Warta Poznań - Śląsk Wrocław ONLINE. Zespół trenera Jacka...

Warta Poznań - Śląsk Wrocław ONLINE. Zespół trenera Jacka Magiery chce odzyskać pozycję lidera Ekstraklasy. TRANSMISJA LIVE

• Jędrzej Grobelny - 3
    • Jakub Bartkowski - 3 (Wiktor Kamiński - bez oceny)
    • Dimítris Stavrópoulos - 3 (Oskar Krzyżak - bez oceny)
    • Dawid Szymonowicz - 3
    • Wiktor Pleśnierowicz - 3
    • Konrad Matuszewski - 3 (Tomas Prikryl - bez oceny)
    • Mateusz Kupczak - 3
    • Miguel Luis - 3 (Maciej Żurawski - bez oceny)
    • Stefan Savić - 3 (Bogdan Tiru - bez oceny)

• Burak Ince - 4 (Mateusz Żukowski - 3)
    • Petr Schwarz - 3 (Aleksander Paluszek - bez oceny)
    • Patrick Olsen - 3 (Michał Rzuchowski - bez oceny)
    • Peter Pokorny - 3
    • Nahuel Leiva - 3 (Piotr Samiec-Talar - bez oceny)
    • Erik Exposito - 3
  • Koniec spotkania! Śląsk wygrywa po raz siódmy z rzędu i przynajmniej do jutra pozostanie liderem tabeli! Bardzo szczęśliwe zwycięstwo, patrząc na okazje Warty w drugiej połowie.

• Jeszcze kartka dla Grobelnego.

• Warta rzuca do ofensywy wszystko co ma. Na rożne wbiega nawet Grobelny.

• Za Leivę wchodzi Samiec-Talar.

• Niesamowity kocioł! Tiru znowu strzela! Tym razem obił poprzeczkę, a w zasadzie to Leszczyński odbił na nią piłkę.

• Ciągle jest groźnie pod bramką Śląska. Tiru główkuje, ale obok. Sędzia doliczył osiem minut.

• NIE MA GOLA! SZMYT TRAFIŁ W PRAWY SŁUPEK!!!

• Szmyt czy Leszczyński? Młodzieżowiec wykorzystał w tym sezonie wszystkie cztery karne...

• Rzut karny dla Warty!

• bejger

• Sytuacja jest oczywista. Bejger trafiony w rękę. Czekamy na decyzję - czyt. potwierdzenie jedenastki.

• Warta otrzyma rzut karny?! Sędzia nasłuchuje podpowiedzi z wozu VAR!

• I jeszcze Tiru za Savicia.

• Strzał Rzuchowskiego zablokowany. Podawał Leiva. Śląsk wreszcie miał swój moment.

• A Krzyżak wchodzi za Stavrópoulosa.

• Kolejna zmiana w Warcie. Wchodzi Kamiński za Bartkowskiego.

• Kolejne ostrzeżenie ze strony Warty! Szymonowicz główkuje minimalnie niecelnie.

• Za Olsena pojawia się Rzuchowski. A trzeciej roszady jednak póki co nie ma.

• Paluszek za Schwarza.

• Fatalne uderzenie Macenki. Piłkarz przeprasza kolegów. Tymczasem trzy zmiany w Śląsku!

• Kupczak wyprzedza Petkowa, ale w sam środek. Dobrze interweniuje Leszczyński.

• exposito

• Warta trafiła do siatki! Gol nieuznany. Sędzia zauważył, że Exposito został trafiony w twarz.

• I jeszcze za Luisa pojawia się Żurawski.

• Debiutuje Prikryl. Zmienia Matuszewskiego.

• Warta: osiem strzałów, trzy celne, zero goli. Śląsk: trzy strzały, dwa celne, jeden gol.

• Śląsk miałby sytuację sam na sam, gdyby tylko Exposito odegrał piętką do Leivy. Zabrakło precyzji w podaniu.

• Płaski strzał Pleśnierowicza. Celny, broni Leszczyński, na koniec akcję przerywa gwizdek sędziego.

• Żukowski zmienił autora bramki - Ince.

• warta

• Ależ szansa dla Warty! Szmyt ograł Macenkę, dośrodkował w pole bramkowe, lecz Vizingier fatalnie główkował.

• Kopnął z dystansu Matuszewski. Leszczyński "wypluł" piłkę, ale zaraz się poprawił, nim dopadł jeden z zawodników Warty.

• Duża ofiarność w Śląsku. Luis uderza po rożnym, ale zostaje zablokowany.

• Szymonowicz ukarany żółtą kartką. Został jeden obrońca Warty bez kary - to Matuszewski.

• Warta długo wymienia piłkę. Nic z tego tak naprawdę nie wynika. Śląsk jest bardzo "szczelny".

• Warta zmusza Śląsk do grania długiej piłki.

• No to gramy dalej w Grodzisku. Od środka drugą połowę zaczął Śląsk.

• Piłkarze wrócili na murawę. Za chwilę wznowienie gry.

• Sędzia zaprasza na kwadrans przerwy. Śląsk prowadzi, sam mecz jednak nie porywa tempem, ani poziomem gry.

• Kupczak uderza nad bramką, Warta ma rzut rożny. Trwa jedyna doliczona minuta.

• Znowu chaos w szesnastce Śląska. Vizinger już chce dokładać nogę, ale Leszczyński uprzedza go i łapie piłkę. Dobra, ważna interwencja bramkarza.

• Bartkowski dostał kartkę za faul na Nahuelu. Trzeci obrońca Warty z karą indywidualną!

• Pleśnierowicz obejrzał żółtą kartkę. Trzymał za koszulkę Ince.

• Trener Szulczek analizuje coś przy laptopie wraz ze swoim asystentem.

• Macenko nie sięgnął wysoko zagranej piłki. Śląsk rozegrał krótko ten róg.

• Konczkowski po rzucie wolnym wywalczył rożny. Dośrodkowanie było przeciągnięte, więcej nie dało się zrobić.

• Stavrópoulos ukarany żółtą kartką za faul na Schwarzu.

• Seria wrzutek w pole karne Śląska. Najgroźniej było kiedy główkował Stavrópoulos. Po jego próbie Leszczyński przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Brakuje składnych akcji z obu stron.

• Kocioł pod bramką Śląska. Goście mieli problem z wybiciem piłki. Źle wycofał ją choćby Leiva.

• Warta szuka sobie miejsca. Śląsk jednak dobrze zamyka przestrzenie na własnej połowie. Tempo dość senne.

• śląsk

• Ładna, szybka i zespołowa akcja Śląska. Po przegraniu piłki to Ince uderzył z lewej nogi przy prawym słupku. I jest pierwsze miejsce w wirtualnej tabeli!

• GOOOOOOOOOOL! Śląsk prowadzi! Trafienie Ince.

• Kibice wywiesili transparent skierowany do prezydenta Poznania z pytaniem kiedy Warta wróci do miasta.

• Uwaga! Wrzutka spod linii końcowej w pole karne Śląska. Savić główkuje, ale niecelnie. Bardzo słaba próba.

• Zbyt mocne podanie w kierunku Vizingera. Napastnik Warty tylko ugrał aut.

• Pierwszy celny strzał w meczu. Olsen miękko wrzuca w pole karne z wolnego, Exposito przyjmuje prawą nogą i uderza lewą z prostego podbicia. Grobelny bez problemu łapie piłkę.

• Śląsk może liczyć na bardzo głośne wsparcie. Na trybunach około 500 wrocławian.

• Warta bardzo cierpliwie wymienia podania na własnej połowie. Śląsk uważny, przyczajony.

• Trener Magiera dzisiaj w bluzie z kapturem, właśnie oddał piłkę Matuszewskiemu, wykonawcy autu.

• Mecz się rozpoczął. Od środka zaczęła Warta.

• Warta w zielonych strojach, Śląsk na biało. Piłkarze meldują się na boisku.

• śląsk

• Sektor gości wypełniony fanatykami Śląska.

• Ławka rezerwowych Śląska: Trelowski, Paluszek, Borthwick-Jackson, Zohore, Borys, Żukowski, Łukasik, Samiec-Talar, Rzuchowski.

• Ławka rezerwowych Warty: Lis, Maenpaa, Żurawski, Tiru, Paszkowski, Borowski, Krzyżak, Kamiński, Prikryl.

• Warta ma za sobą porażkę 0:1 z Zagłębiem, o której zadecydował ładny strzał z dystansu.

• W zeszłej kolejce Śląsk pokonał Piasta 1:0, wydłużając serię wygranych w lidze do sześciu. Karnego nie wykorzystał bohater tej rundy, Exposito.

• Śląsk może wrócić dziś na pozycję lidera, o ile zapunktuje w Grodzisku. Dla Warty to szansa, by zareagować na dwie porażki z rzędu.

Warta - Śląsk LIVE! Turek strzelił gola, wrocławianie znów liderem tabeli
1/3
przejdź do galerii

Warta - Śląsk LIVE! Turek strzelił gola, wrocławianie znów liderem tabeli ©Canal+ Sport

Warta Poznań - Śląsk Wrocław ONLINE. WKS to bez wątpienia największa niespodzianka początku sezonu Ekstraklasy. Czy drużyna Jacka Magiery wróci na pozycję lidera? Warta Poznań postara się to utrudnić. Gdzie oglądać mecz Warta Poznań - Śląsk Wrocław na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Pierwszy gwizdek o godz. 20:00 w sobotę. Zapraszamy do relacji LIVE w GOL24!

Warta Poznań - Śląsk Wrocław ONLINE

Jedna z największych rewelacji pierwszej części poprzedniego sezonu? Warta Poznań. Największa rewelacja obecnej kampanii? Śląsk Wrocław. Naprzeciwko siebie staną ekipy, na które nikt nie stawiał na przestrzeni ostatniego roku.

Obecnie Warta jest w nieco gorszej formie, gdyż podopieczni Dawida Szulczka zajmują dopiero 13.
miejsce z dziewięcioma punktami na koncie. "Zieloni" mogą mieć problem z grą w najbliższym czasie. Poważnego urazu doznał Adam Zrelak - lider formacji ofensywnej. Czy to ten sezon, w którym Warta powinna obawiać się spadku?

Śląsk Wrocław może imponować formą na początku sezonu 2023/24. WKS jeszcze kilka miesięcy temu walczył o utrzymanie, a teraz ponownie może wskoczyć na pozycję lidera PKO Ekstraklasy. W życiowej formie jest Erik Exposito, który nie tylko strzela, ale także zalicza asyst przy trafieniach kolegów. Prawdziwy lider i kapitan.

Dawid Szulczek, trener Warty Poznań: - Dotychczasowe spotkania były wymagające, natomiast ich rezultat końcowy się zgadzał, więc bardzo bym chciał, żeby podobnie to wyglądało w sobotę. Każda seria kiedyś się kończy, mam nadzieję, że dopiszemy sobie kolejne zwycięstwo, czym odkujemy się za dwie ostatnie ligowe porażki po przerwie na mecze reprezentacji. (Przegląd Sportowy)

Jacek Magiera, trener Śląska Wrocław: - Jestem w sporcie 25 lat. Jako piłkarz miewałem serie pięciu, sześciu zwycięstw. Jako trener również miałem już serię pięciu zwycięstw, a teraz pobiłem ten rekord. Ale chcemy więcej. Trzeba być pazernym na zwycięstwa, natomiast wiem, że trudniej zarządza się sukcesem. Ta seria nie może wpłynąć w taki sposób, że już coś wielkiego zrobiliśmy, tylko grać i walczyć dalej. (TVP3)

Gdzie oglądać mecz Warta Poznań - Śląsk Wrocław?

Spotkanie między Wartą i Śląskiem będzie transmitowane w CANAL+ Sport. Mecz dostępny także w Internecie w Canal+ Online. Pierwszy gwizdek o godz. 20:00. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej w GOL24!