0

Manchester City

5

3 1 połowa

• Michael Olivier nie będzie znęcał się nad londyńczykami i kończy mecz III rundy Pucharu Anglii. Manchester City gromi West Ham i pewnie awansuje do kolejnej fazy. Rywala pozna w poniedziałkowy wieczór

• 56 975 widzów ogląda jednostronny pojedynek w Pucharze Anglii.

• Kibice Manchesteru City świętują i robią "Poznań". Jeżeli mecz zakończy się takim wynikiem, to "Obywatele" wyrównają najwyższe zwycięstwo za kadencji Pepa Guardioli. Wcześniej 5:0 piłkarze z niebieskiej części Manchesteru pokonali Steauę Bukareszt.

• John Stones wyskakuje najwyżej do dośrodkowania z narożnika i strzela precyzyjnie głową. Mark Noble wybija piłkę zza linii bramkowej, co zauważył sędzia. Pogrom!

• GOL! JOHN STONES!!!

• Z kontrą ruszył Sergio Aguero. Ten przegrywa pojedynek sam na sam z Adrianem. Rzut rożny.

• Siła złego na jednego. Ashley Fletcher traci piłkę przed polem karnym gości naciskany przez 2-3 rywali.

• Obie drużyny czekają na ostatni gwizdek sędziego. Z różnych powodów...

• West Ham próbuje rozgrywać piłkę, ale przy "pressingu Iwańskiego" nie są w stanie przedostać się przez linię środkową.

• Bacary Sagna już na placu gry. Podobnie Fabian Delph, który wchodzi za Yayę Toure.

• Przedłuża się opatrywanie Francuza. "Obywatele" w "dziesiątkę".

• Przerwa w grze. Opatrywany na boisku jest Bacary Sagna.

• Ashley Fletcher zmienia Michaila Antonio.

• Zdaniem sędziego Raheem Sterling faulował w ofensywie Angelo Ogbonnę. Wyglądało to dość groteskowo, jak chuderlawy skrzydłowy przepchnął włoską skałę...

• 19-letni Aleix Garcia melduje się na murawie. W stronę ławki udaje się Kevin De Bruyne.

• Atak Sofiane'a Feghouliego prawą stroną przynosi rzut rożny. Nieudane dośrodkowanie z narożnika zapoczątkowało kontrę, którą na bramkę mógł zamienić Raheem Sterling, ale przy "objeżdżaniu" Adriana za mocno wypuścił sobie piłkę.

• Manchester City spokojnie rozgrywa piłkę na połowie West Hamu. Zdaje się słyszeć ole! ole! ole! przy każdym celnym podaniu.

• ... a Mark Noble pojawia się za Manuela Lanziniego.

• Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Za Andy'ego Carrolla pojawia się Dimitri Payet...

• Nolito zastępuje Davida Silvę.

• Coraz więcej kibiców gospodarzy opuszcza stadion. To musi być przykry widok dla piłkarzy i Slavena Bilicia.

• Na atomowe uderzenie z dystansu zdecydował się Yaya Toure. Tor lotu piłki na 5. metrze zmienił Sergio Aguero, który zmylił bezradnego Adriana!

• DUBLET SERGIO AGUERO!!!

• Adrian broni dwa strzały Sergio Aguero - najpierw popisał się efektowną robinsonadą po główce, a po chwili w siatkarskim stylu przenosi piłkę nad poprzeczką!

• Sofiane Feghouli wrócił się do defensywy, by przerwać rajd Gaela Glichy'ego. Rzut rożny dla gości.

• Chaotyczna gra gospodarzy lewą stroną. Bezpańska piłka wpada do rękawic Wilfredo Caballero.

• Andy Carro;l zaczyna z koła środkowego!

• Wracamy na drugie trzy kwadranse meczu West Ham - Manchester City. Kibice gospodarzy śpiewają hymn klubowy, ale tak jakby bez wiary.

• Koniec pierwszej połowy. West Ham przegrywa z Manchesterem City!

• 2 bramki "Obywateli" w nieco ponad 100 sekund

• Goście wyszli trzech na dwóch. Raheem Sterling wypatrzył na lewej stronie "szesnastki" Davida Silvę, który przyjęciem piłki "położył" Adriana i spokojnie posłał piłkę do bramki!

• DAVID SILVA TRAFIA DO SIATKI!!!

• Zabójcza kontra "Obywateli". Akcja przeprowadzona prawą stroną i ostre dośrodkowanie na 4. metr do Raheema Sterlinga. Ten został uprzedzony przez Norwega, który niefortunnie kieruje piłkę do własnej siatki!

• SAMOBÓJ HAAVARDA NORDTVEITA!!!

• Bacary Sagna blokuje dośrodkowanie Aarona Creswella. Rzut rożny dla gospodarzy, po którym Wilfredo Caballero chwyta piłkę.

• Adrian broni spokojnie uderzenie z dystansu Kevina De Bruyne.

• To powinien być remis! Sofiane Feghouli marnuje "setkę" - fatalnie przestrzelił z kilku metrów!

• Tak to wyglądało Yaya Toure

• YAYA TOURE NIE MYLI SIĘ!!! Adrian wyczuł intencję strzelca i rzucił się w stronę lewego słupka, ale strzał był bardzo precyzyjny!

• Pablo Zabaleta pada w polu karnym West Hamu po starciu z Angelo Ogbonną! Sędzia wskazuje na "wapno"!

• Uchwycony strzał Sergio Aguero z woleja - piłka przeleciała tuż nad poprzeczką!

Sergio Aguero

• Raheem Sterling dostał świetną piłkę w polu karnym West Hamu. Ten niepotrzebnie przekładał sobie piłkę na lewej stronie. Winston Reid wybija ją na rzut rożny.

• Przerwa w grze. Pedro Obiang trzyma się za kolano po starciu z Yayą Toure w środku pola.

• Wzięty w kleszcze Sergio Aguero podaje w pole karne do Raheema Sterlinga. Anglik został uprzedzony w ostatniej chwili przez Winstona Reida.

• John Stones bez pardonu wybija piłkę w trybuny przed Andym Carrollem. Po chwili napastnik "Młotów" był na spalonym.

• Pedro Obiang wypatrzył na lewej stronie Michaila Antonio. Jego zamysłem było podanie na lewe skrzydło. Pomysł dobry, wykonanie już nie - przesadził z siłą.

• Michail Antonio wyskakuje najwyżej do wrzutki Haavarda Nordtveita, ale ledwie ją musnął. Wilfredo Caballero od bramki.

• Gospodarze wywalczyli rzut wolny na prawej stronie. Bardzo nieudane dośrodkowanie Sofiane'a Feghouliego, po którym jednak Winston Reid posyła piłkę poza linię końcową.

• Sofiane Feghouli centruje ciut za mocno i wysoko na 8. metr do Andy'ego Carrolla. Ten nie miał szan, by uderzyć głową. Po chwili Michael Olivier dopatrzył się faulu Anglika na Bacarym Sagni.

• Świetna odpowiedź gospodarzy! Tym razem uderzeniem z dystansu chciał zaskoczyć Michail Antonio. Wilfredo Caballero broni!

• Adrian z najwyższym trudem broni strzał Davida Silvy! Piłka zmierzała w okienko bramki West Hamu!

• Atak prawą stroną MC przerwany kilkanaście metrów przed polem karnym gospodarzy. Zawodnicy Slavena Bilicia wyszli z kontrą, ale ta została przerwana tuż za linią środkową.

• W odpowiedzi "Młoty". Zbyt głębokie dośrodkowanie z lewej strony Michaila Antonio pada łupem Wilfredo Caballero.

• Kontra "Obywateli". Po dalekim crossowym podaniu piłkę na prawej stronie "szesnastki" dostał David Silva. Ten idealnie podaje w centralną część do nadbiegającego Pablo Zabalety, ale jego strzał przyjął na ciało Angelo Ogbonna.

• Strzał Johna Stonesa po centrze Kevina De Bruyne mija bramkę w bezpiecznej odległości.

• Andy Carroll w roli lewoskrzydłowego nie zdołał minąć Bacary'ego Sagnę.

• Spokojnie piłkę rozgrywają goście. Po dalekim wybiciu bramkarza akcję lewą stroną chciał przeprowadzić Raheem Sterling, ale został skutecznie powstrzymany przez Haavarda Nordtveita

• Sofiane Feghouli "zatańczył" z trzema "Obywatelami". Uderzył zza pola karnego wysoko nad poprzeczką bramki Wilfredo Caballero.

• Na gwizdek Michaela Olivera ze środka zaczyna Sergio Aguero!

• Obie "jedenastki" wychodzą na murawę! Kapitanami są Winston Reid i Pablo Zabaleta, który dzisiaj zagra na pozycji defensywnego pomocnika.

• Pep Guardiola nie może skorzystać jedynie Brazylijczyka Fernandino, który pauzuje za czerwoną kartkę. Po stronie "Młotów" nie ma żadnej absencji wynikającej z kartek lub kontuzji.

• Rezerwowi West Hamu: Darren Randolph - Mark Noble, Ashley Fletcher, Dimitri Payet, Reece Oxford, Domingos Quina, Jonathan Calleri.

• Rezerwowi Manchesteru City: Claudio Bravo - Nolito, Aleksandar Kolarov, Jesus Navas, Florian Delph, Kelechi Iheanacho, Aleix Garcia.

• Mała ciekawostka

• Na to spotkanie zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór i kłaniam się nisko.

• Zmagania piłkarskie na Wyspach nie zwalniają tempa. Nie tylko w Premier League, lecz także w krajowym pucharze. W III rundzie Pucharu Anglii West Ham zmierzy się z Manchesterem City! Początek spotkania już za 20 minut!