• Arbiter dolicza 3 minuty do końca spotkania.

• Pomocy medycznej potrzebuje Cverna, miejmy nadzieję, że to nic groźnego.

• Zmiana również w zespole Rumaka, Marzec w miejsce Mikinićia

• Walski <------ Sikora

• Zmiana w ekipie Ruchu Chorzów, Mello <------ Nowakowski

• Rzut rożny dla gości, na 5 metrze podanie dostał Małkowski i prostym strzałem pakuje piłkę do siatki. Zawodnicy Odry chyba są już myślami na wakacjach...

• GOOOL !!! Dominik Małkowski i jest już 3:0 !

• Kwadrans pozostał do końca regulaminowego czasu gry, trzeba przyznać, że na murawie w Opolu spodziewaliśmy się więcej emocji.

• Teraz chciał zaskoczyć Bankowa Habusta, ale jego uderzenie również nie sprawiło kłopotów golkiperowi Ruchu Chorzów.

• Wychodził na czystą pozycję Skrzypczak, arbiter dopatrzył się spalonego!

• Uderzenie Winiarczyka, spokojnie interweniuje Bankow.

• Faul na Mello i żółta kartka dla Brusiło.

• Pierwsza zmiana w polu, Ladecky w miejsce Wodeckiego.

• Przy piłce utrzymują się zawodnicy Odry, brakuje groźnych strzałów na bramkę Bankowa.

• Bardzo dobry strzał z 14 metrów Mikinicia, piłka o centymetry przelatuje nad poprzeczką !

• Zaczynamy drugą połowę tego spotkania!

• Koniec tej pierwszej części spotkania, wracamy po przerwie!

• Nie dzieje się dziś zbyt wiele na murawie, Ruch Chorzów prostymi środkami zdobywa swoje bramki, a zawodnicy Odry wcale nie starają się im w tym przeszkodzić

• Kombinacyjna akcja Ruchu, zagranie piętą na 10 metr do niepilnowanego Hołowni, który zdobywa drugą bramkę dla Ruchu Chorzów!

• GOOOOOL !!! Mateusz Hołownia !

• Dobrze teraz zawodnicy Ruchu, wystawioną piłkę na 15 metrze otrzymał Bogusz, jego uderzenie broni Kuchta!

• Żółta kartka Wodeckiego, za faul na Kowalskim w środku pola.

• Dośrodkowanie Mello w pole karne, wybija to Skrzypczak.

• Powalczył na prawej stronie Kowalski i wywalczył korner.

• Niziołek fauluje teraz Mello, dość ostro by pokazać żółtą kartkę.

• Odra po straconej bramce jakoś nie specjalnie spieszy się do ataków, natomiast Ruch spokojnie wyczekuje na swoją kolejną szansę.

• Dośrodkowanie Walskiego w pole karne, fatalny błąd obrońcy Odry i Majewskiemu nie pozostało nic innego jak precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę pokonać Kuchtę.

• GOOOOL !!! Mateusz Majewski !

• Stały fragment gry nie przyniósł żadnego zagrożenia, gramy dalej.

• Zbyt mocne dośrodkowanie Komarnickiego, ale powalczył jeszcze o piłkę Hołownia i będzie rzut rożny dla przyjezdnych

• Dośrodkowanie z lewej flanki w pole karne Wodeckiego, Skrzypczak niecelnie trafia w piłkę i ta przelatuje kilka metrów obok bramki.

• Pierwsza interwencja Kuchty, płaski strzał Bogusza broni golkiper gospodarzy.

• Bardzo spokojnie jest na boisku przez ten pierwszy kwadrans gry, obie drużyny wymieniają podania głównie w środku pola i niestety brakuje konkretnych sytuacji podbramkowych.

• Maćczak próbował swoich sił w uderzeniu z dystansu, piłka przeleciała dobre kilkanaście metrów nad bramką rywala.

• Nisko zagrywa futbolówkę Niziołek i zawodnicy Ruchu bez problemów oddalają zagrożenie.

• Zagranie ręką Urbańczyka. Rzut wolny dla gospodarzy, przy piłce Niziołek a do bramki Bankowa około 30 metrów.

• Dośrodkowanie w pole karne Kowalskiego, spokojnie łapie to Kuchta

• Atak pozycyjny Odry Opole, prostopadłe podanie Winiarskiego zbyt mocne i od bramki rozegra Bankow

• Seria autów dla zawodników Ruchu, rozgrywanych głównie w środku boiska.

• Przejęli futbolówkę piłkarze Odry Opole, ale mają problemy by wyjść z własnej połowy.

• Faul taktyczny Walskiego i arbiter ukarał go żółtym kartonikiem.

• Faulowany w środku boiska młodziutki Bogusz, przy piłce utrzymują się goście.

• Wrzutka w pole karne, ale faulował rywala Urbańczyk i od bramki wznowi Kuchta.

• Szybko rozpoczęli akcję zawodnicy Ruchu, wybił piłkę Winiarczyk i mamy pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu.

• Zaczynamy!

• Sędzia - Daniel Kruczyński wyprowadził obie ekipy na murawę, losowanie stron i za chwilę pierwszy gwizdek.

• Obecnie Odra Opole zajmuje 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 42 punktów, natomiast Ruch Chorzów wciąż zamyka tabele NICE 1 Ligi z 24 oczkami na koncie i już w tej kolejce może oficjalnie pożegnać się z rozgrywkami w pierwszej lidze.

• Wyjściowe składy już znamy, goście dziś w identycznym zestawieniu sprzed tygodnia, natomiast w ekipie Odry Martin Baran znalazł się na ławce rezerwowych, a zastąpił go Marcin Wodecki.

• Witamy Państwa bardzo gorąco, za niespełna 20 minut rozpoczniemy relacje NA ŻYWO ze spotkania Odra Opole - Ruch Chorzów, które rozegrane zostanie w ramach 32 kolejki NICE 1 Ligi.

red

Mecz Odra Opole - Ruch Chorzów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Odra Opole - Ruch Chorzów ONLINE. Już dziś, przy okazji meczu z 14-krotnym mistrzem Polski Ruchem Chorzów, nastąpi oficjalny debiut Mariusza Rumaka w roli trenera Odry Opole. "Niebiescy", aby utrzymać się w Nice 1 Lidze, potrzebują kompletu punktów do końca sezonu, w tym także przeciwko Odrze. Gdzie oglądać mecz Odra Opole - Ruch Chorzów? Transmisja w telewizji.

Odra Opole - Ruch Chorzów ONLINE

Przed opolską publicznością piłkarze będą chcieli kontynuować zdobywanie oczek. Ostatnio przełamali zwycięską niemoc po 12 meczach. Dziś przyjdzie zmierzyć się z Ruchem Chorzów, który - co prawda - wygrał z GKS-em Katowice, wciąż jest ostatni w tabeli i zmierza w stronę 2. ligi. W drużynie Odry zadebiutuje Mariusz Rumak, który niedawno został nowym (już trzecim) szkoleniowcem opolan w tym sezonie.

- Zapraszam na to spotkanie - bezpośrednio zachęca nowy szkoleniowiec niebiesko-czerwonych. - Gramy o fajnej godzinie, bo już nie będzie gorąco, do tego przy sztucznym świetle, a i Ruch Chorzów, pomimo tego, że jest teraz ostatni w tabeli, to jest to jednak uznana marka z wielką tradycją. Może być naprawdę ciekawie.
[SPRAWDŹ! Najlepsze europejskie ligi piłkarskie w ofercie player+]

Ruch spadnie z Nice 1. Ligi jeśli dziś nie wygra, albo wygra, lecz Olimpia Grudziądz pokona w ten weekend w Częstochowie zespół Rakowa lub Stomil okaże się lepszy od Wigier w Suwałka lub Górnik Łęczna co najmniej zremisuje z Puszczą Niepołomice. Jak widać, warunki są wręcz nieziemskie. - Dopóki mamy chociaż cień szansy, musimy robić wszystko by ją podtrzymać - mówi Dariusz Fornalak. Nastroje w klubie poprawiły się, gdy Niebiescy pokonali odwiecznego rywala 1:0.

Piłkarze Odry długo byli rewelacją Nice 1 Ligi, ale w tym roku kalendarzowym ich gra nie wyglądała dobrze. Dość powiedzieć, iż nie wygrali 12 meczów z rzędu, a posadę stracił poprzednik Rumaka - Mirosław Smyła. W minioną sobotę, pod wodzą tymczasowego trenera Piotra Plewnii, Odra pokonała jednak na wyjeździe Podbeskidzie Bielsko-Biała i widmo nieoczekiwanego spadku przestało jej zaglądać w oczy.

Jesienią Ruch wygrał z Odrą 3:1, a gole strzelali Marcin Kowalczyk, Bojan Marković i Bartosz Nowak. Dla zespołu z Opola honorowe trafienie zantował Jakub Haubsta.

Sonda

Kto wygra mecz 1. ligi: Odra Opole - Ruch Chorzów?

SĘDZIA

Arbitrem spotkania będzie Daniel Kruczyński z Żywca.

Odra Opole - Ruch Chorzów TRANSMISJA TV

Transmisja meczu Odra Opole - Ruch Chorzów od godziny 20.30 w Polsacie Sport. Komentują Tomasz Włodarczyk i Tomasz Łapiński.
Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV

Odra Opole - Ruch Chorzów LIVE
Internetowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra. Serdecznie zapraszamy.