Mecz Stal Mielec - Górnik Łęczna ONLINE. O pierwsze punkty w...

Mecz Stal Mielec - Górnik Łęczna ONLINE. O pierwsze punkty w tym roku

1

Górnik Łęczna

0

• W taki sposób piłkarze Stali cieszą się z awansu na czwarte miejsce w tabeli.

• Sędzia kończy to spotkanie. Stal Mielec wygrywa po raz czwarty z rzędu i awansuje w tabeli!

• Prusak także ukarany żółtą kartką.

• Jeszcze jedna żółta kartka, ukarany na sam koniec meczu Leandro.

• Zagotowało się w obu ekipach, Marciniec został sfaulowany w narożniku boiska, a później zawodnicy obu druzyn skoczyli sobie do gardeł. Nieprzyjemne obrazki ze stadionu.

• Pruchnik ukarany żółtą kartka, nie wytrzymał nerwów i ostro zaatakował piłkarza Stali.

• Bonin Strzela! Majecki świetnie broni niski strzał i ratuje wynik meczu!

• Jedenastu piłkarzy Górnika znalazło się na połowie Stali. Mimo rozpaczliwych ataków, piłkarze Górnika nie mogą zmienić wyniku na tablicy.

• Aż 4 minuty dolicza sędzia do podstawowej częsci gry.

• Bonin świetnie zagrywa piłkę na lewe skrzydło, obrońca Stali wybija piłkę po dośrodkowaniu i mamy kontre. Leandro w środkowej czesci boiska nie miał pomyslu na rozegranie piłki i zle ja dograł. Od bramki rozpocznie Prusak.

• Korner dla Górnika. Majecki pewnie chwyta piłkę.

• Kolejny rzut rożny dla Stali Mielec. Piłka zagrana na krótki słupek, ale dobrze ustawieni obrońcy Górnika, oddalają zagrożenie.

• Świetne zgranie głową do Skofleka, ale ten nie czysto trafił w piłkę i strzał bez problemu broni Prusak.

• Piłkarz Górnika upada w polu karnym przeciwnika, ale sędzie nie dopatrzył się faulu. Piłkę przejmuje bramkarz Stali.

• Piotr Marciniec wchodzi na murawę, zastępuje Bartosza Nowaka.

• Mosnikov dobrze znalazł się pod polem karnym Stali, ale źle dogrywał piłkę i stracił ją.

• Piłkarze Górnika za wszelką cenę starają się zdobyc bramkę jednak piłkarze stali dobrze bronią i nie pozwalają na choćby strzał w światło bramki.

• Strzał Bereszczaka z pola karnego Stali! Piłka mija bramke rywali w znacznej odległosci.

• Boisko opuszcza Dariusz Jarecki w jego miejsce wchodzi Filip Szewczyk.

• Skoflek melduje sie na boisku, a schodzi Sobczak.

• Faul w środkowej częsci boiska, piłka dla Górnika.

• Tomasz Makowski opuszcza plac gry a w jego miejsce Sergei Mosnikov - nowy nabytek Górnika.

• Dobrodka zagrał na prawą stronę do Sobczaka, jednak ten przegrał walke z lewym obrońcą Górnika.

• Nowak przedryblował jednego rywala i uderzył z dystansu, ale w ostatniej chwili obrońca Górnika zatrzymał strzał.

• Strzał Łuszkiewicza! I poprzeczka ratuje mielczan przed utratą prowadzenia!

• Piłkarz Stali zagrał piłkę reką i Górnik bedzie miał grozny rzut wolny.

• Schodzi Arak, za niego Djermanovic

• Ze stałego fragmentu gry Stal Mielec, przerzucenie piłki na lewe skrzydło do Kiercza, ale ten źle przyjął piłkę i futbolówka wyszła poza pole gry.

• Rzut rożny dla Górnika. Wycofanie piłki przed pole karne i Flis uderza technicznie z dystansu! Jednak piłka minęła słupek bramki Stali.

• Piłkarze Stali w geście Fair Play oddają piłkę Górnikowi.

• Rzut rożny dla Stali, ale sędzia odgwizduje faul na obroncy Górnika.

• Górnik zdecydowanie zaczął naciskać na piłkarzy Stali! Świetne tempo drugiej połowy w wykonaniu obu drużyn.

• Zakotłowało się pod bramką Majeckiego! Napastnik Górnika nie zdołał jednak czysto oddać strzału i piłka dla Stali.

• Zmiana w drużynie Górnika, muszą coś zmienic w swojej grze jesli mysla o punktach w tym meczu Sasin schodzi, a za niego Suchanek

• Wereszczak strzela w sytuacji sam na sam z bramkarzem! Piłka mija o kilka centymetrów bramkę Stali!

• Banaszewski GOOOOOOOOOOL!!!!!!! Stal Mielec wychodzi na prowadzenie! Świetne zagranie prostopadłe na prawą strone pola karnego i Banaszewski po krótkim słupku pakuje piłkę do siatki. 1:0!

• Świetny drybling Nowaka! Minął dwóch rywali, ale ostatni obronca Górnika przejął piłkę.

• Górnik dobrze przedostał się pod pole karne Stali, ale podanie było za mocne i Górnik nie zdołał wypracować sobie czystej pozycji do strzału. Stal przejmuje piłkę.

• Żółtą kartką ukarany Dobrotka tuż po starcie gry, wyglądało to groźnie ale faulowany zawodnik Górnika już podnosi się z murawy.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

• Mimo późnej godziny, wielu kibiców zdecydowało się odwiedzić stadion.

• Sędzia kończy pierwszą część meczu. Stal Mielec musi wykazać się większą skutecznoscia jesli myslą o 3 punktach po tym meczu.

• Zbliżamy się do końca pierwszej części spotkania. Jedna minuta doliczona do podstawowego czasu gry.

• Nowak kolejna raz za nisko dosrodkowuje piłkę.

• Świetna akcja Stali "na jeden kontakt" będzie rzut rożny po dobrej akcji.

• Rzut wolny dla Stali, Bartosz Nowak nisko bije piłkę i ta spada na głowe obroncy Górnika.

• Dobry strzał Gancarczyka w dolny róg bramki, dobrze broni Prusak!

• Dłuższy fragment gry kiedy to Górnik Łęczna utrzymuje się przy piłce. Rzadki moment w tym meczu.

• Dwa rzuty rożne w krótkim odstępie czasu dla Stali Mielec, jednak żaden z nich nie sprawił problemów bramkarzowi Gornika - Sergiuszowi Prusakowi.

• Sobcza dobrze dogrywa na prawe skrzydło, piłka wycofana przed szesnastke i Górnik odbiera piłkę.

• Tempo meczu widocznie ustało, Stal wyczekuje swoich sytuacji spokojnie rozgrywając piłkę, natomiast Górnik czeka na kontrataki.

• Od bramki zacznie Sergiusz Prusak. Po nieudanym dryblingu skrzydłowego Stali.

• Dariusz Jarecki nieprzepisowo starał się odebrać piłkę obrońcy Stali. Od rzutu wolnegorozpoczną mielczanie.

• Rzut rożny dla Stali, piłka wycofana przed pole karne, dośrodkowanie i piłkę przejmuje Górnik.

• Dobrotka próbuje prostopadłych podań do Sobczaka, kilka prób było udanych jednak w tej sytuacji Słowak pomylił się i piłka dla Górnika.

• Piłkarze stali długo rozgrywają piłkę miedzy sobą. Póki co nie przynosi to zadnych korzysci.

• Łukasz Wiech dużo ryzykuje majac już zółtą kartke na swoim koncie, kolejne ostre wejscie tego zawodnika.

• Groźnie zrobiło się w polu karnym Stali, brak koncentracji i niedokładność obrońców spowodowało, że Górnik mógł wyjść na prowadzeni. Napastnik Górnika zatrzymany w ostatniej chwili.

• Łukasz Wiech ukarany żółtą kartka.

• Sobczak kolejny raz dośrodkowuje z prawej strony pola karnego przeciwnika, i tym razem piłka mija piłkarzy Stali nie stwarzając zagrożenia.

• Piłkarze Górnika atakują mała liczbą piłkarzy. Trudno będzie zagrozić bramce Stali atakując w tak asekuracyjny sposób.

• Długa piłka od Prusaka, ale obrońca Stali wybija piłkę głową.

• Górnik ma rzut wolny, prostopadłe podanie po ziemi było za mocne i piłka dla Stali.

• Arak strzela! Prusak fantastycznie broni w sytuacji sam na sam.

• Prawy obrońca Górnika wślizgiem wybił piłkę na aut. Kontratak Stali dobrze sie zapowiadał

• Piłkarze Stali Mielec starają się utrzymywać przy piłce i kreować gre.

• Rzut rożny dla Stali, jednak wykonany niedokładnie i bramkarz Górnika chwyta piłkę.

• Dośrodkowanie skrzydłowego Górnika, ale piłka zbyt długo "wisiała" w powietrzu i bramkarz łapie piłkę.

• Szymon Sobczak dobrze urwał się obrońcom na prawej stronie pola karnego rywali, jednak jego wstrzelenie piłkę w pole karne było niedokładne. Piłka dla Górnika.

• Sergiusz Prusak pewnie łapie piłkę po strzale.

• Piłkarze Stali natychmiastowo, długą piłką próbowali się przedostać pod pole karne rywali. Jednak sędzia odgwizduje faul dla Górnika.

• Rozpoczynamy spotkanie! Słyszymy gwizdek sędziego. Piłkarz Stali jako pierwszy kopnął piłkę.

• Warunki atmosferyczne nie sprzyjały graniu w piłkę. W poprzednich dniach mróz nieco ustąpił, jednak płyta boiska nadal nie jest w idealnym stanie i piłkarze z pewnością to odczują.

• Garść statystyk przed meczem.

• Dobry wieczór państwu. Zapraszamy na relacje LIVE z meczu Stal Mielec - Górnik Łęczna. Mielczanie rozegrają pierwszy mecz w rundzie wiosennej, niestety bez byłego kapitana Mateusza Cholewiaka który przeszedł do Śląska Wrocław. Natomiast piłkarze Górnika, jesiennej rundy nie mogą zaliczyć do udanych. Stal liczy na udane wejście w runde i walke o awans do Lotto Ekstraklasy. Zapowiada sie grad bramek, ponieważ w ostatnim mecz pomiędzy obiema drużynami padł wynik 4:3 dla Stali Mielec. Na relacje z tego meczu serdecznie zaprasza Adrian Orzech.

red, KK/Kurier Lubelski

Stal - Górnik LIVE! O pierwsze punkty w tym roku

Stal - Górnik LIVE! O pierwsze punkty w tym roku ©Łukasz Kaczanowski

Mecz Stal Mielec - Górnik Łęczna ONLINE. Gospodarze mają już za sobą ligowy mecz w tym roku. Dla gości będzie to spóźniona inauguracja. Jedni i drudzy czekają na pierwsze punkty. Kto je dopisze? Relacja LIVE od 20:45 w GOL24.

Mecz Stal Mielec - Górnik Łęczna ONLINE

Dla obu drużyn będzie to okazja, by zdobyć pierwsze punkty w rundzie rewanżowej. Gospodarzy czeka premierowa konfrontacja o ligowe punkty w 2018 roku, gdyż przed tygodniem musieli pauzować ze względu na odwołane starcie w Grudziądzu. Natomiast łęcznianie zagrali w miniony weekend przed własną publicznością z Wigrami Suwałki, lecz zeszli z boiska pokonani.

Porażka 0:1 nie załamała jednak zielono-czarnych, którzy podkreślają, że w Mielcu chcą poprawić morale swojego zespołu i walczyć o zwycięstwo. Tym samym, możemy spodziewać się ciekawej rywalizacji, zwłaszcza, że w poprzedniej potyczce Górnika ze Stalą padło aż siedem goli. Pod koniec sierpnia zeszłego roku, mielczanie wygrali w Łęcznej 4:3.

- Akurat pokazaliśmy wtedy ofensywny futbol. Nie wiem, jak to będzie wyglądało tym razem. Pewnie drużyna z Mielca będzie chciała zdobyć trzy punkty, tak jak my. Potrzebujemy zwycięstw, bo tylko one dadzą nam poprawę sytuacji w tabeli - mówi Arkadiusz Kasperkiewicz, obrońca Górnika.

Zielono-czarni pojechali do Mielca z nowym zawodnikiem w składzie. Kilka dni temu do zespołu prowadzonego przez trenera Sławomira Nazaruka dołączył bowiem 30-letni estoński pomocnik Sergei Mosnikov.

Działacze oraz sztab szkoleniowy zielono-czarnych cieszą się, że w tym tygodniu do treningów powrócił inny środkowy pomocnik, jaki dołączył zimą do łęczyńskiego zespołu. Chodzi o Adriana Łuszkiewicza, który zmagał się ostatnio z urazem pięty. Brak tego doświadczonego zawodnika był widoczny w meczu z Wigrami Suwałki.

Stal Mielec - Górnik Łęczna: Kto wygra mecz 1 ligi?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Górnik - Stal 3:4 (1 Liga, 18.07.2017)
Stal - Górnik 1:2 (sparing, 03.07.2016)
Stal - Górnik 0:1 (Puchar Polski, 10.11.2004)

Mecz Stal Mielec - Górnik Łęczna TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz dostępny w aplikacji IPLA TV. Komentuje duet Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński. Relacja LIVE od 20:45 w GOL24.pl