Mecz Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica ONLINE. Przeszło...

Mecz Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica ONLINE. Przeszło miesiąc czekania na przełamanie. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 26. kolejka
2021-05-19 20:00

Puszcza Niepołomice

0

Miedź Legnica

1

• Koniec meczu! W zaległym spotkaniu pomiędzy Puszczą Niepołomice a Miedzią Legnica przez dłuższy czas utrzymywał się bezbramkowy remis. Zawodnicy Miedzi lepiej jednak weszli w drugą połowę meczu i udokumentowali przewagę golem. W 69. minucie górne podanie z głębi pola wykorzystał Michał Bednarski.

• Zawodnicy Puszczy zamknęli rywali w polu karnym, po uderzeniu jednego z nich zobaczyli zagranie ręką u obrońcy, ale arbiter nie użył gwizdka.

• Ostatnia szansa Puszczy. Bramkarz będzie egzekwował rzut wolny z połowy boiska.

• Rzut wolny z połowy boiska, dośrodkowanie "na aferę" w pole karne Miedzi, ale po zgraniu piłki przez Mijuskovicia piłkę łapie Lenarcik.

• Karol Knap z żółtą kartką.

• Azikiewicz zastąpił Pinillosa.

• BEDNARSKI MYLI SIĘ Z 11 METRÓW! Znakomicie obronił ten strzał Górski. Uderzenie w lewy, dolny róg bramki, napastnik wziął fatalny rozbieg i czytelnie strzelił tam, gdzie akurat rzucił się golkiper.

• Daleki wrzut z autu w wykonaniu zawodników Puszczy, Stępień źle przyjmuje sobie piłkę we własnym polu karnym, co wykorzystuje Maciej Śliwa. Pomocnik gości jest faulowany - obrońca ratuje się czym może - i tym samym arbiter dyktuje jedenastkę!

• RZUT KARNY DLA MIEDZI!

• Belski nieprzepisowo zatrzymywał rywala i mamy kartkę.

• Marcin Biernat zastąpił Rubena Hoogenhouta

• Tront za Tupaja.

• Potrójna zmiana w ekipie gospodarzy! Mucha za Tomalskiego, Bartosz za Cikosa i Wolak za Rakoczego.

• Akcja Miedzi lewą stroną boiska, zagranie w pole karne do Michała Bednarskiego, który z dość ostrego kąta pokonuje Mateusza Górskiego!

• GOOOOOOOOL! MICHAŁ BEDNARSKI!

• Belski za Wyjadłowskiego.

• Dośrodkowanie w pole karne Miedzi, Cikos uderza na bramkę i obrońcy wybili piłkę z linii bramkowej!

• Małe zamieszanie w polu karnym Miedzi, piłka posłana na Uwakwe, który nie zdołał przeciąć podania i oddać strzału na bramkę.

• Aktywniejsi goście, ale wynik się nie zmienia.

• Śliwa uderzył zza pola karnego nad bramką.

• Płaskie zagranie w kierunku Michała Bednarskiego, ale napastnik Miedzi z bliskiej odległości uderza w boczną siatkę.

• Garuch niecelnie uderza.

• Drzazga zdecydował się na intuicyjny strzał, ale posłał piłkę nad bramką.

• W przerwie doszło do zmiany. Maciej Śliwa zastąpił Patryka Makucha.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Garuch z wolnego, broni Górski

• Hubert Tomalski uderza z dystansu wyraźnie nad bramką.

• Po centrze Marcina Garucha niecelnie główkuje Michał Bednarski.

• Strzał Bednarskiego broni Górski.

• Nieudane próby piłkarzy Puszczy przedarcia się w pole karne Miedzi.

• Pół godziny gry za nami i nadal bezbramkowy remis, ale to nie jest tak, że nie było okazji. Po obu stronach widzieliśmy już kilka ciekawych akcji, ale brakuje skuteczności.

• Wyjadłowski faulował ostro rywala i obejrzał kartkę.

• Po kornerze uderza Hubert Tomalski, ale piłkę pewnie chwyta Paweł Lenarcik.

• Strzał Michała Rakoczego z rzutu wolnego zatrzymuje mur. Będzie korner.

• Michał Bednarski strzela zza szesnastki, ale po rykoszecie nie zagroził bramce Mateusza Górskiego.

• Krzysztof Drzazga podaje na prawo do Michała Bednarskiego, a ten uderza mocno, ale nad poprzeczką.

• Kibice z Niepołomic skandują nazwisko Krzysztofa Drzazgi, dziękując graczowi Miedzi za dobre występy, gdy ten był jeszcze zawodnikiem Puszczy.

• Drzazga huknął na bramkę z okolic linii pola karnego i świetnie interweniował Górski. Bramkarz Puszczy broni swój zespół przed utratą gola.

• Cichoń ukarany kartką za taktyczny faul na rywalu.

• Spokojny początek spotkania. Wyrównany - przede wszystkim.

• Zaczynamy spotkanie!

• Pomimo kwietniowo-majowych wpadek Puszcza pozostanie w lidze. Miedź jeszcze liczy się w walce o ekstraklasę. Do miejsca barażowego traci sześć punktów. Dystans do Górnika Łęczna zmniejszy o połowę, o ile wygra.

• Miedź również ma za sobą porażkę 2:3. U siebie przegrała z GKS Tychy, a więc wiceliderem. Rywal na przerwę zszedł z dwubramkową zaliczką. I choć Miedź odpowiedziała to ostatni głos należał do Wiktora Żytka.

• Nikt w lidze nie ma tak fatalnej serii co Puszcza. Drużyna Tomasza Tułacza nie wygrała żadnego z siedmiu ostatnich meczów, notując aż pięć porażek. Ostatnio przegrała u siebie 2:3 z ŁKS Łódź, chociaż szybko objęła prowadzenie.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica!

Puszcza - Miedź LIVE! Przeszło miesiąc czekania na przełamanie

Puszcza - Miedź LIVE! Przeszło miesiąc czekania na przełamanie ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica ONLINE. Tym drużynom do rozegrania pozostał zaległy mecz z 26. kolejki Fortuna 1 Ligi. Początek o godzinie 20:00, relacja LIVE w GOL24.

Mecz Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica ONLINE

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Miedź - Puszcza 1:1 (1 liga, 16.10.2020)

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w internecie; na stronie i w aplikacji IPLA TV (dostęp bezpłatny). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 20:00 - zapraszamy!