Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Derby w drodze po Ekstraklasę. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Wisła Kraków

2

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

• Koniec meczu! Wisła Kraków wygrywa niezwykle ważne spotkanie z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza! Tym samym "Biała Gwiazda" wskakuje na drugie miejsce w tabeli Fortuny 1. ligi!

• Coraz bliżej Ekstraklasa, Wisełko nasza!

- niesie się po stadionie

• I jeszcze kartka dla Mikołaja Biegańskiego.

A kibice "Białej Gwiazdy" zaczynają świętowanie.

• Nemanja Tekijaski z żółtą kartką za faul na Luisie Fernandezie.

• NIE MA TRZECIEGO GOLA DLA WISŁY!!!

Najpierw Miki Villar uderza z pola karnego tuż nad poprzeczką, a po chwili strzały Kacpra Dudy został zablokowany, a dobitka przelatuje wysoko nad bramką!

• Paweł Raczkowski dolicza 5 minut do drugiej połowy.

• Konrad Gruszkowski z żółtą kartką.

• Za mocne zagranie do Kacpra Śpiewaka. Mikołaj Biegański łapie piłkę.

• Luis Fernandez trafia w mur, ale "Biała Gwiazda" utrzymała się przy piłce. Zabrakło "zamknięcia" po dośrodkowaniu z prawej strony.

• Michal Hubinek odepchnął Luisa Fernandeza, który to wykorzystał i "położył się" na murawie. Sędzia Paweł Raczkowski widział tu faul. Do bramki gości ok. 25 metrów.

• Gospodarze starają się oddalić grę od własnej bramki.

• Kapitalna interwencja Josepha Colleya w polu bramkowym. Mocne dośrodkowanie w pole karne, gdzie po zgraniu Artema Poliarusa Szwed uprzedza w ostatniej chwili Kacpra Śpiewaka!

• Boris Moltenis z żółtą kartką za faul.

• Konrad Gruszkowski zmienia Bartosza Jarocha, strzelca drugiego gola dla Wisły dającego obecnie prowadzenie.

• 9 411 widzów w Krakowie na hicie Fortuny 1. ligi Frekwencja

• Kacper Śpiewak zmienia Andrzeja Trubehę.

• Momo Cisse urwał się lewą stroną. Odrobinę za wcześnie podaje w pole, gdzie nie zdążył za akcją Angel Rodado.

• Przeciągnięte dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Wisły. Mikołaj Biegański spokojnie łapie piłkę.

• Tomasz Loska ratuje kolegów przed utratą trzeciego gola!

Angel Rodado wystartował idealnie do prostopadłego podania, ale jego strzał z pola karnego broni bramkarz "Słoników"! Dobitkę Luisa Fernandeza blokuje Wiktor Biedrzycki!

• Momentami Paweł Raczkowski nie panuje nad boiskowymi wydarzeniami. Tak naprawdę Wiktor Biedrzycki powinien zejść z boiska! Pod koniec pierwszej połowy został upomniany żółtą kartką, a niedawno obejrzał drugie "żółtko"! Jeszcze kilka innych decyzji było dość "zaskakujących".

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Kacpra Karaska! Już z ławki rezerwowych wypowiedział kilka słów, za które Paweł Raczkowki odesłał go do szatni!

"Żółtko" także na koncie Radoslava Latala, trenera gości.

• Wiktor Biedrzycki z żółtą kartką za faul.

• [WIDEO] 60. MINUTA. KAPITALNY GOL BARTOSZA JAROCHA

• Mikołaj Biegański spokojnie łapie piłkę po anemicznym strzale głową Wiktora Biedrzyckiego.

• Kacper Duda od razu pokazał się w akcji ofensywnej. Piłka po jego strzale trafia "tylko" w boczną siatkę!

• ... a za Jamesa Igbekeme pojawia się Kacper Duda.

• Podwójna zmiana w Wiśle Kraków: Igor Sapała zastępuje Tachiego...

• ... a Michal Hubinek zmienia Kacpra Karaska.

• ... Mariusz Fornalczyk wchodzi w miejsce Kacpra Karaska...

• Potrójna zmiana w Bruk-Becie: Artem Poliarus zastępuje Damiana Hilbrychta...

• "Słoniki" chciały wykorzystać grę w przewadze. Mieli daleki wyrzut z autu, ale nie zdołali stworzyć zagrożenia.

• Przerwa w grze. Boris Moltenis ucierpiał w starciu z rywalem. Gospodarze przez moment będą grać w "dziesiątkę".

• Po dalekim wyrzucie z autu zakotłowało się w polu karnym gości. Do bezpańskiej piłki ruszył Luis Fernandez, którego strzał został zablokowany, ale dobitka Bartosza Jarocha.... Huknął ile fabryka dała w lewy górny róg bramki, nie dając Tomaszowi Losce żadnych szans na reakcję!

Co ciekawe, Gracjan Jaroch zaczął się cieszyć się z bramki kilka sekund po tym, jak piłka zatrzymała się w siatce!

• WISŁA KRAKÓW NA PROWADZENIU! CO ZA GOL BARTOSZA JAROCHA!!!

• Stojący w murze Kacper Karasek podbija piłkę tak, że ta w nieznacznej odległości mija dalszy (prawy) słupek bramki gości!

• Damian Hilbrycht fauluje rozpędzonego na lewej stronie Momo Cisse. Żółta kartka; piłka ustawiona blisko linii bocznej pola karnego.

• Z kontrą bocznym sektorem ruszyli zawodnicy Radoslava Latala. Po wrzutce Andrzej Trubeha uderza obok dalszego (lewego) słupka!

• Luis Fernandez decyduje się na bezpośrednie uderzenie, mimo że do bramki było ok. 30 metrów! Tomasz Loska piąstkuje piłkę zmierzającą do siatki w lewy górny róg!

• James Igbekeme urwał się środkiem, przez co zapoczątkował groźnie zapowiadającą się kontrę "Białej Gwiazdy". Faulem taktycznym zastopował go Maciej Ambrosiewicz, który za to zagranie został upomniany żółtą kartką.

• Sędzia Paweł Raczkowski czekał jeszcze na stanowisko z wozu VAR. Pod lupę wzięto nieprzepisowe wejście Hiszpana.

"Żółtko" pozostaje
    .

• Tachi upomniany żółtą kartką za faul na Kacprze Karasku.

• Bartosz Jaroch szczęśliwie przedarł się prawą stroną w pole karne. Płaskie podanie na 5. metr nie dociera do Angela Rodado, a do odbitej piłki dopada Miki Villar, który uderza obok bramki.

• Mocne zagranie, z pominięciem drugiej linii, do Murisa Mesanovicia. Dobrze interweniuje Boris Moltenis.

• Andrzej Trubeha wyraźnie odczuł wejście Tachiego. Ból jednak szybko minął; gra wznowiona.

• Momo Cisse pognał lewą stroną w stronę pola karnego "Słoników". Tuż przed nim stracił piłkę w dość prosty sposób.

• Druga połowa rozpoczęta!

• Wracamy do Krakowa, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Wisły z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza w ramach 31. kolejki Fortuny 1. ligi. Po pierwszej połowie mamy remis (1:1).

Co nas czeka po zmianie stron?

• Statystyki z pierwszej połowy Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza w pierwszej połowie

• +5' Koniec pierwszej połowy. Wisła Kraków remisuje z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza (1:1). Bramki strzelili Miki Villar i Kacper Karasek.

• +5' Ostre starcie Andrzeja Trubehy z Momo Cisse. Przez chwilę nie podnosili się z murawy, ale pokazali, że nie było groźnie.

• +3' Kacper Karasek również z żółtą kartką na koncie.

• +3' Wiktor Biedrzycki upomniany żółtą kartką za faul

• +2' Momo Cisse zmienia Alexa Mulę.

• Paweł Raczkowski dolicza 5 minut do pierwszej połowy.

• Ciekawie zapowiadała się kontra gości lewą stroną. Po przerzucie na prawą stronę wyraźnie zwolnili, a kwintesencją było niedokładne dośrodkowanie Damiana Hilbrychta. Mikołaj Biegański wznawia grę z "piątki".

• Dobre dośrodkowanie na bliższy słupek, skąd strzał głową Borisa Moltenisa został zablokowany.

• Po chwili gospodarze zaatakowali prawą stroną. Wywalczyli rzut rożny.

• Tachi podaje prostopadle w pole karne do Angelo Rodado. W porę zorientował się Nemanja Tekijaski, który wybija na uwolnienie.

• Taras Zawijskyj zmienia rodaka, Andrija Dombrowskyja.

• Przerwa w grze. Na murawie leży Andrij Dombrowskyj. Zajmuje się nim sztab medyczny Bruk-Betu. Po chwili opuszcza murawę w ich asyście.

• Angel Rodado w roli lewoskrzydłowego podaje płasko w pole karne. Tam piłki nie doczekał się Luis Fernandez.

• Rzut wolny dla Wisły z ok. 35 metrów. Luis Fernandez wrzuca w pole karne, skąd Angel Rodado uderza głową bardzo niecelnie.

• TO MUSIAŁ BYĆ GOL DLA WISŁY!!!

Mocne zagranie zagranie na prawą stronę, gdzie pustą autostradę do bramki miał Mkiki Villar! Ten 'zabrał się" z piłką w pole karne "Słoników", ale jego strzał odbija Tomasz Loska!

• [WIDEO] 22. MINUTA. GOL KACPRA KARASKA

• Luis Fernandez pojawił się na lewej stronie. Prostym zwodem zgubiłby Damiana Hilbrychta, ale ten złapał Hiszpana. Sędzia dyktuje rzut wolny, ale nie sięga do kieszonki.

• Niepotrzebnie zaostrzyło się nam to spotkanie. Stawka jest wysoka, a porażka może w znacznym stopniu ograniczyć szanse na bezpośredni awans do Ekstraklasy.

Luis Fernandez upomniany żółtą kartką za faul na Andreju Kadlecu.

• Dośrodkowanie z prawego narożnika na środek pola karnego, skąd Luis Fernandez uderza z "dropsztyka" pod poprzeczkę! Wyciągnięty Tomasz Loska zdołał ją przenieść na rzut rożny!

• Atak Wisły prawą stroną przynosi rzut rożny.

• Gospodarze w komplecie. Bartosz Jaroch wraca do gry.

• Adam Radwański i Bartosz Jaroch Radwański i Jaroch

• Adam Radwański przeskoczył na lewej stronie nad wchodzącym wślizgiem Tachim, ale upadł korkami niefortunnie na kolano Gracjana Jarocha. Sztab medyczny Wisły zajmuje się obrońcą.

• Mikołaj Biegańśki podaje ręką po ziemi do Jamesa Igbekeme na 20. metr, który nie spodziewał się, że zza jego pleców wyskoczył Maciej Ambrosiewicz. Ten przejmuje futbolówkę i podaje w "szesnastkę" do Kacpra Karaska, a ten płaski uderzeniem przy prawym słupku doprowadza do remisu!

• GOL DLA BRUK-BETU! STRZELCEM KACPER KARASAEK!!!

• W odpowiedzi "setkę" marnuje Angel Rodado! Dostał kapitalne podanie, ale z pola karnego uderza płasko obok dalszego (lewego) słupka!

• NIE MA GOLA DLA BRUK-BETU!!!

Andrzej Trubeha podaje w ok. lewego narożnika pola bramkowego do Kacpra Karaski, którego strzał trafia Mikołaja Biegańskiego... w głowę!

• Obrona Wisły nerwowo wybija piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu z bocznego sektora. Po pierwszej wrzutce - z prawego narożnika - Mikołaj Biegański piąstkuje, a przy poprawce (z lewej strony) młody bramkarz "Białej Gwiazdy" pewnie łapie piłkę.

• Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

• 46% Posiadanie piłki 54%
    • 1 Strzały 0
    • 1 Strzały celne 0
  • [WIDEO] 10. MINUTA. GOL MIKIEGO VILLARA

• Joseph Colley upomniany żółtą kartką. Ostrym wejściem skosił Kacpra Karaska.

• Po przechwycie prawą stroną ruszyli goście. Na prostopadłe podanie czekał Andrej Kadlec, ale nie doczekał się.

• Z kontrą chcieli ruszyć środkiem zawodnicy Radosława Sobolewskiego. Zabrakło dokładnego podania Jamesa Igbekeme do Angelo Rodado.

• Pierwszy składny atak gospodarzy przynosi prowadzenie! Luis Fernandez dostaje piłkę na 20. metrze i miękko zagrywa w pole karne do Mkiego Villara! Ten uprzedza wychodzącego z bramki Tomasza Loskę, kierując piłkę do siatki między nogami kapitana Bruk-Betu!

• GOL DLA WISŁY! STRZELCEM MIKI VILLAR!!!

• Joseph Colley czysto powstrzymuje Kacpra Karaska blisko linii bocznej pola karnego.

• Luis Fernandez cofnął się dość głęboko, by pomóc w rozegraniu. Szybko pojawił się przy nim Nemanja Tekijaski, który przekraczając przepisy zastopował Hiszpana.

• Kąśliwe zagranie z lewej strony w pole karne Wisły. Bez zarzutu radzą sobie defensorzy "Białej Gwiazdy".

• Atak gospodarzy lewą stroną nie przynosi powodzenia. Zawodnicy Radosława Sobolewskiego wycofują więc piłkę do Mikołaja Biegańskiego, by "zaprosić" "Słoniki" do wyższego podejścia.

• Jakiś problem zgłasza arbitrowi bramkarz gości. Po krótkiej rozmowie gra zostaje wznowiona.

• Mocne zagranie na wolne pole do rozpędzonego Alexa Muli. Piłkę w polu karnym przejmuje jednak Tomasz Loska.

• Paweł Raczkowski gwiżdże i spotkanie rozpoczęte!

• Kapitanami są Luis Fernandez i Tomasz Loska Kapitanowie Wisły Kraków i Bruk-Bet Termalici

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Ostatnie mecze bezpośrednie:

• Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków 0:0 (1 liga, 15.10.2022)
    • Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3:0 (Ekstraklasa, 17.12.2021)
    • Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków 2:2 (Ekstraklasa, 31.07.2021)
  • Radosław Sobolewski, trener Wisły: - Ostatnie tygodnie to pytanie o margines błędu się powtarza. Jeśli jest tylko szansa, żeby wywalczyć awans bezpośrednio, to będziemy to robić. Będziemy walczyć najmocniej jak tylko umiemy najlepiej. Jeśli jednak nie uda się awansować bezpośrednio, musimy być przygotowani na rozegranie dwóch spotkań. Tak, żeby osiągnąć swój cel.

• Z tego powodu Wisła ogląda plecy Termaliki. Drużyna spod Krakowa ma punkt więcej. Ostatnio dała radę Zagłębiu Sosnowiec, wcześniej podzieliła się punktami z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

• Wisła ostatnio gra w kratkę. Zwycięstwa przedzielają porażki. Po ograniu Stali nie udało się więc zapunktować z Ruchem, po czym nadeszła spodziewana wygrana z Chojniczanką, a zaraz po niej nieznaczna porażka z liderującym ŁKS Łódź - mimo całkiem dobrej gry.

• Jedni i drudzy wypadli z elity sezon temu. W Niecieczy nie zwolnili trenera Radoslava Latala. Wisła przeszła za to kadrową rewolucję, w której dużą rolę odgrywają Hiszpanie wybrani przez dyrektora sportowego Kiko Ramireza. Snajper Luis Fernandez z dwudziestoma golami jest współliderem klasyfikacji strzelców.

• Już za 20 minut początek spotkania Wisła - Termalica. Zapraszamy na wstęp do tego meczu!

Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica LIVE! Małe derby w drodze po Ekstraklasę

Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica LIVE! Małe derby w drodze po Ekstraklasę ©Anna Kaczmarz / Polska Press

Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. To hit piątku w Fortuna 1 Lidze. W derbach Małopolski zagrają drużyny chętne na bezpośredni awans do ekstraklasy, czyli piąta z trzecią. Relacja LIVE od godziny 20:30.

Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Dla jednych i drugich ten mecz jest potencjalną szansą na przeskoczenie drugiego Ruchu Chorzów, którego czeka ciężka przeprawa na wyjeździe z Arką Gdynia.

Decyzją PZPN widowisko przy Reymonta poprowadzi sędzia z ekstraklasy, Paweł Raczkowski (Warszawa).

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków 0:0 (1 liga, 15.10.2022)
Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3:0 (Ekstraklasa, 17.12.2021)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków 2:2 (Ekstraklasa, 31.07.2021)

Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo wyłącznie na kodowanym kanale Polsat Sport. W internecie mecz w aplikacji Polsat Box Go. Relacja LIVE od godziny 20:30 w GOL24 - zapraszamy!