Mecz Warta Poznań - Cracovia ONLINE. Gdzie oglądać w...

0

Cracovia

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczora. Dobranoc!

• Koniec meczu w Grodzisku Wielkopolskim! Cracovia zasłużenie wygrywa z Wartą Poznań 1:0 po bramce Rivaldinho i awansuje do ćwierćfinału Pucharu Polski.

• W końcówce tego spotkania przeważa Warta, ale nie potrafią stworzyć sobie okazji, która mogłaby zagrozić bramce Niemczyckiemu.

• Po znakomitym podaniu w pole karne Cracovii wydawało się, że może być groźnie, jednak arbiter zdecydował się na odgwizdanie spalonego.

• Do podstawowego czasu gry arbiter dolicza co najmniej siedem minut!

• Kolejna zmiana w szeregach Warty Poznań. Gracjan Jaroch zmienił Michała Jakóbowskiego.

• Daniel Pik ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Jak Ziewiec pojawia się w miejsce kontuzjowanego Damira Sadikovića.

• Kontuzjowany Damir Sadiković opuszcza plac gry.

• Przed znakomitą szansą na podwyższenie rezultatu stanęła Warta, jednak dośrodkowanie Mateusza Czyżyckiego okazało się zbyt głębokie i Niemczycki mógł przejąć piłkę.

• Michał Jakóbowski popędził prawą stroną boiska, ale przy próbie dośrodkowania piłki, trafił wprost w przeciwnika.

• Natomiast za kontuzjowanego Michala Siplaka pojawia się Diego Ferraresso.

• W zespole Cracovii kolejne dwie zmiany. Ivan Fiolić pojawia się w miejsce Thiago

• Robert Janicki zdecydował się na strzał zza pola karnego Cracovii, jednak gracz Warty minimalnie spudłował!

• Mateusz Sopoćko pojawia się na boisku w miejsce Macieja Żurawskiego.

• Wydawało się że dobra akcja gospodarzy w kontrataku, jednak Mateusz Kuzimski w decydującym momencie stracił piłkę.

• Po znakomitym dośrodkowaniu piłki w pole karne Warty przed szansą na podwyższenie rezultatu stanął Rivaldinho, ale nie zdążył dopaść do piłki.

• Natomiast w miejsce Mariusza Rybickiego melduje się Mateusz Czyżycki.

• Dwie zmiany w szeregach Warty Poznań. Za kontuzjowanego Łukasza Trałkę pojawia się Robert Janicki

• Po konsultacji VAR arbiter odwołuje rzut karny dla Cracovii. Jednak Daniel Pik nie był faulowany.

• Daniel Pik wpadł w pole karne Cracovii gdzie został powalony i sędzie wskazał na jedenasty metr!

• Natomiast w miejsce Sergiu Hanci na murawie zameldował się Daniel Pik.

• Dwie zmiany w szeregach Cracovii. Michal Siplak pojawił się w miejsce Patryka Zauchy.

• Znakomita szansa Warty na wyrównanie! Po dośrodkowaniu piłki przez Łukasza Trałkę na bramkę gości uderzył Bartosz Kieliba, ale zrobił to niecelnie.

• Cornel Rapa próbował dośrodkować piłkę w pole karne Warty, ale trafił w pierwszego obrońcę i akcja skończyła się tylko rzutem rożnym.

• Po raz kolejny Thiago ruszył z piłką, wpadł w pole karne i oddał strzał, który ponownie został zatrzymany przez jednego z rywali.

• W odpowiedzi zaatakowała Cracovia, ale uderzenie Thiago zza pola karnego trafiło w jednego z przeciwników.

• Maciej Żurawski pokusił się o indywidualną akcję, ale w decydującym momencie nie trafił w piłkę przy próbie oddania strzału.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią Maciej Żurawski.

• Rozpoczynamy drugą odsłonę tego pojedynku!

• Piłkarze obu drużyn wracają już na murawę stadionu w Grodzisku Wielkopolskim. Za moment początek drugiej części meczu.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części meczu w Grodzisku Wielkopolskim. Do przerwy Cracovia zasłużenie prowadzi z Wartą Poznań 1:0.

• Do pierwszej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej jedną minutę.

• Przed znakomitą szansą na wyrównanie stanęła Warta! Mariusz Rybicki wpadł w pole karne gości, zagrał pod bramkę Niemczyckiego, ale tam Mateusz Kuzimski nie trafił w piłkę!

• Zdecydowanie siadło nam tempo spotkania w drugiej części pierwszej połowy meczu. Cracovia mądrze utrzymuje się przy piłce poza własnym polem karnym, natomiast Warta nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką rywali.

• Cracovia przejęła inicjatywę, ale niewiele z tego wynika. Drużyna "Pasów" stara się utrzymywać futbolówkę poza własną połową.

• Nieco uspokoił nam się mecz w ostatnich minutach. Obie drużyny rozgrywają piłkę głównie w środku pola i żaden z zespołów nie potrafi utrzymać się przy futbolówce przez dłuższą chwilę.

• Cornel Rupa dośrodkował w pole karne Warty, tam jednak obrońcy gospodarzy skutecznie wyekspediowali piłkę poza własne pole karne.

• Michał Jakóbowski ukarany żółtą kartką za ostre wejście w przeciwnika.

• Pelle van Amersfoort pokusił się o indywidualną akcję ale gracz Cracovii stracił futbolówkę tuż przed polem karnym gospodarzy.

• Kolejną szansę prawą stroną przeprowadziła Warta. Po dośrodkowaniu w pole karne Cracovii kolejny strzał głową jednego z graczy gospodarzy powędrował nad bramką rywali.

• Mariusz Rybicki zdecydował się na uderzenie z dalszej odległości, ale piłka po jego strzale powędrowała daleko ponad bramką rywali.

• W odpowiedzi zaatakowała Warta, ale Mateusz Kuzimski, który popędził prawą stroną boiska stracił piłkę w decydującym momencie.

• Po znakomitym prostopadłym podaniu przed szansą stanął Rivaldinho, zawodnik Cracovii z zimną krwią wykorzystał nadarzającą się okazję i dokładnym strzałem otworzył wynik tego spotkania!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Rivaldinho otwiera wynik tego spotkania w Grodzisku Wielkopolskim!

• Cracovia wyszła spod własnego pola karnego, ale druga próba zagrożenia bramce rywali ponownie zakończyła się niepowodzeniem.

• Mariusz Rybicki ruszył prawą stroną boiska, dograł przed pole karne do Mateusza Kupczaka, ale ten uderzył bardzo niecelnie!

• W odpowiedzi ruszyła Cracovia z szybką kontrą, ale cała akcja zakończyła się pod polem karnym rywali po łatwej stracie.

• Świetne rozpoczęcie meczu przez Wartę. Kolejne zagrożenie pod bramką gości po rzucie rożnym, ale po raz drugi bez konsekwencji.

• Michał Jakóbowski ruszył prawą stroną boiska, dośrodkował w pole karne Cracovii i cała akcja skończyła się na rzucie rożnym.

• Rozpoczynamy spotkanie 1/8 Pucharu Polski pomiędzy Wartą, a Cracovią!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą już na murawę stadionu w Grodzisku Wielkopolskim. Za moment rozpoczynamy pojedynek!

• Oba zespoły przystępują do dzisiejszego spotkania w podobnych składach jak półtorej tygodnia temu. W Warcie Poznań mamy do czynienia z trzema zmianami, natomiast w Cracovii z czterema. W drużynie gospodarzy całą jedenastkę stanowią Polacy, natomiast w zespole "Pasów" zobaczymy dzisiaj aż trzech Polaków.

• Ławka rezerwowych Warty Poznań: Bielica (Br.), Burman, Czyżycki, Ivanov, Janicki, Jaroch, Kopczyński, Kuzdra, Sopoćko.

• Ławka rezerwowych Cracovii: Hrosso (Br.), Alvarez, Dytyatev, Diego, Fiolić, Pik, Piszczek, Siplak, Ziewiec.

• Już za trzy kwadranse rozpocznie się dzisiejsze spotkanie, a my znamy już składy obu drużyn.

• W ligowej tabeli oba zespoły plasują się w dolnej połówce tabeli. Warta Poznań zajmuje trzynaste miejsce z dorobkiem siedemnastu punktów. Natomiast Cracovia z jednym "oczkiem" mniej zajmuje pozycję niżej. Warto jednak przypomnieć, że Cracovia w związku z decyzją Komisji Ligi rozpoczęła sezon z odjętymi pięcioma punktami. Gdyby nie to, "Pasy" zajmowałyby ósme miejsce w tabeli.

• W bezpośrednim pojedynku obu drużyn półtorej tygodnia temu jedyną bramkę zdobył Jakub Kiełb w drugiej połowie spotkania. Spotkanie było bardzo wyrównane, ale to Warta okazała się lepsza. Dzisiaj Cracovia będzie chciała wziąć rewanż za spotkanie z rozgrywek PKO Ekstraklasy.

• Dla obu drużyn jest to już trzecie spotkanie w tym roku. Warta rozpoczęła ten rok bardzo udanie. Jeszcze w styczniu ograła właśnie Cracovię 1:0, a w ubiegły weekend zremisowała w Gdańsku z Lechią 1:1. Natomiast Cracovia oprócz porażki z Wartą, kilka dni temu przegrała na wyjeździe z Pogonią Szczecin również 0:1.

• Dzień dobry! W drugim dzisiejszym meczu 1/8 finałów Pucharu Polski Warta Poznań zmierzy się w Grodzisku Wielkopolskim z Cracovią! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb!

LEM

Mecz Warta Poznań - Cracovia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Waldemar Wylegalski

Mecz Warta Poznań - Cracovia ONLINE. We wtorek o godz. 17.30 w Grodzisku Wielkopolskim Warta Poznań zagra z Cracovią w 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. To tylko jeden mecz, zwycięzca melduje się w ćwierćfinale. Relacja na żywo z meczu Warta - Cracovia live w GOL24.pl!

Mecz Warta Poznań - Cracovia ONLINE

30 stycznia Warta pokonała Cracovię w Ekstraklasie 1:0. Po tym meczu do dymisji podał się trener Cracovii Michał Probierz. Ostatecznie, po krótkim urlopie opiekun Pasów wrócił do pracy, ale krakowianie znów nie zachwycili, przegrali 0:1 z Pogonią.

Zieloni lepiej wystartowali po zimowej przerwie, bo do trzech punktów z Cracovią, dorzucili punkt w Gdańsku. Ten mecz miał jednak dwa oblicza. Do przerwy Warta pozwoliła się zdominować, straciła gola, ale po zmianie stron ruszyła do ataku i zdołała zremisować.

W takich warunkach jakie od kilku dni panują w Polsce, trudno jednak grać efektowną piłkę.- Mamy Roberta Ivanova z Finlandii i kilku zawodników, którzy pamiętają srogie zimy z lat 80-tych, więc łatwiej nam się przystosować do zimy - śmieje się trener Warty Piotr Tworek. - Ale już na poważnie. Nie spodziewam się płynności w grze. Dużo przypadku i chaosu wynika właśnie z warunków pogodowych. Mimo wszystko musimy zagrać jak najlepiej jak potrafimy, abstrahując od pogody i tak będę nastawiał zespół do wtorkowego mecze - dodaje.

Szkoleniowiec Warty zapewnia, że klub poważnie traktuje pucharowe rozgrywki. - Żal by było nie ciągnąć tej serii. Chcemy zaistnieć w Pucharze Polski, chcemy, by przygoda działa jak najdłużej - deklaruje.

Mecz Warta Poznań - Cracovia TRANSMISJA TV

Mecz Warta Poznań - Cracovia na żywo będzie transmitowany w tv przez Polsat Sport Extra. Początek transmisji z meczu Warta - Cracovia live od godz. 17:20. Spotkanie skomentują Tomasz Włodarczyk i Maciej Żurawski. Mecz Warta - Cracovia online dostępny w internecie na platformie IPLA.

17:30 mecz Warta Poznań - Cracovia na żywo online