Stal Mielec - Lechia Gdańsk ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Biało-Zieloni walczą tylko o honor

0

Lechia Gdańsk

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej niedzieli.

• Za tydzień Stal Mielec pojedzie do Lubina na mecz z Zagłębiem, natomiast Lechia zagra u siebie z Legią Warszawa.

• Piotr Wlazło - 3
    • Krystian Getinger - 3, (Alex Vallejo - 3)
    • Koki Hinokio - 2, (Mateusz Mak - 3)
    • Rauno Sappinen - 2, (Mikołaj Lebedyński - 2)
    • Bartłomiej Ciepiela - 2, (Maciej Damański - 3)

• Dusan Kuciak - 3
    • Jakub Bartkowski - 3
    • Mario Maloca - 3
    • Kristers Tobers - 3
    • Joel Abu Hanna - 3, (Maciej Gajos - 2)
    • Jarosław Kubicki - 3, (Marco Terrazzino - bez oceny)
    • Joeri de Kamps - 2, (Rafał Pietrzak - 2)
    • Dominik Piła - 2
    • Jakub Kałuziński - 2
    • Ilkay Durmus - 2
    • Kacper Sezonienko - 2
  • Koniec meczu w Mielcu. Bezbarwny i bezbramkowy mecz bez historii.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• W końcówce meczu Stal stara się bardziej naciskać, ale niewiele z tego wynika.

• W Lechii Gdańsk Marco Terrazzino zmienił Jarosława Kubickiego.

• Leandro dośrodkował ze skrzydła, ale zupełnie bez zagrożenia.

• Jakub Kałuziński zagrał prostopadłe podanie w kierunku Ilkaya Durmusa, ten jednak nie dopadł do piłki.

• Natomiast Leandro pojawił się w miejsce Fryderyka Gerbowskiego.

• Dwie kolejne zmiany w Stali Mielec. Alex Vallejo zmienił Krystiana Getingera

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lechii, ale bez zagrożenia.

• Kamil Kruk ukarany żółtą kartką.

• Natomiast Mateusz Mak pojawił się w miejsce Kokiego Hinokio.

• Dwie zmiany w Stali Mielec. Maciej Domański zmienił Bartłomieja Ciepielę

• Bartłomiej Ciepiela został ukarany żółtą kartką.

• Jakub Kałuziński zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłkę spokojnie wyłapał Bartosz Mrozek.

• Zmiana w Stali Mielec. Mikołaj Lebedyński zmienił Rauno Sappinena.

• Fabian Hiszpański łatwo stracił piłkę przed polem karnym rywali.

• Krystian Getinger popędził skrzydłem, wpadł w pole karne gości, ale jego wrzutka została zablokowana.

• Łatwa strata Lechii pod własnym polem karnym, ale Stal nie zdołała z tego skorzystać.

• Dośrodkowanie w pole karne Lechii do Rauno Sappinena, ale ten nie zdołał opanować piłki w polu karnym gości.

• Fryderyk Gerbowski wpadł w pole karne Lechii i upadł na murawę. Arbiter nie zdecydował się jednak podyktować rzutu karnego!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu w Mielcu!

• Natomiast Rafał Pietrzak pojawił się w miejsce Joeriego de Kampsa.

• W przerwie dwie zmiany w Lechii Gdańsk. Maciej Gajos zmienił Joela Abu Hannę

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Mielcu. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Jedynym komentarzem do pierwszej połowy jest to, że mecz trwa. Na relację z miejmy nadzieję lepszej drugiej odsłony meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Stal Mielec bezbramkowo remisuje z Lechią Gdańsk.

• Końcówka pierwszej połowy meczu w Mielcu. Niewiele zapowiada, by rezultat uległ zmianie.

• Koki Hinokio dostał piłkę po prawej stronie boiska, ale zbyt długo zwlekał i ostatecznie ją stracił.

• Fragment meczu, w który gra toczy się głównie w środku pola.

• Dośrodkowanie w pole karne Lechii, ale ponownie bez zagrożenia.

• Wydaje się, że znowu Stal naciska coraz bardziej, ale nie widać w tym przekonania.

• Koki Hinokio zdecydował się na strzał z dystansu, ale próba okazała się bardzo nieudana.

• Fabian Hiszpański dostał piłkę w polu karnym Lechii, ale łatwo ją stracił.

• Spotkanie rozgrywa się trochę w tempie wakacyjnym. Żaden z zespołów nie kwapi się do huraganowych ataków.

• W odpowiedzi Ilkay Durmus wrzucił z lewej strony boiska, ale także zrobił to niedokładnie.

• Piotr Wlazło oddał strzał z dystansu i piłka minimalnie minęła słupek bramki gości.

• Dwa dośrodkowania w pole karne Lechii, ale za każdym razem wrzutki były niedokładne.

• Lechia Gdańsk częściej utrzymuje się przy piłce. Teraz to goście próbują przejąć kontrolę nad meczem.

• Wrzutka w pole karne Lechii, ale tam Mateusz Matras sfaulował rywala w polu karnym rywala.

• Kacper Sezonienko został obdarowany prostopadłym podaniem. Gracz Lechii wpadł w pole karne i oddał strzał, ale piłka powędrowała obok bramki gospodarzy.

• Dośrodkowanie z narożnika boiska bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Pierwsza ofensywna akcja gości. Ilkay Durmus popędził lewą stroną boiska, ale zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Joel Aby Hanna ostro sfaulował rywala w środku pola, ale jeszcze obyło się bez żółtej kartki.

• Gospodarze spokojnie utrzymują się przy piłce w środku pola i czekają na swoje sytuacje bramkowe.

• Pierwsze zagranie na pole karne Lechii, ale Dusan Kuciak odprowadził piłkę do linii końcowej.

• Rozpoczynamy niedzielne granie w PKO Ekstraklasie!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Mielcu. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto zestawienie Stali Mielec:

• Tak prezentuje się skład Lechii Gdańsk na dzisiejsze spotkanie:

• Rozjemcą dzisiejszego spotkania będzie Marcin Kochanek z Opola.

• Jesienią w starciu obu drużyn lepsza okazała się Lechia Gdańsk, która wygrała na własnym stadionie 1:0 po bramce Łukasza Zwolińskiego na kwadrans przed końcem meczu.

• Natomiast Stal Mielec wciąż nie jest pewna utrzymania w lidze. Drużyna z Mielca ma cztery punkty przewagi nad strefą spadkową i dzisiejszym ewentualnym zwycięstwem przypieczętuje utrzymanie w lidze. Jednak w przypadku porażki, sytuacja zrobi się jeszcze ciekawa.

• Lechia Gdańsk spadła już z ligi. Drużyna z Trójmiasta nie wygrała od początku marca i w tym czasie zdobyła zaledwie jeden punk remisując ze Śląskiem Wrocław. Dzisiaj Lechia będzie walczyć o honor żeby zakończyć ten sezon w trochę lepszym stylu.

• Ekstraklasową niedzielę rozpoczynamy w Mielcu!

• Witamy serdecznie! W pierwszym niedzielnym meczu 32. kolejki PKO Ekstraklasy Stal Mielec na własnym stadionie zmierzy się z Lechią Gdańsk. Na relację na żywo z tej rywalizacji zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

©Przemyslaw Swiderski

Stal Mielec - Lechia Gdańsk ONLINE. Biało-Zieloni tydzień temu pożegnali się z Ekstraklasą, więc teraz została tylko walka o honor. Rywalem Lechii w niedzielnym meczu będzie Stal, która jeszcze nie jest pewna utrzymania. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 12:30. Gdzie oglądać mecz Stal Mielec - Lechia Gdańsk na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online w internecie. Relacja LIVE w GOL24.pl.

PKO Ekstraklasa: Stal Mielec - Lechia Gdańsk ONLINE

Lechia Gdańsk tydzień temu pożegnała się z Ekstraklasą. Katem Biało-Zielonych było Zagłębie Lubin, które w sobotę zagwarantowało sobie utrzymanie w elicie. Trener Badia tak skomentował klęskę swojej drużyny: - To trudny moment dla wszystkich. Ciężko coś teraz powiedzieć po tym, co się wydarzyło, ale taka jest rzeczywistość. Nie jest to pora na wymówki, trzeba się przyjrzeć całej sytuacji, zobaczyć, jakie są jej powody i wszystko zrozumieć, aby z czystą głową móc spojrzeć w przyszłość. Myślę, że mnie znacie, a ja nie mam w zwyczaju się poddawać. Wziąłem na siebie odpowiedzialność za losy zespołu. Cały czas mam ważny kontrakt i zobaczymy jaki plan będzie miał klub wobec mnie. Jeśli tak zadecyduje, będziemy dalej współpracować.

Bilans hiszpańskiego szkoleniowca jest fatalny. W jego debiucie Biało-Zieloni zremisowali u siebie 0:0 ze Śląskiem Wrocław, a następnie ponieśli pięć porażek. Badia podkreślił, że jednym z podstawowych powodów słabszych wyników i spadku była liczba urazów.

Lechia ma jeszcze trzy szanse, aby godnie pożegnać się z Ekstraklasą. Ostatnie tygodnie są naznaczone wieloma wpadkami wizerunkowymi. Punktem kulminacyjnym było nagłe obniżenie cen wejściówek na mecz z Legią, a następnie skandaliczna odpowiedź Działu Sprzedaży Biletów w stosunku do jednej z kibicek, która chciała zwrotu pieniędzy.

Stal Mielec była rewelacją jesieni, ale wiosna jest nieco gorsza. Jest to spowodowane stratą najlepszego zawodnika - Hamulicia - który postanowił odjeść do ligi francuskiej. Stal liczy na to, że z Biało-Zielonymi zapewni sobie utrzymanie w Ekstraklasie. Do tego potrzebna jest wygrana.

Kamil Kiereś, trener Stali Mielec: - Do meczu z Lechią trzeba podejść w ten sposób, że cały czas jesteśmy „pod prądem”. Kwestia tego naszego podstawowego celu wciąż nie jest jeszcze zamknięta. Musimy więc skupić się na tych trzech ostatnich meczach sezonu, by zdobyć w nich maksymalną liczbę punktów. To da nam wysokie miejsce w tabeli.

Nie zagrają w meczu Stal Mielec - Lechia Gdańsk
Stal: Barauskas
Lechia: Conrado, Koperski, Stec

Stal Mielec - Lechia Gdańsk TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Stal Mielec - Lechia Gdańsk w Canal+ Sport. W internecie spotkanie w aplikacji i na stronie Canal+. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 11:40 - zapraszamy!