Mecz Chrobry Głogów - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Chrobry Głogów - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

• Za uwagę dziękuje Piotr Bernaciak!

• Koniec meczu, Miedź wygrywa z Chrobrym w Głogowie 2:1 i zostaje liderem tabeli I ligi!

• Zaczęła się ostatnia minuta doliczonego czasu!

• Michał Bartkowiak zastępuje na placu gry Przemysława Mystkowskiego.

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• Michał Borecki przewraca się w starciu z Tomislavem Boziciem, nie ma mowy o przewinieniu, grę wznowi Paweł Kapsa!

• Kibice Chrobrego bez wiary we własną drużynę opuszczają już trybuny.

• Paweł Zieliński melduje się na murawie w miejsce Wojciecha Łobodzińskiego.

• Do wejścia na boisko przygotowuje się Paweł Zieliński.

• Michał Ilków-Gołąb decyduje się na dośrodkowanie w pole karne, jednak do wrzutki nie dotarł Konrad Kaczmarek.

• Zbliżamy się do końca meczu, a Chrobry nadal nie przeważa choćby optycznie.

• Ostatecznie zamiast dośrodkowania Mateusz Machaj zdecydował się na bezpośredni strzał na bramkę, jednak poradził sobie Paweł Kapsa.

• Grzegorz Bartczak fauluje Karola Danielaka przy linii bocznej, zanosi się na dośrodkowanie w szesnastkę Miedzi.

• Strzał Rafała Augustyniaka trafia prosto w mur.

• Seweryn Michalski z żółtą kartką za faul przed własnym polem karnym, to dobre miejsce do strzału na bramkę.

• Rzut rożny dla Chrobrego po interwencji Tomislava Bożicia.

• Konrad Kaczmarek ukarany żółtą kartką za ostre wejście w nogi rywala.

• Mieliśmy nadzieję, że mecz zrobi się jeszcze ciekawszy, tymczasem po strzeleniu gola dającego prowadzeniu Miedź wyraźnie spuściła z tonu. Chrobry również nie stwarza większego zagrożenia.

• Jakub Vojtus zmieniony przez Fabiana Piaseckiego.

• Za moment zmiana również w Miedzi.

• I to właśnie Serhij Napołow uderzał z dystansu, posyłając piłkę wysoko nad poprzeczką.

• ...a Marcela Gąsiora zastępuje Serhij Napołow.

• Michał Borecki zmienia Jakuba Bacha...

• Już za moment zmiany w zespole Chrobrego.

• Nad stadionem w Głogowie zaczął lać deszcz.

• Zawodnik wypożyczony z Jagiellonii przebiegł z piłką kilkanaście metrów pod pole karne, po czym huknął ile sił w nogach, Sławomir Janicki nie dał rady obronić tego precyzyjnego strzału!

• Mocne uderzenie i gol! Przemysław Mystkowski z trafieniem w debiucie!

• Już od początku pierwszej połowy meczu Miedź dąży do zdobycia kolejnego gola.

• Świetnie z piłką w pole karne przedarł się Rafał Augustyniak, indywidualny rajd zatrzymał wychodzący z bramki Sławomir Janicki - golkiper mocno odczuł skutki tej interwencji!

• Mecz wznowiony, piłkę ma Miedź!

• Wracamy do Głogowa, za moment ruszamy z drugą połową meczu.

• Do przerwy oglądamy ciekawy mecz, pełen sytuacji strzeleckich. Nieco lepiej prezentują się goście, którzy długo dążyli do wyrównania i tuż przed przerwą swój cel osiągnęli.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy w Głogowie remis!

• Sędzia dolicza trzy minuty do pierwszej połowy spotkania.

• Doświadczony zawodnik strzałem głową po ogromnym zamieszaniu w polu karnym Chrobrego doprowadza do remisu!

• Remis! Wojciech Łobodziński na 1:1!

• Miedź atakuje coraz mocniej.

• Płaskie dośrodkowanie Łukasza Szczepaniaka mija bramkę gości.

• Konrad Kaczmarek melduje się na murawie w miejsce kontuzjowanego Przemysława Trytko.

• Zanosi się na zmianę w zespole Chrobrego - do zmiany gotowy Konrad Kaczmarek.

• Świetny wślizg Przemysława Stolca wybił piłkę spod nóg Łukasza Garguły i zakończył akcję Miedzi!

• Miedź ma rzut wolny około 30 metrów od bramki gospodarzy.

• Doskonałe dalekie zagranie od Łukasza Garguły do Wojciecha Łobodzińskiego, ten drugi nie zdołał przyjąć piłki pod bramką.

• Sprytny, mocny strzał Mateusza Machaja po ziemi z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od nogi jednego z obrońców, przez co spokojnie zdołał złapać ją Paweł Kapsa.

• A na trybunach, jak to na meczu derbowym, trwa "wymiana uprzejmości".

• Miedź radzi sobie, piłka ląduje w rękawicach Pawła Kapsy.

• Po zagraniu Łukasza Szczepaniaka Chrobry ma rzut rożny.

• Rzut wolny dla gości zmarnowany, z dystansu bardzo niecelnie uderzał Mladen Bartulović.

• Póki co nieco więcej z gry ma Miedź, ale to Chrobry jest skuteczniejszy.

• W walce powietrznej ucierpiał Seweryn Michalski, zawodnik Chrobrego już wraca do gry.

• Dośrodkowanie Łukasza Garguły z rzutu rożnego pewnie łapie Sławomir Janicki.

• Strzał Mateusza Machaja przed siebie odbił Paweł Kapsa, piłkę przepuścił Seweryn Michalski, a po chwili do siatki posłał ją były zawodnik Arki Gdynia, uderzając pewnie, po ziemi!

• 1:0 dla Chrobrego! Przemysław Stolc!

• Robert Mandrysz faulowany w pobliżu pola karnego Miedzi. Groźny rzut wolny dla Chrobrego.

• Aut dla Miedzi blisko pola karnego głogowian wywalczył Wojciech Łobodziński.

• Po stałym fragmencie gry piłkarze Miedzi mieli okazję na kontrę, ale zbyt samolubnie zachował się Grzegorz Bartczak, który w głupi sposób stracił piłkę, choć dawno powinien ją oddać do kolegi.

• Jakub Bach przytomnie przyjął piłkę i podjął dobrą decyzję o uderzeniu na bramkę, wywalczył rzut rożny dla gospodarzy po rykoszecie od jednego z gości.

• Próba prostopadłego podania w wykonaniu Wojciecha Łobodzińskiego pada łupem Sławomira Janickiego.

• Na stadionie spodziewany jest komplet widzów - wszystkie bilety zostały sprzedane.

• Odważna próba Seweryna Michalskiego z ponad 30 metrów mija poprzeczkę bramki gości.

• Pierwszy gwizdek arbitra i ruszamy, od środka Chrobry!

• Przed meczem mała uroczystość - klub podziękował Ireneuszowi Mamrotowi za lata pracy w Głogowie.

• Zawodnicy wychodzą na murawę stadionu w Głogowie!

• Rezerwowi Chrobrego: Anatoli Gospodinow, Ariel Wawszczyk, Michał Borecki, Bartosz Machaj, Maciej Kona, Serhij Napołow i Konrad Kaczmarek..

• Sędzią spotkania będzie Dominik Sulikowski z Gdańska.

• W dotychczasowych 50 pojedynkach Chrobrego z Miedzią najczęściej padał... remis. Zdarzał się on aż 19-krotnie. 18 razy wygrywała Miedź, a 13 razy górą był Chrobry.

• Zapraszamy na relację na żywo z derbów Dolnego Śląska. W Głogowie prowadzący w tabeli Chrobry podejmie Miedź Legnicę.

Piotr Janas

Gazeta Wrocławska

Mecz Chrobry Głogów - Miedź Legnica ONLINE

Mecz Chrobry Głogów - Miedź Legnica ONLINE ©Fot. Piotr Krzyżanowski

Mecz Chrobry Głogów - Miedź Legnica ONLINE. W niedzielne popołudnie oczy kibiców 1. ligi będą zwrócone na mecz w Głogowie, w którym prowadzący w tabeli Chrobry zagra z Miedzią Legnica. To 51. spotkanie tych drużyn w meczu o stawkę. Relacja na żywo w GOL24!

[cs]W dotychczasowych 50 pojedynkach najczęściej padał... remis. Zdarzał się on aż 19-krotnie. 18 razy wygrywała Miedź, a 13 razy górą był Chrobry. Niedzielne derby zapowiadają się niezwykle ciekawie, ponieważ tak się złożyło, iż wicelider przyjedzie na teren lidera. Są to jedyne drużyny, które w tym sezonie jeszcze nie przegrały. Tak dobrego startu obie te ekipy nie miały od lat.

Chrobry nie przegrał żadnego z ostatnich ośmiu spotkań z Miedzią i zamierza podtrzymać tę passę. Łatwo jednak nie będzie. Prowadzona od tego sezonu przez Dominika Nowaka Miedzianka praktycznie nie zawodzi, a w składzie ma kilku piłkarzy, których pozazdrościć jej mogą nawet kluby grające piętro wyżej.

Pierwsze skrzypce grają „odkurzony” przez Nowaka Łukasz Garguła, nowo pozyskani Omar Santana czy Frank Adu Kwame oraz dobrze znani Michał Bartkowiak, Jakub Vojtus czy w końcu Wojciech Łobodziński. Legniczanie do Głogowa przyjadą jednak osłabieni. Z Chrobrym nie zagra poturbowany po ostatnim spotkaniu ze Stalą Mielec (0:0) Bartkowiak, pod znakiem zapytania stoi także występ Santany. Do dyspozycji powinien być już za to „Łobo”.

A co słychać w obozie gospodarzy? Trenerowi Grzegorzowi Nicińskiemu spokój mąci zawieszenie Michała Pawlika, który w ostatnim meczu z Pogonią Siedlce (1:1) zobaczył czwartą żółtą kartkę. To w zasadzie jedyna zmiana, jakiej należy spodziewać się u gospodarzy.

Wszystko wskazuje na to, że 51. derby pomiędzy Chrobrym a Miedzią zobaczy komplet publiczności. W sobotę po południu wyprzedanych było ponad 90 proc. biletów. Miejscowi fani na kilka godzin przed meczem zbiorą się na rynku Starego Miasta, skąd grupą wyruszą na stadion. Ci którym nie uda się nabyć wejściówek, mogą obejrzeć to spotkanie w Polsacie Sport. Początek transmisji o godz. 12.15.

Chrobry Głogów - Miedź Legnica: Kto wygra mecz 1. ligi?

Mecz Chrobry Głogów - Miedź Legnica TRANSMISJA TV

Derbowe starcie Chrobrego z Miedzią pokaże Polsat Sport. Wstęp do meczu od godziny 12:15. Spotkanie prosto z Głogowa skomentują Szymon Rojek i Andrzej Iwan. Początek transmisji od 12:30.