Mecz Pogoń Siedlce - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja...

Mecz Pogoń Siedlce - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja LIVE?

2

Miedź Legnica

3

• KONIEC! Miedź wywozi z Siedlec cenne zwycięstwo

• Bajdur mógł doprowadzić do wyrównania! Nie trafił w piłkę, więc ta opuściła boisko!

• Kończy się właśnie piąta doliczona minuta spotkania.

• Jakub Vojtus uderza z dystansu - nie ma co się dziwić, to już ostatnie sekundy tego spotkania.

• To naprawdę niesamowite, że obie drużyny zakończyły to spotkanie w komplecie.

• Mateusz Żytko fauluje po raz kolejny - sędzia Konrad Gąsiorowski pokazuje mu kartonik.

• Namęczył się dzisiaj Marquitos. Zastąpi go Paweł Zieliński. Miedź będzie broniła wyniku.

• Jak tego nie wykorzystał Zjawiński?! Napastnik gospodarzy miał wyborną sytuację do strzału, jednak za długo się zastanawiał i ostatecznie został zablokowany!

• Jonatan de Amo Perez faulował i jest ukarany kartką.

• Mladen Bartulović zmienia Wojciecha Łobodzińskiego.

• Garyga w miejsce Paluchowskiego.

• Starcie Paluchowskiego z Santaną - obaj zostają ukarani kartką.

• Piłka płata piłkarzom figle. W Siedlcach leje jak z cebra, więc trudno z opanowaniem tego, co dzieje się na murawie.

• Zawodnicy Pogoni wpadają w pułapkę ofsajdową Miedzi

• Łukasz Jegliński zastąpił Piotra Mrozińskiego.

• Marquitos wzdłuż bramki do Łobodzińskiego! Broni Misztal! Bramkarz Pogoni wciąż utrzymuje swoją drużynę w grze o choćby punkt.

• Mystkowski pomknął prawą stroną i mocno dośrodkował w pole karne. Santana zdołał uderzyć głową, jednak nie w światło bramki.

• Pogoń ruszyła z kontratakiem, jednak nie strzał niecelny

• Tomasiewicz zdecydował się na strzał z dystansu, jednak daleko od bramki.

• Oraz Demianiuk za Bajdura

• Dwie zmiany przed nami: Augustyniak za Egerszegiego

• Znów Marquitos w roli głównej! Hiszpan zagrał świetną piłkę do Vojtusa, ale zniweczył to Słowak

• Kontratak gości zakończony przepięknym strzałem hiszpańskiego zawodnika! Piłka zerwała pajęczynę w rogu bramki!

• GOOOOOOL! MARQUITOS!

• Marquitos nie ruszył do prostopadłego zagrania. Szkoda, bo mogła być to ciekawa akcja.

• Rzut wolny dla Pogoni: piłka wpada w pole karne, zamieszanie i wybijają obrońcy. Zawodnicy gospodarzy protestują! Ich zdaniem był tam faul defensora Miedzi i należy im się rzut karny. Kompletny chaos na boisku.

• Sapela wyłapał trudną piłkę posłaną w pole karne

• Nie pomylił się! Miedź po raz drugi odrabia straty!

• RZUT KARNY DLA MIEDZI! Żytko faulował w polu karnym Vojtusa, który podchodzi teraz do piłki ustawionej na 11. metr od bramki.

• A jednak nie! Ratajczak fauluje i od razu zostaje upomniany kartką.

• Zaczynamy drugą połowę! Miejmy nadzieję, że będzie przyjemniejsza dla oka niż pierwsza.

• Koniec pierwszej połowy! Mecz jak na razie jest rozgrywany w dość szybkim tempie, jednak nadmierna agresja sprawia, że futbol schodzi powoli na drugi plan. Oby w kolejnej odsłonie było o wiele lepiej. Inaczej, sędzia Konrad Gąsiorowski będzie zmuszony do pożegnania się z niektórymi zawodnikami przedwcześnie.

• Oni się tu za chwilę pozabijają! Czarnecki tym razem ukarany kartką. Strasznie brutalna gra w ostatnim kwadransie pierwszej połowy.

• Żółtą kartkę otrzymuje Egerszegi

• Łobodziński znów próbował indywidualnie! Skrzydłowy ograł na skrzydle dwóch obrońców i gdy wystarczyło jedynie wykończyć akcję strzałem - został zatrzymany przez trzeciego defensora.

• Zjawiński z kartką.

• Na boisku mamy lekki chaos. Zawodnicy dyskutują z arbitrem, który według nich, podjął kilka niezrozumiałych decyzji. Wściekły jest także trener Dominik Nowak, który rozmawia teraz z sędzią technicznym.

• Drugi zawodnik Miedzi ukarany w tym spotkaniu - Wojciech Łobodziński łapie żółtą kartkę pod koniec pierwszej połowy.

• TOMASIEWICZ! Pomocnik wykorzystał "jedenastkę", choć Łukasz Sapela wyczuł jego intencje!

• RZUT KARNY!

• Jak padł gol wyrównujący? Dośrodkowanie z lewej strony boiska na gola zamienił Jakub Vojtus. Słowak wyprzedził obrońców rywali i z kilku metrów pokonał Misztala!

• Bozić otrzymał żółtą kartkę za zbyt ostre zagranie.

• GOOOOOOL! MAMY WYRÓWNANIE! VOJTUS!

• Santana! Potężne uderzenie zawodnika Miedzi broni Misztal!

• Bajdur mocno wrzuca piłkę w pole karne, lecz ta ląduje na górnej siatce.

• Łobodziński przebił się lewą stroną w pole karne, zagrał piłkę na 5. metr od bramki, gdzie wślizgiem próbował kończyć akcję Vojtus. Pecha ma dziś zawodnik Miedzi, bo nie trafił w ogóle w bramkę.

• Mystkowski uderzył z 20 metrów, jednak Misztal chwycił bez problemu futbolówkę.

• Znów kontratak prawą stroną przeprowadza Pogoń. Polkowski posłał cięte dośrodkowanie w pole karne, jednak wybronił tę piłkę Sapela.

• Rzut wolny dla Pogoni - po dośrodkowaniu zamieszanie w polu karnym i piła w rękach Sapeli

• Pogoń wychodzi z kontratakiem. Zawodnicy popełniają błąd w defensywie, Bajdur zagrywa do Paluchowskiego, który tuż przy słupku umieszcza piłkę w bramce! Kapitalna akcja gospodarzy!

• GOOOOOOOL! PALUCHOWSKI!

• Znów Vojtus z dystansu! Jak to nie wpadło?

• POPRZECZKA! Vojtus uderzył z 30 metrów, ale piłka minimalnie nad światłem bramki!

• Wysoki pressing w wykonaniu zawodników Miedzi nie przynosi skutecznego efektu. Pogoń dobrze radzi sobie w wyprowadzaniu piłki

• Łobodziński zagrywa do Adu Kwame w pole karne, jednak zbyt mocno, by obrońca doszedł do tej piłki.

• Pogoń zaczęła spotkanie, ale to Miedź ma wyraźną przewagę.

• ZACZYNAMY MECZ!

• Piłkarze wychodzą na murawę. Niebawem zaczniemy

• Ławka rezerwowych gości: Kapsa, Osyra, Zieliński, Purzycki, Augustyniak, Bartulović, Piasecki

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Frąckowiak, Barciak, Garyga, Jegliński, Szrek, Świerblewski, Demianiuk

• Przed tygodniem Pogoń niespodziewanie rozprawiła się na wyjeździe z liderem Chojniczanką Chojnice. Teraz do Siedlec przyjeżdża druga w tabeli Miedź. Czy podopiecznym Bartosza Tarachulskiego uda się pokonać kolejny zespół ze ścisłej czołówki?

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Pogoń Siedlce - Miedź Legnica! Zapraszamy!

red

Mecz Pogoń Siedlce - Miedź Legnica ONLINE

Mecz Pogoń Siedlce - Miedź Legnica ONLINE ©Fot. Piotr Krzyzanowski

Pogoń Siedlce - Miedź Legnica ONLINE. Przed tygodniem Pogoń niespodziewanie rozprawiła się na wyjeździe z liderem Chojniczanką Chojnice. Teraz do Siedlec przyjeżdża druga po 14. kolejkach Miedź. Czy podopiecznym Bartosza Tarachulskiego uda się pokonać kolejny zespół ze ścisłej czołówki? Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Pogoń Siedlce - Miedź Legnica ONLINE

Miedź to wicelider zaplecza ekstraklasy. Legniczanie w minionych tygodniach prezentowali co najmniej przyzwoitą formę. W trzech poprzednich kolejkach sięgnęli po siedem oczek. Zwyciężyć nie udało im się tylko przed tygodniem. Zaledwie remis przed własną publicznością z Górnikiem Łęczna przyjęto w Legnicy z niedosytem.

W potyczce z Górnikiem podopieczni Dominika Nowaka dominowali na boisku, stwarzali sytuacje, ale nie potrafili ich zamienić na bramki. – Pracowaliśmy ostatnio jeszcze bardziej nad skutecznością. Skrzętnie analizujemy każde spotkanie i wyciągamy wnioski. Naszym minusem jest jeszcze skuteczność, która nie funkcjonuje tak jak bym chciał. Brakuje nam też troszeczkę szczęścia - mówi Nowak.

Do Siedlec Miedź udaje się w komplecie, bez kadrowych problemów. – Najlepszą wiadomością przed tym meczem jest fakt, że wszyscy jesteśmy zdrowi. Wkraczamy w ten etap rozgrywek, gdzie wszyscy jesteśmy już lekko zmęczeni, co nakłada się na siebie w kolejnych meczach. Mamy do dyspozycji wszystkich zawodników, nikt nie pauzuje za kartki. Jedziemy jak zawsze z nastawieniem na zwycięstwo – dodaje szkoleniowiec legniczan.

Pogoń Siedlce - Miedź Legnica: kto wygra mecz 1. ligi?

Tymczasem przeciwnik wicelidera to zespół, który w poprzednich tygodniach nie zwykł przegrywać. Ostatnia wpadka zdarzyła się graczom Pogoni 24 września w domowym meczu z Ruchem Chorzów. Wysoką dyspozycję potwierdzili przed tygodniem zwyciężając w Chojnicach z liderem 2:0. Trzeba jednak przyznać, że w Siedlcach o punkty wcale nie jest aż tak trudno. Z sześciu spotkań u siebie Pogoń wygrała tylko raz. - Podkreślam to za każdym razem, że Pogoń będzie na pewno trudnym rywalem. Zwycięstwo w Chojnicach robi wrażenie, bo zawodnicy z Siedlec grali na boisku lidera. Wiem, że w Siedlcach czeka nas bardzo trudny pojedynek – zapowiada Nowak.

Bilans bezpośrednich meczów jest korzystny dla Miedzi. Legniczanie zwyciężali Pogoń trzy razy, dwukrotnie remisowali, a przegrali tylko raz. Było to już dość dawno temu - 24 maja 2015 roku siedlczanie wygrali 1:0 po golu Adriana Dziubińskiego.