Liga Mistrzów. Mecz Real Madryt - Liverpool ONLINE. Muszą...

Liga Mistrzów. Mecz Real Madryt - Liverpool ONLINE. Muszą dokonać remontady. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Eder Militao - 5
    • Daniel Carvajal - 4 (Lucas Vázquez - bez oceny)
    • Luka Modrić - 4 (Dani Ceballos - bez oceny)
    • Toni Kroos - 5 (Tchouaméni - bez oceny)
    • Eduardo Camavinga - 4
    • Federico Valverde - 5
    • Vinicius Junior - 4 (Asensio - bez oceny)
    • Karim Benzema - 4 (Rodrygo - bez oceny)

Liverpool:

• Alisson - 4
    • Andrew Robertson - 3 (Kostas Tsimikas - bez oceny)
    • Virgil van Dijk - 3
    • Ibrahima Konate - 2
    • Trent Alexander-Arnold - 2
    • Fabinho - 3
    • James Milner - 3 (Alex Oxlade-Chamberlain - bez oceny)
    • Diogo Jota - 2 (Harvey Elliot - 2)
    • Cody Gakpo - 3 (Fabio Carvalho - bez oceny)
    • Mohamed Salah - 4
    • Darwin Nunez - 3 (Roberto Firmino - 3)
  • KONIEC MECZU! REAL W ĆWIERĆFINALE! 6:2 W DWUMECZU!

• Modrić schodzi, Ceballos wchodzi

• Bardzo przypadkowa faza końcowa akcji. Piłkarz Liverpoolu niefortunnie interweniował. Piłka spadła do Viniciusa. Brazylijczyk przy próbie strzału się przewrócił, ale kiedy był na ziemi, podał jeszcze do kolegi. Benzema bez problemu to wykończył

• GOOOOOOOOOOOL!!! Benzema!!!

• Carvajal spróbował z dystansu. Bardzo niecelnie. Od bramki zacznie Liverpool

• Żółta kartka dla trenera Liverpoolu

• Milner schodzi, Oxlade-Chamberlain wchodzi

• BENZEMA! Co za sytuacja! Vinicius zszedł do środka, podał do napastnika, ale Francuz uderzył nad poprzeczką!

• Kontra 2 na 1 Liverpoolu. Salah podał za lekko do kolegi z zespołu

• SAM NA SAM VALVERDE! Urugwajczyk strzelił prosto w nogi bramkarza!

• Klasyczna akcja Viniciusa. Brazylijczyk zszedł z lewego skrzydła do środka i uderzył. Bardzo lekki strzał

• Darwin Nunez pięknie zakręcił piłkę wewnętrzną stroną stopy. Courtois obronił strzał palcami!

• Goście wymieniają piłkę na połowie przeciwnika. Real czeka cierpliwie

• Luka Modrić! Co za bomba z woleja z dystansu. Zabrakło niewiele!

• Modrić chciał wrzucić do Benzemy. Podanie przecięte. Będzie rzut rożny

• POPRZECZKA! Eduardo Camavinga trafia w obramowanie bramki z dystansu!

• Real odzyskał piłkę na połowie rywala i szybko wyprowadził akcję. Centra z lewej strony nie trafiła do żadnego piłkarza gospodarzy

• Darwin Nunez - co za szansa! Napastnik dostał piłkę w pole karne od Salaha. Szybki strzał, ale bramkarz był na posterunku!

• Benzema uderzył piłkę, która spadła mu pod nogi po rzucie rożnym. Obrońca zablokował

• Vinicius wpadł w pole karne, ale Konate nie dał się minąć

• Real odzyskał kontrolę nad meczem. Atak pozycyjny "Królewskich"

• Benzema wyszedł sam na sam, ale asystent podniósł chorągiewkę

• Goście chcą strzelić jak najszybciej. Na razie wszystkie próby bardzo nieudane

• Liverpool od razu chciał zaskoczyć Real długą piłką. Niecelne podanie

• ZACZYNAMY MECZ!

• Za chwilę zaczynamy! Piłkarze wychodzą na murawę!

• Skład gości:

• Skład gospodarzy:

• Mecz odbył się trzy tygodnie temu. Przez ten czas oba zespoły rozegrały po cztery spotkania. Liverpool wygrał dwa w tym 7:0 nad Manchesterem United. Real triumfował dopiero w weekend kiedy znalazł sposób na Betis Sewilla.

• Jeszcze przed upływem kwadransa Liverpool prowadził u siebie 2:0. Jakimś trafem Real przed przerwą zdążył wyrównać, a po niej obić The Reds, co sprawia, że przed rewanżem jest murowanym kandydatem do awansu.

• Czy niemożliwe nie istnieje? Dziś chciałby przekonać się o tym zespół Juergena Kloppa. W rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Liverpool zawalczy o odrobienie potężnych strat z Anfield, bowiem u siebie przegrał aż 2:5. Tylko spektakularna remontada da mu zatem upragniony awans.

• Za 20 minut początek spotkania Real Madryt - Liverpool. Już teraz zapraszamy na wstęp do tego meczu!

©PAP/EPA/RODRIGO JIMENEZ

Liga Mistrzów. Mecz Real Madryt - Liverpool ONLINE. Czy niemożliwe nie istnieje? Dziś chciałby przekonać się o tym zespół Juergena Kloppa. W rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Liverpool zawalczy o odrobienie potężnych strat z Anfield, bowiem u siebie przegrał aż 2:5. Tylko spektakularna remontada da mu zatem upragniony awans. Relacja LIVE od godziny 21:00.

Liga Mistrzów. Mecz Real Madryt - Liverpool ONLINE

W rewanżu Liverpool musi wygrać trzema bramkami, żeby w ogóle doprowadzić do dogrywki. Ostatni raz zwyciężył na Santiago Bernabeu w 2009 roku. Zdobył tylko jedną bramkę, ale w dwumeczu obił Real 5:0 i zasłużenie wywalczył awans do ćwierćfinału, z którego wyrzuciła go Chelsea.

Decyzją UEFA mecz Real - Liverpool poprowadzi niemiecki sędzia Felix Zwayer.

Carlo Ancelotti, trener Realu: - Nie będzie z naszej strony żadnej kalkulacji. Od pierwszego gwizdu chcemy być w grze. Do tego trzeba intensywności i entuzjazmu. Przed nami otwarty mecz, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Na Anfield wiele zrobiliśmy dobrze, zwłaszcza w ofensywie.

Juergen Klopp, trener Liverpoolu: - Skoro mogliśmy zaskoczyć negatywnie, to teraz możemy także pozytywnie. Musimy spróbować, nawet jeśli jest tylko 1 procent szans na ćwierćfinał. Potrzeba nam wybitnego pressingu w środku pola, ryzyka, ale i unikania strat, co w drugiej połowie na Anfield okazało się dużym problemem. Real to fantastyczny zespół. Nigdy nie traci nadziei i to jest godne podziwu.

Przewidywane składy na mecz Real Madryt - Liverpool:
Real: Courtois - Carvajal, Militao, Rudiger, Mendy — Camavinga, Tchouameni, Modrić — Valverde, Benzema, Vinicius Junior.
Liverpool: Alisson - Alexander-Arnold, Konate, Van Dijk, Robertson — Elliot, Fabinho, Milner — Salah, Gakpo, Nunez.

Nie zagrają w meczu Real Madryt - Liverpool:
Real: Alaba
Liverpool: Diaz, Thiago, Ramsey

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Liverpool - Real 2:5 (Liga Mistrzów, 21.02.2023)
Liverpool - Real 0:1 (Liga Mistrzów, 28.05.2022)
Liverpool - Real 0:0 (Liga Mistrzów, 14.04.2021)
Real - Liverpool 3:1 (Liga Mistrzów, 06.04.2021)

Mecz Real Madryt - Liverpool TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo w TVP 1 oraz na kanale Polsat Sport Premium 2. W internecie za darmo na stronie oraz w aplikacji TVP Sport, płatnie w Polsat Box Go. Relacja LIVE od godziny 21:00 w GOL24 - zapraszamy!

W TVP mecz skomentują Jacek Laskowski i Robert Podoliński. Studio od godziny 20:15 poprowadzi Jacek Kurowski, jego gośćmi będą Marcin Żewłakow i Michał Okoński. W Polsacie usłyszymy duet komentatorów Cezary Kowalski - Andrzej Niedzielan.