Legia Warszawa - SSC Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

1

SSC Napoli

4

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczora. Dobranoc!

• Dzięki temu zwycięstwu SSC Napoli wyprzedza w tabeli Legię Warszawa, a już wieczorem to samo może zrobić Leicester City.

• Koniec meczu w Warszawie. SSC Napoli rozbija Legię 4:1.

• Matteo Politano oddał mocny strzał z dystansu, ale minimalnie niecelnie.

• Fantastyczna interwencja Cezarego Miszty po strzale głową Amira Rrahmaniego!

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

• Adam Ounas dostał piłkę w polu karnym Legii, minął w efektowny sposób Artura Jędrzejczyka i potężnym wolejem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Adam Ounas zdobywa przepiękną bramkę dla SSC Napoli!

• Kalidou Koulibaly znalazł się w polu karnym Legii, ale jego strzał spokojnie wyłapał Cezary Miszta.

• Adam Ounas dostał piłkę w polu karnym Legii, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Ernest Muci próbował oddać strzał z dystansu, ale trafił wprost w obrońcę Napoli.

• Natomiast Adam Ounas pojawił się w miejsce Hirvinga Lozano.

• Dwie zmiany w zespole SSC Napoli. Alessandro Zanoli zmienił Andrea Petagnę

• Rafael Lopes pojawił się w miejsce Mahira Emreliego.

• Znakomite prostopadłe podanie do Andrei Petagni, ten wyłożył piłkę Hirvingovi Lozano, który umieścił futbolówkę w pustej bramce Legii.

• GOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Hirving Lozano podwyższa na 3:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Przepięknie wykonany rzut karny przez Driesa Mertensa!

• Josue otrzymuje żółtą kartkę za faul we własnym polu karnym.

• Cezary Miszta został ukarany żółtą kartką za pretensję w kierunku arbitra.

• Kolejny rzut karny dla SSC Napoli!

• Dries Mertens pojawił się w miejsce Piotra Zielińskiego.

• W drużynie Legii Warszawa Andre Martins zmienił Bartosza Slisza.

• Matteo Politano fatalnie dośrodkował w pole karne Legii.

• Hirving Lozano mocno ucierpiał po starciu z graczem Legii.

• Artur Jędrzejczyk został ukarany żółtą kartką za faul na Hirvingu Lozano.

• Natomiast w zespole Legii Warszawa Ernest Muci zmienił Lirima Kastratiego.

• Natomiast Matteo Politano pojawił się w miejsce Elifa Elmasa.

• Dwie zmiany w zespole SSC Napoli. Stanislav Lobotka zmienił Diego Demme

• Piotr Zieliński znakomicie wyłożył piłkę do Elifa Elmasa, ale jego strzał zablokowany.

• Josue delikatnie ucierpiał po starciu z jednym z graczy gości.

• Yuri Ribeiro dośrodkował w pole karne Napoli, ale zupełnie bez zagrożenia.

• Andrea Petagna oddał strzał z dystansu, ale bardzo niecelny.

• Giovanni Di Lorenzo dośrodkował z prawej strony boiska, ale świetną interwencją popisał się Cezary Miszta!

• Kalidou Koulibaly fantastycznie zatrzymał przy linii bocznej Lirima Kastratiego.

• Filip Mladenović popędził lewą stroną boiska, ale w ostatniej chwili został zatrzymany przez Hirvinga Lozano.

• Elif Elmas został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Andrea Petagna wpadł z piłką w pole karne Legii, ale Cezary Miszta pewnie interweniował.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Piotr Zieliński doprowadza do wyrównania!

• Rzut karny dla SSC Napoli za faul na Piotrze Zielińskim!

• To musiała być druga bramka dla Legii! Filip Mladenović popędził lewą stroną boiska, idealnie wyłożył do Yuri Ribeiro, a ten potężnie uderzył w słupek bramki Napoli!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu przy Łazienkowskiej. Za moment wznowimy rywalizację!

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu! Do przerwy Legia sensacyjnie prowadzi 1:0!

• Zamieszanie po dośrodkowaniu Piotra Zielińskiego, ale ostatecznie piłka w rękach Cezarego Miszty.

• Hirving Lozano ponownie popędził prawą stronę i wywalczył szósty rzut rożny.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• Końcówka pierwszej połowy meczu w Warszawie. Żaden z zespołów nie kwapi się do zdobycia bramki.

• Filip Mladenović zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Mahir Emreli i Mateusz Wieteska lekko ucierpieli po starciach z rywalami.

• Hirving Lozano popędził prawą stroną boiska, łatwo minął Filipa Mladenovića, ale zagrał zbyt mocno i żaden z jego partnerów nie zdołał opanować piłki.

• Luquinhas został sfaulowany przez trójkę graczy Napoli, którzy nie potrafili poradzić sobie z graczem Legii.

• Giovanni Di Lorenzo wpadł z piłką w pole karne Legii, ale w decydującym momencie zatrzymał go Filip Mladenović.

• Hirving Lozano zdecydował się na strzał z dystansu, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Piotr Zieliński z rzutu wolnego uderzył wprost w mur.

• Kolejny faul pod bramką Legii i Napoli będzie miało szansę na wyrównanie.

• Kolejna znakomita akcja SSC Napoli! W polu karnym Legii piłka trafiła do Elifa Elmasa, ale jego uderzenie znakomicie wybronił Cezary Miszta!

• Luquinhas sfaulował rywala w środku pola. Legia ma ogromne problemy by wyjść z własnej połowy.

• Andre Zambo przejął piłkę przed bramką Legii, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła na głowę Andre Zambo, ale ten trafił wprost w ręce Cezarego Miszty.

• To powinno być wyrównanie! Po akcji prawą stroną boiska piłka w polu karnym Legii trafiła do Piotra Zielińskiego, który potężnym strzałem obił poprzeczkę!

• W tym przypadku dośrodkowanie również nie zagroziło bramce Napoli.

• Teraz Legia Warszawa wywalczyła rzut wolny na połowie gości.

• Dośrodkowanie Piotra Zielińskiego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Legii.

• Filip Mladenović sfaulował rywala tuż przy własnym polu karnym. Będzie znakomita szansa na wyrównanie dla Napoli.

• Filip Mladenović dostał piłkę po lewej stronie, wpadł w pole karne gości i wyłożył do Mahira Emreliego! Ten mocnym strzałem uradował 28. tysięcy kibiców Legii przy Łazienkowskiej!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mahir Emreli otwiera wynik spotkania w Warszawie!

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne Legii, ale tym razem pewnie interweniował Cezary Miszta.

• Znakomite zagranie w pole karne Legii, ale tam żaden z graczy gości nie zdołał oddać strzału.

• Dośrodkowanie Piotra Zielińskiego nie dotarło do żadnego z partnerów.

• Pierwsze dośrodkowanie piłki w pole karne Legii i Mateusz Wieteska musiał wybić piłkę na rzut rożny.

• Świetna oskrzydlająca akcja Legii Warszawa, ale nieporozumienie w polu karnym Napoli sprawiło, że Legia straciła szansę na oddanie groźnego strzału.

• Pierwszy atak gości, ale łatwa strata przy linii bocznej i Legia może utrzymać się przy piłce.

• Rozpoczynamy batalię Legii Warszawa z SSC Napoli!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już w tunelu stadionu Legii. Za moment rozpoczniemy spotkanie!

• Natomiast oto skład SSC Napoli!

• Oto skład Legii Warszawa na dzisiejsze spotkanie!

• Zdecydowanie lepiej w lidze prezentuje się drużyna SSC Napoli. Włosi liderują we włoskiej Serie A, ale mają tyle samo punktów co drugi AC Milan. Drużyna z Neapolu tylko raz w tym sezonie straciła punkty, a było to w wyjazdowym meczu z AS Romą. W pozostałych dziesięciu meczach w lidze zespół spod Wezuwiusza wygrywał.W ubiegły weekend SSC Napoli wygrało na wyjeździe z Salernitaną 1:0 po bramce Piotra Zielińskiego, który dzisiaj zagra od pierwszej minuty.

• Wszyscy wiemy, że w krajowych rozgrywkach Legia Warszawa spisuje się katastrofalnie. Aktualny mistrz Polski po raz ostatni w PKO Ekstraklasie zdobył punkty w połowie września. Od tego momentu poniósł pięć kolejnych porażek, a w sumie Legia Warszawa przegrała aż osiem spotkań w lidze.

• Legia Warszawa świetnie rozpoczęła rozgrywki Ligi Europy od dwóch skromnych zwycięstw po 1:0 na wyjeździe ze Spartakiem Moskwa i u siebie z Leicester City. Przed dwoma tygodniami Legioniści dzielnie bronili się do 76. minuty spotkania, jednak w ciągu ostatniego kwadransa włoska drużyna zdobyła trzy bramki i pewnie wygrała to spotkanie. To było pierwsze zwycięstwo Napoli w tej edycji Ligi Europy.

• Legia Warszawa sensacyjnie wciąż jest liderem grupy C. Legioniści z sześcioma punktami na koncie wyprzedzają SSC Napoli i Leicester City o dwa "oczka". Stawkę zamyka jak na razie rosyjski Spartak Moskwa, który na swoim koncie zgromadził trzy punkty.

• Witamy serdecznie! W 4. kolejce rozgrywek Ligi Europy Legia Warszawa na własnym stadionie zmierzy się z SSC Napoli! Na relację na żywo zaprasza Państwa Bartosz Głąb!

DW

©fot. Szymon Starnawski

Legia Warszawa - SSC Napoli ONLINE. Przed warszawską Legią mecz 4. kolejki Ligi Europy. Tym razem naprzeciw mistrza Polski stanie lider Serie A - SSC Napoli. W poprzedniej kolejce ekipa z Neapolu ustawiony przez Legię mur skruszyła dopiero w ostatnim kwadransie. Jak będzie tym razem?

Legia - Napoli ONLINE

Trudno spodziewać się, by Napoli okazali się gorsi od legionistów. Są w świetnej formie w Serie A i potwierdzają to z każdym meczem. Również w Lidze Europy idzie im sprawnie - są na drugim miejscu i mają dziś szansę wyprzedzić mistrza Polski. W ostatnim spotkaniu Legia dobrze broniła się do 75. minuty, ale potem posypał się domek z kart i Włosi wygrali 3:0.

Kibice warszawskiego zespołu mogą liczyć na sprawienie sensacji. W ekipie Napoli zabraknie bardzo mocnych ogniw. Nie będzie choćby Victora Osimhena, który ostatnio strzelił legionistom gola, po wejściu z ławki. Zabraknie również Driesa Mertensa. Z uwagi na czerwoną kartkę z poprzedniego spotkania na lewej obronie nie zagra Mario Rui. Zastąpi go znów zapewne Juan Jesus.

Po stronie Legii mamy kilka znaków zapytania. Do treningów wrócili Tomas Pekhart i Artur Boruc, ale nie będą oni jeszcze gotowi na czwartkowy mecz. W ligowym meczu kontuzji doznał Maik Nawrocki, a więc postawienie na Lindsaya Rose'a może być dla trenera Marka Gołębiewskiego strzałem w kolano. Nie ma jednak innych opcji, bo z urazami zmagają się również m.in. Joel Abu Hanna.

Słabo w ostatnich tygodniach spisuje się Mahir Emreli. W meczach z Piastem i Pogonia zanotował łącznie trzy strzały w słupek. W Neapolu również nie grzeszył skutecznością, o co mieli do niego pretensje koledzy z zespołu. Wydaje się, że napastnik za wszelką cenę chce uderzać na bramkę, choć często ma w trakcie ataków lepiej ustawionych kolegów.

Cała Legia stoi ostatnio pod znakiem dużego kryzysu. Osiem porażek w lidze po 11 meczach, liczne kontuzje, zmiana trenera i "alkoholowa" afera z udziałem klubu, pięciu zawodników i Wojciecha Kowalczyka składają się na obraz zespołu, który może nie dać rady podnieść się w kilka dni, zwłaszcza z takim rywalem, jak Napoli.

Luciano Spaletti, trener Napoli: Nie uważam, aby nasz zespół przyjechał do Warszawy w osłabionym składzie. Mamy graczy, którzy doskonale zastąpią nieobecnych. Traktujemy te rozgrywki bardzo poważnie i przyjechaliśmy tu zrealizować nasze zadanie i wygrać. Zabrałem do Warszawy graczy, którzy z różnych powodów zagrali trochę mniej meczów, ale to nie znaczy, że są oni słabsi. Będą oni mogli pokazać na co ich stać.

Piotr Zieliński, piłkarz Napoli: Legia to mocna drużyna dysponująca bardzo dobrym składem. Nie wiem z czego wynikają ich problemy, mam nadzieję, że wrócą do formy, ale dopiero po meczu z nami. W Warszawie doping jest niesamowity, więc spodziewam się naprawdę gorącej, żywiołowej atmosfery. To przyjemne uczucie, że mogę zagrać z polską drużyną w europejskich pucharach. Moje nastawienie do meczu będzie takie jak do każdego spotkania. Będę chciał zaprezentować się jak najlepiej.

Filip Mladenović, piłkarz Legii: Cała drużyna ma niższą formę, mamy kryzys, z którego musimy wyjść. Jestem tutaj w imieniu drużyny i każdy z nas musi szukać rozwiązania. Jestem zależny od drużyny, a drużyna jest zależna ode mnie. Musimy być razem, razem w ten kryzys wpadliśmy i razem z niego wyjdziemy. Oczywiście nie jestem zadowolony z moich statystyk, ale nie wynika to z problemów zdrowotnych. Robię wszystko, by pomagać sobie i drużynie. Staram się poprawiać każdego dnia i znaleźć rozwiązanie.

Legia - Napoli TRANSMISJA

Początek spotkania w czwartek 4 listopada o godz. 18:45. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Legia - Napoli na żywo w TV i online. [4.11.2021] Transmisja na antenie TVP 2. Pojedynek w TVP2 skomentują Mateusz Borek i Robert Podoliński. Gośćmi studia w TVP Sport (od 17:45) będą Janusz Michalik, Jakub Wawrzyniak oraz Marcin Żewłakow.

18:45 Legia Warszawa - SSC Napoli transmisja TVP2

Legia - Napoli STREAM

Gdzie oglądać spotkanie Legia - Napoli w internecie? Stream online dostępny będzie pod adresem TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej stacji. Mecz w internecie pokaże również Viaplay. Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.