Fortuna 1 Liga. Mecz Widzew Łódź - Podbeskidzie...

Fortuna 1 Liga. Mecz Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Krok do awansu. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 34. kolejka
2022-05-22 12:40

Widzew Łódź

2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej niedzieli!

• Kibice wbiegają na murawę, ściskają piłkarzy, niesamowita radość w Łodzi!

• Koniec meczu w Łodzi! Widzew wraca do PKO Ekstraklasy!!!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Mathieu Scalet został ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Jakub Bieroński zmienił Konrada Gutowskiego.

• Arka Gdynia zdobywa trzecią bramkę!

• Michał Janota został ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Yigit Emre Celtik zmienił Giorgi Merebaszwiliego

• Arka Gdynia podwyższa na 2:0!

• Natomiast Przemysław Kita zastąpił Bartłomieja Pawłowskiego.

• Radosław Gołębiewski pojawił się w miejsce Ernesta Terpiłowskiego

• Trzy zmiany w Widzewie Łódź. Martin Kreuzriegler zmienił Patryka Lipskiego

• Prostopadłe podanie do Bartłomieja Pawłowskiego, ale ten nie ma już sił żeby popędzić z piłką.

• Widzew wydaje się kontrolować grę. Gospodarze oddali inicjatywę, ale Podbeskidzie nie ma pomysłu na zagrożenie bramki rywala.

• Ernest Terpiłowski oddał strzał z dystansu, ale minimalnie obok bramki.

• Natomiast Michał Janota pojawił się w miejsce Joan Romana.

• Dwie zmiany w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Marcel Misztal zmienił Dominika Frelka

• Patryk Lipski uderzył z dystansu, ale piłka powędrowała obok bramki gości.

• Zmiana w Widzewie Łódź. Kristoffer Hansen zmienił Juliusza Letniowskiego.

• Krystian Nowak został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Bartłomiej Pawłowski dostał piłkę w polu karnym Podbeskidzia, oddał mocny strzał, który obronił bramkarz gości, ale z dobitką Dominika Kuna nie miał już żadnych szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Widzew wraca na prowadzenie! Dominik Kun strzelcem bramki!

• Mathieu Scalet dostał piłkę w polu karnym Widzewa i oddał strzał, który po rykoszecie znalazł drogę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Mathieu Scalet doprowadza do wyrównania i teraz to Arka jest na drugim miejscu w lidze!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Łodzi. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części meczu w Łodzi. Do przerwy Widzew prowadzi z Podbeskidziem Bielsko-Białą 1:0.

• Bartłomiej Pawłowski minął trójkę rywali, wpadł w pole karne Podbeskidzia, ale w decydującym momencie został zablokowany!

• Juliusz Letniowski został ukarany żółtą kartką.

• Arka Gdynia obejmuje prowadzenie z Sandecją Nowy Sącz! Przy takim wyniku Widzew musi wygrać.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka trafiła do Konrada Gutowskiego, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Fabio Nunes został ukarany żółtą kartką za faul pod własnym polem karnym.

• Konrad Gutowski dośrodkował w pole karne Widzewa, ale zupełnie bez zagrożenia.

• Kamil Biliński dostał piłkę przed polem karnym Widzewa, oddał strzał, ale spokojnie interweniował bramkarz gospodarzy.

• Widzew Łódź prowadzi grę, ale na razie nie kwapi się do kolejnych ataków na bramkę Podbeskidzia.

• Wymuszona zmiana w Widzewie Łódź. Paweł Zieliński zmienił kontuzjowanego Patryka Stępińskiego.

• Patryk Stępiński opuszcza boisko z kontuzją.

• Chrobry Głogów prowadzi 4:0! Sprawa ostatniego miejsca barażowego jest już chyba zamknięta.

• Patryk Stępiński ucierpiał po jednym ze starć.

• Chrobry Głogów prowadzi już 3:0!

• Patryk Lipski został ukarany żółtą kartką.

• Konrad Gutowski zszedł z piłką do środka boiska i oddał strzał, ale uderzenie zostało zablokowane.

• Zakotłowało się pod bramką Podbeskidzia, Patryk Lipski oddał strzał z dystansu, ale fantastycznie interweniował Matvei Igonen!

• Chrobry Głogów prowadzi z Zagłębiem Sosnowiec 2:0 i w tej chwili to on jest ostatnim z zespołów, które zagrają w barażach.

• Giorgi Merebaszwili oddał strzał z dystansu, ale został zablokowany.

• Dośrodkowanie w pole karne Widzewa Łódź, ale tam Kamil Biliński sfaulował obrońcę rywali.

• Daniel Mikołajewski został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Intensywne spotkanie w Łodzi. Prostopadłe podanie do Bartłomieja Pawłowskiego, ale gracz Widzewa na spalonym.

• Wznawiamy grę.

• Arbiter przerywa grę z powodu racowiska kibiców Widzewa Łódź.

• Konrad Gutowski wpadł z piłką w pole karne Widzewa, upadł, ale arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

• Znakomite prostopadłe podanie do Bartłomieja Pawłowskiego, ten wpadł w pole karne gości i precyzyjnym strzałem od słupka otworzył wynik meczu w Łodzi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Stadion w Łodzi szaleje, a strzelcem bramki Bartłomiej Pawłowski!

• W odpowiedzi w środku pola faulował Bartłomiej Pawłowski.

• Pierwsza akcja Widzewa lewą stroną boiska, ale jeden Bartłomiej Pawłowski został sfaulowany.

• Rozpoczynamy mecz o grę w przyszłym sezonie w PKO Ekstraklasie!

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się już na murawę stadionu w Łodzi. Za moment rozpoczniemy niezwykle ważną rywalizację!

• Natomiast oto skład Podbeskidzia Bielsko-Biała w walce o baraże!

• Oto skład Widzewa Łódź na walkę o bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy!

• Jesienne starcie obu drużyn było bardzo jednostronne. Podbeskidzie Bielsko-Biała na własnym stadionie rozbiło Widzew Łódź aż 4:0 po trzech bramkach Kamila Bilińskiego i bramce Dawida Polkowskiego.

• Podbeskidzie Bielsko-Biała również nie zachwyca w ostatnich tygodniach. Zespół z Bielska-Białej przegrał mecze ze Stomilem Olsztyn i Zagłębiem Sosnowiec, a był w nich znacznym faworytem. Przed tygodniem Podbeskidzie tylko zremisowało u siebie z Arką Gdynia 1:1 i musi liczyć na porażki rywali.

• Widzew Łódź w ostatnich tygodniach gra tak, jakby jakby nie chciał awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej. Widzewiacy na cztery ostatnie mecze, wygrali tylko jedno. Największą sensacją była przegrana u siebie z Resovią Rzeszów aż 1:4. Tydzień temu Widzew przegrał w Legnicy z Miedzią 0:1.

• Natomiast Podbeskidzie Bielsko-Biała wciąż jest zamieszane w walkę o baraże o PKO Ekstraklasę. Podbeskidzie żeby awansować na szóste miejsce w lidze musi wygrać swoje spotkanie i liczyć na porażki Sandecji Nowy Sącz i Chrobrego Głogów. Sandecja gra dzisiaj na wyjeździe z Arką Gdynia, natomiast Chrobry Głogów u siebie podejmie Zagłębie Sosnowiec.

• Widzew Łódź plasuje się na drugim miejscu w ligowej tabeli i ma jeden punkt przewagi nad trzecią Arką Gdynia. Zespół w Łodzi ma znacznie gorszy bilans bezpośrednich meczów z Arką, dlatego dzisiaj musi osiągnąć minimum taki sam wynik w swoim spotkaniu jak Arka Gdynia w pojedynku z Sandecją. W przypadku takiej samej liczby punktów, wyżej w tabeli będzie Arka Gdynia.

• Witamy serdecznie! Przyszedł czas na ostatnią kolejkę Fortuna 1. Ligi! W jednym z najciekawszych i najważniejszych spotkań tej serii gier Widzew Łódź na własnym stadionie zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

Widzew - Podbeskidzie LIVE! Do Ekstraklasy tylko i aż jeden krok

Widzew - Podbeskidzie LIVE! Do Ekstraklasy tylko i aż jeden krok ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Czy czterokrotny mistrz Polski po dziewięciu latach tułaczki wróci do Ekstraklasy? Wszystko zależy od niego. Jeżeli wygra z "Góralami" to zajmie miejsce premiowane bezpośrednim awansem. Remis może do tego nie wystarczyć. Relacja LIVE od godziny 12:40.

Mecz Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE

Widzew awansuje do Ekstraklasy jeśli:
- wygra z Podbeskidziem
- zremisuje, a Arka przegra z Sandecją
- przegra, a Arka również przegra

W przypadku porażki przy jednoczesnym remisie Arki to właśnie Arka dzięki lepszemu bilansowi meczów bezpośrednich z Widzewem zajmie drugie miejsce i awansuje do Ekstraklasy.

Niespełna trzydziestoletni Bartłomiej Pawłowski jest jednym z tych widzewiaków, na których kibice czterokrotnych mistrzów Polski liczą najbardziej. Doświadczony zawodnik ma świadomość tego, o co walczy, ale zapewnia, że wcale go to nie przeraża.

- Gramy w Łodzi. To my musimy przerzucić presję pod bramkę przeciwnika. To jest przecież Widzew, tu każdy oczekuje, że drużyna, szczególnie u siebie, będzie wygrywała i atakowała. Na mecze przychodzi wiele tysięcy kibiców i takie są tu wymagania, którym trzeba sprostać. Musimy więc wyjść na ten mecz, jak prawdziwi faceci i sprostać oczekiwaniom. Widzew jest jednym z kilku największych klubów w Polsce i to jest całkiem normalna rzecz. Z tego co wiem, nikt z nas nie mrozi jeszcze żadnych szampanów - stwierdził Pawłowski

Starcie z zespołem z Bielska-Białej odbędzie się na wypełnionym kibicami czterokrotnych mistrzów Polski stadionie przy al. Piłsudskiego. Goście też mają o co walczyć. Wciąż pozostają w grze o baraże, choć są uzależnieni również od wyników Chrobrego czy Sandecji.

Janusz Niedźwiedź, trener Widzewa: - Dla nas nic się nie zmieniło. Staramy się nie myśleć ani o przeszłości, ani o przyszłości ale skupiamy się wyłącznie na najbliższym spotkanie. Jedynie na tym się koncentrujemy. Właściwie od początku ta liga tak się układa. Wszyscy walczą, nie ma drużyny, która dużo wcześniej albo pogodziłaby się ze spadkiem, albo awansowała. Może poza Miedzią, która zapewniła to sobie szybciej

Mirosław Smyła, trener Podbeskidzia: - Mam taką dewizę, że jak na coś nie mam wpływu, to nie jest to powodem moich zmartwień. W głowie mamy jedno. Jedziemy do Łodzi, żeby wygrać z Widzewem. Wygraliśmy ostatnio na wyjeździe, zagraliśmy u siebie dobre spotkanie z Arką, więc mamy podstawy, by sądzić, że z Widzewem nie jesteśmy bez szans.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Podbeskidzie - Widzew 4:0 (1 liga, 13.11.2021)
Podbeskidzie - Widzew 3:0 (Ekstraklasa, 22.05.2014)

Mecz Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Polsacie Sport. W internecie mecz w płatnej aplikacji (i na stronie) Polsat Box. Relacja LIVE od godziny 12:40 w GOL24 - zapraszamy!