Mecz Miedź Legnica - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Miedź Legnica - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 6. kolejka
2017-08-27 20:00

Miedź Legnica

0

Stal Mielec

0

• Goście z problemami wybijają dośrodkowanie Garguły i sędzia kończy to spotkanie. Miedź - Stal 0:0. Dziękujemy za uwagę!

• Będzie jeszcze korner dla Miedzi.

• Do regulaminowego czasu sędzia doliczył 3 minuty, ale mecz potrwa nieco dłużej, z uwagi na przerwę wymuszoną kontuzją Bartkowiaka.

• Żyliński wchodzi w miejsce Bartkowiaka.

• Żółtą kartką ukarany Przemysław Lech.

• Bartkowiak bardzo ostro sfaulowany na 20 metrze od bramki Stali. Młody pomocnik będzie zniesiony z boiska na noszach...

• Bardzo ważna interwencja Gancarczyka w defensywie. Obrońca stali ofiarnie przeciął prostopadłe podanie Bartczaka!

• Piasecki! Piłkę z prawej strony dośrodkował Bartkowiak i młody napastnik strzela głową centymetry obok słupka!

• Wychodzący z kontrą Bartulović faulowany przez zawodnika Stali. Rzut wolny dla Miedzi.

• Zmiana w Stali. Janota za Wrońskiego.

• Gancarczyk czujnie blokuje dośrodkowanie Kwame z lewej strony. Będzie korner dla Miedzi.

• Ależ teraz nabrało tempa to spotkanie! Bartowiak ruszył z pełnym impetem prawą stroną, ale tam ofiarnie piłkę spod jego nóg wślizgiem wybija Leandro!

• Piasecki faulowany przed polem karnym Stali, ale sędzia nie używa gwizdka. Stal przejmuje piłkę.

• Ależ okazja Miedzi! Bartczak zagrał przed pole karne do Augustyniaka, który huknął na bramkę Majeckiego. Kapitalnie broni to uderzenie golkiper Stali!

• Nieudane dośrodkowanie Bartulovicia. Piaseckiemu udało się tylko trącić piłkę czubkiem głowy.

• Zmiana w Stali. Banaszewski zmienia Djermanovicia.

• Groźna odpowiedź Stali! Cholewiak wyszedł by sam na sam z Kapsą gdyby nie czujna interwencja wślizgiem w wykonaniu De Amo!

• Szansa Miedzi! De Amo świetnie dośrodkował w pole karne Stali i strzał głową Bożicia łapie z trudem Majecki!

• Miedź przeważa i rozgrywa powoli piłkę. Do końca jeszcze 15 minut. Czy padną jakieś gole?

• SŁUPEK! Garguła zdecydował się na bezpośrednie, płaskie uderzenie i piłkę po jego strzale paruje na słupek Majecki!

• Kwame ostro sfaulowany przy narożniku pola karnego Stali. Rzut wolny dla Miedzi.

• No a teraz zmiana w Stali. Przemysław Lech wchodzi w miejsce Waldemara Gancarczyka.

• Zmiana w Miedzi. Fabian Piasecki za Jakuba Vojtusa.

• Groźnie pod bramką Kapsy! Wroński wszedł jak w masło w pole karne Miedzi, ale na szczęście legniczan podał niecelnie do lepiej ustawionego Getingera.

• Szykuje się zmiana w Miedzi. Piasecki czeka przy linii bocznej na wejście na boisko.

• Ależ to teraz zrobił Garguła! Były reprezentant Polski zanotował świetny powrót, odebrał piłkę Gancarczykowi, nawinął go przy linii końcowej i zagrał świetnie do niepilnowanego na lewej stronie Bartkowiaka.

• Dośrodkowanie Kwame na pole karne Stali strąca Grodzicki i Majecki pewnie łapie piłkę.

• Wdał się teraz w niepotrzebny drybling Bartkowiak. 20-letni skrzydłowy traci piłkę.

• Zepsuł teraz kontrę Stali Waldek Gancarczyk. Pomocnik Stali nie potrzebnie holował tyle piłkę i podał za plecy do Cholewiaka.

• Zmiana w Miedzi. Bartulović wchodzi za Marquitosa. Hiszpan raczej nie może być zadowolony po dzisiejszym występie. Stać go na zdecydowanie więcej.

• Augustyniak sfaulowany na własnej połowie. Rzut wolny dla Miedzi.

• De Amo blokuje strzał Cholewiaka z 20 metra.

• Fatalny błąd Leandro, który podał do niepilnowanego napastnika Miedzi. Nie skończyło się to jednak źle dla Stali. Rozpędzony Vojtus stracił równowagę i upadł na murawę.

• Ależ to mogła być okazja Miedzi! Bartczak świetnie wypatrzył niepilnowanego przed bramką Stali Marquitosa, ale ten skiksował i nieczysto przyjął futbolówkę!

• De Amo sfaulowany tuż przed wykonaniem stałego fragmentu. Rzut wolny dla Miedzi.

• Nieprzemyślane zagranie Bożicia przed własną bramką. Będzie korner dla Stali.

• Nieudane dośrodkowanie Marquitosa z narożnika boiska. Piłka ląduje za linią końcową.

• Groźnie pod bramką Stali! Marquitos przedostał się lewą stroną boiska, dośrodkował miękko przed bramkę Majeckiego i tam zupełnie rozkojarzony Kiercz wybija piłkę za linię końcową.

• Adu Kwame wybija zbyt mocne dośrodkowanie Leandro.

• Ładne zagranie Bożicia na wolne pole w kierunku Marquitosa. Hiszpan jednak na minimalnym spalonym.

• Korner dla Miedzi. Dośrodkowanie Garguły okazało się zbyt głębokie i piłkę pewnie złapał Majecki.

• Ładny przerzut Bożicia w kierunku Bartczaka. Dośrodkowanie tego prawego obrońcy blokuje przytomnie Leandro.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Obie jedenastki wracają na murawę. Za chwilę zaczynamy drugą połowę.

• Pierwsza połowa zakończona. Goli na razie brak. Wracamy za kwadrans i przepraszamy za drobne problemy techniczne.

• I jeszcze kartonik o kolorze żółtym otrzymuje Kiercz.

• Zrobiło się nerwowo. Żółta kartka dla Kapsy.

• Arkadiusz Górka ukarany żółtym kartonikiem.

• Garguła ostro sfaulowany niedaleko szesnastki stali. Rzut wolny dla Miedzi z niezłej pozycji.

• Fatalne podanie Bozicia. Piłka opuszcza boisko i od własnej bramki wznowienie za chwilę Majecki.

• Uderzenie Kiercza na bramkę Miedzi pewnie wyłapuje Kapsa.

• Sędzia przez przypadek blokuje podanie Vojtusa. Za chwilę jednak faul któregoś z zawodników Stali i mamy rzut wolny dla Miedzi.

• Dośrodkowanie Marquitosa i niecelnie strzela Vojtus. Piłka po strzale Słowaka minęła bramkę Majeckiego o dobre 2 metry.

• Szansa Miedzi! Niepilnowany na lewej stronie Augustyniak dostał podanie, dośrodkował w pole karne i w ostatniej chwili na aut bramkowy wybija Kiercz!

• Getinger dośrodkowuje z rzutu wolnego na pole karne Miedzi. Tam strzały z głowy próbuje Górka, ale bezskutecznie. Od bramki wznowi zaraz Kapsa.

• Zbyt mocne zagranie de Amo Pereza w kierunku Garguły. Pomocnik próbował jeszcze ratować piłkę wślizgiem, ale ostatecznie opuściła ona boisko.

• Rafał Grodzicki ukarany żółtym kartonikiem za zbyt agresywne negowanie decyzji sędziego.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Bożicia na pole karne rywali. Majecki bez problemów łapie piłkę.

• Gramy dalej. Djermanović źle przyjmuje podanie i piłkę przejmuje Kapsa.

• Wroński potrzebuje pomocy medycznej. Pomocnik Stali zejdzie na chwilę z boiska.

• Ostry faul Kwame przy linii bocznej. Ghańczyk zostaje ukarany żółtym kartonikiem. Rzut wolny dla Stali.

• Dobrze Leandro blokuje podanie Garguły w kierunku Marquitosa. Mielczanie przy piłce.

• Teraz odpowiedź Stali. Wroński wszedł w pole karne Miedzi i jego strzał ląduje w okolicach narożnika boiska. Piłka ewidentnie mu zeszła ze stopy.

• Słabe dośrodkowanie Marquitosa. Mielczanie bez problemów wybijają jego dośrodkowanie.

• Ładna akcja Bartkowiaka! Skrzydłowy Miedzi zrobił sobie miejsce i jego strzał blokuje Kiercz. Jeszcze dobitka i Majecki paruje piłkę na rzut rożny.

• Podanie górą Garguły do Vojtusa i mamy spalonego. Rzut wolny dla Stali.

• Ostre zderzenie Garguły z W. Gancarczykiem w środku pola. Nie ma jednak gwizdka sędziego, aut dla legniczan.

• Dobrze Kapsa piąstkuje dośrodkowanie Stali. Legniczanie mają teraz chwilę na ponowne ustawienie się.

• Bartkowiak ofiarnie blokuje dośrodkowanie Wrońskiego z prawej strony. Korner dla Stali Mielec.

• Kwame blokuje strzał W. Gancarczyka z dystansu.

• Nieudanie rozegrali stały fragment mielczanie. Waldek Gancarczyk posłał górną piłkę na Wrońskiego, ten jednak na ofsajdzie.

• Rozpędzony Djermanović sfaulowany przez rywala. Rzut wolny dla Stali.

• Nie zrozumiał się teraz Kwame z Bartkowiakiem. Ghańczyk posłał prostopadłe podanie, ale młody pomocnik do niego nie ruszył.

• Moment uspokojenia w grze. Stal spokojnie rozgrywa na swojej połowie.

• Bardzo dobry powrót Augustyniaka. Defensywny pomocnik Miedzi dobrze przerwał kontrę Stali.

• Ależ to zrobili legniczanie! Garguła ze stojącej piłki zagrał fantastycznie do uwalniającego się Bartkowiaka, ten strącił piłkę do Augustyniaka, który wpakował piłkę do siatki! Niestety dla legniczan był spalony!

• Vojtus nadepnięty przez rywala na 40 metrze. Rzut wolny dla Miedzi.

• Coraz groźniej robi się pod bramką Stali! Augustyniak spróbował strzału z pierwszej piłki zza pola karnego ale zablokował go Cholewiak. Jeszcze z dobitką popędził Egerszegi, ale nie doszedł do piłki.

• Ładne, miękkie zagranie Garguły w kierunku Vojtusa. Ten jednak nie zdołał dobrze zgasić piłki i będzie tylko aut dla Miedzi.

• Mamy pierwszy strzał w tym spotkaniu. Mocne uderzenie Vojtusa ląduje tylko w trybunach.

• Ładnie teraz utrzymał się przy piłce Garguła. Doświadczony pomocnik holował piłkę przez kilkadziesiąt metrów, ale jego podanie na lewą stronę okazało się niedokładne. Od autu wznowią jednak legniczanie.

• Faul Augustyniaka przy linii środkowej. Rzut wolny dla gości.

• Zbyt mocne zagranie górą Bożicia w kierunku Adu Kwame. Mielczanie za chwilę wznowią grę z piątki.

• Ostro wszedł teraz w pole karne Miedzi Wroński. Ten jednak fauluje w ataku i za chwilę Kapsa wznowi grę z rzutu wolnego.

• Pierwszy gwizdek sędziego Jarzębaka i startujemy! Od środka mielczanie.

• Miedź zagra dziś na niebiesko, natomiast goście w jednolitych białych trykotach.

• Sędzia główny właśnie wyprowadził obie ekipy na murawę! Już za parę chwil startujemy.

• Obie ekipy zeszły z przedmeczowej rozgrzewki. Jeszcze tylko zroszenie murawy i już za parę minut arbiter Sebastian Jarzębak wyprowadzi obie jedenastki na murawę.

• Piłkarze obu ekip mają dziś świetne warunki do gry w piłkę. Niebo nad Legnicą jest przysłonięte chmurami, a temperatura powietrza waha się w okolicach 20 stopni.

• Miedź zagra dziś bez dwóch ważnych ogniw: Omara Santany i kapitana Wojtka Łobodzińskiego. Pod ich nieobecność na boisko wybiegną Egerszegi i Marquitos.

• Obie drużyny rozgrzewają się na płycie głównej boiska. Do pierwszego gwizdka jeszcze około 15 minut.

• Obsada sędziowska:

Arbiter główny: Sebastian Jarzębak Asystent #1: Damian Rokosz Asystent #2: Zbigniew Szymanek Sędzia techniczny: Mateusz Maj

• Ławki rezerwowe obu ekip:

Miedź: Sapela - Osyra, Zieliński, Stasiak, Żyliński, Bartulović, Piasecki

Stal: Kozioł - Przystalski, Swędrowski, Lech, Janota, Marciniec, Banaszewski

• Jeśli Miedź wygra dzisiejsze spotkanie to przynajmniej do poniedziałku wskoczy na fotel lidera - wtedy swój mecz rozegra liderujący aktualnie Chrobry Głogów.

• Witamy ze stadionu z Legnicy! Już za 20 minut rozpocznie się tu spotkanie w ramach 6. kolejki Nice 1 Ligi Miedź Legnica - Stal Mielec.

Amadeusz Żurawiecki

Mecz Miedź Legnica - Stal Mielec ONLINE

Mecz Miedź Legnica - Stal Mielec ONLINE ©Piotr Krzyzanowski / Polska Press

Mecz Miedź Legnica - Stal Mielec ONLINE. Na bardzo trudny teren przyjeżdżają dziś mielczanie. Podopieczni Zbigniewa Smółki dziś wieczorem zagrają na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy, z niepokonaną od 8 ligowych spotkań Miedzią. Pierwszy gwizdek Sebastiana Jarzębaka prowadzącego to spotkanie już o godzinie 20:00. Relacja LIVE w GOL24!

Zawodnicy mieleckiej Stali przyjadą poddenerwowani ostatnią porażką z Pogonią Siedlce. Podopieczni Zbigniewa Smółki prowadzili już 2:0 po trafieniach Leandro i Cholewiaka, ale jeszcze przed przerwą dwoma golami odpowiedział Zjawiński, który wyrównał wynik spotkania.
Siedlczanie decydujący cios zadali w 80. minucie spotkania, kiedy to Marcin Żytko wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie. Na tym skończyło się strzelanie w Mielcu i to piłkarze Stali zeszli z boiska pokonani.

Gra obronna nie wygląda dobrze i musimy ciężko popracować nad nią. Jest mi przykro, że mecz wygrany przegrywamy w frajerski sposób. Dużo pracy przed nami - zaznaczał po przegranym spotkaniu trener Stali, Zbigniew Smółka.

Miedź do spotkania ze Stalą podejdzie podbudowana trzema zwycięstwami pod rząd. Podopieczni Dominika Nowaka ewidentnie złapali falę i idą jak burza pokonując kolejnych rywali. Zwycięską serię rozpoczęli w 3. kolejce kiedy po świetnym spotkaniu pokonali Odrę Opole 4:2. Kolejne 4 gole Miedź zaaplikowała Zagłębiu Sosnowiec, z którym to po kapitalnej grze wygrała 4:1. Kolejne zwycięstwo przyszło z Wigrami Suwałki, które na własnym terenie musieli przełknąć gorycz porażki 2:0. Na uwagę zasługuje trafienie Rafała Augustyniaka, który to pokonał bramkarza ekipy, którą reprezentował jeszcze w ubiegłym sezonie fantastycznym strzałem ze środka boiska.

Bardzo się cieszymy z tej wygranej na trudnym terenie, ale cały czas też twardo stąpamy po ziemi, bo to dopiero początek ligi, a przed nami wiele trudnych meczów - mówił po wygranym meczu trener Dominik Nowak.

Miedź przegrała 2 ostatnie spotkania ze Stalą Mielec i z pewnością będzie chciała wyrównać rachunki. Sędzią niedzielnego spotkania będzie Sebastian Jarzębak z Bytomia.

Mecz Miedź Legnica - Stal Mielec TRANSMISJA TV

Transmisji na żywo nie przeprowadzi żadna stacja TV. Rozpoczęcie meczu o 19, relacja LIVE w GOL24.pl.