PKO Ekstraklasa. Mecz Warta Poznań - Lechia Gdańsk ONLINE....

PKO Ekstraklasa. Mecz Warta Poznań - Lechia Gdańsk ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM

PKO Ekstraklasa, 13. kolejka
2021-10-30 15:00

Warta Poznań

0

Lechia Gdańsk

2

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłej soboty!

• Za tydzień Warta Poznań zagra na wyjeździe z Piastem Gliwice, natomiast Lechia Gdańsk u siebie podejmie Zagłębie Lubin.

• Koniec meczu w Grodzisku Wielkopolskim! Lechia rzutem na taśmę wygrywa z Wartą Poznań 2:0!

• Adrian Lis ponownie wysoko wyszedł do prostopadłego podanie, nie widział tego Jan Grzesik, który głową zgrał we własne pole karne, tam nie było bramkarza i piłka wtoczyła się do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Lechia prowadzi 2:0 po samobójczym trafieniu Jana Grzesika!

• Ostatnia zmiana w Lechii Gdańsk. Tomasz Makowski pojawił się w miejsce Macieja Gajosa.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Lechia Gdańsk obejmuje prowadzenie w samej końcówce meczu! Strzelcem Flavio Paixao!

• Robert Ivanov został ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

• Jakub Kiełb otrzymuje drugą żółtą kartkę i musi opuścić boisko.

• Jakub Kiełb fauluje we własnym polu karnym i arbiter dyktuje rzut karny dla Lechii Gdańsk!

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

• Conrado wpadł z piłką w pole karne Warty, ale uderzył wprost w przeciwnika.

• Michał Kopczyński upadł w polu karnym Lechii, ale arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

• Natomiast Egzon Kryeziu zmienił Jarosława Kubickiego.

• Jakub Kałuziński pojawił się w miejsce Łukasza Zwolińskiego

• Trzy zmiany w zespole Lechii Gdańsk. Mykola Musolitin zmienił Mateusza Żukowskiego

• Żaden z zespołów nie jest w stanie zagrozić bramce rywali. Kolejny niezbyt ciekawy moment tego spotkania.

• Natomiast Mateusz Kuzimski pojawił się w miejsce Jaysona Papeau.

• Dwie zmiany w szeregach Warty Poznań. Mateusz Czyżycki zmienił Łukasza Trałkę

• Jayson Papeau został ukarany żółtą kartką.

• Kolejna znakomita szansa Mario Rodrigueza, ale gracz Warty ponownie się pomylił.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką rywali.

• Kolejny rzut wolny dla Lechii i kolejna szansa na zagrożenie bramki rywali.

• Pierwsza zmiana w zespole Lechii Gdańsk. Marco Terrazzino zmienił Bassekou Diabate.

• Adrian Lis ponownie interweniował poza własnym polem karnym i była to świetna decyzja.

• Druga zmiana w szeregach Warty Poznań. Milan Corryn pojawił się w miejsce Mario Rodrigueza.

• Conrado wpadł z piłką w pole karne Warty, ale zagrał niedokładnie.

• Znakomite uderzenie z rzutu wolnego Macieja Gajosa, ale jeszcze lepsza interwencja Adriana Lisa!

• Goście wywalczyli rzut wolny blisko pola karnego Warty.

• Mario Rodriguez został ukarany żółtą kartką.

• Bartosz Kopacz ucierpiał pryz starciu w polu karny Warty i chyba będzie potrzebna zmiana.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Jedna zmiana w szeregach Warty Poznań. Dawid Szymonowicz zmienił Bartosza Kielibę.

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę, a więc za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Grodzisku Wielkopolskim. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• Kolejna szansa dla Mario Rodrigueza, ale tym razem gracz Warty trafił w słupek!

• Koronkowa akcja Lechii Gdańsk, ale zbyt mocne podanie do Flavio Paixao zakończyło dobrze zapowiadający się atak.

• Adrian Lis interweniował poza własnym polem karnym po dalekim, prostopadłym podaniu.

• Jakub Kiełb został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• W odpowiedz Mario Rodriguez dostał znakomite prostopadłe podanie, ale w świetnej sytuacji gracz Warty spudłował!

• To powinna być bramka dla Lechii Gdańsk! Ilkay Durmus dostał piłkę w polu karnym Warty, oddał strzał, który obronił Adrian Lis, a dobitkę Jarosława Kubickiego jeden z obrońców Warty wybił z linii bramkowej!

• Bassekou Diabate wpadł w pole karne Warty, ale nie zdołał oddać strzału.

• Lechia naciska na rywali, ale na razie wynik wciąż remisowy.

• Lechia Gdańsk wywalczyła rzut wolny tuż pod polem karnym gospodarzy.

• Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany został Jarosław Kubicki.

• Maciej Gajos dostał piłkę przed polem karnym rywali, oddał mocny strzał, ale piłka tylko musnęła poprzeczkę!

• Michał Kopczyński zagrał w pole karne Lechii, ale tam piłka trafiła wprost w ręce Dusana Kuciaka.

• Żółtą kartką został ukarany Bassekou Diabate.

• Ostatnie minuty nie są zbyt interesujące. Gra toczy się głównie w środku pola, a żadna z drużyn nie kwapi się, by zaatakować bramkę rywali.

• Ilkay Durmus oddał strzał na bramkę Warty, ale spokojnie interweniował Adrian Lis.

• Bartosz Kieliba wyłożył piłkę do Łukasza Zwolińskiego, ale ten ponownie przegrał pojedynek z Adrianem Lisem.

• Mario Rodriguez mocno uderzył z dystansu, ale nad poprzeczką.

• Warta Poznań dłużej utrzymała się przy piłce, ale ale chwilę później łatwo straciła piłkę.

• Łukasz Zwoliński stanął przed szansą na zdobycie bramki, wpadł w pole karne Warty, ale tam lepszy okazał się Adrian Lis.

• Conrado dobrze wrzucił piłkę w pole karne gospodarzy, ale Bassekou Diabate nie zdołał dopaść do piłki.

• Pierwszy w tym meczu rzut rożny dla Lechii po akcji skrzydłem.

• Rozpoczynamy mecz!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Grodzisku Wielkopolskim. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto skład Warty Poznań:

• Oto zestawienie Lechii Gdańsk na dzisiejsze spotkanie:

• W zeszłym sezonie w pojedynku w Grodzisku Wielkopolskim lepiej wypadła Lechia, która wygrała skromnie 1:0 po bramce Łukasza Zwolińskiego. Natomiast w Gdańsku padł remis 1:1. Wtedy dla Lechii bramkę zdobył Michał Nalepa, natomiast dla Warty wyrównał Mariusz Rybicki.

• Zdecydowanie lepiej w tym sezonie spisuje się Lechia Gdańsk, która zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli i traci pięć punktów do liderującego Lecha Poznań, z tym że "Kolejorz" wczoraj już rozegrał swoje spotkanie. Lechia w tym sezonie poniosła tylko jedną porażkę, a przed tygodniem remisem z Górnikiem Zabrze zakończyła serię czterech kolejnych zwycięstw. Z mniej kolorowych rzeczy, gdańszczanie sensacyjnie odpadli w 1/16 finałów Pucharu Polski przegrywając z trzecioligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

• Dzisiejsi przeciwnicy są zupełnie na dwóch biegunach w PKO Ekstraklasie. Warta Poznań zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z zaledwie jednym zwycięstwem od początku sezonu. Zespół z Poznania ma na swoim konice zaledwie osiem punktów i dwa punkty straty do piętnastej Bruk-Bet Termalici Nieciecza. Jedyne zwycięstwo Warty miało miejsce na początku sierpnia w meczu z Górnikiem Łęczna. Warto dodać że było to trzecie spotkanie z rzędu bez porażki podopiecznych Piotra Tworka. Od tego momentu jednak Warta poniosła sześć porażek i trzy razy zremisowała. Przed tygodniem zespół z Poznania bezbramkowo zremisował ze Stalą Mielec.

• Witamy serdecznie! W drugim sobotnim meczu 13. kolejki PKO Ekstraklasy Warta Poznań w Grodzisku Wielkopolskim zmierzy się z Lechią Gdańsk. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb!

DW

Warta Poznań - Lechia Gdańsk ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM ©Przemyslaw Swiderski

PKO Ekstraklasa. Mecz Warta Poznań - Lechia Gdańsk ONLINE. Po fantastycznym starcie trenera Tomasza Kaczmarka Lechia złapała lekką zadyszkę. Ma jednak fantastyczną szansę, aby się przełamać. Rywalem gdańszczan będzie Warta, która od blisko 10 godzin na boisku nie strzeliła gola! Poznaniacy są w kryzysie i walczą o opuszczenie strefy spadkowej. Czy po dwóch meczach Lechii bez zwycięstwa przełamanie? Mecz Warta Poznań - Lechia Gdańsk w TV i STREAM ONLINE.

Warta - Lechia ONLINE

Wejście Tomasza Kaczmarka do Lechii Gdańsk był strzałem w dziesiątkę. Jak podkreślał nowy szkoleniowiec jego zespół został świetnie przygotowany przez Piotra Stokowca. Kaczmarek daje za to swoim podopiecznym znacznie więcej swobody w ofensywie.
Kilka korekt w pierwszym składzie zapewniły dobre wyniki, zmiany taktyczne zmieniły też podejście rywali do Lechii. Co zatem wydarzyło się podczas przerwy reprezentacyjnej, że biało-zieloni gorzej?

Warta Lechia NA ŻYWO. - Trafił nam się gorszy mecz, słaby wynik, ale musimy uważać, żeby nie było nadinterpretacji. Dobrze wyglądaliśmy w meczu z Termaliką, a tam łatwo się nie gra. Wygraliśmy suwerennie 2:0. Z Górnikiem mieliśmy dzień, w którym brakowało nam świeżości i zdaję sobie z tego sprawę. Wpłynęło na to kilka rzeczy. Mecz ze Świtem nie miał jednak nic wspólnego z dyspozycją fizyczną, bo ta jest u nas bardzo dobra. Popełniliśmy więcej błędów indywidualnych, które zostały wykorzystane przez przeciwnika i tutaj trzeba szukać problemu – ocenił trener Kaczmarek.

Warta Poznań bardzo liczyła na przełamanie już w meczu ze Stalą Mielec. Zieloni na zwycięstwo czekają już od 6 sierpnia. Piotr Tworek i jego piłkarze doskonale zdają sobie sprawę z powagi sytuacji. Wiedzieli już przed starciem ze Stalą, że jeśli szybko nie zaczną punktować, to różnica do bezpiecznego miejsca będzie się pogłębiać i trudno będzie w tej rundzie ją odrobić. - Od momentu, kiedy przestaliśmy strzelać bramki, to przestaliśmy punktować. Zatraciliśmy tę umiejętność i to negatywnie wpływa na drużynę - mówił szkoleniowiec.

Warta Lechia STREAM. Niechlubnej serii dziewięciu meczów bez zwycięstwa nie udało się Warcie przełamać. Do 582 powiększył się też licznik minut Zielonych bez gola. Na pocieszenie po tym spotkaniu, pozostał punkt, zdobyty z rywalem, który ostatnio dwa razy wygrał i raz zremisował.

Zespół Lechii może być nieco podłamany po pucharowej porażce. Zaczęło się dobrze, skończyło fatalnie. Ekstraklasowa Lechia już na etapie 1/16 finału pożegnała się z krajowymi rozgrywkami. Przegrała z trzecioligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (0:1). Pomimo pięciu roszad i zmiany strategii gry Lechia nie doprowadziła nawet do dogrywki. To dla niej kolejny rozdział w bogatej, aczkolwiek wstydliwej historii wpadek w krajowych rozgrywkach.

Nie zagrają w meczu Warta - Lechia:
Warta: Zieloni bez Bartosza Kieliby oraz Wiktora Pleśnierowicza (urazy)
Lechia: Przyjezdni bez Kacpra Sezonienki (pauza za żółte kartki), Rafała Pietrzaka (sprawy prywatne), Witana Sulaemana (reprezentacja), Josepha Ceesaya czy Kristersa Tobersa (urazy).

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 1:1 (05.02.2021, Ekstraklasa)
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 0:1 (23.08.2020, Ekstraklasa)

Mecz Warta Poznań - Lechia Gdańsk TRANSMISJA TV

Spotkanie Warty z Lechią rozpocznie się w sobotę, 30 października o godz. 15:00. Transmisja na żywo wyłącznie w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji i na stronie Canal+. Komentuje duet: Piotr Laboga, Maciej Murawski. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 14:40 - zapraszamy!