Tunezja

2

• Koniec! Tunezja ogrywa Zambię!

• Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

• Msakni dośrodkował z lewej strony boiska, a Yassine Chikhaoui mocnym strzałem głową pokonał bramkarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Yassine Chikhaoui 2:1 dla Tunezji!

• Mauka z kontuzją opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Jackson Mwanza

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Ahmed Akaichi strzelcem, asystował Syam Ben Youssef!

• Trzy minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy

• Znowu groźnie pod bramką Tunezji, ale bramkarz obronił strzał Mayuki z bliskiej odległości!

• Ławka Zambii: Munyao, Malama, Lungu, Kabwe, Sautu, Musakanya, Mulenga, Kampamba, Titima, Mwanza, Ngoma

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Te podamy już za chwilkę, tymczasem zapoznajcie się z zapowiedzią tego meczu, którą przygotował dla Was Grzegorz Ignatowski