Niemcy

2

Anglia

3

• KONIEC MECZU! Po bardzo emocjonującym spotkaniu Anglia wygrywa w Berlinie z Niemcami 3:2!

• Ależ wyśmienity pościg reprezentacji Anglii i zasłużone prowadzenie gości!

• GOOOOL! Eric Dier strzela z główki po dośrodkowaniu Hendersona z rzutu rożnego!!!

• Anglicy dominują przez ostatnie minuty i szykuje się emocjonująca końcówka. Co zrobią Niemcy?

• Dele Alli strzela prawie na pustą bramkę i marnuje taką sytuację stworzoną przez Vardy'ego!

• Hendreson z dystansu posyła piłkę obok bramki. Było blisko wyjścia na prowadzenie.

• Żółta kartka dla Erica Diera za faul.

• Mario Goetze zmieni Mario Gomeza.

• Zmiana w ekipie Niemiec. Podolski wejdzie za Muellera.

• GOOOOL! CO ZA BRAMKA, TO JEST NIEPOJĘTE!!! Vardy i jest 2:2. Clyne zagrywa do Vardy'ego, a ten piętą umieszcza piłkę w siatce!

• Za Adama Lallane wejdzie na boisko Ross Barkley.

• W miejsce Welbecka wchodzi Vardy.

• A do wejścia na boisko szykuje się Jamie Vardy. Zobaczymy co nowego do gry wniesie zawodnik na co dzień występujący w Leicester City.

• Kane strzela mocno, ale piłka odbija się od muru.

• Rzut wolny dla Anglików z okolicy 16 metra.

• Henderson zagrywa z rzutu rożnego w kierunku Cahilla, ale Niemcy świetnie blokują to podanie.

• Z boiska schodzi Marco Reus, a za niego wejdzie Andre Schuerrle

• GOOOL! Bramkę kontaktową zdobywa Harry Kane. Anglik przejmuje piłkę w polu karnym po rzucie rożnym i płaskim strzałem przy słupku umieszcza piłkę w siatce.

• GOOOL!!! Mario Gomez pakuje piłkę do siatki głową po dograniu Khediry i na tablicy wyników 2:0.

• Welbeck przejmuje piłkę po błędzie Cana, zagrywa do Hendersona, ale ten źle wykańcza pomimo, że miał dużo miejsca, aby zakończyć to golem. Piłka odbija się od jednego z obrońców gospodarzy.

• Z dystansu mocno uderza Dele Alli. Wydaje się jednak, że nie sprawiło to kłopotu Neuerowi. Pewnie wybija bramkarz Niemiec.

• Reus oddaje strzał z rzutu wolnego, ale świetna interwencja Forstera!

• Hummelsa zmienia w przerwie debiutant w kadrze Niemiec Jonathan Tah.

• Anglicy rozpoczynają drugą połowę.

• Arbiter kończy pierwszą połowę. 1:0 i za kilkanaście minut druga połowa meczu w Berlinie.

• Kontuzja bramkarza Anglii. Jack Butland opuszcza murawę na noszach i na boisko musi wejść Fraser Forster.

• Toni Kroos rozejrzał się do kogo zagrać i stwierdził, że jednak odda strzał. Niemiec kapitalnie złożył się do tego uderzenia i umieścił piłkę w siatce. 1:0 prowadzą Niemcy.

• GOOOOL! KAPITALNE UDERZENIE KROOSA!

• Żółta kartka dla Emre Cana za nieprzepisowe zagranie.

• Henderson do Rose'a, który zagrywa na pole karne płasko ze skrzydła, ale Niemcy świetnie blokują piłkę.

• 10 minut do końca połowy, a nadal żadna z drużyn nie pokazała tak naprawdę swoich możliwości. Widowisko nie porywa i miejmy nadzieję, że obie drużyny się jeszcze "rozbujają". Posiadanie piłki do tej pory: Niemcy 66% - 34% Anglia.

• Hector podaje do Kroosa, ten oddaje strzał zza pola karnego, ale kompletnie nieudane uderzenie zawodnika gospodarzy i od bramki Butland.

• Kane oddaje strzał z okolicy pola karnego, ale piłka szybuje wysoko ponad poprzeczką.

• Hector płasko zagrywa ze skrzydła do Gomeza, ale przerywa to podanie Butland.

• Khedira zagrywa do Gomeza, ten umieszcza piłkę w siatce! Sędzia jednak sygnalizuje pozycję spaloną zawodnika Niemiec. Wydaje się jednak, że sędzia liniowy popełnił błąd, bo Gomez na spalonym nie był.

• Kane szukał podaniem Lallany, ale za bardzo chaotycznie i znowu nieskutecznie Anglicy w polu karnym rywali.

• Emre Can ponownie zagrywa do kolegów górą na pole karne, ale Anglicy świetnie radzą sobie dzisiaj w obronie i tym razem także udaremniają to dośrodkowanie.

• Dobra akcja kombinacyjna Anglików, ostatecznie jednak Welbeck nie przejmuje piłki w polu karnym i gra idzie w drugą stronę.

• Teraz lekki ostrzał bramki gości. Hummels był bliski strzelenia pierwszej bramki, ale tym razem szczęście po stronie Anglików.

• Emre Can posyła dobrą piłkę górą na pole karne do Gomeza, ale dobra asekuracja Anglików i mamy rzut rożny.

• Danny Rose obiecująco zagrywa lewą stroną do Dele Alli'ego, ale młody Anglik nie dobiega do piłki.

• Henderson dośrodkowuje z rzutu rożnego do Cahilla, który uderza piłkę głową, a na koniec Kane trąca futbolówkę nogą, ale niecelnie i od bramki Neuer. Było groźnie pod bramką Niemców.

• Khedira uderza na bramkę Anglików z okolicy pola karnego, ale dobrą interwencją popisał się Cahill.

• Anglicy próbują przedrzeć się skrzydłem pod pole karne Niemców, ale gospodarze czujnie kasują tę dobrze zapowiadającą się akcję.

• POCZĄTEK MECZU. Rozpoczęli od środka gospodarze!

• Sędzią głównym meczu będzie Włoch - Gianluca Rocchi

• Piłkarze wychodzą na murawę stadionu w Berlinie. Obie ekipy w mocnych składach co pokazuje, że bardzo poważnie traktują dzisiejszy pojedynek. W końcu spotykają się dwaj odwieczni rywale. Tymczasem rozbrzmiewają hymny obu państw, a później już tylko pierwszy gwizdek arbitra!

• Tak prezentują się ławki rezerwowych

Niemcy: Bellarabi, Draxler, Ginter, Gotze, Kramer, Leno, Mustafi, Podolski, Rudy, Schurrle, Tah, ter Stegen, Trapp, Volland.

Anglia: Barkley, Drinkwater, Forster, Heaton, Jagielka,Milner, Stones, Sturridge, Vardy, Walcott, Walker.

• Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z meczu sparingowego, w którym na przeciwko siebie wyjdą dwa bardzo silne zespoły. Aktualni mistrzowie świata podejmą rosnącą w siłę reprezentację Anglii. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko na Olympiastadion w Berlinie. Początek meczu 20:45!