PKO Ekstraklasa. Mecz Legia Warszawa - Wisła Kraków ONLINE....

PKO Ekstraklasa. Mecz Legia Warszawa - Wisła Kraków ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Maik Nawrocki - 3
    • Paweł Wszołek - 3 (Lirim Kastrati - bez oceny)
    • Patryk Sokołowski - 3
    • Jurgen Celhaka - 3
    • Filip Mladenović - 3
    • Josue - 4 (Kacper Skibicki - bez oceny)
    • Maciej Rosołek - 3 (Bartłomiej Ciepiela - 3)

• Gieorgij Żukow - 3
    • Enis Fazlagić - 2 (Nikola Kuveljić - bez oceny)
    • Piotr Starzyński - 3 (Dor Hugi - 3)
    • Stefan Savić - 3 (Michal Skvarka - bez oceny)
    • Momo Cisse - 2 (Mateusz Młyński - 3)
    • Zdenek Ondrasek - 3 (Jan Kliment - bez oceny)
  • Tuż po ostatnim gwizdku sędziego czerwoną kartką został ukarany Michal Frydrych.

• Koniec meczu! Legia Warszawa wygrywa "mecz za 6 punktów" z Wisłą Kraków (2:1)! Bramki strzelili Tomas Pekhart (8'), Konrad Gruszkowski (77') i Mateusz Wieteska (94')

• Atak Wisły prawą stroną przerwany przez Kacpra Skibickiego. Grę od bramki wznawia Cezary Miszta.

• Kacper Skibicki wchodzi, Josue schodzi.

• Sygnał z wozu VAR: UZNANY GOL kapitana Legii!

• Szał radości na trybunach!

Mocne dośrodkowanie w pole karne i Mateusz Wieteska uprzedził wychodzącego do piąstkowania Mikołaja Biegańskiego! Główką do pustej bramki daje Legii prowadzenie i najprawdopodobniej zwycięstwo w tym meczu!

• GOL DLA LEGII! STRZELCEM MATEUSZ WIETESKA!!!

• Josue faulowany w bocznym sektorze boiska. To może być piłka meczowa dla gospodarzy.

• Druga zmiana w Legii w dzisiejszym spotkaniu: Lirim Kastrati zastępuje Pawła Wszołka.

• Piotr Lasyk dolicza co najmniej 5 minut do drugiej połowy.

• ... a za Stefana Savicia wchodzi Michal Skvarka.

• ... Nikola Kuveljić w miejsce Enisa Fazlagicia...

• Potrójna zmiana w ekipie gości: Jan Kliment w miejsce Zdenka Ondraska...

• Mikołaj Biegańśki z trudem paruje piłkę po główce Mateusza Wieteski.

• Josue upomniany żółtą kartką.

• To może być cenne trafienie

• Jeszcze długo czekaliśmy na decyzję z wozu VAR. Sędzia Piotr Lasyk nie ruszył do monitora. Dostał sygnał na słuchawkę, że Konrad Gruszkowski odebrał piłkę zgodnie z przepisami!

Zatem to pierwszy gol Wisły Kraków w tym roku!

• Wydawało się, że z przeprowadzonej w zwolnionym tempie kontry "Białej Gwiazdy" nic nie będzie. Tymczasem Dor Hugi podaje na lewą stronę pola karnego do Zdenka Ondraska, który uderza płasko w stronę bramki. Cezary Miszta zatrzymuje piłkę jedną ręką, a Konrad Gruszkowski wyłsukał ją i z bliska skierował do siatki!

• GOL DLA WISŁY! STRZELCEM KONRAD GRUSZKOWSKI!!!

• Josue uderza w stronę bliższego słupka! Mikołaj Biegański nie dał się zaskoczyć i piąstkuje za pole karne!

• Dor Hugi upomniany żółtą kartką za faul na Pawle Wszołku. Piłka ustawiona między linią boczną pola karnego a linią boczną boiska.

• Mateusz Młyński melduje się na murawie. Schodzi Momo Cisse.

• I jeszcze jeden rzut rożny dla Legii. Po zamieszaniu na 6. metrze Mateusz Wieteska uderza na wiwat.

• Bartłomiej Ciepiela zmienia Macieja Rosołka.

• Laga przed pole karne Legii do Zdenka Ondraska. Ten przegrywa pojedynek o górną piłkę z Lindsayem Rose'em.

• Kolejny rzut rożny dla Legii. Tym razem obrona Wisły wybija na uwolnienie.

• Mikołaj Biegański ratuje "Białą Gwiazdę" przed utratą bramki! Bramkarz Wisły broni strzał Tomasa Pekharta!

• Dobre dochodzące dośrodkowanie Josue z prawego narożnika na bliższy słupek, skąd Mateusz Wieteska główkuje wysoko nad bramką.

• Rzut rożny dla Legii po zablokowany dośrodkowaniu Pawła Wszołka.

• Gieorgij Żukow na prawej stronie centruje na bliższy słupek. Cezary Miszta łapie piłkę za linią końcową. Rykoszetu nie było, więc może wznawiać grę z "piątki".

• Legia - Wisła Kraków

• 10 Strzały 3
    • 2 Strzały celne 0
  • Stefan Savić na prawym skrzydle. Jego dośrodkowanie zostało zablokowane, ale wywalczył aut na wysokości pola karnego Legii.

• Mocne zagranie do Zdenka Ondraska. Ten nie jest szybkościowcem i nie miał szans, by dobiec do piłki szybciej do Mateusza Wieteski.

• Enis Fazlagić uderza zza "szesnastki" nad poprzeczką.

• Dor Hugi zmienia Piotra Starzyńskiego.

• Paweł Wszołek przejmuje piłkę na 17. metrze. Uderza mocna w stronę dalszego (lewego) słupka i zabrakło naprawdę niewiele, by wpisał się na listę strzelców!

• "Świeca" do Tomasa Pekharta. Ten nieatakowany wyskakuje wysoko i nie trafia w piłkę.

• Filip Mladenović ruszył lewą stroną. Podaje przed pole karne... do nikogo.

• Kibice Wisły w Warszawie

• Stały fragment gry nie przynosi zagrożenia. Kontra Legii przerwana przed linią środkową.

• Przerwa grze. Na murawie klęczy Filip Mladenović, który ucierpiał w starciu z Piotrem Starzyńskim. Serb odczuwa ból, ale go Wisła wznawia grę z rzutu wolnego.

• Piotr Starzyński próbował przedrzeć się prawą stroną. Bez problemu poradził sobie z nim Maik Nawrocki.

• "Biała Gwiazda" zaczyna drugie trzy kwadranse! Obie strony przystępują do nich bez zmian.

• Wracamy na Łazienkowską, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Legia - Wisła Kraków. Po pierwszej połowie prowadzą gospodarze po bramce Tomasa Pekharta.

• [WIDEO] 8. minuta. Gol Tomasa Pekharta (LEG - WIS 1:0)

• Wydawało się, że po szybko strzelonej bramce będzie się coś działo w tym meczu. Tak się jednak nie stało, o ile mówimy o wydarzeniach na murawie. Bo na trybunach...

Gościom brakuje przyspieszenia i spokoju. Piłkarze Jerzego Brzęczka stwarzają sobie okazje, ale brakuje wykończenia - dokładnego ostatniego podania (i/lub) strzału w stronę bramki.

Co nas czeka po zmianie stron? Przekonamy się niebawem.

• +1' Po doliczeniu 1 minuty sędzia Piotr Lasyk zaprasza obie strony na przerwę. Legia Warszawa, po bramce Tomasa Pekharta, prowadzi z Wisłą Kraków (1:0).

• Josue wrzuca miękko w pole karne do Tomasa Pekharta. Tor lotu piłki zdołał zmienić Michal Frydrych.

• Po chwili zupełnie nieudana próba Josue.

• Lindsay Rose uderza nożycami po dośrodkowaniu Filipa Mladenovicia. Było widowiskowo, ale równie mocno niecelnie.

• Ostro bita piłka z rzutu wolnego w pole karne Legii. Niepewnie piąstkuje Cezary Miszta, ale na jego szczęście żaden z zawodników "Białej Gwiazdy" nie zdołał z tego skorzystać.

• 0:2 z Rakowem, 0:1 ze Stalą, 0:0 z Górnikiem Łęczna i teraz 0:1 z Legią...

• Joseph Colley upomniany żółtą kartką za faul na Josue.

• Przerwa w grze. Lindsay Rose ucierpiał w starciu z Momo Cisse. Wydaje się, że obrońca Legii będzie w stanie grać dalej.

• Zdaniem sędziego Paweł Wszołek odpychał Michala Frydrycha tuż przed polem karnym gości. Kartki nie ma.

• Josue podaje na prawą stronę do Tomasa Pekharta. Ten zdołał opanować piłkę przed linią końcową, ale dośrodkowanie... Czech wyraźnie przeciągnął.

• Filip Mladenović podłączył się do akcji ofensywnej. Dostaje piłkę od Tomasa Pekharta, który od razu wbiega w pole karne. Podania zwrotnego jednak się nie doczekał. Serb został zablokowany.

• Matej Hanousek centruje z lewej strony w pole karne do Piotra Starzyńskiego. Ten za słabo zgrywa do kolegi, co wykorzystała obrona Legii. Niebezpieczeństwo zażegnane.

• 51% Posiadanie piłki 49%

• W odpowiedzi składna akcja Legii mogła dać podwyższenie prowadzenia! Po dośrodkowaniu Filipa Mladenovicia na dalszy słupek Paweł Wszołek uderza w prawy dolny róg, ale piłkę na linii łapie Mikołaj Biegański!

• Austriak znowu w roli głównej! Tym razem podaje na 12. metr do Zdenka Ondraska. Ten dobrze przyjął piłkę, ale uderzył bardzo źle - piłka poturlała się po murawie półtora metra obok prawego słupka.

• Stefan Savić przejmuje piłkę w polu karnym Legii. Jego strzał został zablokowany.

• To dopiero 4. trafienie Tomasa Pekharta w tym sezonie. Ostatni raz strzelił 3 października w przegranym meczu z Lechią Gdańsk (1:3)

• Stefan Savić podaje prostopadle na prawą stronę do rozpędzonego Piotra Starzyńskiego. Ten pada na murawę po tym, jak Filip Mladenović, w ferworze walki, trafił młodzieżowca w twarz. Gra wznowiona od rzutu sędziowskiego.

• A teraz Maciej Rosołek uderza z "szesnastki" nieznacznie obok lewego słupka!

• Piłkarze Aleksandara Vukovicia idą za ciosem! Paweł Wszołek podaje w pole karne i tam Patryk Sokołowski zwlekał z oddaniem strzału. Skutecznie powstrzymali go Konrad Gruszkowski z Michalem Frydrychem.

• Gospodarze szybko wychodzą na prowadzenie!

Maciej Rosołek centruje z lewej strony na bliższy słupek, gdzie Tomas Pekhart skoczył znacznie wyżej od rodaka, Michala Frydrycha, i mocną główką posyła piłkę do siatki przy słupku!

• GOL DLA LEGII! STRZELCEM TOMAS PEKHART!!!

• W swoim stylu Josue chciał zagrać na lewą stronę do Filipa Mladenovicia. Pomysł dobry, wykonanie mniej - było za mocne.

• Maciej Rosołek decyduje się na strzał z dalszej odległości. Sporo brakowało mu do celu.

• Ciekawie teraz zapowiadała się akcja Legii prawą. Dogranie z prawej strony w "szesnastkę" nie znalazło jednak adresata.

• Od razu do ataku przeszli piłkarze Jerzego Brzęczka. Podanie przed pole karne do Stefana Savicia okazało się niedokładne.

• Piotr Lasyk gwiżdże i spotkanie rozpoczęte!

• Przedłuża się "rozgrzewka". Kibice gospodarzy odpalili race i gęsty ciemny dym unosi się nad murawą.

• NIGDY WIĘCEJ WOJNY

• Kapitanami są Mateusz Wieteska i Michal Frydrych.

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• W Legii na kartki muszą uważać dzisiaj Maik Nawrocki i Patryk Sokołowski, którzy w tym sezonie trzykrotnie byli upominani "żółtkami". Dzisiejsza żółta kartka oznacza pauzę w następnej kolejce w domowym meczu ze Śląskiem Wrocław (7 marca).

Z kolei w Wiśle zagrożeni są Gieorgij Żukow, (rezerwowi) Jan Kliment, Mateusz Młyński oraz Maciej Sadlok. Dzisiejsze "żółtko" eliminuje z meczu wyjazdowego z Lechią Gdańsk (5 marca)

• Wisła jest jeden punkt nad kreską. W piątek powalczy o to, żeby nie wylądować w strefie spadkowej. - Wszyscy zdają sobie sprawę w jakiej sytuacji są oba wielkie kluby - stwierdził Jerzy Brzęczek. - Wiemy, jakie będą oczekiwania. To będzie bardzo ważny mecz dla obu drużyn, ale tych meczów jest jeszcze dwanaście przed nami. Przygotowujemy taką taktykę, która pozwoli nam zdobyć punkty w Warszawie

• Legia przegrała u siebie z walczącą o utrzymanie Wartą Poznań, a w Niecieczy z ostatnią w tabeli Termalicą zaledwie zremisowała. Na domiar złego w starciu z Białą Gwiazdą stołecznej ekipie nie pomogą pauzujący za kartki Artur Boruc, Bartosz Slisz, Mattias Johansson i Rafael Lopes.

• Legia Warszawa i Wisła Kraków na koncie mają łącznie 28 mistrzowskich tytułów. W tym sezonie oba utytułowane kluby walczą jednak nie o kolejne laury, ale o ligowy byt. Szczególnie szokuje postawa mistrza Polski, który od długiego czasu nie potrafi wydostać się ze strefy spadkowej.

• Przedostatni w tabeli mistrz Polski skonfrontuje się z piętnastą drużyną. Przy Łazienkowskiej gorąco może być na trybunach. Sympatycy Legii zapowiadają protest skierowany przeciwko Dariuszowi Mioduskiemu.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Legia Warszawa - Wisła Kraków!

Legia Warszawa - Wisła Kraków ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Adam Jankowski

PKO Ekstraklasa. Mecz Legia Warszawa - Wisła Kraków ONLINE. Przedostatni w tabeli mistrz Polski skonfrontuje się z piętnastą drużyną. Przy Łazienkowskiej gorąco może być na trybunach. Sympatycy Legii zapowiadają protest skierowany przeciwko Dariuszowi Mioduskiemu. Początek meczu Legia - Wisła live w piątek o godz. 20:30. Relacja na żywo z meczu Legia - Wisła Kraków w GOL24.pl!

PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa - Wisła Kraków ONLINE

Fatalne po zimie nastroje pogorszyły się jeszcze w ostatnich tygodniach.

- Jesteśmy przyzwyczajeni, że z różnych powodów wypadają nam zawodnicy. Największym problemem są kontuzje, ale są też pozytywy. Maciej Rosołek, który był już z nami w Niecieczy, jest już po tygodniu treningu i będzie gotowy. Paweł Wszołek miał swoje dolegliwości przed meczem w Niecieczy, ale też jest już do dyspozycji - zaznaczył Aleksandar Vuković.

Szkoleniowiec Legii odpiera zarzuty o złym przygotowaniu fizycznym zespołu. - W naszej grze są inne problemy niż przygotowanie fizyczne. Kiedy zdobywałem mistrzostwo Polski, też słyszałem różne głosy na temat wątpliwości co do przygotowania fizycznego. Największym problemem jest na ten moment kwestia mentalna - zauważył "Vuko".

Wisła jest jeden punkt nad kreską. W piątek powalczy o to, żeby nie wylądować w strefie spadkowej. - Wszyscy zdają sobie sprawę w jakiej sytuacji są oba wielkie kluby - stwierdził Jerzy Brzęczek. - Wiemy, jakie będą oczekiwania. To będzie bardzo ważny mecz dla obu drużyn, ale tych meczów jest jeszcze dwanaście przed nami. Przygotowujemy taką taktykę, która pozwoli nam zdobyć punkty w Warszawie - powiedział szkoleniowiec Białej Gwiazdy.

Fani Legii od pewnego czasu wyrażają dezaprobatę wobec wyników zespołu i sposobu zarządzania klubem. W piątek zamierzają symbolicznie pożegnać się z Dariuszem Mioduskim.

Nie zagrają w meczu Legia Warszawa - Wisła Kraków
Legia: Artur Boruc, Bartosz Slisz, Mattias Johansson, Rafael Lopes (pauzy za kartki), Artur Jędrzejczyk, Bartosz Kapustka, Joel Abu Hanna.
Wisła: Jakub Błaszczykowski, Patryk Plewka, Alan Uryga.

Legia Warszawa - Wisła Kraków TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE
Transmisja na żywo z meczu Legia - Wisła w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji Canal+. Komentuje duet Przemysław Pełka - Grzegorz Mielcarski. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 20:30.

20:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków na żywo