Mecz Odra Opole - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Odra Opole - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 3. kolejka
2017-08-12 12:30

Odra Opole

2

Miedź Legnica

4

• Dziękuje za wspólne emocje i zapraszam na kolejne relacje LIVE na GOL24.pl!!

• Oglądaliśmy dzisiaj w Opolu naprawdę emocjonujące widowisko! Odra Opole zagrała dobrą pierwszą połowę, by w drugiej oddać inicjatywę rywalom! Miedź wykorzystała swoją przewagę i pewnie pokonuje swoich rywali!

• Koniec! Mijają 4 doliczone minuty i sędzie gwiżdże po raz ostatni!

• Daisuke Matsui udowadnia swoje akrobatyczne umiejętności! Japończyk próbował strzałem przewrotką pokonać bramkarza rywali, ale Bartczak blokuje to uderzenie.

• Szymon Skrzypczak ukarany żółtą kartką!

• Ściągnięty latem z Olimpii Zambrów Fabian Piasecki zmienia Jakuba Vojtusa.

• Ależ mecz oglądamy na sam początek sobotnich emocji! Sędzia po konsultacji z liniowym podjął decyzję o wskazaniu na wapno. Nie ma jednak żadnych wątpliwości. Winiarczyk uniósł ręce do góry przy blokowaniu strzału. Miedź postawiła już chyba kropkę nad i.

• GOOOOOL! Tym razem to Marquitos pewnie wykorzystuje 11!

• Kolejny rzut karny dla Miedzi! Tym razem nie ma żadnych wątpliwości! Łukasz Winiarczyk zagrywa piłkę ręką!

• Katastrofalny błąd Pawła Kapsy. Piłkę po strzale Cverny zmierzała do bramki, ale prosto z linii bramkowej, niczym wczoraj Michał Pazdan piłkę wybija Grzegorz Bartczak! Dzieje się!

• Łukasz Garguła ukarany żółtą kartką za faul na Tomaszu Wepie.

• Zakotłowało się w polu karnym Miedzi. Na piłkę czyhał już Matsui, ale szybszą nogę tym razem miał Bozić, ktory wyjaśnia sytuację.

• Tomas Egerszegi zmienia Wojciecha Łobodzińskiego.

• Tuż przed polem karnym ręką zagrał Rafał Augustyniak. Do piłki podszedł Rafał Niziołek, który idealnym strzałem w samo okienko bramki pokonuje Pawła Kapsę!

• GOOOOOL! Rafał Niziołek zdobywa przepięknego gola z rzutu wolnego!!

• Marcin Wodecki zdecydował się na strzał, który nie przynosi żadnego efektu.

• Sytuacja z rzutem karnym bardzo kontrowersyjna. Owszem Vaclav Cverna napierał na snajpera gości, lecz trzeba także podkreślić że strzelec dwóch goli w dzisiejszym meczu dołożył troszkę od siebie. Sędzia jednak może się obronić z tej decyzji.

• GOOOOL! Jakub Vojtus pewnie wykonuje rzut karny!

• Rzut karny dla Miedzi! Po dośrodkowaniu Łukasza Garguły, według sędziego faulowany był Vojtus!

• No i mamy to na co czekało wielu kibiców w Opolu! Daisuke Matsui melduje się na murawie! Doświadczony Japończyk zmienia Mateusza Marca.

• Zmiana także w Odrze. Marek Gancarczyk zmieniony przez Szymona Skrzypczaka.

• Omar Santana opuszcza boisko a w jego miejsce wchodzi Marquitos.

• Kapitalna akcja gości! Najpierw Bozić popisuje się znakomitą indywidualną akcją, obrońca Miedzi zagrywa do Niziołka, który z pierwszej piłki podaje do Adu Kwame. Lewy obrońca podaje piętą do Vojtusa, a snajper tylko musiał dopełnić formalności.

• GOOOOL! Jakub Vojtus wyprowadza Miedź na prowadzenie!

• A teraz Tomasz Wepa także ukarany żółtą kartką.

• Michał Bartkowiak ukarany żółtym kartonikiem.

• Tym razem dośrodkowanie Łukasza Garguły nie znalazło adresata. Od bramki Odra.

• Wojciech Łobodziński próbował indywidualnej akcji, lecz były reprezentant Polski niepotrzebnie zwolnił i traci piłkę.

• Znowu Łukasz Winiarczyk podłączył się do akcji ofensywnej, tym razem już sam próbował szczęścia strzałem, ale znowu górą Paweł Kapsa.

• Grzegorz Bartczak ukarany żółtą kartką.

• Łukasz Winiarczyk trochę szczęśliwie, ale po przebitce zdołał wbiec w pole karne i dograć. Jednak to Paweł Kapsa wyłapał piłkę.

• Pierwsze 5 minut drugiej połowy bardzo spokojne. Obie ekipy nie palą się do ostrego ataku.

• Łukasz Garguła znowu dobrze dośrodkowuje w pole karne, ale tym razem najwyższej wyskoczył Mateusz Bodzioch, który wybija piłkę.

• I zaczynamy drugą połowę!

• Zmiana w szeregach Odry Opole. Tomasz Wepa zmienia Mateusza Perońskiego.

• W Opolu oglądamy bardzo ciekawe widowisko. Po strzelonym golu przez Odrę to goście mocniej dochodzili do głosu, by już w doliczonym czasie gry zdobyć bramkę wyrównującą! Oby w drugiej połowie mecz wyglądał równie ciekawie!

• I w tym samym momencie sędzia kończy pierwszą połowę!

• Łukasz Garguła dogrywa idealna piłkę w pole karne, gdzie świetnie urywa się wypożyczony z Jagiellonii Rafał Augustyniak i strzałem głową z najbliższej odległości pokonuje bramkarza rywali!

• GOOOOL! Rafał Augustyniak zdobywa bramkę do szatni!

• Marek Gancarczyk fauluje przeciwnika i mamy żółtą kartkę.

• Doświadczony zawodnik Odry na szczęście wraca na murawę. Na szczęście tylko groźnie to wyglądało.

• Bardzo brzydko wyglądający uraz Marka Gancarczyka. Nie wiadomo czy napastnik gospodarzy da radę kontynuować grę.

• Rafał Niziołek ukarany żółtą kartką. Jest to pierwsza kara indywidualna w tym meczu.

• Bardzo niecelny strzał Omara Santany.

• Kolejna próba prostopadłej piłki do Gancarczyka i znowu szybszy Kapsa.

• Omar Santana mocno fauluje Mateusza Marca i potrzebna jest pomoc medyczna.

• Źle rozegrany rzut wolny i strata piłki. Tym razem swojego szczęścia próbował Augustyniak.

• Znowu szansę na strzał z rzutu wolnego mieć będzie Łukasz Garguła. Faul na ok. 25 metrze dla Miedzi.

• Tobiasz Weinzettel po raz kolejny ratuje swoją drużynę! Po raz kolejny bramkarz gospodarzy świetnie broni strzał Garguły!

• Jakub Vojtus mógł właśnie wyrównać stan meczu! Bozić podłączył się do akcji ofensywnej, zagrał do Słowackiego napastnika, a ten plasowanym strzałem trafia w słupek!

• Domagają się rzutu karnego goście po ostrym wejściu jednego z obrońców Odry w Jakuba Vojtusa. Gwizdek sędziego milczy.

• Dośrodkowywał w pole karne Marcin Wodecki, tam Bodzioch uprzedza Pawła Kapsę i uderza głową na bramkę! Niestety dla gospodarzy robi to delikatnie niecelnie.

• Zablokowana próba strzału Marka Gancarczyka.

• Znakomite uderzenie Łukasza Garguły, które leciało w samo okienko bramki, ale golkiper gospodarzy cudowną paradą ratuje swoją drużynę!

• Wojciech Łobodziński faulowany pod polem karnym przeciwnika.

• Teraz duży błąd popełniła obrona Odry, co próbował wykorzystać Jakuba Vojtusa. Napastnik gości zrobił to jednak zbyt lekko i spokojnie broni Tobiasz Weinzettel.

• Sprytne prostopadłe podanie do Marka Gancarczyka, ale szybszy od napastnika gospodarzy był Paweł Kapsa. Sam pomysł świetny.

• Paweł Kapsa górą nad Adu Kwame, który próbował zamykać akcje swojej drużyny.

• Po wrzutce z rzutu rożnego Łukasza Garguły główkował Bozić, ale robi to niecelnie. Od bramki zacznie Odra.

• Katastrofalny błąd defensorów gości. Piłkę przejął Marek Gancarczyk, który miał dużo miejsca na oddanie strzału i trafia idealnie w lewy dolny róg bramki! Mamy 1:0!

• GOOOOOL! Marek Gancarczyk już w 6 minucie otwiera wynik meczu!!

• Bardzo agresywny atak Mateusza Marca w nogi przeciwnika, na szczęście dla zawodnika Odry skończyło się tylko na słownej reprymendzie.

• Pierwszy rzut rożny dla Miedzi. Jednak z dośrodkowaniem Łukasza Garguły spokojnie radzą sobie gospodarze.

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek i gracze Miedzi rozpoczynają!

• Łukasz Bednarek wyprowadza obie ekipy!

• Obie drużyny mają w swoich drużynach zawodników, którzy przez wiele lat grali na poziomie Ekstraklasy. W tym aspekcie zdecydowanie przeważa jednak Miedz Legnica.

• Przed szansą debiutu stanie dzisiaj Daisuke Matsui. Były piłkarz m.in. Lechii Gdańsk jest na pewno najgłośniejszym nazwiskiem w kadrze Odry Opole. Czy 31-krotny reprezentant Japonii będzie gwiazdą 1 ligi? Zobaczymy za jakiś czas.

• Kibice Miedzi nie tak wyobrażali sobie początek sezonu. Dwa mecze i dwa remisy to nie jest szczyt możliwość ekipy z Legnicy. Czy poradzą sobie z beniaminkiem z Opola?

• Garść statystyk przed meczem.

• Gospodarze w pierwszych dwóch kolejkach popisali się znakomitą formą. Beniaminek najpierw pokonał spadkowicza z Ekstraklasy, czyli Górnik Łęczna aż 3:0, a później już z trochę większymi problemami wygrał 2:1 z Pogonią Siedlce. Dzięki tym wynikom przed tą kolejką podopieczni Mirosława Smyły zajmowali pierwsze miejsce w tabeli. Czy po tej kolejce będzie tak samo?

• Składy obu drużyn!

• Witam wszystkich bardzo serdecznie! O godzinie 12:30 rozpoczniemy pierwszy sobotni pojedynek Nice 1 Ligi, w którym Odra Opole podejmować będzie Miedź Legnica! Na relację z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Adrian Perkowski

©Sławomir Jakubowski/Polska Press

Mecz Odra Opole - Miedź Legnica ONLINE. W meczu na szczycie 3. kolejki Nice 1 Ligi beniaminek z Opola, który zanotował rewelacyjny start rozgrywek zmierzy się z Miedzią, która nie potrafiła w dwóch pierwszych kolejkach wygrać meczu. Początek tego niezwykle interesującego spotkania już o 12:30!

Mecz Odra Opole - Miedź Legnica ONLINE

W obu drużynach przed tym spotkaniem panują zupełnie odmienne nastroje. Beniaminek ze Śląska Opolskiego pewnie pokonał drużyny Górnika Łęczna i Pogoni Siedlce i wraz z Drutex-Bytovią Bytów zajmuje fotel lidera Nice 1 Ligi.
Natomiast zespół Miedzi tylko zremisował dwa pierwsze mecze, a przecież wydawać się mogło przed startem rozgrywek, że Miedź ma wszystko, aby wygrywać od pierwszego spotkania. Wspomniany falstart legniczanie chcą wymazać z pamięci pokonując dobrze dysponowaną drużyną z Opola, jednak z pewnością nie będzie to łatwy rywal do przełamania.

W Opolu podczas ostatnich dni zachwyt nad formą drużyny w dwóch pierwszych kolejkach został nieco przyćmiony sensacyjnym transferem do beniaminka Nice 1 Ligi. Nowym zawodnikiem Odry został Daisuke Matsui, wielokrotny reprezentant Japonii, piłkarska legenda kraju kwitnącej wiśni - mający na koncie mnóstwo spotkań we francuskiej Ligue 1. Kibice w Polsce mogą kojarzyć Japończyka z sezonem 2013/2014, kiedy to grał przez jedną rundę w zespole Lechii Gdańsk, był on wówczas kluczowym zawodnikiem Lechii, a w 16 spotkaniach zanotował 4 trafienia. Mimo 36 lat Matsui dość regularnie występował w swoim ostatnim, pierwszoligowym, klubie w Japonii, więc można przypuszczać, że może on stać się jednym z kluczowych zawodników Nice 1. ligi. Jak to się stało, że trafił do Odry? Japończykowi podobno bardzo spodobała się Polska podczas jego pobytu w Lechii Gdańsk - myśli on nad tym, żeby zakończyć tu karierę i być może założyć biznes lub szkółkę piłkarską. Matsui został już zgłoszony do gry, więc teoretycznie będzie mógł zadebiutować już w najbliższym spotkaniu, ale trener zespołu Odry, Mirosław Smyła, oznajmił, że nie wie czy wpuści Japończyka na boisko, mimo olbrzymich możliwości piłkarskich, ponieważ nie jest on jeszcze zgrany z drużyną - trenował z Odrą tylko 2 dni.

Do kadry Odry najprawdopodobniej wróci rekonwalescent - Szymon Skrzypczak - ale nie wiadomo, czy wyjdzie on w pierwszym składzie, tym bardziej, że Marek Gancarczyk, występujący w poprzednich meczach na jego pozycji, spisywał się przyzwoicie.

Zespół Miedzi zaliczył falstart w dwóch pierwszych kolejkach - kibice zespołu z Legnicy mogli być zawiedzeni jedynie bezbramkowym remisem z Rakowem Częstochowa, a potem bardzo szczęśliwym, uratowanym w ostatnich minutach meczu, podziałem punktów z GKS-em Katowice. Dodatkowo Legniczanie przegrali w środę w Pucharze Polski z ekstraklasową Sandecją 1:2, mimo tego, że do 86. minuty prowadzili 1:0. Ten mecz z pewnością kosztował piłkarzy Miedzi wiele wysiłku, co może się odbić na dzisiejszej formie przyjezdnych. Zespół z Legnicy personalnie jest na pewno bardzo mocny i musi wystrzelić z formą, ale ciężko powiedzieć, czy zdarzy się to już w spotkaniu z Odrą.

Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Łukasz Bednarek z Koszalina, a na relację na żywo z tego spotkania zapraszamy o 12:30!

FORMA W OSTATNICH MECZACH

Odra Opole:

Odra Opole - Górnik Łęczna 3:0 (1. kolejka Nice 1 Ligi)
Pogoń Siedlce - Odra Opole 1:2 (2. kolejka Nice 1 Ligi)

Miedź Legnica:

Raków Częstochowa - Miedż Legnica 0:0 (1. kolejka Nice 1 Ligi)
Miedź Legnica - GKS Katowice 1:1 (2. kolejka Nice 1 Ligi)
Miedź Legnica - Sandecja 1:2 (Puchar Polski)

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Odra Opole: Weinzettel - Brusiło, Baran, Bodzioch, Winiarczyk, Peroński, Niziołek, Wodecki, Marzec, Maćczak, Gancarczyk

Miedź Legnica: Sapela - Zieliński, Osyra, Perez, Adu, Egerszegi, Garguła, Żyliński, Santana, Marquitos, Piasecki

Odra Opole - Miedź Legnica: Kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz Odra Opole - Miedź Legnica TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Odra Opole - Miedź Legnica rozpocznie się o godz. 12.:15 w Polsacie Sport Extra. Początek transmisji ze spotkania o godz. 12:25 w Polsat Sport Extra. Mecz komentować będą Piotr Przybysz i Andrzej Iwan (z Opola).

12:30 mecz Odra Opole - Miedź Legnica
Polsat Sport Extra

Tekstowa relacja na żywo z meczu Sandecja Odra Opole - Miedź Legnica w GOL24.pl!