PKO Ekstraklasa. Mecz Warta Poznań - Legia Warszawa ONLINE....

PKO Ekstraklasa. Mecz Warta Poznań - Legia Warszawa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM

PKO Ekstraklasa, 4. kolejka
2021-08-14 20:00

Warta Poznań

0

Legia Warszawa

2

• Koniec! Legia wygrywa z Wartą w Grodzisku Wielkopolskim 2:0!

• Trzy minuty doliczone przez arbitra.

• Lindsay Rose za Kacpra Skibickiego.

• Jakub Kisiel za Ande Martinsa.

• Zablokowany mocny strzał Bartosza Slisza przez Mateusza Kupczaka.

• Maciej Rosołek zastępuje Pekharta.

• Tym razem celny strzał Kuzimskiego i na posterunku Boruc.

• W odpowiedzi również strzał w boczną siatkę, w wykonaniu Kuzimskiego.

• Prostopadła piłka do Emreliego, który minął Lisa, ale kąt był już zbyt ostry i strzał wylądował na bocznej siatce.

• Po rzucie rożnym do główki doszedł Emreli, ale uderzył wyraźnie ponad bramką.

• Mahir Emreli za Lopesa.

• Mateusz Kuzimski za Corryna.

• Kartka dla Lopesa za taktyczny faul.

• Nie widać dużej wiary w działaniach piłkarzy Warty. Zespół Zielonych musi czuć, że Legia jest dzisiaj dobrze dysponowana.

• Ładna akcja Lopesa, który zagrał do Pekharta, ale Czech został wypchnięty z okolic pola karnego i stracił futbolówkę.

• Mario Rodriguez za Michała Jakóbowskiego.

• Lopes wyszedł sam na sam po dalekim podaniu od Boruca, ale nie do końca opanował piłkę i złapał ją bramkarz Warty.

• Po drugiej bramce dla Legii wyraźnie spadło tempo spotkania. Mistrzowie Polski mają sytuację pod pełną kontrolą.

• Za mocne, przeciągnięte dośrodkowanie Corryna.

• Mateusz Czyżycki za Czyża.

• Czyż i Martins zwijają się z bólu, sędzia nakazał grać dalej. Piłkę na aut w końcu wybił Jędrzejczyk.

• W ostatniej chwili powstrzymany przed polem karnym Skibicki.

• 3871 kibiców obecnych na dzisiejszym spotkaniu w Grodzisku Wielkopolskim.

• Dwójkowa akcja Lopesa z Luquinhasem, piłka wróciła do Portugalczyka, który kapitalnie dograł na głowę Pekharta. Legia podwyższa prowadzenie.

• GOOOOOL!! LOPES IDEALNIE NA GŁOWĘ PEKHARTA I JEST 2:0 DLA LEGII!!

• Z półobrotu błyskawicznie uderzał Trałka, ale niecelnie.

• Początek drugiej połowy.

• Luquinhas pojawia się na murawie za Muciego.

• Koniec pierwszej połowy.

• Po rzucie rożnym zgrał piłkę głową Ivanov i słupek znowu ratuje Legię, tym razem po strzale Ławniczaka!

• Pekhart myślał za długo i został zablokowany w polu karnym. Wywalczył róg.

• Ucierpiał Pekhart, ale sędzia nie przerwał akcji.

• Idealne dośrodkowanie z lewego skrzydła Hołowni, za plecami Pekharta przyczajony Lopes, który pokazał, że też świetnie potrafi grać głową. Lis bez szans.

• GOOOOOOL!! RAFAEL LOPES STRZELA NA 1:0 DLA LEGII!!

• Uderzenie z 30 metrów na przedwczesny wiwat w wykonaniu Matuszewskiego.

• Stała jak zaczarowana obrona Legii i Artur Boruc. Zgranie głową Ivanova i strzał Łukasza Trałki w słupek!

• Warciarze popsuli świetną kontrę, a konkretnie Milan Corryn. Mieli sytuację dwóch na jednego.

• Niesamowite! Muci przedryblował czterech (!) obrońców, miał całą bramkę przed sobą, ale trafił tylko w słupek! Ogromne szczęście Warty.

• Ależ blisko Muci! Rykoszet po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego, sięgnął jeszcze piłkę Adrian Lis i wybił na korner!

• Żółta kartka dla Konrada Matuszewskiego za faul na 23. metrze.

• Wybita piłka trafiła tuż przed pole karne do Szymona Czyża, a ten uderzył nieczysto, ponad bramką.

• Do końca walczył Zrelak i opłaciło się - będzie rzut rożny dla Warty.

• Za wysokie dośrodkowanie Hołowni, piłka przeleciała nad głową Pekharta.

• Błąd Ivanova, który musiał ratować się faulem. Żółta kartka.

• Skibicki w porę pomógł Mateuszowi Wietesce i jeszcze został sfaulowany przez Zrelaka.

• Bardzo mocne uderzenie Hołowni z lewej strony pola karnego, który zamykał akcję. Precyzji jednak wyraźnie zabrakło.

• Niezłe dośrodkowanie Kacpra Skibickiego na korner wybija Robert Ivanov.

• Wyraźnie słyszalny doping kibiców Legii na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim.

• Legioniści zaczynają wyglądać coraz lepiej, wyraźnie łapią swój rytm piłkarze Czesława Michniewicza.

• Strzał z dystansu Ernesta Muciego, ale wyraźnie nieudany.

• Aleks Ławniczak wybija dośrodkowanie z lewej strony posłane przez Mateusza Hołownię. Już się czaił gdzieś obok Tomas Pekhart.

• Konsekwentny pressing zawodników Piotra Tworka, mają utrudnione zadanie gracze Wojskowych.

• Nieuznany gol dla Warty! Adam Zrelak pokonał Artura Boruca precyzyjnym uderzeniem, jednak VAR dopatrzył się spalonego.

• Początek spotkania.

• Zaczynamy za pół godziny.

• Warta Poznań była rewelacją poprzednich rozgrywek. W tym sezonie jeszcze nie przegrała. Z pięcioma punktami plasuje się w czołówce tabeli. W czwartek Legię czeka kolejna przeprawa w europejskich pucharach. Stawką dwumeczu ze Slavią Praga będzie faza grupowa Ligi Europy.

• Legia Warszawa po domowej porażce z Dinamem Zagrzeb odpadła z eliminacji Ligi Mistrzów. W sobotę stołeczna drużyna po dwutygodniowej przerwie powróci do ligowej rywalizacji. - W drużynie pozostał niedosyt po meczu w pucharach. Zarówno ja, jak i cały sztab, widzieliśmy jednak zespół, który zrobił wszystko, żeby to spotkanie wygrać - mówi trener Czesław Michniewicz.

• Witamy! W sobotę w ramach 4. kolejki Warta Poznań podejmie Legię Warszawa na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim. Zapraszamy na relację na żywo z tego pojedynku.

DW

Warta Poznań - Legia Warszawa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM ©Lukasz Gdak

PKO Ekstraklasa. Mecz Warta Poznań - Legia Warszawa ONLINE. W sobotę w ramach 4. kolejki Legia Warszawa stanie w Grodzisku Wielkopolskim naprzeciw Warty Poznań. Czesław Michniewicz zapowiedział zmiany w wyjściowym składzie. Pięć dni później jego podopieczni zagrają o Ligę Europy ze Slavią Praga. Warta po trzech kolejkach ma na koncie 5 punktów. Zremisowała z pucharowiczami, czyli można powiedzieć, że ma na nich patent.

Warta - Legia ONLINE

Legia Warszawa po domowej porażce z Dinamem Zagrzeb odpadła z eliminacji Ligi Mistrzów. W sobotę stołeczna drużyna po dwutygodniowej przerwie powróci do ligowej rywalizacji.

Warta - Legia NA ŻYWO. - W drużynie pozostał niedosyt po meczu w pucharach.
Zarówno ja, jak i cały sztab, widzieliśmy jednak zespół, który zrobił wszystko, żeby to spotkanie wygrać. Przeciwnik był minimalnie lepszy, strzelił nam bramkę, a nam się ta sztuka nie udała. Najlepszym lekarstwem na porażkę jest wygrana w kolejnym meczu - stwierdził Czesław Michniewicz.

Warta Poznań była rewelacją poprzednich rozgrywek. W tym sezonie jeszcze nie przegrała. Z pięcioma punktami plasuje się w czołówce tabeli. Legię czeka jednak ważniejszy pojedynek w kontekście europejskich pucharów. W czwartek Legię czeka kolejna przeprawa w europejskich pucharach. Stawką dwumeczu ze Slavią Praga będzie faza grupowa Ligi Europy.

Warta - Legia STREAM. - Na pewno Slavia Praga to inny zespół, budowany w trochę inny sposób. Mają w składzie bardzo szybkich piłkarzy, o dobrych warunkach fizycznych. Do tego sama kadra tego zespołu jest bardzo szeroka. Oglądałem ostatnio ich mecz z mistrzami Węgier. Na pewno czeka nas trudne zadanie, podobnie jak w rywalizacji z GNK Dinamo. Slavia marzyła o tym, żeby zagrać w Lidze Mistrzów. W budowę zespołu włożono duże pieniądze, a sam klub ma duże aspiracje - przyznał szkoleniowiec.

Warta po trzech kolejkach ma na koncie 5 punktów. Zremisowała z pucharowiczami Śląskiem i Pogonią, a tydzień temu rozgromiła w Łęcznej beniaminka Górnika 4:0. Za ten mecz Zieloni zebrali mnóstwo pochwał. Piotr Tworek zwrócił uwagę na elementy, które jego zespół chce poprawić.

Warta - Legia LIVE. - Musimy w bocznych sektorach lepiej podwajać czy potrajać. Musimy zakładać pressing, a to nie zawsze dobrze już wychodzi. Lepiej powinniśmy też blokować dośrodkowania, bo kilka groźnych było już ze strony Górnika. Brakuje nam jeszcze chłodnego spojrzenia w szesnastce, tu musimy być jeszcze bardziej wyrachowani. No i koncentracja. W Łęcznej zaliczyliśmy kilka prostych strat. Przeciwnik co prawda tego nie wykorzystał, ale my wiemy, że w innym meczu tyle szczęścia możemy nie mieć. A przed nami pojedynek z zespołem o innej jakości i doświadczeniu - analizował trener.

22-letni Milan Corryn to kolejne odkrycie mającego świetną rękę do transferów dyrektora sportowego Warty Roberta Grafa. Wiadomo było już pod koniec poprzedniego sezonu, że Zieloni nie są w stanie zatrzymać swojej nowej gwiazdy Makany Baku. Niemiec spisywał się na tyle dobrze, że pewne było, że zgłoszą się po niego bogatsze kluby z silniejszych lig. Baku ostatecznie został sprzedany przez Holstein Kiel do tureckiego Goztepe za 350 tys. euro.

Corryn jest młodym i jeszcze perspektywicznym piłkarzem. Wychowanek FCV Dender w wieku 8 lat trafił do Anderlechtu. W najbardziej znanym belgijskim klubie grał w młodzieżowych drużynach przez 11 lat, ale nie udało mu się przebić do pierwszego zespołu. Latem 2018 roku odszedł więc do AS Trencin. Na Słowacji grał przez trzy ostatnie sezony. Wystąpił w 66 meczach tamtejszej ekstraklasy, a 8 kolejnych rozegrał w krajowym pucharze. W sumie zdobył 9 bramek i zanotował 12 asyst.

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Warta: Lis - Grzesik, Ivanov, Ławniczak, Matuszewski - Kupczak, Trałka - Corryn, Czyż, Jakóbowski - Zrelak

Legia: Boruc - Jędrzejczyk, Wieteska, Nawrocki - Skibicki, Andre Martins, Slisz, Abu Hanna - Muci, Pekhart, Luquinhas

OSTATNIE MECZE:

Legia Warszawa - Warta Poznań 3:2 (13.03.2021, Ekstraklasa)
Warta Poznań - Legia Warszawa 0:3 (02.11.2020, Ekstraklasa)

Warta - Legia TRANSMISJA i STREAM

Mecz Warta Poznań - Legia Warszawa w 4. kolejce PKO BP Ekstraklasy odbędzie się w sobotę 14 sierpnia o godz. 20:00. Transmisja w telewizji na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3. Przedmeczowe studio w Canal+ Sport rozpocznie się o godz. 19:50. Internetowy STREAM ONLINE będzie dostępny również w usłudze nc+ go, a także w canalplus.com i usłudze Player.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.