• Boisko opuścił strzelec jak na razie jedynego gola w tym meczu, Dawid Kownacki. Zastapiony przez kolegę z klubu Dariusza Formelle

• Weiser bardzo ofensywnie nastawiony w ostatnich minutach. zagrał w pole karne ale czający się tam Philipp nie zdołał oddac strzału

• Wrąbel niepewnie acz skutecznie piąstkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego

• Rajd Weisera prawym skrzydłem i centra do Philippa. Piłka wybita na korner

• Polacy mieli trochę szczęścia Philipp poślizgnął się w polu karnym i nie zdołał oddac strzału.

• Roszada również w gronie gości. Timo Baugartl za Niklasa Starka

• Pierwsza zmiana w reprezentacji Polski. Adam Buksa za Przemysława Frankowskiego.

• Świetna interwencja Wrąbla. Instynktownie wybił piłkę po strzale z najbliższej odległości

• Akpoguma wybijał spod własnej bramki. Akcja Polaków spaliła na panewce

• Sane wyminał kilku Polaków lecz nie zaskoczył Kubickiego, który dobrze odcytał jego podanie i przejął piłkę

• Rzut wolny dla gości. Arnold podszedł do piłki i posłał ją w pole karne. Głową uderzał Sane. Zbyt delikatnie aby zaskoczyć Wrąbla

• Bramka dodała Biało-Czerwonym skrzydeł. Kolejna akcja i kolejny strzał. Minimalnie niecelnie

• Długie zagranie Jacha w kierunku Kownackiego. Ten uciekł Niemcom i zagrał w pole karne. Lipski dostał idealną piłkę pod samą bramkę, ale nie trafił

• GOL! Dawid Kownacki idealnie wykorzystał dośrodkowanie Lipskiego z rzutu wolnego i z najblizszej odległosci wpakował piłkę do siatki!

• Dośrodkowanie Lipskiego pod bramkę Niemiec równie szybko wbite jak i wybite. Będzie jednak rzut wolny dla gospodarzy

• Jeżeli narzekano na tempo gry w pierwszej połowie, to druga jest zdecydowanie wolniejsza. Na murawie nie dzieje się zbyt wiele. Niemcy niby coś atakują, ale nie owocuje to strzałami

• Dobry powrót Frankowskiego pod własną bramkę. Wybił nadlatujące podanie na rzut rożny

• Niemcy próbują środkiem, próbują skrzydłami. Wciąż w ataku, Polacy całym zespołem walcza w defensywie. Na razie całkiem skutecznie.

• Niemcy wciąż w ofensywie. Ostatnie minuty spędzili na połowie gospodarzy. Wymieniają podania, kręcą się, lecz jedyne co potrafią ywalczyć to stałe fragmenty

• Frankowski przejął piłkę na własnej połowie i w środku boiska podał ją w kierunku Stępińskiego. Napastnik blokowany przez rywali szybko ją stracił

• Kownacki przedarł się skrzydłem, uciekł rywalom i dośrodkował pod bramkę. Stępiński i Lipski minęli się z piłką.

• Niemcy wciąz utrzymują się przy piłce. Sprawiają wrażenie jakby całkowicie panowali nad przebiegiem spotkania. Przewagi nie potrafią zamienić jednak na strzały

• Niemcy mieli okazję wykonywac rzut rożny. Arnold dośrodkował pod samą bramkę, lecz tam na piłkę już czekał Wrąbel.

• Oztunali przejął piłkę pod polem karnym Polaków, lecz nie zdołał nic ugrać. Niemcy długo przebywali na połowie przeciwników, ale na razie bez większego efektu

• Wrzutka Toljana w pole karne odebrana przez Bednarka. Atak Niemców zahamowany

• Lipski przejął piłkę na połowie przeciwnika, ale szybko ją stracił.

• Murawski zahamował kontrę Niemców odczytując tor lotu piłki.

• Jaroszyński mocnym podaniem pod pole karne. Najbliżej był Stępiński ale i on nie zdołał jej odebrać.

• Stępiński pędził środkiem boiska, ale stoperzy Niemiec nie pozwolili mu daleko dobiec.

• Kędziora pewnie zablokował wychodzącego z atakiem Toljana.

• Pewna interwencja Wrąbla po natarciu prawą stroną w wykonaniu Niemców

• Podanie Stępińskiego do Frankowskiego i zawodnik Jagiellonii mocno ruszył do przodu. Wbiegł pod pole karne i dośrodkowywał. Na posterunku Zetterer

• Arnold szukał szczęscia zza linii środkowej. Mocny strzał mógł zaskoczyć Wrąbla. Ale nie zaskoczył.

• Teraz interweniować musiał Wrąbel. Próbował Amiri, jednak jego strzał nie poleciał w światło bramki

• Kolejny strzał na bramkę gości. Tym razem Kownacki. Z pełnego biegu prosto w ręce Zetterera

• Frankowski uwolnil się od Oztunaliego i fajnie centrował do Stępińskiego. Strzał w środek bramki. Zetterer nie dał się zaskoczyć

• Skuteczna interwencja Wrąbla po stałym fragmencie gry w wykonaniu Arnolda.

• Szybszy atak Amiriego lewym skrzydłem. Popędził do przodu razem Z Toljanem. Wywalczyli rzut rożny

• Doośrodkowanie Amiriego z rzutu wolnego bez problemu przejęte przez Jaroszyńskiego.

• Niemcy dłuższą chwilę przebywali pod polem karnym gospodarzy. Wymieniali podania, krecili się, zmieniali pozycje. Polakom w końcu udało się wybić piłkę i na chwile oddalić zagrożenie

• Sane zagrał w pole karne do Oztunaliego. Ten jednak nie zdołał celnie podac do czającego się pod bramka partnera.

• Krótkimi podaniami goście wdarli się na połowę Biało-Czerwonych. Nie zdołali tam jednak wiele ugrać - dobra postawa Polaków w defensywie

• Sprytne zagranie piętą Oztunaliego w kierunku Toljana. Kędziora bynajmniej nie dał się zaskoczyć.

• Atak gości prawym skrzydłem. Długo walczyli pod polem karnym, ale nie dali rady Jaroszyńskiemu.

• Niemcy próbowali ruszyć do przodu, lecz ledwo przeszli środek boiska a już stracili piłkę.

• Muraawski próbował z dystansu. Strzał zablokowany, lecz futbolówka wpadła pod nogi Kędziory. Minimalnie nad poprzeczką.

• Sane pędził prawym skrzydłem. Schodząc do środka natknął się na Murawskiego, który odebrał mu piłkę.

• I sam go wykonywał. Podanie prosto pod nogi Toljana.

• Prostopadłe podanie Stępińskiego odebrał Frankowski. Popędził do przodu i zagrał w pole karne. Lipski wywalczył pierwszy w tym meczu korner

• Długa piłka Jacha na połowę Niemców. Trochę do nikogo

• I ruszyli! Od środka rozpoczął Jarosław Kubicki!

• Polacy zagrają dzisiaj w biało-czerwonych strojach natomiast Niemcy na czarno-biało.

• Za nami już przywitanie kapitanów - Tomasza Kędziory oraz Maximiliana Arnolda oraz losowanie stron.

• Czas na hymny narodowe

• Arbiter główny wyprowadził już obie jedenastki na murawę. Z trybun rozlegają się gromkie brawa.

• Arbitrem głównym tego spotkania będzie pochodzący z Czech Petr Ardeleanu. Asystować mu będą Tomas Mokrusch oraz Petr Blazej. Sędzią technicznym jest Polak, Tomasz Wajda.

• Na trybunach gromadzi się natomiast coraz więcej osób. Według zapowiedzi frekwencja ma wynieść ponad 12 tysięcy.

• Reprezentacja Niemiec zakończyła już rozgrzewkę. Polacy natomiast spędzają ostatnie chwile na murawie. Do rozpoczęcia pozostało już naprawdę niewiele

• Znane już są składy obydwu zespołów:

• Do rozpoczęcia spotkania pozostała jeszcze godzina. To wystarczająco dużo czasu aby zapoznać się z wywiadami z naszymi reprezentantami. Grającym w pierwszym składzie Dawidem Kownackim, rozpoczynającym na ławce Przemysławem Szymińskim oraz czekającym na debiut w U21 Damianem Szymańskim.

• Do pierwszego składu po kontuzji powraca Paweł Jaroszyński. Lewy obrońca Cracovii pauzował od początku lipca. To będzie jego pierwszy mecz po przerwie. Wciąż nie wystąpił jeszcze w tym sezonie w lidze. Jak zaprezentuje się w reprezentacji? Przed kilkoma dniami udzielił nam wywiadu.

• Już za nieco ponad godzinę zabrzmi premierowy gwizdek w Tychach. Reprezentacja Polski do lat 21 zmierzy się tutaj ze swoimi rówieśnikami z Niemiec. Szykuje się naprawdę dobre spotkanie zwłaszcza, że oba zespoły prezentowały ostatnim czasem dobrą formę