Superpuchar Hiszpanii: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE....

Superpuchar Hiszpanii: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Lewy gra o pierwsze trofeum z Dumą Katalonii

1

FC Barcelona

3

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• Koniec meczu w Rijadzie. FC Barcelona pokonuje Real Madryt 3:1 i zdobywa Superpuchar Hiszpanii!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Karim Benzema trafia do bramki i zmniejsza rozmiary porażki!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Natomiast Sergi Roberto pojawił się w miejsce Pedriego.

• Ostatnie dwie zmiany w szeregach FC Barcelony. Ansu Fati zastąpił Gaviego.

• Natomiast Eric Garcia pojawił się w miejsce Ronalda Araujo.

• Robert Lewandowski zdecydował się na zaskakujący strzał z połowy boiska, ale futbolówka powędrowała kilka metrów od bramki Realu.

• Kolejna zmiana w FC Barcelonie. Franck Kessie pojawił się w miejsce Frenkie de Jonga.

• Robert Lewandowski chciał ruszyć z piłką, ale Polak łatwo stracił piłkę.

• Federico Valverde także ukarany żółtą kartką.

• Rodrygo uderzył z dystansu, ale świetnie interweniował Marc-Andre ter Stegen!

• Pierwsza zmiana w barwach FC Barcelony. Raphinia zmienił Ousmane Dembele.

• FC Barcelona całkowicie dominuje w środku pola. "Duma Katalonii" spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola.

• Natomiast Nacho Fernandez pojawił się w miejsce Daniela Carvajala.

• Kolejne dwie zmiany w Realu Madryt. Marco Asensio zmienił Toniego Kroosa

• Robert Lewandowski zagrał prostopadle do Gaviego, ten zgrał do Pedriego, który wpakował piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Pedri także ma dzisiaj swoją bramkę!!!

• Ronald Araujo ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w Realu Madryt. Dani Ceballos zmienił Lukę Modrića.

• Real Madryt coraz bardziej przejmuje inicjatywę. "Królewscy" utrzymują się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

• Teraz Vinicius Junior łatwo stracił piłkę próbując samotnie wpaść w pole karne Barcelony.

• Toni Kroos niedokładnie zagrał w pole karne Barcelony i "Królewscy" łatwo stracili piłkę.

• Szybka akcja Realu Madryt, ale udało im się wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Prostopadłe podanie do Roberta Lewandowskiego, ale Polak przegrał pojedynek z belgijskim bramkarzem.

• Ousmane Dembele pokusił się o indywidualną akcję, wpadł w pole karne Realu, ale podał bardzo niecelnie.

• Znakomite prostopadłe podanie do Alexa Balde, ale Francuz uderzył wprost w bramkarza rywali!

• Andreas Christensen ukarany żółtą kartką po taktycznym faulu.

• Spokojny początek drugiej połowy meczu. FC Barcelona spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Pierwsza zmiana w Realu Madryt już w przerwie. Rodrygo zmienił Eduardo Camavingę.

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Rijadzie. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy Barcelona pewnie prowadzi z Realem 2:0.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Gavi i Robert Lewandowski ruszyli niemal sami na bramkę Realu Madryt, Hiszpan wyłożył piłkę do Polaka, a ten bez żadnych problemów podwyższył na 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! Robert Lewandowski podwyższa na 2:0!!!

• Ousmane Dembele ruszył środkiem pola, ale Francuz bardzo łatwo stracił piłkę.

• Kolejna akcja Realu Madryt, która nie przyniosła żadnej korzyści "Królewskim".

• Wrzutka w pole karne Barcelony została łatwo wybita przez obrońców.

• Pedri ruszył z piłką przez środek pola, ale Hiszpan łatwo stracił piłkę przed polem karnym Realu.

• FC Barcelona przejęła piłkę na połowie rywala, Robert Lewandowski zagrał w pole karne Realu do Gaviego, a ten z zimną krwią umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Gavi otwiera wynik spotkania w Rijadzie!!!

• Dośrodkowanie w pole karne Realu Madryt zakończyło się faulem na Antonio Rudigerze.

• Ousmane Dembele popędził prawą stroną boiska i został nieprzepisowo zatrzymany przez Ferlanda Mendyego. Gracz Realu został ukarany żółtą kartką.

• Znowu FC Barcelona próbuje usypiać przeciwnika. Mecz na razie nie jest zbyt szybki i emocjonujący.

• Luka Modrić zagrał prostopadle do Karima Benzemy, ten jednak był na wyraźnym spalonym.

• FC Barcelona od dłuższej chwili rozgrywa piłkę, ale niewiele z tego wynika.

• Ousmane Dembele wpadł w pole karne rywali, jednak zagrał niedokładnie i żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do piłki.

• Frenkie de Jong dostał piłkę przed polem karnym Realu, minął rywala i oddał strzał, który jednak trafił wprost w obrońcę.

• Vinicius Junior znakomicie wrzucił na głowę Karima Benzemy, a Francuz minimalnie się pomylił!

• Real Madryt spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie, ale ma problemy z przedostaniem się na połowę rywala.

• Robert Lewandowski dostał piłkę tuż przed polem karnym Realu i zdecydował się na mocny strzał, który z ogromnymi problemami na słupek wybił Thibaut Courtois! Dobitka Alexa Balde była już bardzo niecelna.

• Gavi dośrodkował na głowę Roberta Lewandowskiego, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Spokojne pierwsze minuty spotkania w Rijadzie. Żadna z drużyn nie chce się przesadnie otworzyć.

• Prostopadłe podanie w kierunku Viniciusa Juniora, ale ten nie złapał piłki przed boczną linią boiska.

• Pierwsze dośrodkowanie w pole karne Realu Madryt, ale zamykający akcję Ronald Araujo nie zdołał dopaść do futbolówki.

• Real Madryt atakuje rywali wysokim pressingiem, ale FC Barcelona udanie wychodzi z piłką z własnej połowy.

• FC Barcelona rozgrywa piłkę w środku pola, ale robi to bardzo chaotycznie i niedokładnie.

• Rozpoczynamy El Clasico!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Rijadzie. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację o Superpuchar Hiszpanii!

• Natomiast oto skład Realu Madryt:

• Tak prezentuje się skład FC Barcelony na dzisiejsze spotkanie:

• W pierwszym El Clasico tego sezonu w październiku zeszłego roku Real Madryt wygrał na Estadio Santiago Bernabeu z FC Barceloną 3:1. Wtedy dla "Królewskich" trafiali Kamil Benzema, Federico Valverde i Rodrygo. FC Barcelona zdołała odpowiedzieć jedynie trafieniem Ferrana Torresa.

• Natomiast Real Madryt w podstawowym czasie gry zremisował z Valencią CF 1:1 i do rozstrzygnięcia również potrzebne były rzuty karne. W tych lepsi okazali się "Królewscy", którzy wygrali 4:3. W pierwszej połowie swoje trafienie z rzutu karnego zanotował Karim Benzema.

• Oba zespoły awansowały do finału po zażartych meczach półfinałowych. FC Barcelona w podstawowym czasie gry zremisowała z Realem Betis 1:1. Później w dogrywce oba zespoły zdobyły po jednej bramce i do rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne, w których lepsza okazała się FC Barcelona. W pierwszej połowie meczu Robert Lewandowski zdobył swojego pierwszego gola w tym roku, a w drugiej odsłonie spotkania Polak trafił do bramki rywali, ale arbiter odgwizdał minimalnego spalonego.

• Witamy serdecznie! W meczu finałowym o Superpuchar Hiszpanii Real Madryt w stolicy Arabii Saudyjskiej, Rijadzie zmierzy się z FC Barceloną. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

1/4
przejdź do galerii

©FAYEZ NURELDINE/AFP/East News

O godzinie 20 rozpocznie się El Clasico, którego stawką będzie Superpuchar Hiszpanii. W finałowym meczu w Rijadzie o pierwsze trofeum z Barceloną powalczy Robert Lewandowski. W półfinałach oba zespoły do awansu potrzebowały dogrywki oraz rzutów karnych. Gdzie oglądać mecz Real - Barcelona na żywo w telewizji? Relacja LIVE w GOL24.

Finał Superpucharu Hiszpanii: Real Madryt - FC Barcelona

Półfinały Superpucharu Hiszpanii dostarczyły sporych emocji. Real w środę nie bez problemów uporał się z Valencią. Prowadzenie "Królewskim" dał Karim Benzema, ale rywale doprowadzili do wyrównania. W konkursie rzutów karnych skuteczniejsi okazali się mistrzowie Hiszpanii.

Dzień później z Betisem mierzyła się Barcelona. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Robert Lewandowski. Polak jest zawieszony na trzy mecze ligi hiszpańskiej, ale w pozostałych rozgrywkach może występować. Betis dwukrotnie doprowadzał jednak do wyrównania. Najpierw w drugiej połowie, a następnie w dogrywce. W rzutach karnych Duma Katalonii zwyciężyła 4:2, a jedną z bramek zdobył Lewandowski.

W niedzielę Real z Barceloną zagra po raz drugi w tym sezonie. Jesienią na Santiago Bernabeu lepsi byli gospodarze. W hicie La Liga wygrali 3:1. "Królewscy" mogą wyrównać rekord Katalończyków pod względem triumfów w Superpucharze Hiszpanii. Blaugrana triumfowała w 13 edycjach, Real w zeszłym roku wygrał po raz 12.

Xavi podkreśla, że jego drużyna przybyła do Rijadu po trofeum. - Mamy obowiązek zdobyć ten tytuł. Po to jesteśmy w Arabii Saudyjskiej. Jako osoba odpowiedzialna za zespół postaram się jak najlepiej przygotować go do meczu, zwłaszcza że jest nim El Clasico. To dużo znaczy dla fanów Barcelony - stwierdził szkoleniowiec, który jako trener Barcelony jeszcze niczego nie wygrał.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Real Madryt - FC Barcelona 3:1 (16.10.2022, La Liga)
Real Madryt - FC Barcelona 0:1 (24.07.2022, towarzyski)
Real Madryt - FC Barcelona 0:4 (20.03.2022, La Liga)

Real Madryt - FC Barcelona TRANSMISJA TV i ONLINE

Transmisja na żywo z finału Superpucharu Hiszpanii Real - Barcelona w niedzielę 15 stycznia w Eleven Sports 1. Początek o godzinie 20:00. Komentuje duet Michał Wszołek - Sebastian Chabiniak. Wcześniej od 18:30 przedmeczowe studio. Gośćmi będą Mateusz Majak, Piotr Urban, Maciej Kruk oraz Marcin Gazda.

finał Superpucharu Hiszpanii: Real - Barcelona
  • data: 15.01.2023
  • godzina: 20:00
  • transmisja tv: Eleven Sports 1
  • w internecie: Eleven Sports, Canal+ Online