Mecz Wisła Płock - Lechia Gdańsk ONLINE. Rachunki do...

Mecz Wisła Płock - Lechia Gdańsk ONLINE. Rachunki do wyrównania. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 19. kolejka
2021-12-17 20:30

Wisła Płock

1

Lechia Gdańsk

0

• Koniec meczu! Twierdza Płock wciąż niezdobyta!

• Zablokowane uderzenie z dystansu Jarosława Kubickiego.

• Kamiński opóźnia wznowienie gry z bramki.

• Piotr Tomasik napomniany żółtą kartką za podważanie decyzji arbitra.

• Doliczone 5 minut.

• Atak Lechii środkiem boiska. Piłka wędrowała między Diabate, Ceesayem i Flavio, aż w końcu Portugalczyk uderzył na bramkę. Futbolówka skozłowała, ale Kamiński poradził sobie z tym strzałem.

• Kuciak piąstkował dośrodkowanie z lewego skrzydła. Ucierpiał w starciu z Michalskim.

• Lesniak w miejsce Jorginho.

• Michał Nalepa interweniował i nie pozwolił na kontynuowanie ataku Nafciarzom.

• Kolar i Tuszyński za Wolskiego i Sekulskiego.

• Kałuziński w miejsce Gajosa.

• Dośrodkowanie Szwocha przedłużone przez Malocę. Jest korner.

• Kolejna szybka akcja Wisły! Maloca powalił na ziemię Jorginho i otrzymał kartkę.

• Wiślacy mogli wyjść z kontrą trzech na dwóch, ale Jorginho był na spalonym.

• Krywociuk przerwał dobrze zapowiadającą się akcję Lechii.

• W kontrze Kuciak, który również wyprzedził napastnika i zagarnął futbolówkę.

• Interwencja Kamińskiego, który bronił strzał i dobitkę.

• Pietrzak w miejsce Conrado.

• Zagotowało się wśród piłkarzy. Gerbowski nie chciał oddać piłki, wyraźnie grając na czas.

• Rzut rożny dla Wisły Płock. Lechia na raty oddaliła zagrożenie.

• Utyka również Szwoch.

• Mamy problem w Lechii. Diabate wymaga interwencji lekarzy.

• Nafciarze szybko przejęli piłkę, ale wrzutka Szwocha na Wolskiego była już niecelna. Lechia odbiera i zamierza znów atakować.

• VAR potwierdził decyzję arbitra.

• Diabate ukarany kartką za powalenie na ziemię rywala.

• Dośrodkowanie Gajosa, Maloca uderza głową i trafia w bramkę, ale arbiter wskazuje spalonego!

• Damian Michalski powalił Diabate, który próbował przejąć trudną piłkę.

• Kolejny raz mamy fragment, gdzie dominuje przede wszystkim walka w środku pola.

• Nieudane rozegranie akcji przez Durmusa w środku pola.

• Gorąco na boisku! Tomasik zaczął awanturę z Michałem Nalepą. Mamy dłuższą przerwę w grze.

• Ceesay za Zwolińskiego.

• Zmiana w przerwie. Rzeźniczaka zastąpił Anton Krywociuk.

• Żukowski w miejsce Sezonienki.

• Mieliśmy kilka zmian w przerwie. Diabate zastąpił Kopacza.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Kontratak Wisły zakończony mocnym strzałem Sekulskiego. Prosto w Kuciaka.

• Atak Lechii prawą stroną zatrzymany przez Vallo i Szwocha.

• Chwila przestoju w grze. Obie drużyny chcą uspokoić widowisko przed przerwą.

• Flavio nabrał na prosty zwód Michalskiego i z 12 metrów uderzył na bliższy słupek. Refleks Kamińskiego sprawił, że nie mamy jeszcze wyrownania.

• Zwoliński marnuje sytuację sam na sam z ostrego kąta, ale arbiter wskazuje pozycję spaloną.

• Jak to nie wpadło?! Szybka akcja Lechii, zagranie na lewą stronę do Conrado, który nieco wycofał futbolówkę. Czyhający tam Flavio dopadł do piłki, ale uderzył z 14 metrów prosto w słupek!

• Wiślakom nie udał się rzut rożny, Lechia ma aut na 30. metrze, ale nie potrafi go wykorzystać.

• Rasak trafia w Malocę i mamy korner dla Wisły.

• Szwoch zabiera piłkę Conrado i po chwili jest przez niego faulowany. Chwila spokoju dla gospodarzy.

• Wrzutka z głębi pola na Sezonienkę, znalazł się tam Zwoliński, który uderzał tyłem do bramki. Niecelnie i Kamiński zacznie od bramki.

• Dwójkowa akcja Conrado z Durmusem zakończyła się rzutem rożnym.

• Kubicki odebrał piłkę Rasakowi, wdarł się przed pole karne, ale jego prostopadłe podanie było już niecelne.

• Jorginho odebrał prostopadłą piłkę, wiślacy przenieśli ciężar gry na lewe skrzydło i uderzenie Sekulskiego po wrzutce było minimalnie niecelne.

• Gospodarze radzą sobie z niskimi dośrodkowaniami. Lechiści kończą ofensywę przeciągniętą wrzutką, której nie sięgnął Zwoliński.

• Wrzutka z kornera, ale za krótka i gdańszczanie mają jeszcze jedną szansę z narożnika boiska.

• Conrado zahaczony przez Gerbowskiego.

• Uderzenie Tomasika zablokowane przez mur, dobijał jeszcze piłkę Rzeźniczak i znakomicie interweniował Kuciak.

• Wygrana walka w środku pola przez Lechię, ale zabierają piłkę Nafciarze i z łatwością dostają się w pole karne. Wolski faulowany i znów okazja dla miejscowych.

• Wcześniej świetnie na skrzydle ograł Kopacza Rafał Wolski, ale jego cięte dośrodkowanie zostało wybite przez Kuciaka.

• W odpowiedzi próba wyrównania Zwolińskiego, ale piłka po jego uderzeniu przeleciała ponad poprzeczką w bramce Kamińskiego.

• Rzut wolny z około 35 metrów, delikatne zagranie na Damiana Rasaka, który złożył się do strzału z dystansu i fantastycznie trafił w okienko bramki! Co za uderzenie! Jeszcze piękniejsze od pierwszego spotkania tej kolejki.

• GOOOOOOOOL! DAMIAN RASAK!

• Wisła Płock w ataku pozycyjnym. Gospodarze nie oddają piłki i konstruują akcje raz za razem.

• Zaczynamy spotkanie!

• Między trzecią Lechią a ósmą Wisłą jest siedem punktów różnicy. W sierpniu biało-zieloni wygrali 1:0 po pechowym samobóju Dawida Kocyły, który próbował przeciąć dośrodkowanie Josepha Ceesaya.

• Lechia też miała serię od kwietnia, ale do minionego weekendu, gdy przegrała z Jagiellonią Białystok (1:2). O dziwo ta porażka nie wpłynęła na pozycję drużyny w tabeli. Punkty "solidarnie" potracili lider (Lech Poznań), wicelider (Pogoń Szczecin) i goniący za podium Raków Częstochowa, który w tygodniu odrobił zaległości.

• W lidze pozostały ledwie cztery niezdobyte stadiony. Najdłuższą serię bez porażki u siebie posiadają właśnie Nafciarze, którzy są niepokonani od kwietnia. W zeszłej kolejce potrafili wygrać z Legią Warszawa po golu Mateusza Szwocha.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Wisła Płock - Lechia Gdańsk!

Wisła Płock - Lechia LIVE! Rachunki do wyrównania

Wisła Płock - Lechia LIVE! Rachunki do wyrównania ©Przemyslaw Swiderski

Mecz Wisła Płock - Lechia Gdańsk ONLINE. Biało-zieloni walczą o to, by przezimować na podium. Jest szansa, że wystąpią w optymalnym składzie. Relacja LIVE od godziny 20:30.

Mecz Wisła Płock - Lechia Gdańsk ONLINE

Lechia też miała serię od kwietnia, ale do minionego weekendu, gdy przegrała z Jagiellonią Białystok (1:2).
O dziwo ta porażka nie wpłynęła na pozycję drużyny w tabeli. Punkty "solidarnie" potracili lider (Lech Poznań), wicelider (Pogoń Szczecin) i goniący za podium Raków Częstochowa, który w tygodniu odrobił zaległości.

Maciej Bartoszek, trener Wisły: - Lechia to trudna drużyna. Mamy z nią rachunki do wyrównania i zamierzamy te rachunki wyrównać. Pozostał w nas niedosyt po przegranym meczu 2. kolejki. Nie zagraliśmy nie wiadomo jak rewelacyjnie, ale na pewno nie byliśmy gorsi. Dziś Lechia musi się obawiać, w jakiej formie będzie płocka Wisła.

Tomasz Kaczmarek, trener Lechii: - Za mną dwanaście spotkań w Lechii. W tym czasie udało się zdobyć dwadzieścia trzy punkty. To solidny dorobek, który jest konsekwencją pracy. Nasz rozwój sportowy idzie w dobrym kierunku. Na tym etapie mogą nam się zdarzyć takie mecze jak z Jagiellonią, ale wypracowaliśmy taką pozycję, która finalnie pozwoli zagrać udany sezon.

Przewidywane składy na mecz Wisła Płock - Lechia Gdańsk:
Wisła: Kamiński - Vallo, Rzeźniczak, Michalski, Tomasik - Rasak, Szwoch, Jorginho, Gerbowski, Wolski - Sekulski.
Lechia: Kuciak - Żukowski, Nalepa, Maloca, Pietrzak - Kubicki, Gajos, Durmus, Paixao, Conrado - Zwoliński.

Nie zagrają w meczu Wisła Płock - Lechia Gdańsk:
Wisła: Warchoł
Lechia: Biegański (?)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Lechia - Wisła 1:0 (Ekstraklasa, 02.08.2021)

Mecz Wisła Płock - Lechia Gdańsk TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport. W internecie mecz na stronie i w aplikacji Canal+. Relacja LIVE od godziny 20:30 w GOL24 - zapraszamy!