Liga Mistrzów. Liverpool - Real Madryt ONLINE. Pojedynek...

Liga Mistrzów. Liverpool - Real Madryt ONLINE. Pojedynek ubiegłorocznych finalistów. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, 1/8 finału
2023-02-21 21:00

Liverpool FC

2

Real Madryt

5

• Bardzo dziękujemy za relację LIVE! Emocjonujący mecz na Anfield za nami.

• KONIEC SPOTKANIA!

• Żółtą kartkę obejrzał Harvey Elliot.

• Zagramy o trzy minuty dłużej, przekazał sędzia.

• Ależ strata piłkarzy Realu. Szybki atak Liverpoolu i może być groźnie.

• Zszedł także Karim Benzema. W jego miejsce Marco Asensio.

• Dwie zmiany w Realu Madryt. Na murawie pojawił się Toni Kross. Zszedł Luka Modrić.

• Zmiana w drużynie Liverpoolu. Zszedł Stefan Bajcetic. Z niego Harvey Elliot.

• Przy piłce cały czas piłkarze gospodarzy. Szukają sposobu na przedarcie się przez obronę rywali.

• Mamy zmianę w drużynie gości. Zszedł Rodrygo. Za niego Dani Ceballos.

• Piłkarze Liverpoolu długo się utrzymują przy piłce. Póki co nic z tego nie wynika.

• Liverpool przed szansą. Piłkarze "The Reds" chcieli się przedrzeć lewą stroną. Piłka na kornerze.

• Gospodarze w posiadaniu. Piłkarze Realu na własnej połowie.

• Zszedł również Jordan Henderson. Za niego James Milner.

• Zmiana w ekipie "The Reds". Zszedł Joe Gomez. W jego miejsce Joel Matip.

• Liverpool jeszcze walczy, nie składa broni. Ciekawa akcja Roberto Firmino, ale doszło do straty w polu karnym Realu.

• ALEŻ TO ZROBIŁ KARIM BENZEMA! PIĘKNY, NIEPRAWDOPODOBNY, KOSMICZNY DRYBLING. POSADZIŁ NA MURAWIE ALISSONA. UDERZYŁ I CIESZY SIĘ Z TRAFIENIA!

• Ależ uderzył Stefan Bajčetić. Ciekawa próba z dalekiej odległości. Piłka obok słupka.

• Zszedł również Darwin Nunez, strzelec pierwszej bramki. W jego miejsce zobaczymy Diogo Jotę.

• Dwie zmiany w Liverpoolu. Schodzi Cody Gakpo. Za niego Roberto Firmino.

• Huknął z dystansu Antonio Rüdiger. Uderzenie Niemca niecelne.

• Długa akcja Realu zakończona stratą. Liverpool zepchnięty do obrony.

• Żółtą kartką ukarany Vinicius Junior. Pierwsza indywidualna kara w meczu.

• Piłkarze Liverpoolu sygnalizowali zagranie ręką Daniego Calvajara, ale sędzia nakazał grać dalej.

• Dogranie w pole karne. Podawał Cody Gakpo, ale do nikogo.

• Szybka akcja piłkarzy Realu, uderzenie Karima Benzemy, piłka niefortunnie odbiła się od nogi Joe Gomeza i wtoczyła się do bramki gospodarzy. Olbrzymi pech podopiecznych Juergena Kloppa.

• GOOOOOL! REAL ZDOBYŁ CZWARTĄ BRAMKĘ! ALEŻ PECH PIŁKARZY LIVERPOOLU! UDERZAŁ BENZEMA, PIŁKA PO RYKOSZECIE JOE GOMEZA TRAFIŁA DO SIATKI.

• Liverpool zacznie grę od rzutu z autu. Dobre miejsce na wrzutkę w pole karne.

• Liverpool zacznie od bramki. Nieudany strzał jednego z piłkarzy Realu.

• Real od początku drugiej połowy nabrał wiatru w żagle. Liverpool skupiony na obronie.

• Strzelcem Eder Militao, który po dograniu w pole karne uderzył głową. Świetny stały fragment gry, podawał oczywiście doświadczony Luka Modrić.

• GOOOOOOL! REAL WYCHODZI NA PROWADZENIE! CO SIĘ DZIEJE W TYM MECZU?!

• I rozpoczęliśmy drugą część meczu!

• Koniec pierwszej połowy. "Jazda bez trzymanki", skwitował komentator stacji Polsat Sport Cezary Kowalski. I jest w tym sporo prawdy!

• Długa piłka na Darwina Nuneza. Nie przepchał się jednak Urugwajczyk.

• Mogło być 3:2 dla Realu! Nie zamknął dogrania jeden z piłkarzy Realu. To powinno zakończyć się bramką!

• Niezła akcja Liverpoolu, ale aż prosiło się o strzał. Szkoda tej sytuacji.

• Ależ tempo w tym spotkaniu! Cios za cios. Obie ekipy się nie oszczędzają.

• Vinicius Junior został nabity przez bramkarza Liverpoolu Alissona. Gol przypominał słynną pomyłkę byłego bramkarza "The Reds" Lorisa Kariusa, który w podobnych okolicznościach przed laty nabił Karima Benzemę.

• CO TU SIĘ WŁAŚNIE STAŁO? ALEŻ KURIOZALNY GOL DLA GOŚCI!

• Próba kontry Realu zgaszona w zarodku. Kapitalny odbiór Jordana Hendersona.

• Gospodarze prowadzą atak. Piłka wybita przez gości.

• I znów uderzyli piłkarze Realu. Próba strzału w wykonaniu Federico Valverde, ale strzał ponad bramką.

• Znów było groźnie pod bramką Liverpoolu. Fantastyczny strzał Viniciusa Juniora i jeszcze lepsza obrona Alissona.

• Dogranie w pole karne w wykonaniu Realu. Do piłki nie doskoczył jednak Daniel Carvajal.

• Mamy zmianę. Z kontuzją schodzi David Alaba. W jego miejsce Nacho Fernandez.

• polsat

• Wygląda na to, że będzie zmiana. Kontuzjowany leży David Alaba.

• Ależ zamieszanie pod bramką Realu! Blisko trafienia byt Mohamed Salah, ale piłka w ostatniej chwili została wybita przez piłkarzy gości.

• Wystarczyła jedna akcja piłkarzy z Hiszpanii, by zdobyć kontakt. W polu karnym podaniem Karim Benzema znalazł Viniciusa, który huknął po dalszym słupku.

• I MAMY ODPOWIEDŹ REALU MADRYT! VINICIUS JUNIOR Z KAPITALNYM STRZAŁEM!

• "Królewscy" przy piłce. Liverpool czeka na własnej połowie.

• Real musi się otrząsnąć. Póki co na Anfield oglądamy mecz do jednej bramki.

• GOOOOOOOL! I MAMY DRUGĄ BRAMKĘ DLA LIVERPOOLU! MOHAMED SALAH! ALEŻ FATALNA POMYŁKA THIBAUT COURTOIS.

• Kapitalny szybki atak Liverpoolu. Strzałem po świetnym rajdzie popisał się Mohamed Salah, ale uderzenie niecelne.

• Do głosu doszli piłkarze Realu. Z posiadania jednak póki co niewiele wynika.

• Ależ to mogło być groźne. Piłkarze Liverpoolu zatrzymani jednak na skrzydle. Goście czujni w obronie.

• Przy piłce piłkarze Liverpoolu. Gospodarze poczuli krew. Imponuje postawa "The Reds".

• Ależ to trafił! Ależ to była piękna bramka! Dogranie z prawej strony, między obrońcami. Podawał Mohamed Salah, wykończył to Darwin Nunez. Urugwajczyk trafił piętką!

• GOOOOOOL! MAMY PIERWSZĄ BRAMKĘ! DARWIN NUNEZ!

• Ależ błąd Eduardo Camavingi. Nie zemściło się to jednak na piłkarzach Realu, ale jest pierwszy, olbrzymi sygnał, że piłkarze Realu muszą być czujni.

• Pierwszy gwizdek! Rozpoczęli piłkarze Realu!

• polsat

• Przed meczem jeszcze uhonorowano byłego piłkarza Realu, który zmarł minionej nocy, Amancio Amaro.

• Na murawie pojawiają się piłkarze. Za chwilę zaczynamy!

• Słyszymy hymn Liverpoolu, który niesie się po stadionie Anfield. Zaraz na murawie pojawią się piłkarze.

• W ostatnich latach te dwa kluby mierzyły się bardzo często. Kibice świeżo w pamięci mają dwumecz w ćwierćfinale LM w sezonie 2020/2021, w którym lepszy okazał się Real, wtedy jeszcze Zinedine Zidana, wygrywając u siebie 3:1, a w rewanżu na Anfield remisując 0:0. Nie zapominajmy rzecz jasna o finale poprzedniej edycji LM, kiedy w Paryżu lepsi okazali się ponownie "Królewscy" wygrywając 1:0. Jedyną bramkę strzelił Vinicius Junior.

• W dzisiejszym spotkaniu nie ma wyraźnego faworyta. Eksperci jednak typują, że zwycięzcą okaże się Liverpool. Przewagą ekipy Kloppa może być atut własnego boiska. Jak będzie? Przekonamy się wkrótce. Pierwszy gwizdek o godz. 21:00.

• Liverpool z kolei znajduje się niemalże na przeciwległym biegunie. Ekipa Jürgena Kloppa w lidze angielskiej prezentuje się fatalnie. "The Reds" zajmują dopiero 8. pozycję w Premier League.

• Obie ekipy w obecnym sezonie nie grają na miarę swoich możliwości. Real Madryt zajmuje obecnie 2. lokatę w lidze hiszpańskiej i wszystko wskazuje na to, że w tym roku "Los Blancos" przegrają walkę o mistrzostwo z FC Barceloną.

• Trwa przedmeczowa rozgrzewka. Obie drużyny jak najlepiej chcą się przygotować do tego arcyważnego spotkania.

• pap

• Zapraszamy na relację LIVE z meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów! Liverpool podejmie Real Madryt, a więc mamy powtórkę z zeszłorocznego finału, w którym to lepszy był Real (1:0). Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 21:00!

©PAP/EPA/PETER POWELL

Liverpool - Real Madryt ONLINE. We wtorek będziemy świadkami wielkiego widowiska w Lidze Mistrzów. Zmierzy się ze sobą dwóch finalistów poprzedniego sezonu - Liverpool oraz Real Madryt. Stawką jest ćwierćfinał najbardziej prestiżowego turnieju w Europie. Początek spotkania we wtorek o godz. 21.00. Gdzie oglądać mecz Liverpool - Real Madryt na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online w internecie. Relacja LIVE w GOL24.pl.

Liga Mistrzów: Liverpool - Real Madryt ONLINE

Mecz Liverpool - Real Madryt to jeden z największych hitów 1/8 finału Ligi Mistrzów. "Królewscy" znowu zmierzą się z ekipą Jürgena Kloppa. Ostatni raz obie ekipy zagrały ze sobą 28 maja 2022 roku w finale wspomnianego turnieju.
"Los Blancos" wygrali spotkanie 1:0, a decydującą bramkę strzelił Vinicius Junior. Drużyny te grały też w finale w 2018 roku i wówczas również górą był hiszpański klub, który wygrał 3:1. Dla obu drużyn Puchar Europy może być okazją do sięgnięcia po prestiżowe trofeum, bo w kraju wiedzie im się różnie.

Obie ekipy w obecnym sezonie nie grają na miarę swoich możliwości. Real Madryt zajmuje obecnie 2. lokatę w lidze hiszpańskiej i wszystko wskazuje na to, że w tym roku "Los Blancos" przegrają walkę o mistrzostwo z FC Barceloną. W połowie stycznia "Królewscy" przegrali także w finale Superpucharu z Dumą Katalonii. Forma w ostatnich tygodniach jest jednak nieco lepsza - Real zaliczył cztery wygrane z rzędu we wszystkich rozgrywkach.

Słowo "tragedia" najlepiej opisuje formę Liverpoolu w obecnym sezonie. Ekipa Jürgena Kloppa w lidze angielskiej prezentuje się fatalnie. "The Reds" zajmują dopiero 8. pozycję w Premier League. Największym problemem drużyny z Anfield jest strzelanie bramek. 38 goli zdobytych to nie jest imponujący wynik, biorąc pod uwagę, że podobne statystyki osiągnęło Brighton oraz Brentford (39, 37).

W dzisiejszym spotkaniu nie ma wyraźnego faworyta. Eksperci jednak typują, że zwycięzcą okaże się Liverpool. Przewagą ekipy Kloppa może być atut własnego boiska. "The Reds" na swoim stadionie stracili tylko dziewięć bramek w lidze.

Przewidywane składy:
Liverpool: Alisson, Alexander-Arnold, Matip, van Dijk, Robertson, Henderson, Fabinho, Bajcetić, Salah, Nunez, Gakpo
Real: Courtois, Alaba, Rudiger, Militao, Carvajal, Ceballos, Camavinga, Modrić, Vinicius, Valverde, Benzema

Nie zagrają w meczu Liverpool - Real Madryt:
Liverpool: Diaz, Thiago
Real: Tchouameni, Kroos, Mendy

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Liverpool - Real Madryt 0:1 (28.05.2022)
Liverpool - Real Madryt 0:0 (14.04.2021)

Liverpool - Real Madryt TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Liverpool - Real Madryt w Polsat Sport Premium 1. W internecie spotkanie w aplikacji oraz na stronie Polsat Box. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:40 - zapraszamy!