PKO Ekstraklasa. Mecz Zagłębie Lubin - Wisła Płock ONLINE....

PKO Ekstraklasa. Mecz Zagłębie Lubin - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 22. kolejka
2022-02-18 18:00

Zagłębie Lubin

3

Wisła Płock

1

• Dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego weekendu. Dobranoc!

• Za tydzień Wisła Płock zagra na wyjeździe z Rakowem Częstochowa, natomiast Zagłębie Lubin w derbach Dolnego Śląska zmierzy się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław.

• Aleksander Scekić - 3
    • Łukasz Łakomy - 5, (Ilija Żigulew - bez oceny)
    • Koki Hinokio - 3
    • Erik Daniel - 4, (Bartłomiej Kłudka - bez oceny)
    • Patryk Szysz - 4, (Sasa Żivec - bez oceny)
    • Martin Doleżal - 5, (Karol Podliński - 3)

Wisła Płock

• Krysztof Kamiński - 3
    • Adam Chrzanowski - 3, (Patryk Tuszyński - bez oceny)
    • Damian Michalski - 3
    • Jakub Rzeźniczak - 2, (Kristian Vallo - 3)
    • Piotr Tomasik - 3
    • Damian Rasak - 3, (Dominik Furman - 4)
    • Mateusz Szwoch - 3
    • Rafał Wolski - 4
    • Fryderyk Gerbowski - 3, (Radosław Cielemęcki - 3)
    • Łukasz Sekulski - 4
    • Marko Kolar - 3, (Jorginho - 3)
  • Zagłębie Lubin odnosi dzisiaj bardzo ważne zwycięstwo! "Miedziowi" wychodzą ze strefy spadkowej i oddalają się od niej na trzy punkty. Natomiast Wisła Płock pozostaje w połowie tabeli.

• Koniec meczu w Lubinie! Zagłębie pewnie wygrywa z Wisła Płock 3:1!

• Mateusz Szwoch mocno uderzył z dystansu i ponownie świetnie Kacper Biesczad!

• Dominik Furman dośrodkował w pole karne Zagłębia Lubin, ale tam pewnie interweniował Kacper Bieszczad.

• Końcówka meczu w Lubinie jest bardzo chaotyczna. Żaden z zespołów nie jest w stanie zbliżyć się do pola karnego rywali.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył aż siedem minut!

• Natomiast Ilija Żigulew pojawił się w miejsce Łukasza Łakomego.

• Dwie zmiany w szeregach Zagłębia Lubin. Bartłomiej Kłudka zmienił Erika Daniela

• W zespole Wisły Płock Patryk Tuszyński zmienił Adama Chrzanowskiego.

• Po uderzeniu z dystansu Rafała Wolskiego piłkę do własnej bramki wpakował Sasa Balić, ale chwilę wcześniej jeden z zawodników Wisły Płock był na spalonym i arbiter bramki nie uznał!

• Rafał Wolski ponownie oddał strzał na bramkę gospodarzy, ale Wisła wywalczyła tylko rzut rożny.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce rywali.

• Dominik Furman oddał strzał z dystansu i po rykoszecie Wisła wywalczyła rzut rożny.

• W zespole Zagłębia Lubin Sasa Żivec zmienił Patryka Szysza.

• Sasa Balić został ukarany żółtą kartką za nieprzepisowy atak na bramkarza rywali.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły trafiło wprost w ręce Krzysztofa Kamińskiego.

• Dwójkowa akcja Erika Daniela i Karola Podlińskiego, ale w ostatniej chwili stanął między nimi Adam Chrzanowski.

• Pierwsza zmiana w szeregach Zagłębia Lubin. Karol Podliński zmienił Martina Doleżala.

• W odpowiedzi Rafał Wolski zdecydował się na strzał z dystansu, ale pewnie interweniował Kacper Bieszczad.

• Patryk Szysz wpadł z piłką w pole karne Zagłębia Lubin, ale w decydującym momencie stracił piłkę.

• Erik Daniel popędził lewą stroną boiska, ale dośrodkował wprost w ręce Krzysztofa Kamińskiego.

• Natomiast Dominik Furman wszedł w miejsce Damiana Rasaka.

• Radosław Cielemęcki pojawił się w miejsce Fryderyka Gerbowskiego

• Trzy zmiany w szeregach Wisły Płock. Jorginho zmienił Marko Kolara

• Patryk Szysz zagrał w pole karne Wisły do Łukasza Łakomego, ten świetnie minął rywala i mocnym strzałem pokonał Krzysztofa Kamińskiego!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! Zagłębie Lubin trzeci raz trafia do bramki rywala za sprawą Łukasza Łakomego!

• Łukasz Sekulski ucierpiał po starciu z jednym z rywali.

• Łukasz Łakomy dośrodkował ze skrzydła w pole karne Wisły wprost na głowę Martina Doleżala, a ten precyzyjnym strzałem zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Martin Doleżal daje prowadzenie Zagłębiu Lubin zdobywając swoją drugą bramę w tym meczu!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce gości.

• Koki Hinokio zacentrował ze skrzydła, ale obrońcy Wisły wybili piłkę na rzut rożny.

• Pierwsza zmiana w tym meczu w szeregach Wisły Płock. Kristian Vallo zmienił Jakuba Rzeźniczaka.

• Patryk Szysz dostał piłkę w polu karnym Wisły, ale tam łatwo stracił piłkę.

• Fryderyk Gerbowski wpadł z piłką w pole karne Zagłębia, minął rywala i upadł! Sędzia jednak podobnie jak w przed przerwą ukarał gracza "Nafciarzy" za symulowanie.

• Koki Hinokio popędził lewą stroną boiska, wpadł w pole karne Wisły, ale zagrał niecelnie.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu w Lubinie!

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu w Lubinie. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Lubinie. Do przerwy remis 1:1.

• Patryk Szysz został ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Patryk Szysz wpadł z piłką w pole karne Zagłębia Lubin, gdzie upadł, ale arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego powędrowało wprost na głowę Mateusza Bartolewskiego, ale ten nie zdołał skierować piłki do bramki rywali!

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu, a ukarany nią Mateusz Szwoch.

• Mocne wstrzelenie piłki w pole karne Zagłębia, ale tam Marko Kolar nie zdołał opanować piłki.

• Koki Hinokio dostał piłkę w polu karnym Wisły, oddał strzał, ale trafił wprost w przeciwnika.

• Erik Daniel popędził prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie nie trafiło do żadnego z partnerów.

• Patryk Szysz oddał strzał z dalszej odległości, ale piłka powędrowała nad poprzeczką bramki rywali.

• Patryk Szysz pokusił się o indywidualną akcję, ale stracił piłkę w decydującym momencie!

• Po świetnej kombinacyjnej akcji Zagłębia Lubin piłka trafiła na skrzydło do Kacpra Chodyny, ten zagrał w pole karne Wisły do Martina Doleżala, który na raty, ale skutecznie pokonał bramkarza gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Martin Doleżal doprowadza do wyrównania!

• Rafał Wolski dostał piłkę pod polem karnym Zagłębia, ale łatwo stracił piłkę.

• Martin Doleżal oddał strzał z dystansu, ale świetną interwencją popisał się Krzysztof Kamiński!

• Eric Daniel dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne Wisły Płock, ale zupełnie bez zagrożenia.

• Zagłębie Lubin lepiej prezentuje się w tej pierwszej części pierwszy połowy meczu, ale na razie to Wisła Płock okazała się skuteczniejsza.

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne Wisły Płock, ale tym razem Martin Doleżal uderzył obok słupka.

• Kacper Chodyna popędził skrzydłem, dograł do środka do Erika Daniela, ale jego strzał głową okazał się bardzo niecelny.

• Damian Michalski zgrał piłkę w pole karne gospodarzy wprost pod nogi Łukasza Sekulskiego, ten spokojnie przyjął piłkę i oddał precyzyjny strzał, z którym nie miał żadnych szans Kacper Bieszczad!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Łukasz Sekulski zdobywa pierwszą bramkę w tej kolejce i Wisła Płock obejmuje prowdzenie!

• Erik Daniel oddał strzał z dystansu, ale piłka powędrowała obok bramki gości.

• Rafał Wolski ponownie faulowany w środku pola. Pomocnik Wisły Płock na razie bardzo aktywny.

• Rafał Wolski został sfaulowany w środku pola, ale jeszcze bez konsekwencji kartkowych.

• W odpowiedzi Piotr Tomasik popędził lewą stroną boiska, dośrodkował w pole karne Zagłębia wprost na głowę swojego partnera z zespołu, ale ten strzałem z bliskiej odległości trafił wprost w rywala!

• Koki Hinokio oddał strzał z dystansu na bramkę Krzysztofa Kamińskiego, ale ten spokojnie interweniował.

• Zagłębie Lubin spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola.

• Rozpoczynamy pierwszy mecz 22. kolejki PKO Ekstraklasy!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Lubinie. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast tak prezentuje się zestawienie Zagłębia Lubin:

• Oto skład Wisły Płock na dzisiejsze spotkanie:

• Pierwszy mecz tego sezonu pomiędzy obiema drużynami zakończył się bardzo wysokim zwycięstwem Wisły Płock. "Nafciarze" po dwóch bramkach Łukasza Sekulskiego, golu Rafała Wolskiego i samobójczym trafieniu Iana Pino Solera wygrali z "Miedziowymi" aż 4:0! Dzisiaj rywalizacja zapowiada się bardziej wyrównanie, ale żaden wynik nie będzie niespodzianką.

• Wisła Płock w tym roku kalendarzowym prezentuje się minimalnie lepiej. "Nafciarze" dwa tygodnie temu niespodziewanie zremisowali na wyjeździe z Radomiakiem radom 1:1, a przed tygodniem gładko przegrali u siebie z Piastem Gliwice 0:2. Dla Wisły Płock dzisiaj również będzie to najłatwiejszy przeciwnik w tym roku.

• W tym roku Zagłębie Lubin przegrało oba ligowe spotkania. Najpierw na własnym stadionie uległo fatalnej w tym sezonie Legii Warszawa, a przed tygodniem po bramce w końcówce spotkania straciło komplet punktów w meczu z Pogonią Szczecin. Dzisiaj przyjdzie ewidentnie najłatwiejszy przeciwnik, ale nic nie gwarantuje "Miedziowym" zwycięstwa.

• Natomiast Zagłębie Lubin zajmuje trzecie od końca miejsce w lidze z dorobkiem dwudziestu "oczek". "Miedziowi" nie radzą sobie najlepiej i każdy ligowy punkt przychodzi z ogromnym trudem. Dzisiaj o punkt również nie będzie tak łatwo.

• Faworytem tego pojedynku wydaje się być Wisła Płock, która przed tą kolejką zgromadziła na swoim koncie trzydzieści punktów, co daje jej ósme miejsce w lidze. W przypadku dzisiejszego zwycięstwa "Nafciarze" moją awansować o dwie pozycje do góry.

• Witamy serdecznie! Na inaugurację 22. kolejki PKO Ekstraklasy Zagłębie Lubin na własnym stadionie zmierzy się z Wisłą Płock. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

©Fot. Mateusz Ludwiczak / Wisła Płock S.A.

Mecz Zagłębie Lubin - Wisła Płock ONLINE. 22. kolejka rozpocznie się na Dolnym Śląsku. Miedziowi liczą na pierwsze zwycięstwo po powrocie trenera Piotra Stokowca. Relacja LIVE od godziny 18:00.

Mecz Zagłębie Lubin - Wisła Płock ONLINE

Zagłębie miało gonić czołówkę, a tymczasem spadło do strefy spadkowej. Wyszło tak ze względu na dwie porażki: najpierw 1:3 z Legią Warszawa (u siebie), następnie 1:2 z Pogonią Szczecin (1:2).

Słabo na początku umownej wiosny wypadła również Wisła. Jej zdobycz to punkt. Zaczęła od wyjazdowego remisu z Radomiakiem Radom (1:1), po czym straciła swoją twierdzę na rzecz Piasta Gliwice (0:2).

Na tę chwilę różnica między Zagłębiem a Wisłą wynosi dziesięć punktów - na korzyść Nafciarzy.

Maciej Bartoszek, trener Wisły: - - Na pewno czeka nas trudny pojedynek. Co prawda Zagłębie Lubin rozpoczęło rundę od dwóch przegranych, ale w ich grze widać na pewno duże przebłyski. Poza tym wyniki mogą zamazywać rzeczywisty obraz również z tego względu, że na start dostali mocnych rywali — zawsze groźną Legię Warszawa oraz będącą w gazie Pogoń Szczecin.

Przewidywane składy na mecz Zagłębie Lubin - Wisła Płock:
Zagłębie: Hładun - Chodyna, Kopacz, Ławniczak, Balić - Szysz, Scekić, Żygulow, Łakomy, Daniel - Doleżal.
Wisła: Kamiński - Zbozień, Michalski, Rzeźniczak, Vallo - Wolski, Szwoch, Rasak, Cielemęcki, Tomasik - Sekulski.

Nie zagrają w meczu Zagłębie Lubin - Wisła Płock:
Zagłębie: Poręba, Żubrowski (kartki), Starzyński (?), Ratajczyk, Zajic, Kruk, Baszkirow (kontuzje)
Wisła: Warchoł

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Wisła - Zagłębie 4:0 (Ekstraklasa, 20.08.2021)
Wisła - Zagłębie 4:0 (Ekstraklasa, 16.05.2021)

Mecz Zagłębie Lubin - Wisła Płock TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji Canal+. Komentuje duet Rafał Dębiński, Maciej Murawski. Relacja LIVE od godziny 18:00 w GOL24 - zapraszamy!