• KONIEC MECZU! MIEDŹ WYGRYWA DRUGI MECZ W TYM SEZONIE!

• Matuszek ukarany kartką

• Kartka dla Domingueza

• Jastrzembski wywalczył kolejny rzut rożny

• Quintana schodzi, Łyszczarz wchodzi

• Zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym. Mijusković wybija piłkę z linii bramkowej!

• Sędzia doliczył 1 minutę

• Chuca przyjął piłkę, futbolówka podskoczyła, ale pomocnik postanowił, że to wykorzysta. Zawodnik Miedzi huknął z dystansu i przelobował tym mocnym strzałem bramkarza rywali. Leszczyński bez szans

• Chuca!!! CO ZA BRAMKA! 1:0 DLA MIEDZI!

• Długa piłka posłana do Narsingha, ale nawet szybki Holender do tego nie zdążył

• Piłka jakimś cudem trafiła do Henriqueza, który był niekryty w polu karnym. Napastnik strzelił prosto w obrońcę!

• Matynia chciał wrzucić z lewego skrzydła, ale został zablokowany

• Miedź nie chce czekać bezczynnie - gospodarze podchodzą wysoko, aby przejąć piłkę

• Goście próbują cierpliwego ataku pozycyjnego. Obrońcy Śląska wymieniają piłkę między sobą

• Zaczynamy pierwszy niedzielny mecz Ekstraklasy!

• Ivan Djurdjević, trener Śląska: – Myślę, że nie tylko w starciu z Miedzią, ale w każdym spotkaniu Ekstraklasy, podstawową rzeczą jest koncentracja. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, w jaki sposób gramy z zespołami niżej notowanymi niż Śląsk, nikomu nie ujmując. Mamy z tym problem.

• Skład gości:

• Skład gospodarzy:

• Śląsk Wrocław jest prawdopodobnie najbardziej nieprzewidywalną drużyną w polskiej lidze. Podopieczni Ivana Đurđevica byli w stanie wygrać z Pogonią lub Lechem, a nie poradzili sobie z takimi rywalami jak Stal Mielec czy Korona Kielce. Wrocławianie cały czas próbują ustabilizować formę, a dzisiejszy mecz może być idealną okazją, żeby zanotować serię dwóch wygranych z rzędu.

• Sytuacja Miedzi jest fatalna - po 14 kolejkach klub zajmuje ostatnie miejsce w lidze z sześcioma punktami na koncie. Przyczyny tak słabej dyspozycji doszukuje się w prawdziwej Wieży Babel, która powstała w klubie z Legnicy. Do drużyny przyszło bardzo wielu zawodników różnych narodowości. W ostatnim meczu z Pogonią Szczecin, w podstawowym składzie wyszedł tylko jeden Polak - Abramowicz.

• Za 20 minut pierwszy gwizdek sędziego w meczu Miedź Legnica - Śląsk Wrocław. Już teraz zapraszamy na wstęp do tego spotkania!

©Gazeta Wroclawska Piotr Krzyzanowski/Polska Pres Grupa

PKO Ekstraklasa. Miedź Legnica - Śląsk Wrocław ONLINE. Dzisiejsi gospodarze to jedna z najsłabszych drużyn jakie mieliśmy okazję oglądać na boiskach Ekstraklasy w ostatnich sezonach. Przed trenerem Miedzi prawdziwy "Mission Impossible" - wydostać drużynę ze strefy spadkowej. Początek spotkania 6 listopada o godz. 12:30. Gdzie oglądać mecz Miedź - Śląsk na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Relacja LIVE w GOL24.pl!

PKO Ekstraklasa: Miedź Legnica - Śląsk Wrocław ONLINE

Sytuacja Miedzi jest fatalna - po 14 kolejkach zajmuje ostatnie miejsce w lidze z sześcioma punktami na koncie. Przyczyny tak słabej dyspozycji doszukuje się w prawdziwej Wieży Babel, która powstała w klubie z Legnicy. Do drużyny przyszło bardzo wielu zawodników różnych narodowości. W ostatnim meczu z Pogonią Szczecin, w podstawowym składzie wyszedł tylko jeden Polak - Abramowicz.

Problemem Miedzi może być także utrata jednego ze swoich najlepszych zawodników poprzedniego sezonu - Patryka Makucha. W kampanii 2021/22 napastnik zdobył 14 bramek i był kluczową postacią w kontekście awansu Miedzi do Ekstraklasy. Obecnie w ataku dzisiejszych gospodarzy gra Ángelo Henríquez, ale nie jest on w stanie grać w pressingu tak dobrze jak robił to Makuch.

Ivan Djurdjević, trener Śląska: W tym meczu chcielibyśmy zagrać lepiej, żeby w naszej grze była powtarzalność. Chcemy iść za ciosem, dalej się rozwijać i iść do przodu.

Arbitrem głównym tego meczu będzie Piotr Urban z Legionowa.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 2:2 (16.01.2020, mecz towarzyski)
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 0:2 (14.05.2019, Ekstraklasa)

Nie zagrają w meczu Miedź Legnica - Śląsk Wrocław:
Miedź: Aurtenetxe, Drachal, Tront, Zapolnik
Śląsk: Szromnik

Miedź Legnica - Śląsk Wrocław TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE
Transmisja na żywo z meczu Miedź Legnica - Śląsk Wrocław w Canal+ Sport. W internecie spotkanie w aplikacji i na stronie Canal+. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:10 - zapraszamy!

12:30 Miedź Legnica - Śląsk Wrocław transmisja