• Koniec meczu! Radomiak pewnie wygrał z Lechią Gdańsk 2:0!

• Szansa na groźną kontrę dla Radomiaka. Spalił jednak Maurides.

• Goncalo Silva wszedł w miejsce Filipe Nascimento.

• Arbiter doliczył do spotkania cztery minuty.

• Maurides wszedł w miejsce Karola Angielskiego.

• Za mocne podanie Pietrzaka do Zwolińskiego. Lechia chyba już pogodzona z porażką.

• Rafał Pietrzak przymierzył z rzutu wolnego, wyraźnie ponad poprzeczką.

• Angielski z impetem ruszył w pole karne Lechii. Wcześniej był jednak na spalonym.

• Schodzi Flavio Paixao. W jego miejsce wszedł Kacper Sezonienko.

• Egzon Kryeziu zmienił Macieja Gajosa.

• Conrado wszedł w miejsce Rafała Pietrzaka.

• Tomasz Kaczmarek reaguje potrójną zmianą.

• Abraham Marcus wszedł w miejsce Mario Rondona.

• Mateusz Radecki zmienił Luisa Machado.

• Prosta strata Lechii na własnej połowie. Angielski strzelił zza pola karnego. Pewnie łapie piłkę Kuciak.

• Dusan Kuciak tym razem nie wyczuł intencji strzelca. Rzucił się w swoją lewą stronę, a Karol Angielski uderzył w przeciwny róg

• GOOOOOL! Karol Angielski z karnego! Radomiak 2 - Lechia 0!

• Sebastian Jarzębak dyktuje rzut karny dla Radomiaka!

• Rondon zatrzymany w polu karnym przez spóźnionego Kuciaka! Sędzia obejrzy sytuację na powtórce.

• Machado zakończył szybki kontratak Radomiaka zbyt słabym strzałem.

• Bassekou Diabate zastąpił Christiana Clemensa.

• Łukasz Zwoliński wszedł w miejsce Jarosława Kubickiego.

• Przyblokowany w polu karnym Angielski nie był w stanie oddać uderzania. Akcję zakończył ofensywnym faulem.

• Bramkarz Radomiaka opatrywany przez sztab medyczny. Golkiper ma problemy z barkiem.

• Majchrowicz faulowany przez Paixao po rzucie rożnym.

• Rzut rożny dla Lechii. Gwizdek sędziego. Faul w ofensywie Koperskiego.

• Sporo fauli w tej fazie gry. Jakubik niezgodnie z przepisami zatrzymał Durmusa.

• Leandro uderzał tuż zza pola karnego. Brazylijczyk został zablokowany.

• Początek drugiej połowy!

• Koniec pierwszej połowy.

• Maciej Gajos dostał piłką prosto w twarz i musi być opatrywany.

• Moment brzydkiej gry, w której dominują faule i odnoszone są drobne urazy.

• Nieporozumienie przy aucie i Lechia ma piłkę.

• Akcja gości lewą stroną, Terrazzino schodzi do środka, mija zwodem rywala i uderza z 25 metrów na bramkę. Znów udanie interweniował.

• Nieudana akcja Durmusa w narożniku boiska. Majchrowicz zacznie od bramki.

• Kartka dla Cichockiego za faul na Portugalczyku.

• Flavio zwija się z bólu na murawie. Ucierpiał w starciu z Cichockim.

• DUSAN KUCIAK broni karnego uderzanego przez KAROLA ANGIELSKIEGO, ale napastnik Radomiaka poszedł od razu na odbitą piłkę i główką dopełnił formalności na pustą bramkę!

• Jest rzut karny!

• Sytuacja jest sprawdzana przez VAR!

• Znowu kontrowersja! Machado podcięty przez Koperskiego w polu karnym i co?

• Piłka po rzucie wolnym wybita, Gajos zebrał ją w drugim tempie i uderzył prosto w Majchrowicza.

• Conrado trzymał w pasie Angielskiego i przeszkadzał mu przyjęcie piłki. Czy będzie to rozważone po obejrzeniu powtórek?

• Angielski pada w polu karnym i co? Nie ma karnego, ale czekamy na decyzję VAR!

• Wrzutka Nascimento z rzutu rożnego i dwóch zawodników Radomiaka minęło się z piłką.

• Chwilowa przewaga Lechii zakończona coraz częstszymi atakami Radomiaka. Teraz Gajos był zmuszony przerwać faulem kontrę gospodarzy.

• Durmus podciął Leandro przy linii bocznej na wysokości szesnastki Radomiaka.

• Kontra Radomiaka brutalnie przerwana przez prosty błąd techniczny Karola Angielskiego.

• Fatalnie przestrzelił teraz Durmus. Miał dobrą pozycję do strzału, ale jeszcze lepszą mógłby mieć Gajos. Skrzydłowy nie zdecydował się jednak na podanie do kolegi z drużyny.

• Machado uderzał zza szesnastki. Kuciak odbił piłkę przed siebie.

• Faul Paixao na Nascimento.

• Nieudana akcja gości lewym skrzydłem. Na koniec jeszcze sędzia pokazał spalonego.

• Zaczynamy spotkanie!

• Piłkarze wychodzą już na murawę. Czekamy na pierwszy gwizdek arbitra.

• Beniaminek z Radomia ma za sobą świetne półrocze, będąc rewelacją rozgrywek i na koniec roku zajmował czwarte miejsce w tabeli. Początek nowej rundy nie był jednak udany dla najbliższego rywala biało-zielonych, bowiem Radomiak w pierwszym meczu zremisował u siebie z Wisłą Płock, a następnie – również w roli gospodarza – przegrał z Rakowem Częstochowa i w Grodzisku Wielkopolskim z Wartą Poznań.

• Jesienny mecz Lechii z Radomiakiem w Gdańsku zakończył się remisem 2:2, chociaż gdańszczanie prowadzili już 2:0. Po tamtym spotkaniu zarząd Lechii podziękował za współpracę trenerowi Piotrowi Stokowcowi, zapewniając że wynik spotkania nie miał znaczenia dla tej decyzji.

• Ten w Radomiu będzie miał duży ciężar gatunkowy, bowiem Radomiak zajmuje piąte miejsce i również traci trzy punkty do gdańskiego zespołu. To oznacza, że w przypadku zwycięstwa Lechii cztery czołowe zespoły odskoczą od reszty stawki.

• Piłkarze Lechii wygrywając z „Kolejorzem” dołączyli do ligowej czołówki. Nadal zajmują czwarte miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy, ale strata do wyprzedzającego ich Rakowa Częstochowa wynosi trzy punkty. Biało-zieloni zatem poważnie włączyli się do walki o ligowe podium, ale muszą wygrywać kolejne mecze.

• Gdańszczanie w dobrych nastrojach udali się na mecz z Radomiakiem, po zwycięstwie nad Lechem Poznań. Spotkanie w Radomiu będzie kolejnym bardzo ważnym dla biało-zielonych. Zespół z Radomia musi podnieść się po ostatnich wynikach, bo czołówka tabeli znacznie im odskoczyła.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Radomiak Radom - Lechia Gdańsk!

red

Radomiak Radom - Lechia Gdańsk. Gdańszczanie w dobrych nastrojach udali się na mecz z Radomiakiem, po zwycięstwie nad Lechem Poznań. Spotkanie w Radomiu będzie kolejnym bardzo ważnym dla biało-zielonych. Zespół z Radomia musi podnieść się po ostatnich wynikach, bo czołówka tabeli znacznie im odskoczyła.

Radomiak - Lechia ONLINE

- Jest to dla nas bardzo ważny mecz. Po zwycięstwie z Lechem, chcemy kontynuować zdobywanie punktów. Jesteśmy w dobrej formie, obecnie mamy dobrą mentalność. Jedziemy na trudny teren, aby zdobyć punkty – zapewnia Tomasz Kaczmarek, trener biało-zielonych.

Radomiak - Lechia NA ŻYWO

Jesienny mecz Lechii z Radomiakiem w Gdańsku zakończył się remisem 2:2, chociaż gdańszczanie prowadzili już 2:0. Po tamtym spotkaniu zarząd Lechii podziękował za współpracę trenerowi Piotrowi Stokowcowi, zapewniając że wynik spotkania nie miał znaczenia dla tej decyzji. Beniaminek z Radomia ma za sobą świetne półrocze, będąc rewelacją rozgrywek i na koniec roku zajmował czwarte miejsce w tabeli. Początek nowej rundy nie był jednak udany dla najbliższego rywala biało-zielonych, bowiem Radomiak w pierwszym meczu zremisował u siebie z Wisłą Płock, a następnie – również w roli gospodarza – przegrał z Rakowem Częstochowa i w Grodzisku Wielkopolskim z Wartą Poznań.

OSTATNIE MECZE:

Lechia Gdańsk - Radomiak Radom 2:2 (28.08.2021, Ekstraklasa)
Lechia Gdańsk - Radomiak Radom 0:2 (09.07.2021, Ekstraklasa)

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Radomiak: Majchrowicz - Jakubik, Rossi, Cichocki, Abramowicz - Leandro, Cele, Łukasik, Jo Santos - Angielski, Maurides

Lechia: Kuciak - Koperski, Nalepa, Maloca, Conrado - Kubicki, Gajos - Ceesay, Kałuziński, Durmus - Paixao

Radomiak - Lechia TRANSMISJA TV

Spotkanie Radomiaka Radom z Lechią Gdańsk rozpocznie się w niedzielę, 27 lutego o godz. 15:00. Transmisja w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3 (komentarz audiodeskrybcyjny). Wstęp od 14:40.

Radomiak - Lechia STREAM
Internetowy stream online dostępny jest na platformach ncplusgo.pl i canalplus.com. Przekaz dostępny wyłącznie dla abonentów usługi Canal+. Relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

15:00 Radomiak Radom - Lechia Gdańsk