PKO Ekstraklasa. Mecz Wisła Płock - Pogoń Szczecin ONLINE....

PKO Ekstraklasa. Mecz Wisła Płock - Pogoń Szczecin ONLINE. Portowcy chcą odrabiać straty. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 22. kolejka
2023-02-26 15:00

Wisła Płock

0

Pogoń Szczecin

1

• Ależ emocje, ależ końcówka tego meczu!

• I mamy gola w tym meczu! Bramkę na wagę wygranej zdobył Wahan Biczachczjan!

• Pogoń cały czas napiera.

• Zszedł także Zahović. W jego miejsce Biczachczjan.

• Zmiany w Pogoni. Schodzi Rafał Kurzawa. W jego miejsce Mateusz Łęgowski.

• Ależ to mogło się skończyć dla Pogoni! Wrzucał Grosicki, strącił piłkę Sulek i piłka po zagraniu obrońcy Wisły trafiła w słupek. Ogromne szczęście piłkarzy Wisły.

• Niezła akcja Pogoni. Uderzał aktywny dziś Zahović, ale Kamiński się nie pomylił. Obronił i mamy rzut rożny.

• Zszedł także Mateusz Szwoch. W jego miejsce Damian Warchoł.

• Zmiany w drużynie Wisły. Schodzi Rafał Wolski. Na murawie pojawia się Kristian Vallo.

• Zmiana w drużynie gości. Schodzi Wędrychowski, w jego miejsce Przyborek.

• Uderzał Kamil Grosicki. Strzał jednak wysoko ponad bramką.

• Przyjezdni przed szansą z rzutu rożnego.

• Niezła szansa dla gospodarzy. Uderzał Kvocera, ale w górze chorągiewka sędziego. Spalony.

• Mogło być 0:1! W poprzeczkę trafił Pontus Almqvist.

• Próba piłkarzy Pogoni. Uderzał Dąbrowski, jego uderzenie zablokowane.

• Zmiana w Pogoni. Zszedł Sebastian Kowalczk. W jego miejsce Almqvist.

• Zszedł także Kolar. Za niego Lewandowski.

• Mamy zmiany w Wiśle Płock. Schodzi Śpiączka, w jego miejsce Kvocera.

• canal

• Piłka po strzale Kowalczyka trafiła w nogę postawną pomocnika i arbiter zgodnie z przepisami gola nie uznał.

• Ale nie ma bramki! Sędzia po analizie VAR nie uznał tego gola! Nieprzepisowo wykonana jedenastka!

• I mamy rzut karny dla gości! W polu karnym Wisły faulowany Luka Zahović, nieprzepisowo zatrzymał go Adam Chrzanowski.

• Ależ uderzenie Rafała Wolskiego! To mogło się podobać. Obronił Dante Stipica.

• Ależ było groźnie dla Pogoni! Uderzył Luka Zahović i piłka trafiła w poprzeczkę. Zaraz później poprawka i broni Kamiński. Mamy korner.

• Żółtą kartką ukarany został Bartosz Śpiączka.

• I zaczynamy drugą część meczu w Płocku.

• Sędzia nie doliczył choćby minuty do pierwszej odsłony. Do przerwy w Płocku bez bramek.

• Asystent podniósł chorągiewkę. Na ofsajdzie złapany został Marcel Wędrychowski.

• Marcel Wędrychowski wystawił piłkę Kamilowi Grosickiemu. Skrzydłowy Pogoni znalazł się w znakomitej okazji, ale uderzył minimalnie obok celu.

• Niewiele brakowało! Mateusz Szwoch kropnął sprzed pola karnego, a piłka obiło słupek bramki Stipicy!

• Dominik Furman przymierzył z rzutu wolnego w mur, ale będzie jeszcze korner dla gospodarzy.

• Będzie świetna szansa dla Wisły. Dominik Furman faulowany przez Damiana Dąbrowskiego 25 metrów od bramki.

• Świetna szansa Portowców! Luka Zahović dwa razy próbował strzelać z najbliższej odległości po dośrodkowaniu Damiana Dąbrowskiego. Furę szczęścia mieli gospodarze!

• Uderzał zza pola karnego Damian Dąbrowski! Sparował piłkę na rzut rożny Krzysztof Kamiński.

• Groźna akcja Pogoni. Rozpędzony Kamil Grosicki zaadresował piłkę do Marcela Wędrychowskiego, ale ten uderzył zbyt lekko, by zaskoczyć golkipera Wisły.

• Marcel Wędrychowski zszedł na lewą nogę i uderzył w niesygnalizowany sposób sprzed szesnastki. Na posterunku Krzysztof Kamiński.

• Kamil Grosicki dogrywał w kierunku Luki Zahovicia. Radzi sobie defensywa gospodarzy.

• Potężnie huknął z powietrza zza pola karnego Mateusz Szwoch! Dante Stipica odbił piłkę!

• Dominik Furman dokładnie zagrał na dalszy słupek do Rafała Wolskiego. Ten zgrywał jeszcze na piąty metr, ale zabrakło mu dokładności.

• Dryblował w polu karnym Marcel Wędrychowski. Ostatecznie piłka trafiła do Kamila Grosickiego, ale jego techniczne zagranie na piaty metr nie znalazło adresata.

• Cierpliwie budowali atak pozycyjny Portowcy. Nie udało się lewą flanką, to próbowali na przeciwległej stronie.

• Kamil Grosicki wpadł w pole karne z prawej strony, ale dośrodkował zbyt nisko.

• Linus Wahlqvist wygrał powietrzny pojedynek po rzucie rożnym bitym przez Damiana Dąbrowskiego. Piłka w rękawicach Krzysztofa Kamińskiego.

• Sędzia Piotr Lasyk dał sygnał. Początek meczu w Płocku!

• Zawody w roli arbitra głównego poprowadzi Piotr Lasyk. Za system VAR odpowiadać będą Daniel Stefański oraz Dawid Golis.

• Po słabym starcie rundy Pogoń wypadła z podium. W trzech grach Portowcy zgromadzili zaledwie jeden punkt, a seria dwóch porażek z rzędu sprawiła, że kibice kazali pakować walizki trenerowi Jensowi Gustafssonowi. Ostatnia domowa wygrana z Wartą Poznań nieco poprawiła nastroje.

• W rundzie rewanżowej Wisła Płock nie zdobyła jeszcze punktu, w trzech meczach strzeliła tylko jedną bramkę. Zespół poniósł też spore straty kadrowe. Najpierw odszedł najlepszy strzelec Davo, a w końcówce okienka transferowego obrońca Anton Krywociuk i środkowy pomocnik Damian Rasak.

• Wyjściowa jedenastka Pogoni Szczecin:

• Podstawowy skład Wisły Płock:

• Pogoń Szczecin po kiepskim starcie rundy musi odrabiać straty do ligowego podium. W niedzielę Portowcy w Płocku zmierzą się w Wisłą, która w tym roku zaliczyła komplet trzech porażek. Zapraszamy na relację NA ŻYWO!

Wisła Płock - Pogoń Szczecin LIVE! Portowcy chcą odrabiać straty

PKO Ekstraklasa. Mecz Wisła Płock - Pogoń Szczecin ONLINE. Nafciarze w tym roku ponieśli komplet trzech porażek i obsuwają się w ligowej tabeli. W niedzielę kiepską formę gospodarzy postarają się wykorzystać Portowcy, którzy nie rezygnują z walki o czołowe lokaty. Relacja LIVE od godziny 15:00 w GOL24!

PKO Ekstraklasa. Mecz Wisła Płock - Pogoń Szczecin ONLINE

W rundzie rewanżowej Wisła Płock nie zdobyła jeszcze punktu, w trzech meczach strzeliła tylko jedną bramkę. Zespół poniósł też spore straty kadrowe. Najpierw odszedł najlepszy strzelec Davo, a w końcówce okienka transferowego obrońca Anton Krywociuk i środkowy pomocnik Damian Rasak. Z Korony Kielce wypożyczony został za to Bartosz Śpiączka, a z Górnika Zabrze 20-letni stoper Jakub Szymański.

Na domiar złego drużynę trapią problemy zdrowotne. Krzysztof Kamiński złamał nos i jego występ stoi pod znakiem zapytania. Poza składem znajdą się też Łukasz Sekulski i pauzujący za czerwoną kartkę Jakub Rzeźniczak.

Po słabym starcie rundy Pogoń wypadła z podium. W trzech grach Portowcy zgromadzili zaledwie jeden punkt, a seria dwóch porażek z rzędu sprawiła, że kibice kazali pakować walizki trenerowi Jensowi Gustafssonowi. Ostatnia domowa wygrana z Wartą Poznań nieco poprawiła nastroje. Zdaniem szkoleniowca kluczem do sukcesu w Płocku będzie wyłączenie z gry Rafała Wolskiego i Dominika Furmana.

Spotkanie w roli arbitra głównego poprowadzi Piotr Lasyk. Za system VAR odpowiadać będą Daniel Stefański oraz Dawid Golis.

Pavol Stano, trener Wisły Płock: - Nie trzeba wpadać w panikę. Wygrana jest w zasięgu ręki. Gwałtowne ruchy trzeba przeczekać. Chłopcy dobrze pracują, w każdym meczu pokazują się z dobrej strony. Fakt, nie mamy punktów i to boli, ale z drugiej strony jakość pozostała. Trzeba przełamać mecz i wierzę w to, że ta drużyna pokaże na co ją stać. Czy te trzy punkty przyjdą w najbliższym spotkaniu? Ja wierzę, że tak. Jak nie, to będziemy pracować dalej. Musimy grać odważnie i tyle.

Jens Gustafsson, trener Pogoni: - Było nam bardzo ciężko nie spełniać naszych i kibiców oczekiwań. Nikt nie lubi czekać – zawodnicy czy fani. Wygrana z Wartą może dać nam właściwy kierunek. Byłem pod wrażeniem naszej determinacji i zaangażowania. Każdy mecz ma swoje życie. Wydaje mi się, że w niedzielę czeka nas bardziej otwarte spotkanie w porównaniu do tego, które rozegraliśmy jesienią.

Nie zagrają w meczu Wisła Płock - Pogoń Szczecin

Wisła Płock: Jakub Rzeźniczak (pauza za czerwoną kartkę), Łukasz Sekulski, Steve Kapuadi (urazy)

Pogoń Szczecin: Michał Kucharczyk, Kacper Smoliński, Stanisław Wawrzynowicz (urazy).

Wisła Płock - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Wisła Płock - Pogoń w Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra. Stream w internecie na stronie i w aplikacji Canal+. Komentuje duet Michał Mitrut - Michał Żewłakow. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:00 - zapraszamy!

15:00 Wisła Płock - Pogoń Szczecin transmisja