Mecz Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów ONLINE. Wciąż...

Mecz Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów ONLINE. Wciąż czekają na zwycięstwo. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 9. kolejka
2020-10-18 14:00

Sandecja Nowy Sącz

0

GKS Bełchatów

0

• Główka po rożnym, ale niecelna. Koniec meczu. Sandecja zdobywa pierwszy punkt w nowym sezonie!

• Po wolnym Sandecji Michalski wybija na róg. Ostatnia szansa?

• Błanik dostał kartkę za faul.

• Ostatnie minuty to przede wszystkim walka o każdą piłkę. Przed chwilą ofiarnie interweniował jeden z gospodarzy. Piłka po stronie GKS-u.

• Zagranie ręką gości pod bramką Sandecji. Sędzia dolicza cztery minuty.

• A także Winsztal za Makucha. Komplet zmian w obu drużynach wykorzystany.

• Eizenchart zszedł, za niego Bator.

• Dudik... Spuśćmy zasłonę milczenia na strzał w aut!

• Zbliżamy się do końca meczu. Robi się trochę nerwowo na boisku.

• Soczysta k... z ławki rezerwowych Sandecji. Drużyna zmarnowała dobrą wrzutkę. Główka celna, ale za słaba - po koźle.

• A Dudik wchodzi za Ogorzałego.

• Mandrysz w miejsce Chmiela.

• I jeszcze Żołądź w miejsce Kasprzaka.

• Rubio schodzi, za niego Sovsić.

• Flaszka w miejsce Witka.

• Makuch złapany na ofsajdzie.

• Nad Nowym Sączem wyszło słońce. Może to znak dla Sandecji?

• Kartki sypią się też dla członków sztabów szkoleniowych. Sędzia specjalnie przerwał grę, by podejść do jednego z nich.

• Victor schodzi, za niego Korzym.

• I jeszcze Błanik za Wrońskiego.

• Mas w miejsce Zdybowicza.

• Odgwizdane przewinienie Sandecji w polu karnym GKS-u - po rzucie rożnym.

• GKS ma przewagę. Naciska, dąży do gola.

• - CO JEST?! - krzyczy ławka Sandecji. Kolejny faul na bramkarzu, Pietrzkiewiczu.

• Danek wbiega w pole bramkowe, ale piłka mu odskakuje. Strata.

• Po rogu GKS-u sędzia odgwizduje faul na bramkarzu.

• Najlepsza akcja tej połowy. Sędzia nie odgwizdał faulu na graczu Sandecji, dlatego GKS kontynuował akcję, którą celnym strzałem zakończył Eizenchart. Na posterunku jednak Pietrzkiewicz.

• Victor otrzymuje głównie górne piłki.

• Piłka w bramce Sandecji, ale gol nie został uznany. Przed dośrodkowaniem piłka wyszła za linię końcową.

• Gramy dalej. Od środka zaczęła drużyna gospodarzy.

• Przerwa. Na razie bez bramek w Nowym Sączu. Przypomnijmy, że Sandecja to jedyna drużyna w stawce bez zdobyczy punktowej.

• LENARCIK! Świetna interwencja jedną ręką po strzale Rubio z wolnego! Piłka frunie nad poprzeczką.

• Michalski też dostał kartkę.

• Sandecja oddala zagrożenie po płaskim dograniu Eizencharta.

• Szufryn fauluje na samym środku, ale nie dostał kartki.

• Nie ma gola dla przyjezdnych! Eizenchart jest wściekły, że nie wyszło. Wali ręką w murawę.

• Strzał w mur. A Pawlik dostał kartkę, bo wyliczał sędziemu metry, gdzie ten mur powinien być ustawiony, a gdzie ustawił go sędzia.

• Magiera otrzymał żółtą kartkę. Szansa dla Sandecji z wolnego.

• Trzy z rzędu rzuty rożne dla Sandecji. Dzieje się tak, bo interweniują obrońcy GKS-u.

• Zablokowany strzał Sandecji po wycofaniu Victora.

• Trener Mandrysz często pokrzykuje na graczy. Ma sporo zadań dla Chmiela.

• Gwizdek i odgwizdana ręka Victora.

• Blisko trafienia dla gości! Strzał minimalnie obok prawego słupka.

• Zdaje się, że na spalonym złapany został Zdybowicz.

• Mecz odbywa się bez udziału kibiców. Jest chłodno i pochmurnie. Słychać wszystkie wskazówki z ławki.

• Sandecja dziś na biało z czarnymi pasami, GKS na zielono-czarno.

• W strzałach mamy przewagę Sandecji. To cztery próby w stosunku do jednej GKS-u.

• Pierwsze minuty należą do gospodarzy. Brakuje jednak potwierdzenia w postaci gola.

• Trwa mecz w Nowym Sączu. Sandecja walczy o przełamanie.

Sandecja - GKS Bełchatów LIVE! Wciąż czekają na zwycięstwo

Sandecja - GKS Bełchatów LIVE! Wciąż czekają na zwycięstwo ©Express Ilustrowany

Mecz Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów ONLINE. Goście walczą o pierwsze zwycięstwo na wyjeździe, natomiast gospodarze o pierwsze zwycięstwo w... sezonie. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 14:00.

Mecz Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów ONLINE

Sandecja to jedyna drużyna w stawce bez punktu. W ośmiu meczach przegrała z każdym rywalem: z Miedzią (1:3), z Termaliką (0:1), z GKS Tychy (0:2), z Odrą (1:2), ŁKS (1:4), Stomilem (1:4), Zagłębiem (0:3) i ostatnio Widzewem (1:2). Jeśli zliczymy bramki to bilans jest katastrofalny; po stronie zdobytych ledwie 5, po stronie straconych aż 21.

Trener Piotr Mandrysz jeszcze nie stracił pracy. Kluczowe być może będą dwa najbliższe mecze z drużynami teoretycznie w zasięgu Sandecji, czyli z GKS Bełchatów i beniaminkiem, Resovią.

GKS Bełchatów zaczął sezon z 2 ujemnymi punktami, a jednak jest w zdecydowanie lepszym położeniu od Sandecji. Po 2 wygranych i 2 remisach ma 6 punktów. Ostatnio po trafieniu Bartłomieja Eizencharta pokonał Zagłębie Sosnowiec, które w tej kolejce nie zagra z powodu zakażenia koronawirusem. Nie odbędzie się też dzisiejszy mecz ŁKS Łódź - Korona Kielce (z tego samego powodu).

Zawody w Nowym Sączu poprowadzi sędzia Daniel Kruczyński (Żywiec). Z powodu zagrożenia epidemicznego piłkarze zagrają przy pustych trybunach.

Mecz Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w internecie. W aplikacji IPLA TV można ją uruchomić bezpłatnie, ale jest z jednej kamery i bez profesjonalnego komentarza. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 14:00. Zapraszamy!