TRANSMISJA i STREAM

Mecz Lechia Gdańsk - Cracovia w 4. kolejce PKO BP Ekstraklasy odbędzie się w sobotę 14 sierpnia o godz. 17:30. Transmisja w telewizji na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3. Przedmeczowe studio w Canal+ Sport rozpocznie się o godz. 17:10. Internetowy STREAM ONLINE będzie dostępny również w usłudze nc+ go, a także w canalplus.com i usłudze Player.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.