PKO Ekstraklasa. Mecz Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna ONLINE....

PKO Ekstraklasa. Mecz Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM

PKO Ekstraklasa, 4. kolejka
2021-08-15 17:30

Śląsk Wrocław

0

Górnik Łęczna

0

• Koniec meczu! Śląsk Wrocław zremisował u siebie z Górnikiem Łęczna 0:0!

• Golla rozegrał piłkę z Pawłowskim. Nie najlepsze dośrodkowanie tego drugiego.

• Piasecki uderzył z pola karnego. Skuteczny blok Szcześniaka.

• Co najmniej sześć minut potrwa jeszcze druga część spotkania.

• Mamy jeszcze analizę VAR. Gol nie został uznany. Na minimalnym spalonym był Fabian Piasecki.

• Akcja rezerwowych. Po krótkim rozegraniu rzutu wolnego ruszył prawą stroną Pawłowski. Skrzydłowy Śląska minął rywala i płaskim podaniem obsłużył Fabiana Piaseckiego, a ten z bliska wpakował piłkę do siatki.

• Wstrzelenie Victora Garcii w pole karne. Petr Schwarz nie zdołał przeciąć piłki.

• Paweł Wojciechowski zmienił debiutującego w Górniku Damiana Gąskę.

• Fabian Piasecki wszedł w miejsce Picha.

• Krykun próbował dryblingu w polu karnym. Musiał jednak walczyć z trzema zawodnikami Śląska.

• Przemysław Banaszak wszedł w miejsce Michała Maka.

• Taktyczny faula Rymaniaka na Praszeliku. Piłkarz gości zobaczył żółtą kartkę.

• Caye Quintana uderzył wyraźnie obok bramki, a do tego był na ofsjadzie.

• Górnik wychodził z szybką kontrą. Śpiączka podawał do Gąski, ale przejął futbolówkę Bejger.

• Caye Quintana wszedł na boisko za Exposito.

• Rafał Makowski wszedł w miejsce Mączyńskiego.

• Bartłomiej Pawłowski zastąpił Szymona Lewkota.

• Exposito uderzył z 20 metrów z rzutu wolnego. Bardzo niecelnie.

• Mak próbował dośrodkować z lewego skrzydła. Przechwycił piłkę Golla.

• Wychodził z kontrą Krykun, który został sfaulowany przez Mączyńskiego. Żółta kartka.

• Dynamiczne wejście Gąski. Minął Lewkota, ale gracza Śląska asekurował Golla.

• Praszelik uderzył zza pola karnego po akcji Picha. Trafił w sam środek bramki.

• Z prawej strony dośrodkował Mak. Śpiączka złożył się do przewrotki, ale nie trafił w piłkę.

• Kontra Śląska. Exposito odrobinę za lekko do Picha i przejął piłkę Midzierski.

• Bejger łatwo minął Gąskę, ale dośrodkował prosto w ręce Gostomskiego.

• Trenerzy obu drużyn nie dokonali zmian.

• Początek drugiej połowy!

• Koniec pierwszej części gry!

• Exposito odwrócił się z piłką i po chwili kropnął wysoko nad poprzeczką.

• Mączyński dośrodkował na dziesiąty metr. Piłkę na róg strącił zawodnika Górnika.

• Śpiączka ostro wszedł przy linii bocznej w nogi Golli. Żółta kartka.

• Śpiączka zdołał tylko podbić piłkę po dośrodkowaniu Drewniaka z wolnego.

• Mak uciekł Lewkotowi. Zawodnik Śląska ratował się faulem. Żółta kartka.

• Exposito w polu karnym zagrywał do Picha. Słowak uprzedzony przez obrońcę gości.

• Petr Schwarz zbyt mocno dogrywał z rzutu wolnego. Piłka opuściła plac gry.

• Jeszcze raz uderzał Praszelik. Strzał gracza Śląska przyblokowany przez Szcześniaka.

• Praszelik przymierzył z dystansu. Do ewentualnej dobitki już nabiega Exposito, ale nie pomylił się Gostomski.

• Okazja Śląska! Praszelik dośrodkował do Golli, ale zawodnik Śląska źle przyjął piłkę. Po chwili zagarnął ją Gostomski.

• Victor Garcia uruchomiony przez Mączyńskiego. Skutecznie interweniował Rymaniak.

• Krykun dynamicznie ruszył z piłką, ale w ostatniej chwili został powstrzymany.

• Rozpędzony Praszelik upadł tuż przed polem karnym po wejściu Midzierskiego. Sędzia nie użył gwizdka.

• Śpiączka przyjął piłkę w polu karnym po zagraniu Dziwniela. Nie był jednak w stanie oddać strzału.

• Spore zamieszanie pod bramką Śląska po dośrodkowaniu Drewniaka z rogu. Midzierski nie trafił czysto w piłkę.

• Michał Mak wpadł w pole karne. Na rzut rożny wybił Golla.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Drewniaka. Poradzili sobie defensorzy Śląska.

• Szansa gości! Śpiączka przedłużył głową do Krykuna. Ukrainiec jednak źle uderzył piłkę i ta trafiła w rękawice Szromnika.

• Przyjezdni zagrali na jeden kontakt. Gąska na spalonym po prostopadłym podaniu Gola.

• Praszelik mocno odczuł wejście Rymaniaka. Zawodnik Śląska będzie mógł kontynuować grę.

• Niedokładne wybicie Gostomskiego. Pich dograł do Exposito, ale ten stracił piłkę.

• Pierwszy gwizdek arbitra. Spotkanie już się rozpoczęło!

• Mecz Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna poprowadzi sędzia Tomasz Musiał z Krakowa.

• Wrocławianie w tym sezonie w lidze jeszcze nie przegrali. Zmagania zaczęli od remisu 2:2 z Wartą Poznań. Podziałem punktów zakończyło się także ich ostatnie starcie z Lechią Gdańsk. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. W międzyczasie podopieczni Jacka Magiery wygrali 2:1 z Cracovią.

• Beniaminek z Łęcznej zainaugurował rozgrywki remisem 1:1 z Cracovią. Następnie "Górnicy" przegrali w Lubinie z tamtejszym Zagłębiem 1:3 i 0:4 na własnym boisku z Wartą Poznań. Obecnie zielono-czarni zamykają tabelę z dorobkiem wynoszącym tylko jeden punkt i najsłabszym bilansem bramkowym w stawce.

• Oto wyjściowa jedenastka Górnika Łęczna:

• Śląsk Wrocław rozpocznie w następującym składzie:

• W meczu 4. kolejki Śląsk Wrocław podejmie beniaminka PKO Ekstraklasy, Górnika Łęczna. Wrocławianie przystąpią do meczu po odpadnięciu z eliminacji Ligi Konferencji. Czy powetują sobie pucharową porażkę? Początek spotkania o godz. 17:30. Witamy w relacji LIVE!

Red

Mecz Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna ONLINE

Mecz Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna ONLINE ©Gazeta Wrocławska

PKO Ekstraklasa. Mecz Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna ONLINE. W niedzielę w ramach 4. kolejki Śląsk Wrocław podejmie beniaminka PKO Ekstraklasy, Górnika Łęczna. Wrocławianie przystąpią do meczu po odpadnięciu z eliminacji Ligi Konferencji i spróbują powetować sobie pucharową porażkę w lidze.

Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna ONLINE

Zielono-czarni czekają na ekstraklasowe zwycięstwo od 16 maja 2017 roku. Wówczas Górnik wygrał 3:0 z krakowską Cracovią. Bramki w tym meczu strzelali: Adam Dźwigała, Leandro i Bartosz Śpiączka. Dwaj ostatni zawodnicy dziś także są częścią drużyny z Lubelszczyzny.

Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna NA ŻYWO. W bieżącej kampanii podopieczni Kamila Kieresia jeszcze nie wygrali.
Ekstraklasowy beniaminek zainaugurował rozgrywki remisem 1:1 z Cracovią. Następnie "Górnicy" przegrali w Lubinie z tamtejszym Zagłębiem 1:3 i 0:4 na własnym boisku z Wartą Poznań. Obecnie zielono-czarni zamykają tabelę z dorobkiem wynoszącym tylko jeden punkt i najsłabszym bilansem bramkowym w stawce. Uciec z ostatniego miejsca już w najbliższej kolejce będzie im niezwykle trudno. Łęcznianie bowiem jadą na teren czwartego zespołu ubiegłego sezonu, Śląska Wrocław.

Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna STREAM. - Śląsk to bardzo mocny zespół - chwali najbliższego przeciwnika trener zespołu z Łęcznej, Kamil Kiereś. - Od kiedy do zespołu dołączył trener Jacek Magiera, to na ostatnie 20 spotkań przegrali tylko raz. Była to porażka z Rakowem Częstochowa, który jest bardzo mocny. To świadczy o tym, że wrocławianie są bardzo skuteczni. Na swoim stadionie grają bardzo ofensywnie. Ostatnie wyniki mogą ich napawać pewnością. Oczywiście kalendarze gier dzielą między puchary, rozgrywki europejskie i ligę, ale mają bardzo szeroką kadrę. My mamy też swoje ambicje i problemy do rozwiązania. Ostatnie nasze porażki są z tymi kłopotami ściśle związane. Musimy wyeliminować pewne negatywne kwestie na boisku. Szukamy rozwiązań i pracujemy nad tym wszystkim - dodaje szkoleniowiec.

Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna LIVE. Wrocławianie w tym sezonie jeszcze nie przegrali. Ligowe zmagania zaczęli od remisu 2:2 z Wartą Poznań. Podziałem punktów zakończyło się także ich ostatnie starcie z Lechią Gdańsk. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. W międzyczasie podopieczni Jacka Magiery wygrali 2:1 z Cracovią. Warto podkreślić, że na początku sezonu piłkarze Śląska skupieni byli na walce o udział w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy. Spotkanie we Wrocławiu z izraelskim Hapoelem Beer Sheva zwyciężyli 2:1. Czwartkowe starcie wyjazdowe zakończyło się po zamknięciu piątkowego wydania gazety. Łęcznianie w kontekście niedzielnego spotkania mogą zatem liczyć na zmęczenie rywali po dalekim wyjeździe.

Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna TRANSMISJA i STREAM

Mecz Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna w 4. kolejce PKO BP Ekstraklasy odbędzie się w niedzielę 15 sierpnia o godz. 17:30. Transmisja w telewizji na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3. Internetowy STREAM ONLINE będzie dostępny również w usłudze nc+ go, a także w canalplus.com i usłudze Player. Komentować będą Adrian Olek i Grzegorz Mielcarski.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.