PKO Ekstraklasa. Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Zagłębie Lubin

0

Jagiellonia Białystok

1

• W Lubinie Jagiellonia ograła rozpędzone Zagłębie 1:0 (0:0) po golu Jesusa Imaza. To pierwsze wyjazdowe zwycięstwo białostoczan od... marca. W ten sposób zespół Ireneusza Mamrota zrównał się punktami z Miedziowymi. Obie drużyny mają na koncie po 15 punktów.

• Koniec meczu! Jagiellonia Białystok obudziła się na dobre. W Lubinie wygrała z Zagłębiem 1:0!

• Żivec strzelał z 14 metrów, czterech piłkarzy Jagi rzuciło się mu pod nogi. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

• Andrzej Trubeha wszedł na boisko za Imaza.

• Imaz lobował Hładuna niemal z połowy boiska. Piłka minęła golkipera, ale także i bramkę

• Aż siedem minut doliczył sędzia do drugiej połowy.

• Starzyński zwija się z bólu. Po oddaniu strzału trafił go Pazdan.

• Starzyński otrzymał podanie piętą od Chodyny. Huknął z pola karnego, ale wysoko nad poprzeczką!

• Cernych opuścił plac gry. W jego miejsce wszedł Bartosz Bida.

• Szybko zagrali Miedziowi. Pazdan zatrzymał prostopadłą piłkę.

• Poturbowany Bartolewski opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Ratajczyk.

• Kruk zderzył się z Bartolewskim przy wyskoku do piłki. Potrzebna pomoc sztabu medycznego.

• Żivec uderzył z pierwszej piłki po dośrodkowaniu z prawej strony. Świetna parada Steinborsa.

• Żivec wszedł na boisko w miejsce Zajica.

• Imaz pakuje piłkę do siatki! Arbiter bramki nie uznał. Na spalonym wcześniej był Cernych.

• Starzyński potrzebował pomocy sztabu medycznego po starciu z Nalepą.

• Israel Puerto został napomniany żółtą kartką.

• Tomas Zajic obejrzał żółtą kartkę.

• Pakulski uderzył z dalszej odległości. Bardzo niecelnie.

• Daniel próbował centrować okolic z linii końcowej. Piłka odbiła się od zewnętrznej części poprzeczki i wyszła poza boisko.

• Pazdan przyjął na ciało zagranie Bartolewskiego. Interweniuje sztab medyczny gości.

• Dawid Pakulski wszedł za Żigulewa.

• Debiut Michała Nalepy w Jagiellonii. Były zawodnik Arki zastąpił Prikryla.

• Kacper Tabiś wszedł w miejsce Struskiego.

• Na prawym skrzydle Prikryl dokładnie obsłużył niepilnowanego w polu karnym Imaza. Hiszpan uderzył z pierwszej piłki i pokonał interweniującego nogami Hładuna.

• GOOOOOOOOL! Jesus Imaz! 1:0 dla Jagiellonii!

• Imaz z prawego skrzydła w pole karne do Cernycha. Piłka nie przeszła obrońcy Zagłębia.

• Pomylił się Pazdan. Daniel zagrał w pole karne do Zajica, ale ten nie najlepiej przyjął piłkę.

• Daleka piłka Żigulewa do Daniela. Głową poza polem karnym wybił Steinbors.

• Początek drugiej połowy!

• Trenerzy obu drużyn nie dokonali żadnych zmian.

• Arbiter kończy pierwszą połowę! W Lubinie do przerwy bez bramek.

• Szysz wystawił piłkę Starzyńskiemu. Ten kropnął tuż zza pola karnego. Steinbors odbił do boku.

• Nastić strzelał z narożnika pola karnego. Blokuje Chodyna.

• Po kornerze Bartolewski uderzył głową ponad bramką.

• Długa piłka Żigulewa do Zajica. Tiru na rzut rożny.

• Strzelał zza pola karnego Imaz. Był jeszcze rykoszet od Balicia i piłkę złapał Hładun.

• Balić w ostatniej chwili zablokował strzał Cernycha z kilku metrów!

• Prostopadłe podanie Poręby. Rozczytał to zagranie Pazdan.

• Odważnie wbiegł w pole karne Chodyna. Jego strzał zablokował Pazdan.

• Nastić z wolnego wstrzelił piłkę w pole karne. Ta minęła wszystkich graczy gości.

• Prikryl faulował rozpędzonego Daniela. Sędzia pokazał pierwszą żółtą kartkę.

• Struski wygrał pojedynek ze Starzyńskim. Ten ratował się faulem.

• Starzyński uderzył z wolnego nad murem, ale też i w bezpiecznej odległości od bramki.

• Pazdan nadepnął na stopę Starzyńskiego. Rzut wolny dla Zagłębia z ponad 20 metrów.

• Struski uderzył z pola karnego po akcji Imaza. Skuteczny blok obrońcy Miedziowych.

• Romanczuk na wolne pole w kierunku Cernycha. Balić wybił bez zastanowienia.

• Taktyczny faul Struskiego na Szyszu. Skończyło się na reprymendzie sędziego.

• Poręba przymierzył lewą nogą przy bliższym słupku. Wyraźnie obok słupka.

• Szybko zagrali Miedziowi. Daniel uderzył z 18. metrów, ale został zablokowany.

• W natarciu Zagłębie. Wrzutka Daniela z lewego skrzydła. Dalekie piąstkowanie Steinborsa.

• Ofensywny faul Cernycha. Piłkarz Jagiellonii zahaczył Szysza.

• Prikryl dośrodkował z prawej flanki. Balić w porę uprzedził Cernycha.

• Chodyna popędził wzdłuż linii bocznej. Faulował go Nastić.

• Spotkanie w Lubinie już się rozpoczęło!

• Konfrontację w Lubinie poprowadzi sędzia Sebastian Jarzębak. W wozie VAR zasiądą Szymon Marciniak i Damian Kos.

• Miedziowi zdobyli trzy punkty więcej od Jagiellonii (piętnaście), a mają jeszcze zaległy mecz do rozegrania i serię trzech wygranych z rzędu. Wygrali kolejno z Piastem Gliwice (1:0), Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (2:1) oraz Wartą Poznań (2:0).

• Teraz Jagiellonia zbiera się do przełamania serii wyjazdowej. Ta jest znacznie dłuższa. W delegacji ostatni raz zwyciężyła w marcu, również w meczu z Lechem Poznań (3:2).

• W zeszły weekend Jagiellonia Białystok przerwała niemoc sięgającą początku sierpnia. Po sześciu meczach posuchy (w tym odpadnięcia z Pucharu Polski) skromnie ograła niepokonanego dotąd lidera, Lecha Poznań (1:0).

• Oto wyjściowa jedenastka Jagiellonii Białystok:

• Zagłębie Lubin zagra w następującym składzie:

• Inauguracja 10. kolejki PKO Ekstraklasy nastąpi na Dolnym Śląsku. Zagłębie Lubin, które ma serię zwycięstw zagra z Jagiellonią, czyli drużyną, która dopiero co się przełamała i to w starciu z liderem. Witamy w relacji LIVE!

Zagłębie - Jagiellonia LIVE! Na wyjeździe bez zwycięstwa od marca

Zagłębie - Jagiellonia LIVE! Na wyjeździe bez zwycięstwa od marca ©Wojciech Wojtkielewicz

PKO Ekstraklasa. Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok ONLINE. Rozpoczynamy październik w polskiej piłce. Inauguracja 10. kolejki PKO Ekstraklasy nastąpi na Dolnym Śląsku. Zagra zespół, który ma serię zwycięstw z drużyną, która dopiero co się przełamała. Gdzie oglądać w tv mecz Zagłębie - Jagiellonia na żywo? Sprawdź, gdzie znaleźć Zagłębie - Jagiellonia stream online. Relacja live z meczu Zagłębie - Jagiellonia od godz. 20:30 w GOL24.pl.

Mecz Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok ONLINE

Jagiellonia łapie oddech. W zeszły weekend przerwała niemoc sięgającą początku sierpnia. Po sześciu meczach posuchy (w tym odpadnięcia z Pucharu Polski) skromnie niepokonanego dotąd lidera, Lecha Poznań (1:0).

Teraz Jagiellonia zbiera się do przełamania serii wyjazdowej. Ta jest znacznie dłuższa. W delegacji ostatni raz zwyciężyła w marcu, również w meczu z Lechem (3:2).

Tuż przed przerwą na reprezentacje Jagiellonia trafia na rozpędzone Zagłębie. Miedziowi zdobyli wprawdzie tyle samo punktów (piętnaście), ale mają zaległy mecz do rozegrania i serię trzech wygranych z rzędu. Wygrali kolejno z Piastem Gliwice (1:0), Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (2:1) oraz Wartą Poznań (2:0).

Zawody w Lubinie poprowadzi sędzia Sebastian Jarzębak (Piekary Śląskie). Do obsługi systemu VAR wyznaczeni zostali Szymon Marciniak i Damian Kos.

Ireneusz Mamrot, trener Jagiellonii: - Wygraliśmy pierwszy mecz po długiej przerwie, więc ciężko o to, by zespół popadł w samouwielbienie; czegoś takiego na pewno nie ma. Zeszło ciśnienie. Widać po zawodnikach, że to pozytywny kop. Jeżeli tlen jest niezbędny, to my potrzebowaliśmy zwycięstwa, żeby nie sięgać po respirator.

Nie zagrają w meczu Zagłębie - Jagiellonia:
Zagłębie: Baszkirow, Simić, Oko, Żubrowski
Jagiellonia: Runje, Wdowik, Kwiecień (?)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Zagłębie - Jagiellonia 3:0 (Ekstraklasa, 06.03.2021)
Jagiellonia - Zagłębie 2:1 (sparing, 14.01.2021)

Mecz Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w Canal+. W internecie mecz w aplikacji Canal+. Komentuje duet Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00 - zapraszamy!