PKO Ekstraklasa. Mecz Śląsk Wrocław - Lech Poznań ONLINE....

PKO Ekstraklasa. Mecz Śląsk Wrocław - Lech Poznań ONLINE. Mistrz chce wrócić na podium. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Victor Garcia - 1
    • John Yeboah - 5 (Piotr Samiec-Talar - bez oceny)
    • Patrick Olsen - 3
    • Adrian Bukowski - 3 (Michał Rzuchowski - 3)
    • Nahuel Leiva - 3 (Karol Borys - 3)
    • Erik Exposito - 4

Lech Poznań

• Dominik Holec - 3
    • Alan Czerwiński - 3 (Joel Pereira - 3)
    • Filip Dagerstal - 3
    • Antonio Milić - 3
    • Pedro Rebocho - 3
    • Nika Kvekveskiri - 3
    • Heorhij Citaiszwili - 2 (Joao Amaral - 4)
    • Radosław Murawski - 1
    • Filip Marchwiński - 2 (Afonso Sousa - 3)
    • Michał Skóraś - 4
    • Filip Szymczak - 2
  • Koniec meczu!

Trzeci raz w tym sezonie Śląsk pokonuje Lecha Poznań! Tak było na jesieni w lidze i w Pucharze Polski, tak jest i dzisiaj!

Śląsk zajmuje 11. miejsce w lidze z 28 punktami na koncie (tyle samo ma będąca wyżej Wisła Płock), a Lech jest tuż za podium z 36 punktami. Tyle samo ma trzeci Widzew.

• I był, ale oznajmiał on faul na Martinie Konczkowskim w polu karnym Śląska. Rafał Leszczyński niespiesznie ustawia piłkę do wybicia..

• Gospodarze mądrze oddalają grę od własnego pola karnego. Czekają na ostatni gwizdek sędziego.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Joao Amarala w pole karne. Rafał Leszczyński łapie piłkę do "koszyczka".

• Martin Konczkowski wybija na rzut rożny. Po szybkim rozegraniu stałego fragmentu gry Joao Amaral uderza płasko daleko od celu.

• Bartosz Frankowski dolicza aż 7 minut do drugiej połowy.

• Goście poczuli krew i rzucili się do ataku! Joao Amaral znowu zagrywa z lewej strony w pole karne i po rykoszecie Antonio Milić mija się z piłką tuż przed bramką!

• Kamil Borys zmienia Nahuela Leivę.

• Joao Amaral dostaje piłkę na lewej stronie boiska. Przekłada ją do prawej nogi i zagrywa mocno na dalszy słupek. Tam wbiegł Michał Skóraś, który z bliska pokonuje Rafała Leszczyńskiego.

• LECH ŁAPIE KONTAKT! GOL MICHAŁA SKÓRASIA!!!

• Końcowe minuty regulaminowego czasu gry. Będzie jeszcze jeden gol?

• Patrick Olsen upomniany żółtą kartką za faul.

• Śląsk Wrocław - Lech Poznań

• 6 Strzały 14
    • 3 Strzały celne 4
  • Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne gospodarzy. Nie dość, że poza zasięgiem zawodników Lecha, to jeszcze byli na spalonym.

• Przewinienie Michała Rzuchowskiego na Michale Skórasiu. Sędzia nie sięga jednak do kieszonki.

• Piotr Samiec-Talar zmienia Johna Yeboaha.

• GOL NAHUELA LEIVY ZOSTAŁ ANULOWANY!

Piłka trafiła Hiszpana w brzuch, a potem w rękę. Śląsk prowadzi już "tylko" dwiema bramkami
    .

• 13 922 widzów we Wrocławiu.

A sędzia nie analizuje zdalnie pozycję spaloną, a zagranie ręką Nahuela Leivy po wybiciu Dominika HolcaNahuel Leiva

• Jeszcze czekamy na komunikat z wozu VAR Możliwe, że Nahuel Leiva był na minimalnym spalonym.

• Zabójcza kontra gospodarzy przynosi trzeciego gola!

John Yeboah znalazł się z piłką w kole środkowym i zagrał w tempo do wybiegającą na czystą pozycję Nahuela Leiva! Z bramki wybiegł Dominik Holec, który chciał wybić do boku, ale trafił w Hiszpana, który miał przed sobą pustą drogę do siatki!

• Dośrodkowanie w pole karne nie znajdują adresata.

• DRUGA ŻÓŁTA I W KONSEKWENCJI CZERWONA KARTKA DLA VICTORA GARCII!!!

Hiszpan powala na murawę rozpędzonego na prawej stronie Michała Skórasia! Siły wyrównane!

• Michał Rzuchowski zmienia Adriana Bukowskiego.

• ... a za Heorhija Citaiszwiliego na murawie melduje się... Joao Amaral!

• Podwójna zmiana w Lechu: Afonso Sousa zastępuje Filipa Marchwińskiego...

• Joel Pereira wrzuca w pole karne między stoperów a bramkarza! Znalazł się tam Filip Szymczak, któremu brakowało centymetrów, by skierować piłkę do siatki!

• Sztab medyczny Śląska zajmuje się Johnem Yeboahem.

• Nika Kvekveskiri również z żółtą kartką. Przy linii bocznej skosił Johna Yeboaha.

• Victor Garcia upomniany żółtą kartką za faul.

• Z kontrą ruszyli piłkarze Ivana Djurdjevicia! John Yeboah wypuścił prostopadłym podaniem Erika Exposito, który wbiegł w 'szesnastkę". W ostatniej chwili zablokował go Filip Dagerstal.

• Mocne zagranie na lewą stronę do Heorhija Citaiszwiliego. Ten wywalczył rzut rożny.

• Joel Pereira zmienia Alana Czerwińskiego.

• Rafał Leszczyński górą w sytuacji oko w oko z Antonio Miliciem! To powinien być gol dla "Kolejorza"!

• 5 Strzały 11
    • 2 Strzały celne 3
  • Gospodarze poszli za ciosem! Adrian Bukowski uderza i piłka po rykoszecie wychodzi za linię końcową.

• Co tu zrobił Heorhij Citaiszwili?! Gruzin pojawił się na prawej stronie, by pomóc wyjść kolegom spod pressingu. Decyduje się na ryzykowny przerzut na drugą stronę, ale kopnął piłkę zbyt słabo i przed polem karnym przejmuje ją John Yeboah. Ten przełożył do lewej nogi, by technicznym uderzeniem w po dalszym rogu wpisać się na listę strzelców!

• ŚLĄSK PODWYŻSZA PROWADZENIE! JOHN YEBOAH!!!

• Ciekawie zapowiadała się akcja Lecha, ale przerywa ją gwizdek sędziego. Filip Szymczak pomagał sobie ręką w przyjęciu piłki w polu karnym.

• NIE MA GOLA DLA LECHA!!!

Filip Szymczak pognał z piłką prawą stroną i podaje na środek pola karnego do Heorhija Citaiszwiliego! Ten uderza przed siebie wprost w Rafała Leszczyńskiego!

• Martin Konczkowski upomniany żółtą kartką za faul na Pedro Rebocho.

• POPRZECZKA ratuje Rafała Leszczyńskiego przed wyciąganiem piłki z siatki! Z dośrodkowaniem Pedro Rebocho poradzili sobie gospodarze, ale poprawka Michała SKórasia zza pola karnego obija obramowanie bramki!

• Od razu do ataku rzucili się zawodnicy Johna van den Broma. Efekt jest taki, że wywalczyli rzut wolny blisko pola karnego

• Druga połowa rozpoczęta!

• +2' Koniec pierwszej połowy. Śląsk prowadzi z Lechem Poznań po bramce Erika Ezposito z rzutu wolnego. Chwilę wcześniej, po weryfikacji VAR, Radosław Murawski obejrzał bezpośrednią czerwoną kartkę.

• +2' A teraz Antonio Milić pojawił się na "dziewiątce". Uderza anemicznie w stronę bramki; Rafał Leszczyński spokojnie interweniuje. Dodatkowo był na spalonym.

• +1' Filip Dagerstal niespodziewanie ruszył z piłką do środku. Jakby nigdy nic wbiegł w pole karne, po czym zagrywa płasko... pod nogi Konrada Poprawy.

• [WIDEO] GOL ERIKA EXPOSITO Z RZUTU WOLNEGO

• Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Nika Kvekveskiri posyła piłkę na dalszy słupek. Wysoko wyskoczył Filip Marchwiński, który główkuje daleko od bramki.

• Michał Skóraś w roli lewoskrzydłowego wbiega z piłką w pole karne. Zagrywa przed bramkę, skąd na rzut rożny wybija Łukasz Bejger.

• Próba kontry Lecha. Próba, bo została przerwana na wysokości linii środkowej.

• Mocne, dochodzące dośrodkowanie przed bramkę z prawego narożnika. Dominik Holec pewnie łapie piłkę. Dalekim wyrzutem chciał "uruchomić" Alana Czerwińskiego, ale nie zdołał opanować piłki przed linią boczną.

• Martin Konczkowski zwlekał z dośrodkowaniem z prawej strony. Przez ten czas wrócił Michał Skóraś, który zablokował jego dośrodkowanie. Gospodarze mają rzut rożny.

• Piłkarze Ivana Djurdjevicia uspokoili grę. Nie ma się czemu dziwić, nie dość, że prowadzą, to jeszcze grają w przewadze jednego zawodnika.

• Nie było zagrożenia pod bramką Rafała Leszczyńskiego.

• Mistrz Polski dąży do szybkiego wyrównania. Piłka po uderzeniu Michała Skórasia przelatuje nad poprzeczką. Po drodze był rykoszet; rzut rożny.

• Hiszpan sprytnie uderza płasko obok muru przy lewym słupku! Dominik Holec był bezradny!

• GOL DLA ŚLĄSKA! STRZELCEM ERIK EXPOSITO!!!

• Bartosz Frankowski anuluje żółtą kartkę dla Radosława Murawskiego. Jest BEZPOŚREDNIA CZERWONA!

• Sędzia biegnie do monitora VAR! Możliwa czerwona kartka dla Radosława Murawskiego za faul na Johnie Yeboahu! Radosław Murawski i John YeboahRadosław Murawski i John Yeboah

• ... w postaci mocnego zagrania na wolne pole do rozpędzonego Johna Yeboaha. Ten został powalony przez Radosława Murawskiego tuż przed linią 16. metra. Żółta kartka dla pomocnika.

• Seria dośrodkowań w pole karne Śląska. Gospodarze radzą sobie i ruszyli z kontrą...

• A teraz na strzał z ok. lewego narożnika "szesnastki" zdecydował się Heorhij Citaiszwili. Zupełnie nieudana próba Gruzina.

• Stały fragment gry nie przynosi zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Alan Czerwiński dostaje piłkę na prawej stronie. Przekłada piłkę do lewej nogi, po czym podaje w pole karne do Filipa Szymczaka. Ten niepotrzebnie przełożył piłkę i został zablokowany! Piłka po rykoszecie ląduje na górnej siatce!

• Miękkie dośrodkowanie Adriana Bukowskiego w pole karne do Nahuela Leivy. Hiszpana uprzedził wychodzący z bramki Dominik Holec.

• 42% Posiadanie piłki 58%

• John Yeboah podaje na prawą stronę do Martina Konczkowskiego, który bez przyjęcia posyła płasko piłkę z prawej strony pola karnego do środka. Filip Dagerstal uprzedza Erika Exposito.

• Po chwili Filip Marchwiński miał kolejną dogodną okazję! Po zagraniu Michała Skórasia... nie trafił w piłkę.

• Filip Marchwiński uderza wolejem zza linii 16. metra. Sporo brakowało mu do celu.

• Ciekawie zapowiadała się kontra gospodarzy, którzy wychodzili czterech na trzech! Sęk w tym, że przerzut w pole karne do Johna Yeboaha był bardzo niedokładny.

• Mocne dośrodkowanie Niki Kvekveskiriego w pole karne, gdzie zdecydowanym piąstkowaniem sytuację wyjaśnia Rafał Leszczyński.

• Pedro Rebocho zamarkował dośrodkowanie z lewej strony, by przenieść ciężar gry na prawo. Tam Alana Czerwińskiego faulował Victor Garcia.

• Na lewej stronie pograli teraz Michał Skóraś i Filip Marchwiński. Podłączył się do nich Pedro Rebocho, który odbiera prostopadłe podanie na lewej stronie pola karnego. Zagrywa z linii końcowej przed bramkę, gdzie był tylko Rafał Leszczyński.

• Kibice Lecha we Wrocławiu

• Po dośrodkowaniu Patricka Olsena z lewego narożnika Martin Konczkowski główkuje obok bramki. Debiutujący w bramce "Kolejorza" Dominik Holec wznawia grę z "piątki".

• John Yeboah urwał się środkiem i mają przed sobą trzech-rywali podaje na lewa stronę do Erika Exposito. Hiszpan odgrywa do partnera w pole karne, gdzie Antonio Milić wyjaśnia sytuację wybiciem za linię końcową.

• Lech w ataku pozycyjnym. Wszyscy zawodnicy Ivana Djurdjevicia są na własnej połowie, za linią piłki.

• Antonio Milić po profesorsku radzi sobie z Erikiem Exposito we własnym polu karnym.

• Nieznaczna przewaga Śląska

• Michał Skóraś "łamie" akcję z lewego narożnika pola karnego do środka. Uderza płasko w stronę bramki, ale bramkarz Śląsk pewnie interweniuje.

• Goście próbują mocnymi prostopadłymi podaniami uruchomić Filipa Szymczaka. Za pierwszej razem piłkę przejął Konrad Poprawa, a po chwili szybszy od napastnika Lecha był wychodzący z bramki Rafał Leszczyński.

• Bartosz Frankowski gwiżdże i spotkanie we Wrocławiu rozpoczęte!

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Najskuteczniejsi strzelcy obu drużyn w tym sezonie:

• Śląsk: Erik Exposito i John Yeboah (po 4 gole), Patrick Olsen (3).
    • Lech: Mikael Ishak (9), Michał Skóras (4), Afonso Sousa, Filip Szymczak i Joao Amaral (po 2).
  • Zawody na Tarczyński Arena poprowadzi sędzia Bartosz Frankowski z Torunia. Za system VAR odpowiadać będą Paweł Pskit oraz Radosław Siejka.

• Śląsk w tej rundzie wygrał tylko raz. W Szczecinie sensacyjnie pokonał Pogoń 2:0. Natomiast w zeszłej kolejce uległ na wyjeździe Widzewowi po golu straconym w doliczonym czasie. O punkty z mistrzem także nie będzie łatwo.

• Skład Lecha Poznań

• W lidze Kolejorz może wrócić na trzecie miejsce, a nawet odrobić część strat do wicelidera z Warszawy. Jednak w starciu ze Śląskiem będzie musiał radzić sobie bez pauzującego za kartki kapitana i najlepszego strzelca Mikaela Ishaka.

• Skład Śląska Wrocław

• Lech został pierwszym od 32 lat polskim klubem, który przeszedł wiosną rywala w europejskich pucharach. W nagrodę zagra o ćwierćfinał Ligi Konferencji ze szwedzkim Djurgarden, 12-krotny mistrzem Szwecji oraz 5-krotnym zdobywcą krajowego pucharu.

1/3
przejdź do galerii

©Canal+ Sport screen

PKO Ekstraklasa. Śląsk Wrocław - Lech Poznań ONLINE. Do Wrocławia Kolejorz udał się opromienionym historycznym sukcesem w europejskich pucharach. Ponadto ze Śląskiem ma do wyrównania rachunki, bo w rundzie jesiennej przegrał przy Bułgarskiej 0:1. Gdzie oglądać mecz Śląsk - Lech na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online w internecie. Relacja LIVE w GOL24.

PKO Ekstraklasa. Mecz Śląsk Wrocław - Lech Poznań ONLINE

- Lech będzie stroną atakującą i na pewno zmuszą nas do niskiej obrony. Będziemy mniej przy piłce, ale chcielibyśmy mocno się postawić i osiągnąć jak najlepszy rezultat. Tak, jak to było w dwóch poprzednich meczach z nimi. Brak Ishaka? Wiele razy widzimy w piłce, że jak nie gra najlepszy, a ktoś inny, to chce się pokazać. Chce wykorzystać swoją szansę - powiedział trener wrocławian Ivan Djurdjević.

Nie zagrają w meczu Śląsk Wrocław - Lech Poznań

Śląsk: Diogo Verdasca (pauza za kartki), Patryk Janasik, Petr Schwarz (urazy)

Lech: Mikael Ishak, Kristoffer Velde (pauzy za żółte kartki).

Śląsk Wrocław - Lech Poznań TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Śląsk - Lech w Canal+ Premium. Stream w internecie na stronie i w aplikacji Canal+. Komentuje duet Rafał Skrzyński - Remigiusz Jezierski. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30 - zapraszamy!

17:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań transmisja CANAL+ PREMIUM