Warta Poznań

2

Polonia Bytom

0

• Koniec meczu! Po półtoramiesięcznej przerwie Warta zdołała wygrać na własnym stadionie, pokonując 2:0 Polonię Bytom. Za uwagę dziękują Piotr Bąk i Wojciech Maćczak. Jednocześnie zapraszamy na kolejne relacje w Ekstraklasa.net, a zwłaszcza na nasz następny LIVE z niedzielnego spotkania Warta Poznań - Pogoń Szczecin.

• Akcja Polonii zwieńczona serią prostych błędów gości.

• Dośrodkowanie Tomczyka zablokował Jasiński, a sędzia przedłużył mecz o 3 minuty.

• Foszmańczyk puścił Gajtkowskiego, ale szybszy Balaż, który złapał piłkę.

• Za Reissa wchodzi Foszmańczyk.

• Boisko opuścił Paulista, w jego miejsce Tomczyk.

• Polonia pewnie nie do końca, chociaż postawa bytomian na boisku mówi co innego.

• Mecz powoli zbliża się do końca, obie ekipy chcą chyba zadowolone z takiego rezultatu

• Bardzo prosty błąd techniczny Tomasza Magdziarza, zdarza się nawet najlepszym

• Z rzutu wolnego strzelał Goliński. Było groźnie, ale skończyło się na rzucie rożnym.

• Rzut wolny dla gospodarzy 40 metrów od bramki strzeżonej przez Balaża

• Świerczok nie gra dzisiaj dobrego spotkania, trzeba jednak otwarcie przyznać, że koledzy mu nie specjalnie mu pomagają

• Z 20 metrów przymierzył Świerczok, ale nie trafił do bramki, strzeżonej przez Grzegorza Szamotulskiego.

• Sprzed pola karnego mocno uderzał Reiss, ale w bramce dobrze spisał się Balaż.

• W miejsce Bereszyńskiego wchodzi Sasin. Młody zawodnik Warty żegnany brawami, na co z pewnością zasłużył postawą w dzisiejszym meczu.

• Kapitalne uderzenie Ngamayamy jeszcze lepiej broni Balaż

• Kolego "GDZIE JEST ORZEŁ!!!..." - prosimy o zadanie tego pytania działaczom PZPN, bo my niestety nie znamy odpowiedzi.

• Gajtkowski wchodzi na boisko w miejsce strzelca pierwszej bramki Marcina Klatta

• Jak najbardziej, Polonia po przerwie gra dużo słabiej, tak jakby zdecydowanie odpuściła.

• Polonia zdecydowanie spuściła z tonu po stracie drugiej bramki, goście pogodzili się chyba z porażką. Zgodzisz się Wojtek z moją opinią?

• W miejsce Pokotyliuka wchodzi Góral.

• Klatt próbował wypuścić Ngamayamę, ale zamiast do swojego kolegi z zespołu, podał do jednego z obrońców Polonii.

• Piłka jak po stole bilardowym odbijała się w polu karnym Polonii, ostatecznie jednak uderzenie Klatta okazało się być niecelnym

• Michalak wchodzi na boisko w miejsce Sinclaira.

• Eureka!

• Pewnie oznacza to, że za chwilę zawodnik gości wejdzie na boisko,.

• Do wejścia na boisko szykuje się Krzysztof Michalak

• Balaż uprzedził szarżującego lewą stroną Magdziarza. Bramkarz Polonii bardzo przytomnie wyszedł z własnego pola karnego i zażegnał niebezpieczeństwo, wybijając piłkę w aut.

• Zagranie Tomasza Magdziarza pozostawimy bez komentarza...

• Dwa rzuty rożne dla Polonii nie przyniosły żadnego zagrożenia pod bramką Szamotulskiego.

• Bramka stadiony świata! Nie! Stadiony Wszechświata! Kapitalne uderzenie piętką Jasińskiego! I Warta prowadzi już 2:0

• 2:0 DLA WARTY!!! ŁUKASZ JASIŃSKI OŚMIESZYŁ DEFENSYWĘ GOŚCI!!!

• Pospieszył się Magdziarz z decyzją o strzale, Warta ma jednak rzut rożny

• Z początkiem drugiej połowy Warta wyraźnie złapała wiatr w żagle. Polonia nie istnieje na boisku, "Zieloni" całkowicie zdominowali mecz.

• Dośrodkowanie Kosznika na długi słupek, tam z pięciu metrów uderzał Magdziarz, ale trafił wprost w Balaża!

• Kapitalna centra Magdziarza spadła na głowę Reissa, który pomylił się nieznacznie z 4 metrów

• To trzecia bramka wypożyczonego z Pogoni Szczecin napastnika w tym sezonie. To dość mizerny dorobek jak na wysuniętego snajpera.

• Kapitalna asysta Alaina Ngamayamy do Marcina Klatta który zdobył bramkę strzelając między nogami Balaża

• GOOOOL DLA WARTY!!! MARCIN KLATT!!!

• Po rozegraniu rzutu wolnego bardzo groźnie strzelał Vascak. Piłkę zmierzającą w dolny narożnik bramki sparował Szamotulski.

• Mąka wykrzyczał chyba wszystkie żale, słychać go było nawet na trybunie prasowej ;)

• Ngamayama ukarany żółtą kartką za faul na Mące.

• Piłkarze Warty dwukrotnie skiksowali we własnym polu karnym, na szczęście dla nich piłka ostatecznie wyszła w aut.

• Rzut wolny dla gości na skraju pola karnego Warty

• Drugą połowę spotkania rozpoczną gospodarze a więc piłkarze Warty

• Wracamy do relacji po przerwie, wypiliśmy kawę, herbatę więc jest nam trochę cieplej

• Koniec pierwszej połowy, do przerwy remis 0:0.

• Coś w ostatnich minutach odbiegamy od tematu meczu, a to oznacza, że na boisku dzieje się niewiele. Po niezłym początku gra siadła, oba zespoły czekają już na przerwę.

• Niecelne uderzenie Paulisty zza pola karnego

• Piotrku - przecież Adam Małysz zakończył już karierę, więc nasz Orzeł z Wisły tej zimy na pewno nie przyleci.

• Gdzie jest orzeł? Niedługo przyleci :)

• Długa piłka Golińskiego z rzutu wolnego, głową niecelnie strzelał Sobieraj. Zagranie byłego lechity niezbyt dobre, piłka leciała zbyt długo, by zagrozić bramce Polonii.

• Paulista uderzał sprzed linii pola karnego, piłkę łapie Szamotulski.

• Dobrze uderzenie Magdziarza bardzo dobrze broni Balaż , który poradził sobie także z dobitką tego samego zawodnika

• My tu gadu gadu a gra się toczy, ale odpowiedź na pytanie jak żyć pozostawiamy wam drodzy kibice :)

• Pracujesz sobie na zakaz stadionowy Piotrek :)

• Fatalne podanie Kosznika do Ngamayamy. Cytując klasyka: "Panie Premierze- jak żyć po takim podaniu?"

• Żółtą kartką ukarany Łukasz Jasiński.

• W pierwszej połowie na pewno mogą nie podobać się dośrodkowania "Zielonych"

• Kosznik próbował ograć Vascaka, ale Słowak okazał się lepszy.

• Pokotyliuk faulował Ngamayamę, za co ukarany został żółtą kartką.

• Kolejną niezłą akcję na skrzydle przeprowadził Bartosz Bereszyński, jak na razie jest to pierwszoplanowa postać Warty

• Mąka dość bezmyślnie faulował Sasina, na razie jednak obyło się bez kartki.

• Zza pola karnego uderzał Alain Ngamayama, było groźnie ale Balaż odprowadził piłkę wzrokiem

• Killar faulował Klatta na połowie Polonii, będzie rzut wolny dla Warty.

• Goliński fantastycznie podał do Magdziarza, ale tego uprzedził bardzo dobrze wychodzący z bramki Balaż

• Gdy rozmawiałem z trenerem Araszkiewiczem tuż po jego zatrudnieniu w Warcie stwierdził, że problemem poznańskiego zespołu jest to, że piłkarze za bardzo chcą wejść z piłką do bramki. I teraz właśnie ten błąd popełnił Goliński.

• Michał Goliński w niesamowitej sytuacji przestrzelił! Powinno być 1:0 dla Warty!

• W tym meczu jednak daleko do kompromitacji "Zielonych", jednak ich gra wygląda bardzo dobrze tylko do linii pola karnego. Potem jest nieco gorzej, szczególnie jeśli chodzi o strzały na bramkę

• Nie mają innego wyjścia, bo w przeciwnym razie mogą wkrótce obudzić się w strefie spadkowej. A to już byłaby ogromna kompromitacja jak na zespół, który miał grać o awans.

• Tym razem na pozycji spalonej dał złapać się Piotr Reiss, widać jednak, że gospodarze chcą walczyć o pełną pulę

• Kosznik dośrodkował w pole karne, piłka spadła na głowę Magdziarza, który był jednak do strzału zupełnie nieprzygotowany

• Magdziarz dośrodkował w pole karne, Sinclair wolał nie ryzykować i wybił piłkę na rzut rożny.

• Bereszyński bardzo łatwo zrezygnował z biegu za piłką a szkoda, bo młody "Warciarz" mógł w tej sytuacji powalczyć

• Klatt zapomniał chyba, że jakieś kilkadziesiąt lat temu wprowadzono zasadę spalonego do piłki nożnej :)

• Klatt skierował piłkę do siatki, ale był na kilkumetrowym spalonym.

• Z rzutu wolnego za nisko dośrodkowywał Reiss, do wybitej przez obrońców piłki dopadł Sobieraj i dośrodkował w pole karne. Tam jednak zawodnicy z Bytomia po raz kolejny okazali się lepsi.

• "Zielono-Biali" na trybunach, kibice Warty jak na razie na "5" w tym meczu chociaż jest ich niewielu to naprawdę są dobrze słyszalni

• Jasiński ucierpiał w starciu na boisku, ale po chwili podniósł się i gra będzie kontynuowana.

• Kwadrans gry za nami, nie wiem czy się ze mną zgodzisz Wojtek, ale jak na razie zdecydowanie dominuje Warta na boisku

• Długa piłka Vascaka w kierunku Mąki, ale były zawodnik Polonii Warszawa nie miał szans, by dojść do tego podania. Piłkę złapał Szamotulski.

• Po podaniu Magdziarza Reiss źle przyjął piłkę w polu karnym Polonii.

• Dobrze próbował w pole karne wbiegać Sasin jednak doskonale uprzedził go Chomiuk

• Jedyne czego nam w tym momencie może brakować to celne strzały na obie bramki

• Jasiński traci piłkę na linii pola karnego Polonii. Środkowy obrońca Warty jest dziś wyjątkowo aktywny na połowie rywala.

• Reiss faulowany w środku pola przez Pokotyliuka.

• Klatt fauluje w ataku, jak na razie bardzo słabe zawody piłkarza wypożyczonego z Pogoni Szczecin

• Polonia przeprowadziła kolejną nieudaną akcję, tym razem Vascak przegrał walkę o piłkę z Kosznikiem

• Nieprecyzyjne zagranie Bereszyńskiego do Reissa. A szkoda, bo zanosiło się na niezłą akcję gospodarzy.

• Na razie całkiem dobry mecz w wykonaniu obu zespołów, czekamy tylko na bramki.

• No ale Wojtek musimy przyznać, że jak było nam zimno przed meczem tak początek zawodów rozgrzał nas o kilka stopni nieprawdaż?

• Zbyt mocne podanie Sobieraja w kierunku Reissa i piłka ląduje w rębach Balaża.

• Bardzo ładna akcja Warty a konkretnie Bereszyńskiego, który zwiódł najpierw jednego z obrońców Polonii a następnie uderzył na bramkę Balaża

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pojedynek główkowy z Vascakiem przegrał Sobieraj. Do wybitej przez zawodnika Polonii piłki doskoczył Jasiński, jego strzał po rykoszecie trafił do Bereszyńskiego, a ten stojąc kilka metrów od bramki próbował podawać. Pytanie tylko do kogo.

• Bartosz Bereszyński wywalczył pierwszy rzut rożny dla swojego zespołu w tym spotkaniu

• Po ustawieniu widać, że Polonia zamierza zagrać dzisiaj ofensywnie. Trener Fornalak wystawił dzisiaj dwóch napastników: Jakuba Świerczoka i Jeana Paulistę.

• Polonia od razu ruszyła na Warciarzy, którzy schowani na swojej połowie boiska czekają na okazję z kontrataku. Pytanie tylko czy się doczekają?

• Jak na tak małą liczbę kibiców, doping wychodzi całkiem nieźle.

• Kibice Warty zorganizowali się dzisiaj bardzo dobrze, mają bęben i głośnym dopingiem wspierają swój zespół. Brawo!

• Zaczynamy pierwszą połowę spotkania!

• Obie drużyny już na boisku, za chwilę początek spotkania.

• Jaki drodzy kibice typujecie wynik spotkania?

• Hymn Warty Poznań rozbrzmiewa na Bułgarskiej pojawiają się piłkarze obu ekip

• Na stadionie nie ma więcej niż 300 kibiców, wygląda to tak jakbyśmy rozgrywali mecz ligi okręgowej a nie 1 ligowe spotkanie na obiekcie Euro 2012

• Oby tylko trwające w mieście remonty skończyły się przed tą wielką piłkarską imprezą, bo inaczej Euro będzie jedną wielką męką zarówno dla kibiców, jak i mieszkańców Poznania.

• Dotarł do nas Wojtek, małe korki w Poznaniu, tramwaje nie jeżdżą czyli już na 100% wiemy, że za kilka miesięcy czeka nas Euro :)

• Rozgrzewają się również zawodnicy obu ekip, do rozpoczęcia spotkania pozostało 25 minut

• Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

• Na rozgrzewce pojawili się właśnie bramkarze Warty Poznań, nie witają ich brawa, bo tych rąk jak na razie prawie nie ma na stadionie

• Największą gwiazdą bytomskiego zespołu jest w tej chwili młody Jakub Świerczok, którym w ostatnich dniach zainteresowało się podobno francuskie Sochaux

• Jak na razie na stadionie zjawiło się... kilkunastu fanów Warty miejmy nadzieję, że darmowe wejściówki przyciągną dzisiaj 2 może 3 tysiące fanów "Zielonych"

• Witamy serdecznie, z tej strony Piotr Bąk oraz Wojciech Maćczak zapraszamy na relację live z meczu Warta Poznań- Polonia Bytom, prosto ze stadionu przy ulicy Bułgarskiej!